PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم بدست آوردن یوزرنیم و پسورد gmail , yahoo , و ....

alirezaasemoni
February 10th, 2013, 01:19
سلام,در این فیلم آموزشی که ساخته ام بدست آوردن یوزرنیم و پسورد هر آدرس ایمیلی را بوسیله hydra در بک ترک 5 را به شما نشان داده ام.اما قبل از هر کاری باید یک پسورد لیست هم داشته باشید که آن را هم پیوست کردم.اما به این پسوردلیست اکتفا نکنید زیرا در حمله brute froce شما هر چقدر پسورد لیست بیشتر و قویتری داشته باشید امکان موفقیت بیشتر میشه.پس سعی کنید پسورد لیست های بیشتری از اینترنت دانلود کنید.
در رابطه با فیلم هر سؤالی داشتید بجای پیام خصوصی, همینجا بپرسید.
منبع پسورد لیست : ashiyane

Albus Dumbledore
February 13th, 2013, 18:36
سلام.فیلم آموزشی رو وقتی دانلود کردم با مشکل مواجه شد و فیلم باز نشد.راهنمایی کنید،ممنون

alirezaasemoni
February 13th, 2013, 18:49
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام,اگر توجه کرده باشید 112 مرتبه این فیلم دانلود شده و کسی مشکلی نداشته,ولی با اینحال امتحان کردم دیدم سالم است.احتمالا خوب دانلود نشده,یکبار دیگه دانلود کنید.

Albus Dumbledore
February 13th, 2013, 20:03
! C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\Temp\3.rar: CRC failed in 3.mp4. The file is corrupt
! C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\Temp\3.rar: Unexpected end of archive

این ارور رو برای من در وین رر میده!

educate000
February 13th, 2013, 20:41
سلام
ویدیوی اموزشی راحت دانلود میشه

فقط لطفا نرم افزار hydra را هم با اون مشخصاتی که میگید بزارید

mostafaevil77
February 13th, 2013, 21:06
میشه چند تا دیگه پسوردلیست بذارید ؟ اینا واقعا کمه | من گشتم ولی پیدا نکردم - ممنـــــون

alirezaasemoni
February 13th, 2013, 22:10
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام,همانطور که در فیلم نشان داده میشود,این برنامه hydra روی بک ترک نصب است.من چون از بک ترک استفاده میکنم تا بحال نیازی نداشتم که این برنامه را دانلود کنم,اما میدانم که این برنامه برای ویندوز هم ساخته شده فقط نمیدانم برای کدام نسخه از ویندوز است.اما شما میتوانید به سایت hydra بروید و اگر اونجا بود,آنرا دانلود کنید.ولی معمولا برنامه های لینوکس رایگان است و براحتی میتوانید دانلود کنید.

Mr KING
February 13th, 2013, 23:18

دوست عزیزم خیلی ممنون از این اموزش بسیار مفید
لطف میکنی اسم اون برنامه و محیطی که داخلش داشتی کار میکردی و پسورد لیست ها رو وارد میکردی بگی یا لینک دانلود بزاری؟
سپاس...

Albus Dumbledore
February 14th, 2013, 09:34
این هم یک فایل پسورد لیست(پیوست شد)
بعد از استخراج حجم فایل ها به 58 مگ میرسه.

mostafaevil77
February 14th, 2013, 11:38
ما الان منتظر خود نرم افزاریم یکی نیس ینی بذاره ؟

