PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به عید نزدیک میشویم ، برای ترفندستان ایده و پیشنهاد دهید!

Kasra
February 24th, 2008, 00:12
با سلام خدمت کلیه دوستان و کاربران عزیز :grin:

دیگه یواش یواش داریم به عید نوروز نزدیک میشیم و طبعأ ترفندستان هم به مانند سال های گذشته در این روزها رنگ و بوی دیگه ای به خودش میگیره.

سال های پیش ، همواره یک مسابقه برگزار میکردیم که تاپیک هاش رو میتونید ببینید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

امسال هم به مانند گذشته قصد دارم مسابقه ای برگزار کنم و یک جایزه ای بدیم! :grin:
اما اینکه چه مسابقه ای و چگونه ، ایده و پیشنهادش با شما.
ایده و پیشنهاد بدید در این خصوص ، فقط همانند سال گذشته نباشه.
یک ایده نو... خودمم البته فکر میکنم.

همین طور یک ایده کلی ، در خصوص اینکه چه کار نویی در عید انجام بدیم.
یک نمونه اش به مانند گذشته هر روز آپ شدن سایت با یک ترفند هستش.
دیگری هم یک چت دسته جمعی در آستانه سال نو.
شما هم اگر نظری دارید که چه کار کنیم بفرمایید ، چه بهتر که البته در بستر موضوع سایت باشه. نه مسائل حاشیه ای.

ایده بدید و پیشنهاد تا بحث کنیم و به نتیجه برسیم... :grin: سپاس!

ramin
February 24th, 2008, 00:47
سلام.
كسري جان من ميگم همون چت دسته جمعي خيلي خوبه .

mohi
February 24th, 2008, 01:22
سلام
میگم چطوره یک اردوی دسته جمعی بزاریم همه گی بریم شمال.
شوخی بود جدی نگیرید.
منم با چت دسته جمعی موافقم خیلی حاااااااااااااال میده
یا حق.

Majid_4553
February 24th, 2008, 01:35
Kasra (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان فكر كنم يه جايزه خوب براي 3نفر اول ليگ ترفندستان بزار. اين دور ديگه بالاي 100 نفر شركت كنند توي ليگ :lol2:

dany_3p4u
February 24th, 2008, 01:49
قشنگ ترین دسته گلی که به آب دادین چیه ؟؟؟!!!!

ترجیحا در مورد It

هر کی خاطرش جالب تر بود برنده ! یعنی خفن تر سه کرده باشه !

Roham
February 24th, 2008, 06:07
نظری ندارم. فقط ميتونم بگم که هرکاری ميکنيد براتون ارزوی موفقيت ميکنم. :ok:

mrgladiyator
February 24th, 2008, 07:21
سلام.
آقابه نظر من یه روز در هقته یا هر چند روز که فکر م یکنید مناسبه رو اختصاص بدیم به چت همگانی تا هم بیشتر آشنا شیم هم ایده های جدید تری بیاد( مثلاً فلان روز از ساعت فلان تا فلان)،

بعد یکی دیگه اینکه شکل و ظاهر سایت و به کل عوض کن ( اگه میشه ) برای عید که همیشگی باشه.

اگه مسابقه این باشه خوبه ها : مثلاً 3 نفر اول که بهترین لوگو رو برای نوروز (لوگوی ترفندستان ها ) فلان جایزه،

حیف که دارم می رم سره کار :( وگرنه تا خود شب ایده می دادم :mrgreen: )

Milad
February 24th, 2008, 07:33
اينم شرايط براي بهتر شدن برنامه ها:
SMS.1 نباشه!يعني همگاني باشه همه بتونن شركت كنن.
2. در يك روز معيين باشه.
3. جايزه ها جوري نباشه كه برشكست بشه مدير! مثل : سكه ي آزادي يا...يه اكانت پرشين گيگ كافيه:mrgreen:
4. همه سعي كنيم حضور داشته باشيم.
5. مراعات بقيه مثل من و Rohamجان رو كنين به دليل تواقف ساعتها مثل اينجا 3 صبح شما كنفرانس دارين ما خواب ميبينيم!
6. هم صلوات!

mrgladiyator
February 24th, 2008, 09:00
خـــــــــــــــــوب حالا باقیش:mrgreen:
یه پیشنهاددیگه اینکه ، صندلی داغ هم اگه یواش یواش بیاد بالا ( اگه فکر می کنید جو سایت و به هم نمی زنه) .
به نظر اگه این تبلیغات سایت کمتر شه بهتر باشه ( خیلی شبیه مجله های تبلیغاتی شده )

bee
February 24th, 2008, 09:01
در مورد مسابقه اش نظری ندارم ولی در مورد جایزه یادم میاد تابستون محمد گفته بود که برای اعضایی که فعالیتشون خوب باشه، یه اکانت رپیدشیر می ده. الان فکر کنم وقتش باشه!:mrgreen:
در ضمن چت که نشد مسابقه، مگه نه؟!‌:mrgreen:

