PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پاک شدن یک worksheet

fd_sz
January 16th, 2008, 12:56
سلام من داشتم با فایل اکسل کار میکردم یک worksheet را انتخاب کردم برای اینکه copy کنم بعد اشتباها worksheet را move کردم اطلاعات خیلی مهم هم در این فایل داشتم کسی میدونه چطور میشه این اطلاعات را برگردوند . با تشکر

Kasra
January 16th, 2008, 14:54
fd_sz (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان نرم افزاری به نام Recovery Toolbox for Exce وجود داره که ابزاری هم به نام MS Excel sheet recovery tool داره. امتحانش کنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

این فایل رو هم دریافت کنید تا از این پس AutoSave اکسل رو فعال داشته باشید:

fd_sz
January 16th, 2008, 15:39
oخیلی ممنون از راهنماییتون ولی این software چون demo ورژن میباشد فقط data بازیافت شده را نشان میدهد در ضمن کل data را هم نتوانست برگرداند بازم ممنون

Kasra
January 16th, 2008, 22:17
fd_sz (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) این برنامه بسیار ناشناخته بود ، برای همین کرکی ازش یافت نمیشه.

از این برنامه استفاده کنید:
این هم کرکش:

fd_sz
January 21st, 2008, 13:49
ممنون از لینک ارسالی ولی من patch را که در مسیر نرم افزار نصب کردم و اجرا کردم عمل نکرد و پس از recovery پیغام داد که تاریخ فایل shell و dll با هم فرق میکنه

Kasra
January 21st, 2008, 14:57
حق با شماست ، این ورژنی که شما دانلود کردید 4.0 بود و کرک 3.5 .
ورژن 3.5 برنامه رو از لینک زیر بگیرید:
روی یکی از Download Serverها کلیک کنید.
شخصأ هم تستش کردم ، کرک شد.

fd_sz
January 21st, 2008, 16:24
خیلی خیلی ممنون از پیگیریتون ولی نرم افزار موقع recovery پیغام internal product error میده که احتمالا مربوط به patch و crack میباشد که درست کار نمیکنن

Kasra
January 21st, 2008, 22:19
fd_sz (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان مطمئنید نسخه قبلی رو پاک کردید و نسخه جدید رو نصب کردید و کرک رو درست نصب کردید؟
خودم الان تستش کردم ، مشکلی نداره:

(پس از اتمام کار یک فایل جدید براتون Save میکنه)
روی چندتا فایل تست کنید.

fd_sz
January 22nd, 2008, 08:34
سلام من روی یک سیستم جدید نصب کردم شما درست میگی در صورتی که با فایل اکسلی که مشکل نداره recover کنیم مشکل نداره ولی فایل اکسلی که structure ش به هم ریخته پیغام فوق را میده که معلومه نرم افزار درست کار نمیکنه بازم ممنون