alirezaasemoni
February 14th, 2013, 12:48
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]سلام,دوست عزیز من در هر دو پستم هم اسم برنامه را گفتم و هم محیطی که درونش بودم را گفتم و هم طریقه وارد کردن پسورد لیست را در فیلم بطور واضح نشان داده ام و هم لینک پسورد لیست را در فیلم آموزشی معرفی کرده ام.
همچنین دوست عزیزمان دامبلدور (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) زحمت کشیدن و یک پسورد لیست خیلی خوب(58 مگ است) پیوست کرده اند.اما باز هم توضیح میدهم:
این برنامه ای که در فیلم آموزشی باهاش کار میکنم اسمش hydra است و این برنامه بصورت پیش فرض در سیستم عامل بک ترک نصب است.بطور ساده اگر بخوام بگم,سیستم عامل بک ترک یکی از انواع لینوکس است.یعنی شما اول باید این سیستم عامل را روی سیستم خود نصب کنید تا بتوانید با این برنامه کار کنید.اما همین برنامه hydra نسخه ویندوزش هم آمده و شما میتوانید در اینترنت سرچ کنید تا پیداش کنید(البته سایتش هم میشه دانلود کرد) و آنرا دانلود و نصب کنید.در ضمن من نمیدانم این نسخه ویندوزیش برای کدام نسخه از ویندوز است.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]سلام,پاسخ شما را در بالا توضیح دادم.

sanipaik
March 28th, 2013, 23:17
lklممممن نموستم کاری بکنم . لطفاً بیشتر کمک کنید.
من پسورد یاهو میلم رو گم کردم چیکار باید کنم . اون دوتا سوال هم یادم رفته.
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

patriot43
April 10th, 2013, 15:37
سلام
من hydra واسه linux دانلود کردم اما نمی تونم نصبش کنم...
لطفا توضیح بدین...
ممنون

alirezaasemoni
April 11th, 2013, 12:40
سلام,میتوانید از طریق حافظه مرورگرتان پسوردتان را بدست بیاورید.در اصل هم یوزرنیم و هم پسورد در مرورگرتان ذخیره شده است.فقط باید پنجره آپشن مرورگر را باز کنید آن را پیدا کنید.

alirezaasemoni
April 11th, 2013, 12:45
سلام, سیستم عامل خود شما چی است؟ لطفا بیشتر توضیح بدهید. آیا پیغام خطای نصب میده یا نسخه دانلود شده ناسازگار است؟ همراه مشخصات سیستم خودتان وارد دیگه را هم دقیقا توضیح دهید

snowywhite
November 12th, 2013, 21:22
سلام
من خیلس گشتم که نرم افزار hydra رو برای ویندوز xp پیدا کنم یعنی خیلی گشتماااااااااااااااا :(
میشه شما پیدا کنید plzzzzzzzzzzzz واقعا احتیاج دارم..
پیشاپیش تشکر میکنمممممممم:)

keivan98
November 12th, 2013, 21:58
دوست عزیز منم گشتم و اینو پیدا کردم.خودم تست نکردم و مطمئن نیستم کار میکنه یا نه.
به اینجا مراجعه کنید. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ولی پیشنهاد میکنم از خود سیستم عامل Backtrack 5 استفاده کنید.

patriot43
November 13th, 2013, 10:59
سلام! مرسی که توجه کردین من ubonto 12 دارم ولی نمیتونم hydra رو روش نصب کنم! با نصب برنامه رو لینوکس اشنایی ندارم!
:dash:

alirezaasemoni
November 13th, 2013, 14:26
سلام,شما میتوانید بوسیله Synaptic هر نرم افزاری را که میخواهید و در اوبونتو پشتیبانی میشود را نصب کنید.در اصل Synaptic یک پوسته گرافیکی برای apt، سیستم مدیریت بسته‌ها در اوبونتو است.بوسیله آن شما قادر خواهید بود بسته‌های نرم‌افزاری را نصب، حذف، پیکربندی یا بروز رسانی و همچنین امکان جستجو در لیست بسته‌های موجود قابل نصب داشته باشید.در ضمن Synaptic امکان مدیریت مخازن دریافت بسته‌های نرم‌افزاری و بروزآوری کل سیستم را برای شما فراهم خواهد نمود.Synaptic بطور پیشفرض روی نسخه های جدید اوبونتو نصب است.