arsenal-champion
February 24th, 2008, 09:20
بنظر من هم چت کردن رو وللش!:lol:
کی میاد لحظه تحویل سال نو کانکت بشه که من دومیش باشم!؟؟!:mrgreen:
در ضمن من هیچوقت عیدا خونه نیستم و >احتمالاً <نمیتونم کانکت بشم
در کل فعلاً من هم نظری ندارم ولی اگه یک دفعه چیزی به ذهنم رسید میام میگم:mrgreen:

mrgladiyator
February 24th, 2008, 10:15
کلاً یه چیز دیگه برداشت کردید:
منظور کسری جان این نیست که سال تحویل و بشینیم پای چت. منظور اینه: که از این سال جدید هرز گاهی یه کنفرانس ترفندستانی تو چت داشته باشیم( البته فکر می کنم که منظور این بوده :mrgreen: )

shasullah
February 24th, 2008, 10:37
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خودشه ... من که موافقم چه میشه اگر بشه هرکه برای خودش بگه :hurry:

البته اگر سایت یک چت رم خوب داشته باشه بد نیست :icon_idea:

newgoldenman
February 24th, 2008, 14:43
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خدا پدر و مادر اون كاربر ترنفدستان رو بيامرزه كه اين اكستنشن رو معرفي كرد: Adblock Plus به خدا كه اگه اين اكستنشن نباشه، من يكي كه دور اينترنت رو خط ميكشم! با اينكه دي اس ال دارم، اونهم با سرعت خدا(!) ولي به جون خودم اين تبليغات و بنر و اسپم(!) و غيره و غيره، هر چند كه لازم و معقول هستند، ولي واسه ي من بايد بلاك باشن! :am:

به نظر من چند تا مسابقه داشته باشيم، در خيلي زمينه ها. مثلاً اين زمينه ها:

گرافيك
برنامه نويسي
بازي(آنلاين و غير آنلاين/ ركورد زدني و ...)
ادبيات(شعر و ترانه و كليپ و ...)همگي با عنوان ترفندستان...
در مورد چت همگاني، اين كه مسلمه! مثل پارسال، خيلي ها آنلاين ميشن و ... ولي امسال چون 9 و خورده اي صبح هست، امكانش به صفر نزديك ميشه! پس بيخيال بشين پيليز!

ولي در مورد چت روم آنلاين درون خود سايت، فكر كنم كار جالبي نباشه! مگر با وضع يكسري قوانين خاص!

mrgladiyator
February 24th, 2008, 15:14
آقا چرا همه دارن راجبه چت سره سفره ی هفت سین حرف می زنن:((
به نظر شما کلاً کنفرانس باشه هفته ای بار؟
مثلاً 5شنبه ها از ساعت 2 تا 4 کنفرانس اصلاً هم ربطی به عید و نوروز این چیز هانداره.
نظرتون چیه حالا :-؟
-------------------------------------
بعد هر ماه یا هر هفته یه نفر و به عنوان بهترین کاربر انتخاب کنیم. بعد بهش یه دیرجه ی مخصوص هم بدیم که مثلاً بعد یک سال ببینیم کی چند تااز اون درجه ها داره.
خوبه ها :-?

Majid_4553
February 24th, 2008, 16:27
فرك نكنم زمان مشخصي بخواد هر موقع مثلا تعداد آنلاين هاي ترفندستاني زياد باشه سريع يه كنفرانس راه بندازيم:uhum: روز و شب هم نداشته باشه :دي
:flower:

NAJI
February 24th, 2008, 16:50
به نظر من بهتریه مسابقه ساخت ( یا ویرایش ) قالب ویلاگ بذاریم ...........
هم یه مسابقه است ...
هم مردم استفاده می کنن .....

نفر اول و دوم و ....... غیره رو هم با رای گیری( مثل گذاشتن ستاره کناره قالبها ) انتخاب می کنیم ....

(((( خداییش مطمئنم من اول میشم )))) > :mrgreen: <
یه سری به سایتم ( تو امضام ) بزنید متوجه میشید .........

mrgladiyator
February 24th, 2008, 17:06
djahriman جان. اینجا پیشگسوت زیاد داریم .
:mrgreen: بحث حاشیه ای نبود ها یه هشدار بود:mrgreen:

Milad
February 24th, 2008, 17:11

حالا چون شما عيد خونه نيستي وللش؟ فدات شم!

حسام
February 24th, 2008, 19:43

خوشا به حال شما ... !

به خدا من نمیدونم وبلاگو با کدوم و مینویسن هنوز مونده ویرایش قالب وبلاگ ! :Stop: :dash:

خب منی که وبلاگ ندارم چی کار کنم ؟؟؟

ولی خداییش اینجاشو خوب اومدین !

با این قسمتش بسیار موافقم ... .

