PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : و اين بار تولبار ترفندستان

H.Trst
February 14th, 2008, 13:14
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Toolbar Tarfandestan ver1.0.0

سلام بر ترفندستاني هاي عزيز
در طول مدت يكسالي كه در جمع خانواده بزرگ ترفندستان هستم مسائل زيادي رو آموختم. و ديدم كه ترفندستان يك دِين بزرگي بر گردنم داره و مدتي بود كه فكر مي كردم چطور مي تونم اين دِين رو ادا كنم. به همين دليل تصميم گرفتم تا يك تولبار براي سايت درست كنم. اين تولباري كه در اختيار شما دوستان قرار گرفته نسخه آزمايشي هست و اميدوارم كه دوستان با طرح نظرات و پيشنهادات و به ويژه انتقادات خودشان در جهت بهبودي اين تولبار من رو ياري كنند. بعنوان مثال چند نمونه از نواقص اين نرم افزار عبارتند از : 1-نداشتن جستجو در سايت. كه در مورد اين بخش بايد توضيح دهم كه با لينك اين بخش با مشكل مواجه شدم و هر چه تلاش كردم نتونستم به نتيجه مطلوبي دست پيدا كنم. 2- كمبود آيكون ها. از دوستان تقاضا دارم تا يكسري آيكون هاي خوب براي اين تولبار پيشنهاد بدهند تا با بررسي آيكون هاي مطلوب رو در نسخه هاي بعدي قرار بدهم. (البته بايد اندازه آيكون ها 16*16 باشد.)
ضمنا در اينجا بايد از مديريت محترم سايت كسري جان و همچنين NewGoldenMan عزيز بخاطر كمك و همكاري با اين بنده حقير تشكر كنم.
با اميد اينكه دوستان از اين تولبار خوششان بيايد منتظر نظرات شما هستم.
با آرزوي موفقيت دوستان H.Trst

حجم : 2.5 مگابايت

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
121 نسخه اينترنت اكسپلورر و فايرفاكس

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) نسخه فايرفاكس با حجم 1.3MB

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) نسخه اينترنت اكسپلورر با حجم 1.3MB

حسام
February 14th, 2008, 13:26
خیلی ممنون ...

اگه ممکنه وسه اپرا و فایرفاکس هم از این تولبار بسازید.

خیلی ممنون.

H.Trst
February 14th, 2008, 13:30
اين تولبار براي فايرفاكس و اينترنت اكسپلورر هست

حسام
February 14th, 2008, 13:34
درسته ... حالا دقت کردم دیدم که برای فایرفاکس هست ولی اپرا نیست ! اگه ممکنه برا این مرورگر هم تولبار بسازید ... ممنونم.

H.Trst
February 14th, 2008, 13:56
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

E V I L (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)جان
چون ديدم كه بيشتر كاربران با اين دو اكسپلورر كار مي كنند براي همين در مورد تولبار بر روي اپرا كار نكردم و آشنايي چنداني هم در مورد اپرا ندارم. اما اگر كه تقاضا براي تولبار اپرا از طرف تعدادي دوستان اعلام شد حتما اين كار را مي كنم

Milad
February 14th, 2008, 14:21
ممنون!
جالبه...
خسته نباشي!

h4mi
February 14th, 2008, 16:18
H.Trst جان من که با Opera کار می کنم چی کار کنم؟ :crying:

Kasra
February 14th, 2008, 17:37
سپاس و احسنت فراوان از شما H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز به خاطر زحمتی که کشیدید. :hurry:
بنر زیر هم براش طراحی کردم و در صفحه اصلی سایت قرار دادم:

mrgladiyator
February 14th, 2008, 19:24
خیلی خوبه ها ولی نقطه ی ضعفش اینه که برای اوپرا نیست :mrgreen:

NAJI
February 14th, 2008, 19:39
H.Trs (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان گون دالیوی داغلاسین ! ( شهریار )

دمت گرم !

MRTZ HSV
February 14th, 2008, 19:41
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
DJAHRIMAN جان
ميشه معنيشم بگي
يعني نمنه؟

حسام
February 14th, 2008, 23:41
ترکی هاتون گل کرده ؟؟؟ :Stop: منو نگاه کنید ! ترکم ولی ترکی تایپ نمیکنم ! بعد ها دیدید سوء تفاهم پیش اومد !

arsenal-champion
February 15th, 2008, 00:05
H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان تو چیکار کردی!:clap::clap:
very very خیلی!!:×:
بهتر از این نمیشه
تنها کاری که میتونم برات بکنم تشکرکردنه :dep:
:thankyou: :thankyou: :thankyou:

===========
راستی، حتماً این فایل رو به mozilla.org بفرست تا در صفحه add-on ها قرار بگیره
این کارو حتماً بکن

H.Trst
February 15th, 2008, 00:39
از تمام دوستان ممنونم و از لطفي كه به من داريد به خودم مي بالم. در ضمن بايد از كسري جان مدير محترم سايت تشكر كنم كه اين بنر رو طراحي كردند و روي سايت گذاشتند. :thankyou:
اينطور كه پيداست بايد تولبار رو براي اپرا هم درست كنم ، چشم دوستان اين كار رو انجام ميدم اما بايد مدتي صبر كنيد چون من با اپرا آشنايي ندارم و مدتي طول مي كشه.
منتظر نظرات شما جهت بهتر شدن اين تولبار هستم

NAJI
February 15th, 2008, 08:43

معنی اصلی یعنی خورشید پشتت را گرم کند.