m713405
November 13th, 2013, 19:00
با سلام
دوسته خوبم برای رکورد کردن همچین آموزش هایی بهتره از نرم افزار کمتاسیا استفاده کنید و فرمت رو روی AVI بزارید، بعد از زیپ کردن فایل تفاوت چشمگیری رو توی کم کردن حجم فایل مشاهده می کنید و همچنین کیفیت فایل رکورد شده بسیار عالی هست...
یه کلیپ آموزشی 13 مگابایتی دارم که بعد از خارج کردن از زیپ حدود 800 مگابایت میشه با کیفیت فوق العاده... در مورد آموزش هم ممنون، راهی هست بدونه دیکشنری یا پس لیست بشه این کارو کرد؟

alirezaasemoni
November 13th, 2013, 20:53

سلام,این نرم افزار روی سیستم عاملهای لینوکس پشتبانی میشود.البته بعضی از نرم افزارهای لینوکس را هم برای ویندوز ساخته اند ولی در مورد هیدرا نمیدانم.چون هنوز من ندیدم که این نرم افزار برای ویندوز نوشته شده باشد.اگر هم باشد من اطلاع ندارم.

alirezaasemoni
November 13th, 2013, 21:02
سلام,ممنون از پیشنهادی که دادین.اتفاقا با همین نرم افزار رکورد کرده ام.اما در مورد حجم فایل و فرمت آنها یک دلیلی داشت که اینکار را نکردم که الآن یادم نیست به چه دلیل بود.ولی برایم خیلی جالب است که فرمودید 800مگ را به 13مگ فشرده کرده.اگر دوباره خواستم رکورد کنم به این فرمت فشرده میکنم ببینم چی میشه.
در مورد سؤالتان,راه های دیگه ای هم وجود دارد که میشه از اون طریق یوزر و پسورد را بدست آورد.که البته به نظر من راه های دیگه احتمال موفق شدنش خیلی بیشتر است تا با این نرم افزار.اما با این نرم افزار و به این روش اگر بخواهیم کار کنیم,باید حتما پسورد لیست داشته باشیم.

keivan98
November 14th, 2013, 16:13

علیرضا جان غیرممکن نیست و میشه با نرم افزار فشرده سازی 7-zip این کار رو کرد.من آموزش اونو پیدا کردم و میتونید دانلود کنید و ببینید :

آموزش فشرده سازی حرفه ای فایل های ویدیویی با فرمت A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)VI (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

alirezaasemoni
November 14th, 2013, 20:06
سلام,میدانم ار این زمینه ها هیچ اتفاقی غیر ممکن نیست.در اصل بطورکلی در این زمینه ها هیچوقت من فکر نمیکنم که غیر ممکن یا نشدنی است.مثلا اگر 200سال پیش به کسی میگفتید یک دستگاه اختراع میشه که در هر خانه ای میشه تصویر شما را دید.هیچکس باور نمیکرد,اما حالا تلویزیون عادیترین وسیله در هر خانه است.
همچنین امروز یک فیلم آموزشی را دانلود کردم که در حالت فشرده 3مگ بود ولی با فرمت AVI حدود 193مگ است.در پست قبلی منظورم این بود که اون نرم افزار Camtasia این کار را میکند جالب است.

boyirani81
February 13th, 2014, 01:21
ba arze slm .keyfiyateh in film kheuli paein hastesh aslan neveshteh ha peyda nistand va kheyli ham sarih anjam midahid!!!lotf konid film ba keyfiyateh bala bezarid va aromtar amozesh bedahid.montazer hastam .behesh ehtiyaj daram.ba tashakoreh faravan

alirezaasemoni
February 14th, 2014, 11:59
سلام,به ترفندستان خوش آمدید و امیدوارم که از همدیگر چیزی یاد بگیریم.
اگر لطف کنید به فارسی بنویسید جدای از اینکه جزؤ قوانین سایت است,کسی هم دچار اشتباه نمیشه.
در مورد فیلم هم تا الآن 9هزار و خرده ای دانلود شده و فقط دو یا سه نفر بودند که مشکل شما را داشتند.قبلا هم از دوستانی که دانلود کرده بودند پرسیدم ولی آنها مشکلی نداشتند.قبول دارم کیفیتش خیلی عالی نیست ولی در حدی هست که براحتی متوجه بشوید چه کار دارم میکنم.اما با این حال هر جای فیلم را متوجه نشدید و یا خوانا نبود,همینجا اطلاع دهید تا من در همین تاپیک برایتان توضیح دهم.