ولی خاهشا مسابقتون چیزی نباشه که تخصص بخواد ...

vahidlp
February 24th, 2008, 19:47
منم نیستم که
چت رو بیخیال:mrgreen:

به قول EVIL جان مسابقه تخصصی هم نذارید

NAJI
February 24th, 2008, 20:19
چی بگم ..........

ببینیم کسری جون چی میگه ......

( کسری جون آهنگت رو گوش کردم الان هم دارم گوش می کنم خیلی عالیه ..........
دمت گرم اون صدای عالی گریون هم صد در صد ماله توئه .... نه ؟ سعی کن کل آلبومت رو بذاری
اولین کسی دانلود می کنه خودمم )

ببخشیدا نمیخواستم بحث رو عوض کنم ادامه بدید .....

MRTZ HSV
February 24th, 2008, 20:54
همون مسايقه خوبه
آهنگ !!!
آهنگ كجا بود
DJahriman‌جان
لينكشو ميزاري
تشكر ويژه از كسري جان منتظر آهنگ هاي بعدي هم هستيم

NAJI
February 24th, 2008, 21:15
یه لحظه گوشی .........

آهان پیداش کردم : بفرمایید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

خوبه گفتم بحث رو عوض نکنید ها ....

yonas
February 24th, 2008, 21:21
این که کسری نیست می خواید کسری این تایپیک روهم ببنده یااون تایپیک روحذف کنه

alirezazx
February 24th, 2008, 21:22
:mrgreen:
ببینید دوستان
من میگم هر شهری یه تیم جمع کنه بیاد رامسر گل کوچیک بزنیم :thumbup:
جایزش هم یه نوشابه خانواده ( زرد باشه بهتره ) :blink:

mostafa-bep
February 24th, 2008, 21:25
اولا هر مسابقه اي باشه بين اعضاي فعال در سايت باشه مثل اون مسابقه نباشه كه يكي بياد برنده بشه و بره. ثانيا جايزه اش هم مثل اوندفعه 100 مگا بايت هاست و ... نباشه. اصلا چه طوره هر كدوم از اعضا يه پولي بدن تا جايزه بهتري براي برنده داشته باشيم.
موضوع مسابقه هم هم تخصصي باشه و هم غير تخصصي. يعني دوتا مسابقه داشته باشيم. تا هم شاهد هنرنمايي افراد متخصص (در گرافيك، برنامه نويسي و...) باشيم و هم اينكه افرادي كه تخصص خاصي ندارن بتونن تو يه مسابقه شركت كنند.
اگه ترفندها هم زياد بشه كه خيلي خوب ميشه.

yonas
February 24th, 2008, 21:25

من که میام یک ساعته اونجام نه ببخشیدنیم ساعته ناهارم میام خونه شما

mostafa-bep
February 24th, 2008, 21:31
ولي از اين مسابقه ها كه همشهري ها با هم يه تيم تشكيل بدن خيلي خوبه.
اصلا چطوره همگي بيايد قم بريم بوستان علوي و پينت بال بازي كنيم. (اگه شما ميدونيد پينت بال چيه كه بگيد چيه ولي اگه نمي دونيد خودم ميام ميگم. چون دقيقا نمي دونم چيه ولي يه چيزي تو مايه هاي كانتر عملي)

mrgladiyator
February 24th, 2008, 21:36
مگه غیر فعال ها دل ندارن؟؟؟

به نظر من که همه باید باشن.
حالا تو مسابقه اگه می خواد تخصصی و غیر تخصصی باشه کاری ندارم ولی غیز فعال هم باشه بهتره.

mostafa-bep
February 24th, 2008, 21:41
منظورم كلا كاربرهايي كه در ترفندستان فعاليت دارند. (حالا فعال و نيمه فعال و عالي و هر چي ميخاد باشه باشه.)
منظورم اين بود كه مثل اون مسابقه اس ام اس نشه يه سري بيان تو ترفندستان عضو بشن و برنده بشن و برن.

حسام
February 24th, 2008, 23:23

به نظر من هم هم نیمه فعال و هم فعالا هم شرکت کنند ... .

2 تا 3 هزار نفر تو این انجمن ثبت نام کردن ... 80 ٪ شون هم هیچ فعالیتی نداشتن ... حالا بیایم براشون لوح تقدیر بدیم ؟؟؟! :am:

یا فعال - یا نیمه فعال + فعال ...

و السلام ... کی موافقه ؟

Kasra
February 24th, 2008, 23:51
با تشکر از تمامی دوستانی که نظر دادند...

خواهش میکنم اندکی جدی باشید و بحث های حاشیه رو کنار بگذارید!
ابتدا اجازه بدید چند تا موضوع رو من رک و پوست کنده بگم.