ولی در اصطلاح همون دمت گرم میشه !

h4mi
February 15th, 2008, 20:09
H.Trst جان واقعا دستت درد نکنه ، الان گل کاشتی، برای Opera هم درست کنی که دیگه محشر میشه....:love:
ترفندستان در Opera یه چیز دیگه است....

mrgladiyator
February 15th, 2008, 21:57
ترفندستان بدون اوپرا مثل جمعه ها بدون یانگوم ( می خواستم اوج فشار و بفهمین)

arsenal-champion
February 15th, 2008, 23:47
H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان برای اینکه بتونی سرچ ترفندستان رو هم اضافه کنی شاید از این راه مشکلت حل بشه:
اول اکستنشن Add to search bar رو نصب کن
حالا با این اکستنشن میتونی هر جستجویی رو که خواستی ،به search bar اضافه کنی
بقیشو دیگه خودت میدونی :mrgreen:

این هم پیشنهاد:
اضافه کردن امضا شخصی، تنظیمات شخصی،اطلاعات عمومی به بخش "منوی کاربر" تولبار
فکر کنم دکمه بزرگنمایی هم زیاد ضروری نباشه
حجم فایل (نوع فایرفاکسش) خیلی زیاده.فکر کنم بتونه به 100 کیلوبایت هم برسه
فعلاً اینا رو داشته باش تا بعد!:thumbup1::mrgreen:

H.Trst
February 16th, 2008, 08:58

arsenal-champion (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان:thankyou:
از راهنمايي شما در مورد search bar ممنونم روش كار مي كنم.
در مورد پيشنهادت هم بايد عرض كنم كه به اين دليل حجم تولبار زيلد شده كه آيكون بهش اضافه كردم اگر كه دوستان مايل باشند تا آيكون ها رو بردارم مشكل حجم تولبار حا مي شه.
و در مورد امضاء شخصي و اطلاعات عمومي هم چشم روش كار مي كنم

در ضمن از دوستان يك خواهش دارم. لطفا در اين تاپيك بيشتر پيشنهاداتشون رو مطرح كنند تا تاپيك بهتري باشه و اگر كه اين بنده حقير رو قابل دونستن و خواستن تشكر كنند از دكمه سپاس استفاده كنند.
با تشكر

H.Trst
February 16th, 2008, 09:02

mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)جان
واقعا مثال جالبي زدي و حالا اوج فشار رو فهميدم:biggrin: فقط يك سوال داشتم از دوستاني كه با اپرا كار مي كنند. اكستنشن هاي اپرا به چه صورت هست و يك سايت معرفي كنند تا بتونم نمونه هايي از اين اكستنشن ها رو ببينم.

arsenal-champion
February 16th, 2008, 14:50
H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان به هیچ وجه آی*** ها رو ندار
عیب نداره بذار حجمش زیاد شه !:×:

mrgladiyator
February 16th, 2008, 16:14
H.Trstجان. ببین این صفحه کمکی می کنه؟؟؟

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

H.Trst
February 16th, 2008, 16:45

arsenal‌جان
بخش نظر سنجي رو براي همين گذاشتم تا ببينم كه نظر دوستان چيه البته براي نظر سنجي فعلا محدوديت زماني نگذاشتم تا ببينم كه نتيجه چي ميشه
پس در نظر سنجي شركت كنيد.

H.Trst
February 16th, 2008, 16:48

mrgladiyatorجان
از بابت كمكت ممنونم.
اما يك سوال آيا اپرا مثل فايرفاكس قابليت نصب اكستنشن رو داره يا نه؟ اگر كه داره لطفا يه نمونش رو برام بفرستيد.
با تشكر

mrgladiyator
February 16th, 2008, 16:57
H.Trstجان. والله من اونجوریش و خبر ندارم.
ولی شما همون اول که اوپرا نصب کنی. و بری تو یه سایت که فلش داشته باشه اون پخش نمیشه و می گه پلاگین رو نصب کن; که کیلیک کنی می ره تو همون صفحه ای که گفتم. مثلاً این برای Opera and the RealPlayer plug-inهستش: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]که یه لینک به شما میده و بعد می ری اینجا [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
دیگه نم یدونم رو اوپرا نصب میشه یا نه ؟؟؟؟

h4mi
February 16th, 2008, 18:39
والا تا اونجایی که من میدونم Opera اكستنشن نداره ، فکر کنم Plugin داشته باشه