keivan98
February 14th, 2014, 12:26
سلام.
دوست عزیز کیفیت فیلم در حد قابل قبولی هست و میشه به راحتی متوجه شد. اگر فیلم با کیفیت بالا تهیه میشد حجمش میرفت بالا و برخی دوستان عزیز که نیاز داشتند به خاطر حجم بالا نمیتونستن دانلود کنند.
جدا از اینا اون طور هم که میگید کیفیت فیلم خیلی هم پایین نیست و نوشته ها بصورت واضح خونده میشه.
اگه دوست عزیزمون alirezaasemoni جان براشون امکان پذیر بود فیلم با کیفیت بالا هم براتون میذارن.

educate000
February 14th, 2014, 23:48
ممنون از فیلمی که قراردادید
فقط یک سوال من هم نرم افزار وینرر و هم 7 زیپ را دارم که به هنکام زیپ کردن همیشه با وین رر فایل زیپ میشود و نه با 7 زیپ باید چه کار کنم ایا وین رر را دیلت کنم؟؟؟یا راه دیگری دارد

alirezaasemoni
February 15th, 2014, 15:11
سلام,خیلی دوست دارم یک فیلم دیگه با کیفیت بهتری درست کنم.اما من هر وقت نرم افزاری را نیاز داشته باشم,آنرا نصب میکنم.یعنی فایل setup را نگهمیدارم و هر وقت لازم داشتم ,نصب میکنم.برای همین الآن اون برنامه که فیلم را ساختم نصب ندارم.هر وقت خواستم فیلم آموزشی درست,حتما این فیلم را با کیفیت بالاتر خواهم ساخت.

alirezaasemoni
February 15th, 2014, 15:27
سلام,اصلا نیازی به دوتای این برنامه ها نیست.فقط یکی را نصب داشته باشید (ترجیحا WinRAR ) بطور کامل کارهایتان را انجام میدهد.در مورد مشکلتان هم باید عرض کنم که برای فشرده سازی وقتی روی یک فایل راست کلیک کنید و گزینه Add to Extract را انتخاب کنید,یک صفحه باز میشه در سربرگ General به قسمت Archive Format جلوی RAR را باید تیک بگذارید.

educate000
February 16th, 2014, 00:22
ممنون ولی منظور من را شاید متوجه نشدید
کاهش این اندازه حجم فایلها که در بالا گفته شد نیاز به 7 زیپ دارد و نه وین ررو اگر وین رر را نگه دارم باید 7 زیپ را حذف کنم در این صورت ایا با وین رر هم میشود تا این اندازه حجم فایل را کم کرد؟؟؟همان طور که در فیلم اموزش داده شد که چطور فایل را کم حجم کنیم با 7 زیپ این کار انجام شد و نه وین رر...
ممنون

keivan98
February 16th, 2014, 19:42
دوست عزیز هرکدومشون یه سری معایب و یه سری فواید دارند. برای مثال همانطور که در این پست (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) نحوه ی فشرده سازی پیشرفته ویدیوها توسط نرم افزار 7-zip انجام شده است این کار روی WinRAR امکان پذیر نیست.
پیشنهاد میکنم هردوتا رو نصب کنید.اگه مشکلی دارید ابتدا هردو را آنستال کنید و دوباره بعد از ریستارت ویندوز نصب کنید.
من خودم هردوتا را دارم و هیچ مشکلی هم نیست.