پارسال بدون هیچ برنامه قبلی ، هنگام سال تحویل چند تا از دوستان یک کنفرانسی در یاهو گذاشتند و به طور اتفاقی تعداد زیادی از کاربرها دور هم جمع شدند و یک محفل دوستانه ای در اون هنگام انجام شد. هر چند بعدش یک مشکلاتی پیش اومد که پشیمون شدم چرا این کار صورت گرفت.
امسال هم من منظورم همچین جمع دوستانه ای بود که فقط پیش از سال تحویل زمانی رو در کنار هم بگذرونیم. هر کس بود که بود ، نبود هم فدای سرش چیزی رو از دست نداده.
به فرض اگه سال تحویل در تهران ساعت 9 هستش ، ما مثلأ 6 صبح دور هم جمع میشیم.
و الا ما این انجمن رو به نوعی تأسیس کردیم که چت نکنیم!
دقت کنید دوستان... گاهی بهتره بعضی مرز بندی ها رو رعایت کنیم. این حریم های شخصی رو باید حفظ کرد ، به نوعی سعی نکنید با کسی کاملأ قاطی بشید. این جو رو صمیمی اما کاملأ جدی حفظ کنید!

اما پیشنهادات دوستان:
این مسابقه 6 دور داره برگزار میشه ، به نوعی مربوط به عید نیست. :yes: اما به نوعی جای کار داره.

در این خصوص هم قبلأ تاپیکی داشتیم. همه اومدند و گفتند و رفتند.

قالب سایت به جون من بسته اس ، البته تغییراتی مثل بنر و از این قبیل خواهیم داشت.
بحث طراحی بنر هم به نوعی مقداری تخصصی هستش. یک مسابقه عام مد نظر هست.

جایزه اش با ما ، در خصوص ساعت هم اگر قرار چتی باشه که به ساعت ما 6 صبح میشه...اگر یک روز معین هم نباشه که نمیشه ، باید تاریخ دقیقی برای اطلاع رسانی باشه یا نه؟

صندلی داغ اصلأ برای جو سایت مفید نیست.
در خصوص تبلیغات هم ربطی نداره واقعأ! به مناسبت عید تبلیغاتی ها رو برداریم؟

newgoldenman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان حرف شما در این زمینه بدجوری من رو سوزوند! گویا سایت های دیگه رو ندید که تبلیغات چگونه بالا میره از سر و کولش؟ اون وقت شما همین 4 تا بنر سایت رو هم بلاک میکنید؟ اگر همه این طرز فکر شما رو داشتند که عملأ سایت رو باید ول میکردم میرفتم تو مزرعه! دقت کنید دوستان حیات مالی سایت به همین 4 تا کلیکی هست که شما روی این بنر ها میکنید. درآمد میلیاردی نمیده که به من بگم این رو حذف کنم و طمع نکنم...!

بحث مسابقه هم یک چیز واحد طبعأ باید باشه. اونهم پیرامون IT.

این موضوع بارها طرح شده.
اگر بحث سوال و جواب هست که انجمنها مخصوص اینکاره ، اگر بحث های دیگه هست که جاش توی ترفندستان نیست.

مسابقه ای که برنده اش از همین الان مشخصه که مسابقه نمیشه.
به طور کلی هم همانطور که اشاره شد بحث باید عام باشه.

DJAhriman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ما یک شوخی کردیم در اون تاپیک ، گویا بد متوجه شدید.
هر کسی با اسم "کسری" آهنگ بخونه من نیستم که.
شوخی کردم با میلاد جان در اون تاپیک. و الا کار من چیز دیگه ایه!
خودتون بگید چه ربطی به موضوع این تاپیک داشت؟

بله ترفندها هر روز به روز خواهند شد.

دو تا سه هزار نفر یا 38094 نفر تا این لحظه؟ سعی میکنم مسابقه به گونه ای برگزار بشه کاربر با درجه بیشتر به نوعی امتیازات بیشتری داشته باشه.

و بقیه پست ها که من چه نظری روشون بدم.

یک نتیجه گیری کلی میکنم:
* یک مسابقه خواهیم داشت. آنهم به شکل کلی پیرامون IT. نه یک شاخه ، به قولی از تمامی مباحث. دارم پایه ریزیش رو انجام میدم.
* در خصوص چت هم به زودی نتیجه اش رو اطلاع میدم. فقط اگر چتی هم باشه ، یکی خواهد بود و در یک زمان مشخص.
پوزش میخوام اگر اندکی جدی صحبت کردم. همگی رفیق های من هستید و خودتون میدونید. فقط مقداری جدی تر باشید. سپاس از تمام کسانی که ترفندستان رو سایت خودشون میدونن.

dany_3p4u
February 25th, 2008, 00:27
کسری جان شما که هه پیشنهادات را رد کردی ...

king
February 25th, 2008, 00:32
ماشالاه - دوستان همه خوب پست دادن
فقط 15 ساعت نبودم ، كسري كه تعداد نمايش لينكهاي انجمن را زياد كرده و اينجا هم شلوغ شده
وقت نكردم همه نظرات را بخونم ولي چند تايي را خوندم .

