PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پس گرفتن عکس

Aref_sh
June 23rd, 2006, 13:59
با عرض سلام من از شما دوستان عزيز كه ما رو راهنمايي مي كنيد تشكر مي كنم.
كسري جان من چند روز پيش تو چت يه عكس گذاشته بودم كه وقتي با يكي از آشناها چت مي كردم اون عكس منو گرفت :( و بعد به خودم نشون داد حالا برام خيلي مهمه نمي دونم چه كار كنم مي خوام بدونم مي شه كاري كرد كه اون عكس از رو هارد اون شخص پاك بشه يا نه :?:
خيلي ممنون از زحماتي كه مي كشيد.

heidari
June 23rd, 2006, 14:20
من موندم كه مگر اين كاربران چرا رعايت ساده ترين وابتدايي ترين كار ها را در ايجاد تا پيك نمي كييد آخه دوست من با اين وضعيت فكر مي كنيد كسي مياد جواب سوال شما رو بده آخه اين انصافه

Kasra
June 23rd, 2006, 15:15
Aref_sh, جان لطفا نام تاپیک خود را اصلاح کنید!
بند یک قوانین:
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

Mohammad
June 23rd, 2006, 16:36
Aref_sh, جان اول در ادامه ی تذکر ها باید بگم که :
خیلی شانس آوردید که اول تاپیک شما را کسری جان دید و اخطار را داد چون اگر من اول دیده بودم تاپیک را پاک میکردم.!!!
پس اخطار ها را جدی بگیرید.این بار من خودم اسم تاپیک شما را عوض میکنم ولی دفعه ی بعد پاک میکنم.!

در جواب سوال شما باید بگم که:
عکس در اختیار آن دوست شما است و تقریبا از دست شما دور است و هیچ کاری نمیشه کرد.تنها راه برای پس گرفتن عکس هک کردن دوستتان است که آن هم باید متخصص باشی تا به این صورت هک کنید..... :!:

Kasra
June 23rd, 2006, 16:52
Aref_sh, جان تنها راهش نفوذ به سیستم شخص مورد نظره. حالا این نفوذ مجازی باشه یا نوع دیگری.

Aref_sh
June 25th, 2006, 18:07
سلام عزيزان منو ببخشيد هواسم نبود. شرمنده
از اينكه جواب سوالم رو داديد ممنونم.