sajjad1362
March 13th, 2014, 22:50
ممكن هست بمن بكي كسي كه مبتديه هم ميتونه يا نه ؟

alirezaasemoni
March 14th, 2014, 02:32
سلام,اگه لطف کنید در مورد سؤالتان یک توضیحی بدهید ,بهتر متوجه منظور شما میشیم.چه چیزی را کاربر مبتدی میتواند یا نمیتواند؟

sajjad1362
March 14th, 2014, 20:41

من میخوام ای دی کسی که با گوشی اپل باهاش کار میکنه هک کنم . 2نکته هست که ایشون با وای فای دفتر متصل میشن و 2 اینکه بیشتر اطلاعات گوشیش و سریال و خده آیدی و ... دارم اما پسوورد رو ندام. حالا اگه بتونم فیک پیج بسازم تا اون حد، آی دیواس رو میشه هک کرد ؟

alirezaasemoni
March 14th, 2014, 23:45
سلام,بله میشه هک کرد.مثلا با متااسپلویت ,اسپلویت مناسب سیستم عامل گوشی را پیلود کنید.البته با فک پیج هم بقول خودتان,میشه هک کرد.اما امروزه در دنیای هک اول از همه باید با مهندسی اجتماعی آشنایی و مهارت داشته باشید.یعنی باید آنقدر حرفه ای و طبیعی رفتار کنید تا قربانی را بتوانید وادار کنید که فایل شما را باز کند مثلا فک پیج را باز بکنه بدون آنکه شک کند یوزر نیم و پسورد را وارد کند.

nesarfazul
March 23rd, 2014, 10:48
سلام دوستان آیا میشه که این برنامه را برای ویندوز هم دانلود کرد
یعنی برنامۀ باشه که در ویندوز این کارو انجام بده
من از مودم Huawei استفاده میکنم و این مودم در بک ترک نصب نمیشه
بک ترک را دانلود کردم

alirezaasemoni
March 23rd, 2014, 15:55
سلام,راستش مدتی پیش بود که من در یک فوروم خارجی دیدم این برنامه برای ویندوز هم نوشته شده است و در مورد نصبش سؤال مطرح کرده بودند(البته اگر درست یادم باشد و با برنامه دیگه ای اشتباه یادم نیامده باشد).
این یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است.اما حتی بهترین ها هم نمیشه 100% توقع نتیجه را داشت.یعنی اینگونه نرم افزارها در صورتی خوب عمل میکنند که شما از یک پسوردلیست خیلی قوی هم نیاز دارند.حتی گاهی میشه پسوردلیست خوبی دارید ولی نرم افزار بخوبی کار نمیده,میتواند به دلایل زیادی باشد.

keivan98
April 2nd, 2014, 19:56
سلام.
علیرضا جان این روش دیگه جواب نمیده فک کنم.
در انجمن آشیانه هم مطرح کرده بودن و تا جایی که من میدونم گوگل برای تست پسورد های Password list محدودیت قرار داده مثلا بیش از 3 پسورد رو تست نمیکنه که این قضیه درصد هک رو میاره پایین.
البته من انچه که در آشیانه مطرح بود رو بازگو کردم.

alirezaasemoni
April 5th, 2014, 13:56
سلام,راستش من مدتهاست که امتحان نکردم.شاید هم بقول شما جیمیل بیشتر از سه تا را اجازه نمیده ولی این را در نظر داشته باش که هر وقت جلویش را بگیرند راه های دیگه ای ایجاد میشه.
اما مدتی پیش یکی از دوستانم پسورد و یوزر را یادش رفته بود و من از طریق تست پسورد و یوزرش را بدست آوردم.البته از طریق این آموزش اینکار را نکردم و از روش دیگه ای چندتا پسورد و یوزر را تست کردم.موقع نفوذ کردن خیلی بستگی به این داره که از طریق کدام راه میخواهیم نفوذ کنیم.مثلا از طریق کدام صفحه میخواهیم تست کنیم.

sajjad1362
April 30th, 2014, 02:53

دوست خوب مرسی از راهنماییت و اینکه در مورد اسپلویت اموزشی چیزی نداری بگذاری؟ من احساس میکنم شما از قبل ضعیفتر عمل میکنی البته منظورم توی این گروه هست...اینقدر اینجا سوت و کور شده که رفتم یه سایت گیر اوردم که از اشیانه خیلی بهتره مطالبش به نام /ebrasha.ir/ اگر اشتبا نگم، شما که استادین ولی شاید استفااده کنید ازون.