نظر خاصي ندارم ولي يكي از دوستان گفته بود كه 100 مگ هاست و ... نديم
مي خواستم بدونم چرا ؟؟

در مورد طراحي قالب وبلاگ هم فكر كنم گفته بودند كه اون را 10 دقيقه اي هم ميشه ساخت ولي همه دوستان به كدهاي سيستم هاي وبلاگ ساز آَشنايي ندارند .

در مورد تغيير چهره سايت هم من موافقم كه ديگه خيلي خسته كننده شده .
اگر در مورد انجمن تغيير بخوايد ميتونيم من و تركس اين كار را مطابق سليقه مديران و كاربران آماده كنيم .

در مورد قالب سايت هم كه واقعاً حيفه همگي عادت كردم .

مسابقه هر چي هست بايد يك چيزي باشه كه از كاربر تازه كار با عالي شركت كنن و اونقدر نبايد سخت باشه كه كاربران با اطلاعات اندك پشيمون بشن و شركت نكنن .

البته بهترين جايزه به نظر من :
نفر اول : 100 مگ هاست وايرز + يك دامنه IR + نصب يك VB
نفر دوم : 100 مگ هاست وايرز + نصب VB
نفر سوم : 100 مگ هاست وايرز + نصب VB
نفر چهارم و پنجم هم اكانت راپيد بديم
نفر ششم هم ازش يك چيزي ميگيريم كه چرا ششمين نفر شده :D
پس همه براي اول تا پنجم خودتون را آماده كنيد

چطوره ؟؟ نظر شما چيه ؟؟

bato
February 25th, 2008, 09:53

گاهی اوقات آقای گلادیاتور حرفهایی می زنند که جدا آدم خوشش میاد :D
ببخشید من یه کم رک میگم ولی من نمی دونم چرا توی ترفندستان اعضای فعال و عالی بین خودشون و بقیه فرق میگذارند !! :read:درسته که اعضای فعال وعالی حق بیشتری به گردن سایت دارند ولی از وقتی که یه کاربر عضوی از سایت میشه مثل بقیه حق داره

Milad
February 25th, 2008, 09:59
آره حق با شماست ولي همون جور مصطفي جان گفت: تو عيد پارسال 90% از جايزها را ناشناخته ها برد كه فقط اس ام اس زده بودن و...
و فقط يه آشنا بود فكر كنم خوده شما بود يا...يه دختر بود كه برنده شد!
حالا به ما ربط نداره فقط تاييد كردم حرفه مصطفي جان را...

bato
February 25th, 2008, 10:37
من کلی گفتم .....

پیشنهاد من : مسابقه گذاشتن بهترین امضا با موضوع بهار و عید نوروز :d

MRTZ HSV
February 25th, 2008, 10:46
پيشنهاد خوبيه
ولي كسري جان گفتن در حوزه it باشه

حسام
February 25th, 2008, 11:16

درسته ... من مبالغه کردم ... ولی این رقم که بدتر ... اونوقت این همه ادم همون روز بریزن اینجا که محفل دوستانه نمیشه ... میان و برنده میشن و جایزه رو تو هوا میقاپن و پشت سرشونم نیگاه نمیکنن ...! میرن .

حرف شما هم اینجا خیلی بهم برخورد ... .

من از شما هیچ چی نمیخوام ولی خداییش 1 دلیل میخوام ازتون ...

شما از کجا پی بردید که اعضای فعال و عالی ها بین خودشون و بقیه فرق میذارن ؟

خب اینم موضوع It نیست که ... .

bato
February 25th, 2008, 12:15
اصلا دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه ! چون میدونم اگه ادامه پیدا کنه هم مسیر تاپیک عوض میشه هم آقا کسری شاکی میشن
یک حرفی زده شد من هم با توجه به چیزهایی که تجربه کردم گفتم شاید هم من اشتباه می کنم !!!!

در خصوص پیشنهادم گفتم چیزی باشه که همه ازش سردربیارن حالا اگه کسری خان فرمودند منحصر به حوزه ی it باشه که هیچ ، نمیشه !

Hamzeh.E
February 25th, 2008, 13:17
یه نظر سنجی عمومی بزاریم و به بهترینها(اعم از مقاله،آموزش،پست،تاپیک،ترف ندو...) جایزه بدهیم(جایزه ها می تونه : یه دی وی دی E_Books،نرم افزار ویا سکه باشه)

mrgladiyator
February 25th, 2008, 14:05
خیلی دلم می خواست هرز گاهی همه دوره هم چت می کردیم اما کسری جان میگه ضرر داره لابد ضرر داره دیگه. خوب این که از این.
------------------------------------------------------------
کسری جان. شما زیرمجموعه و شاخه های مسابقه رو بگو. مثلاً : گرافیک( فتوشاپ و کورل...) بعد بقیه بیان بگن تو چی تخصص دارن.
شاید یکی تو 2-3 جا تخصص داشت. و اول هم شد و 2-3 تا جایزه زد تو گوشش:-?