H.Trst
February 16th, 2008, 21:41
سلام دوستان
والا من هنوز روي پلاگين كار نكردم نمي دونم چطوريه اما سعي مي كنم كه هر چه زودتر اين مسئله رو حل كنم.

mrgladiyator
February 16th, 2008, 22:15
H.Trstجان. حالا نمی خوام از اوپرا تعریف کنیم . چون نه بابام توش سهام داره نه هیچ دخالت دیگه ای ولی واقعاً قابل مقایسه نیست با مرور گر های دیگه
درضمن بد نیست بدونید که اوایل وقتی که فقط IE و N سران مرور گر ها بودن و اینترنت و یا کد های که می نوشتن از آن خودشون کرده بودن( یعنی یه سری سایت ها فقط با IE یا برعکس با N) نمایش داده می شد ( کد های CSS ) اوپرا اومد و انحصار بازی و گذاشت کنار و اولین مرور گری بود که کل سایت و نمایش می داد بدون هیچ کم و کثری. حالا بازم برید تو FF ([Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ) با اوپرا اینجوری می ری تو سایت ها : ([Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ) ( [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ) حالا با ff( [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] )

FF [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

England
June 10th, 2008, 16:33
بابا من تو عمرم این دو نفری که میگید ندیدم فایرفاکس و اکسپلورر رو میگم. من با اپرا زندگی میکنم. جون اپرا رو این قلم هم کار کنید آقای محترم.

H.Trst
June 10th, 2008, 17:02
England (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
من هر کاری کردم نتونستم این تولبار رو روی اپرا بگذارم حتی با راهنمایی mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هم چیز خاصی دستگیرم نشد.

Hamed
June 23rd, 2008, 02:06
متاسفانه اين تولبار در FireFox 3 كار نميده!

H.Trst
June 23rd, 2008, 02:50

Hamed (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)جان
درست می فرمایید تولبار سایت روی فایر فاکس 3 کار نمی کنه. اگر چند روزی به من اجازه بدید نسخه جدید تولبار رو رو سایت می گذارم. حقیقت امر اینه که الان درگیر یک پروژه هستم و باید حتما به سرانجام برسونم.
عذرخواهی من رو به دلیل این وقفه چند روزه بپذیرید.:shy:
با تشکر

MaLaS
June 23rd, 2008, 03:12
H.Trst جان میتونی آیکون ها رو هم یکم با گرافیک بالا تر برای این نسخه بذاری؟؟؟

در ضمن ممنون از زحمات فراوانت!

H.Trst
June 23rd, 2008, 04:55

malas (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)جان
سعی می کنم که آیکون های با کیفیت بالا رو توی نسخه جدید قرار بدم. اما اینجا چند نکته وجود داره. یکی اینکه حجم تولبار زیاد میشه. و دیگر اینکه ابعاد تولبار بزرگتر میشه که البته برای این مورد میشه تولبار رو به صورت منو درست کرد و در قسمت Menu Bar قرار داد. و یکسری دلایل دیگه که بعدا مطرح خواهم کرد.

hamidart
August 11th, 2008, 00:21
کلی منتظر ورشن بعدیش هستیم با کلی تغییرات توپ

H.Trst
August 11th, 2008, 09:38

hamidart (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
در حال حاضر با عرض پوزش از شما و تمامي دوستان به علت مشكلات و درگيري هايي كه دارم نمي تونم ورژن جديد اين تولبار رو آماده كنم اما سعي مي كنم هر چه زودتر اينكار رو انجام دادم.
با تشكر

hamid reza
November 5th, 2008, 12:04
H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ما هنوز منتظریماااااااااا..............

m_16
January 20th, 2009, 18:14
سلام دوستان
منم با اجرای تولبار تو firefox 3 مشکل دارم لطفا هر چه سریع تر این ورژن جدیدو بزارین که بی صبرانه منتظرم.
و ضمننا یه پیشنهاد:
البته نمی دونم می شه یا نه چون من زیاد به برنامه نویس(مخصوصا واسه اینترنت) وارد نیستم ولی اگه بشه کاری کرد که ای تولبار بتونه 3 تا ترفند آخری رو که به ترفندستان اضافه شده نشون بده عالی می شه

Aria
April 10th, 2009, 09:40
حرفمو که گوش نمیدی :Crying: ولی مییگم :BigGrin:

بی زحمت برای کروم هم بساز

H.Trst
April 10th, 2009, 12:35

aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)جان
حرف شما رو گوش میدم اما...
اگر که دقت کنی من الان حدود 3-4 ماه هست که توی سایت نیستم و بنا به دلایل کاری اصلا فرصت نمی کنم که به سایت سر بزنم امروز هم چون جمعه بود اومدم و یه سر به سایت زدم. و در حال حاضر اصلا فرصت نمی کنم که کارهای متفرقه انجام بدم والا اول تولبار سایت رو برای فایرفاکس 3 درست می کردم. ضمنا تا بحال با کروم کار نکردم و نمی دونم که آیا میشه براش تولبار درست کرد یا نه. به هر حال عذرخواهی می کنم که فعلا نمی تونم کاری انجام بدم.