ا نکنم گفتم شاید مطلب بدردت خورد!

alirezaasemoni
April 30th, 2014, 14:17
سلام,متااسپلویت خیلی گسترده و وسیع است و اینطوری نیست که آموزش فصل به فصل یا قسمت به قسمت داشته باشد.زیرا هر کدام از روش ها در متااسپلویت با روش دیگرش فرق میکنه.اما اتفاقا در آشیانه آموزش های خیلی خوبی از متااسپلویت وجود دارد.برای شروع میتوانید از این لینک استفاده کنید:
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. B%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-lt

اما در مورد اینکه فرمودید این انجمن " سوت و کوره " ,باید بگم که این طبیعی است.زیرا محور اصلی فعالیت این فوروم مربوط به مسائل و مشکلات کامپیوتر و ترفندهای کامپیوتر است.اما فوروم آشیانه محور اصلی فعالیتش مربوط به هک و امنیت کامپیوتر است.اگر این انجمن هم در این فوروم ایجاد شده من فکر میکنم دلیلش بخاطر این باشد که اگر کسی در این زمینه مشکلی داشت اول اینجا مطرح کند.
همچنین در مورد واژه " استاد ",باید عرض کنم که من که چیزی بلد نیستم و هنوز حتی روی پله اول هم نرفته ام .اگر هم کمتر آنلاین میشم بخاطر کسالتی است که دارم ولی سعی میکنم روزی 2 بار لاگین بشم به ترفندستان.

sajjad1362
April 30th, 2014, 19:27

مرسی از راهنماییت و اینکه من هم میدونم اینجا محوریتش هک و امثالهم نیست ولی همیشه به اینجریان علاقه داشتم و دارم و علاقه مندیم از اونجایی شدت گرفت که شما پرانرژی اموزش و مباحث مشکلات رو پیگیر راه میبردی تا اینکه کمرنگ شدی و ...امیدوارم کسالتت رفع و رجوع بشه و باز استفاده کنیم از تجربیات غنی اتون و استاد واژه نامحسوسه براتون ... و خوب هرکی به یه چیز علاقه منده ! تصور کن من و شما سر یک میز هستیم شما ترجیح میدین با سرو از منوی دریایی شروع کنید اما من باقلا قاتق با سیر تازه !!! منظورم این بود. امیدوارم زودتر خودتونو ریکاوری کنید و ما هم توفیق کسب علم در محضر شما . امین ربالعالمین تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

hosseinermac
September 29th, 2015, 15:37
سلام من الان برنامه backtrack رو دانلود کردم و برنامه هک جیملم داخلش بود ولی من نمیدونم چجوری پسورد لیست رو تو فایل های backtarack بزارم یعنی فایل های بک ترک رو در داخل کامپیوترم پیدا نمیکنم من این برنامه رو مجازی نصب کردم با برنامه vmware الانم میخوام پسورد لیست هارو تو بک ترک بزارم ولی نمیدونم باید کجا بریزم اگه میشه راهنماییم کنید

shima256
September 29th, 2015, 16:20
سلام خیلی خوب بود مرسی:thankyou2:

hosseinermac
September 30th, 2015, 13:56

کسی جواب منو میده؟

Kaveh_Keihan
February 20th, 2018, 10:39
سلام
این فیلم که کیفیتش افتضاحه
اصن آدم چیزی متوجه نمیشه!!
یه چیز با کیفیت تر بزارید بابا