جایزه هم یه دونه لوگوی ترفندستان باشه :d

NAJI
February 25th, 2008, 17:25
بچه ها یه پیشنهاد عالی !
پست صوتی بزنیم ( البته ربتی به مسابقه نداره فقط یه پیشنهاد برای بهتر شدن انجمنهاست )

ما یه بخش مدیا پلیر برای هر پست قرار می دیم و هر کاربر به همراه نوشتن متن صدای خودش رو هم ظبط میکنه .......

به نظر من خیلی عالی میشه !

yonas
February 25th, 2008, 17:51
من یه نظر هایی دارم اول راجع به سایت بگم یه مشکل هایی داره مثلا این مشکل اگه شروع کننده تایپیک باشی نمیتونی تایپیک رو حذف کنی که اگه تو سال جدید یه فکر هایی روش بشه خوبه دوم این که بعضی از برنامه ها مثل اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)برنامه ها در چندین صفحه متعدد هستش که اگه یکی بخواد همش رو ببینه واسش سخته اگه واسش یه فهرست درست کنن یا اونا روبه قسمت های مختلف مثل مولتی مدیا web _ utility و... تقسیم کنن جستجوی پخش های مختلف اسون میشه
اما درمورد مسابقه از اونجا که هر کسی دریک رشته خواص مهارت داره بهتر یه بخش جدید باز بشه به نام برترین ها ودر اون قسمت هر کس بهترین کار برنامه یا چیزی رو که داره ارائه بده البته نه در یک صفحه مثلا عنوان یک تایپک باشه برترین فلانی (رشته مورد نظر) تا همه بتونن شرکت کنن در مورد سایر دوستان که کمتر مهارت در قسمت خواص دارن هم یه گیم دارم با حجم 96 kb که زیاد اسون نیست سخت هم نیست نیاز به نصب هم نداره میتونن رکورد گیری کنن به بالاترین رکورد جایزه بدید در مورد چت هم فکر خوبیه هم بچه ها با هم بیشتر اشنا میشن هم یه تنوعی میشه

etis
February 25th, 2008, 18:06
سلام دوستان. دو تا پیشنهاد داشتم :

1. اولین پیشنهاد من اینه که تاپیک هایی که توسط کاربران عزیز ایجاد شده و استقبال
زیادی شده و بیشترین تشکر ها رو از آن خودشون کردن جایزه بگیرن ( تاپیک هایی که
در طول یکسال گذشته ایجاد شده اند ) ولی نمیدونم امکان این که بشه فهمید کدام
تاپیک بیشترین تشکر رو داشته یا نه که البته آقا کسری باید بگن. و اگر تعداد چنین
تاپیک هایی زیاد بود میشه قرعه کشی کرد.

2. کلیه کاربران میتونن هر طرحی که دارن و تا حالا ارائه ندادن اعم از برنامه های نوشته شده و
طراحی های گرافیکی و ... در سایت قرار بدن و بقیه کاربران بتونن در طی چند روز نظر خودشون
رو اعلام کنند و هر کاربر و یا کاربرانی که بالاترین امتیازات رو کسب کنند جایزه به ایشان تعلق
میگیره. ( مزیت اینکار اینه که این طرح ها و برنامه های این افراد عیدی این کاربران عزیز و پر تلاش
به سایر کاربران باشه و کاربر یا کاربرانی که بهترین طرح یا برنامه رو ارائه بدن عیدی خودشون رو
از آقا کسری بگیرن )

معایب پیشنهاد شماره 1 و 2 :

حق کاربران تازه کار به نوعی ضایع میشه که البته شاید باعث این بشه
که تلاش خودشون رو برای ارائه تاپیک های مفیدتر افزایش بدهند.

Kasra
February 25th, 2008, 22:27
dany_3p4u (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خدایی نکرده با غرض اینکار رو نکردم ، اگر تأییدی باشه چرا تأیید نکنم.

king (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان سپاس از شما ، اما چیزی که هست پارسال هم هاست هدیه دادیم. در خصوص نظرتون پیرامون اهدام سیم کارت ایرانسل چیه؟ :mrgreen: (احتمالأ برنده پس از مدتی بیماری اعصاب پیدا میکنه!) :mrgreen:

bato (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ممنون ، پیشنهاد قابل تأملیه.

E V I L (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان همین که خودت میدونی کافیه... " خود دانی که اینجا را خبر از هیچ ، جز عشق و دانش ، نیست / کینه را در سرای ما ، جای نیست..."

Hamzeh.E (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ممنون. ایده خوبی هستش.

mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان یکبار که لطفش بیشتره! :grin:
پیشنهاد خوبیه.

DJAhriman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان احسنت ، بسیاری ایده خوبی دادید. به نظرم یک تاپیک در بخش نظرات و پیشنهادت بزنید و این موضوع رو بیشتر باز کنیم. هر ایده نویی قابل تحسینه! :grin:

yonas (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان بسیار عالی. حتمأ روی این ایده هم کار میکنم.

etis (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ایده شما هم همین طور. حتمأ روش فکر میکنم.

کلأ سعی میکنم یک حالت جمع بندی وار بشه.
ممنون ، منتظر تراوشات ذهنی شما هستم :grin:
نظرتون رو هم راجع به هدیه ایرانسل بفرمایید! :not-me:

alirezazx
February 25th, 2008, 22:33
با عرض پوزش از اقا کسرا به دلیل ......
جدی -----
خودم با خرج خودم یه مسابقه طراحی راه میندازم
1: همه میتونن شرکت کنن
2: همه نوع نرمافزاری قبوله
3: موضوعش ترفندستانه ولی یه چیز خاص
======
2:مسابقه زیباترین جمله برای ترفندستان

منظورتون از ایرانسل همون ایرانسکته هست دیگه ها ؟

bee
February 25th, 2008, 22:35
عاااااااااالللللللللللییی ههههه...! من به همون ایرانسل راضیم. فقط اون ۵۰۰۰تومن شارژ اولشم روش باشه ها! :mrgreen:

bee
February 25th, 2008, 22:38
(در ضمن هیچ نظری ندارم نسبت به این که اون «عالی» چند تیکه شده! ظاهراً به هم چسبیده هست ولی نیست!

Kasra
February 25th, 2008, 22:45
alirezazx (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان پوزش چرا ، سرور ما هستی شما.

در خصوص مسابقه ، دو سال پیش مسابقه بهترین جمله رو داشتیم که! :×: مسابقه دیگه ای مد نظرتون هست؟

bee (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان گویا بد متوجه شدید. گفتم ایرانسل ها! همونی که به خاطرش مجبورید هر شب قرص آرام بخش بخورید! :×: البته چه استقبال خوبی ، به نظرم بهترین گزینه برای جایزه هستش.

alirezazx
February 25th, 2008, 23:07
اخه دوسال پیش با الان خیلی فرق میکنه
الان ببین چند تا کاربر زیاد شده
همشون هم عاشق 17 18 ساله
ای شعر بلدن که :mrgreen:

البته مسابقه فتوشاپی من سر جاشه ها

yonas
February 25th, 2008, 23:17
فکرخوبیه ایرانسل رومیگم فقط به خاطراینکه موندکاره وصاحب اول واخرش دریافت کنندشه
اما اگه یکی توی خارج ازایران برنده بشه چیکارمیکنی بهترنیست 2یا 3 جایز مختلف رو بذاری تابرنده خودش انتخاب کنه مثلا اکانت راپیدشیر یا یه فلش میموری یا چه میدونم عروسک شاسخین ;) این اخری شوخی بودا جدی نگیرید . بهرحال فک کنم اگه چیزی باشه که موندکار باشه خیلی خوبه (مثل گوشی 1100 نوکیا) دیگه نظری ندارم نه شوخی نه جدی البته تا الان
منتظرنظربقیه دوستان هستم

king
February 26th, 2008, 01:02
خوب پارسال داديم امسال هم ميديم .
ايرانسل هم خوبه اگر با نظري كه از طريق پيغام خصوصي برات فرستادم موافق باشي من هم در جايزه دادم شركت ميكنم و به سهم خودم به دوستان عيدي ميدم .

منتظر خبرت هستم .

نه اونقدر هم بد نيست - من شخصاً از 2 ماه پيش كه ايرانسل گرفتم خط ثابتم (( 0915 )) را كنار گذاشتم .
هم هزينه كمتره و هم ديگه نگراه قبضي كه مي خواد بياد نيستي .

mrgladiyator
February 26th, 2008, 08:18
آقا یه چیز باشه که طرف هر وقت دید یاده ترفندستان بیوفته.

مثلاً بگید این کلید طلایی ویلا تو شمال( گفتم مثلاً چیز های بهتری هم میشه خوب :mrgreen:

آقا اول به نظر من مشخص شه راجبه چی می خوایم بحث کنیم. بعد نظر بدیم.
یکی نظر راجبه سایت می گه( خودم و می گم)، یکی راجبه مسابقه می گه(خودم و می گم)، یکی راجبه جوایز می گه( خودم و می گم) .
مثلاً بگید تا فلان روز راجبه اینکه مسابقه چی باشه بحث کنیم( زود تر به جواب م رسیم ها)

MRTZ HSV
February 26th, 2008, 10:07
خيلي خوبه
البته گوشي هم روش باشه خيلي خوب ميشه:shy:

Milad
February 26th, 2008, 11:43
گوشيش 5 پيكسلي عكس بندازه! بهتره...
لــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــول

mostafa-bep
February 26th, 2008, 20:22
ساعت مچي يا ديواري با آرم ترفندستان.
جايزه خوبيه؟

NAJI
February 26th, 2008, 20:37

OK

زدم بفرمایید :پیشنهاد عالی به سایت " پست صوتی در انجمنها " (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Kasra
February 26th, 2008, 22:52
alirezazx (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ببینیم چه پیش میاد.

yonas (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان حق با شماست ، یک فکری هم باید برای این موضوع کرد.

king (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شوخی میکنی! :mrgreen:
به طرف گفتن با "شرمندگی" جمله بساز ، با 0935 شروع کرد...! :mrgreen:

mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان چشم ، حتمأ به شما یه کلید طلا تو شمال جایزه میدیم :mrgreen:
تا چند روز قبل عید تاپیک رو به نتیجه خواهیم رسوند.

MRTZ HSV (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و milladsosol2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان این موضوع رو به خاطر گنجی که اون دفعه پیدا کردم مطرح میکنید؟ :neutral:

mostafa-bep (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان بسیار ایده فوق العاده ای هستش ، اما اندکی هنوز برای اینکار زوده. این طرح رو سال دیگه به اجرا خواهم گذاشت.

newgoldenman
February 26th, 2008, 23:50

مرحبا :smoke:
عزيزاني كه به خاطر نقطه ي كور بودن مناطقي كه توي اون ميخوان از ايرانسل استفاده كنند، با موارد ناخوشايند مواجه ميشن، و با كمال دلسردي و مايوسانه از ايرانسل بد ميگن، جداً ... كار اشتباهي ميكنن!

البته كارت شارژ هم باشه، بد نيست ها! خيلي هم خوبه!:)

king
February 27th, 2008, 00:57
هرچند با جمله اي كه گفتي كلي خنديدم و حال كردم ولي
خدايش پيامك دانه اي 4 تومان بهتره يا 16 تومان
تازه زياد هم كه ارسال ميكني تخفيف هم ميده :mrgreen:
من هميشه 30 نفر ، 30 نفر اد ميكنم براي ارسال پيامك وقتي محاسبه ميكنم چقدر كم كرده مي بينم حدود 3 تومان براي هر كدام هزينه كم كرده .

فقط زماني كه ميخوام از مشهد خارج بشم شمارم از 0935 به 0915 تغيير ميكنه :mrgreen:

كار شارژ هم عاليه
مخصوصاً اگر برندش من باشه :mrgreen:
مصرفم بالاست - اگر من برنده شدم به من زياد كارت بدين :mrgreen:

arsenal-champion
February 27th, 2008, 00:59
فکر کنم کشیدن لوگوی ترفندستان با paint ایده خوبی باشه :???:
همچنین راه اندازی دوباره تاپیک "رکورد گیری بازیهای فلش"
البته من خودم یه بازی دارم که هنوز معرفیش نکردم ولی بزودی معرفی میشه.همین بازی میتونه سوژه جالبی داشته باشه که خدتون میفهمید چیه!:thumbup:

Milad
February 27th, 2008, 08:59
محض نيشخند عرض كرديم:D

vahidlp
February 27th, 2008, 17:22
مصرف ایرانسل من هم بالاست:mrgreen:
به نظرم همون ایرانسل خوبه

MRTZ HSV
February 27th, 2008, 18:00
جایزه باید جوری باشه که بدرد همه بخوره
میشه کاری کرد که از چندتا جایزه ای که تعیین میشه
خوده طرف انتخابش کنه:ok:

Kasra
February 27th, 2008, 23:43
newgoldenman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان پس با این حساب باید کل تهران و حومه رو نقطه کور اعلام کنیم :mrgreen:
(شما واقعأ اعتماد به نفس بالایی دارید!:mrgreen:)

MRTZ HSV (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان پیشنهاد خوبیه.

0$$€in}{
February 28th, 2008, 01:39
به نظر من جایزه میتونه اضافه کردن چند درجه به کاربر باشه مثلاً به نفر اول 5 درجه اضافه بشه.
البته این نظر منه ها.

mrgladiyator
February 28th, 2008, 11:10
Salam(ba irancell omadam farsi nadaram), agha saritar begid mosabeghe chiye behtare ha, hala mosabeghe haro elam konid, jayeze ham bevaghtesh entekhab mikonim, agha ye kal kali ham bashe ta jazab she. Masalan on moghe ke emtiyazi bod emtiyaz midadim, alan chi?

حسام
February 28th, 2008, 11:15

خب اگه میخواین جایزتون به درد همه بخوره یک کار کنیم ...

به جای اینکه جایزه هاست اینا باشه بهتره که اکانت راپید باشه ... .

اینطوری خوب نیست ؟

newgoldenman
February 28th, 2008, 12:09

خيلي عاليه! منم موافقم. مثلاً نفر اول اكانت 3 ماهه رپيد، نفر دوم اكانت يك ماهه، نفر سوم شارژ ايرانسل!

etis
February 28th, 2008, 13:15
البته به نظر من فعلا بهتره موضوع مسابقه مشخص بشه !
در ضمن...اکانت رپید برای کسانی که از dialup استفاده می کنند شاید خیلی به درد
نخوره. اینو هم باید در نظر داشت.

حسام
February 28th, 2008, 14:09
خب ازش میپرسیم ... اگه ADSL داشت اکانت راپید میدیم ... اگه Dialup داشت ------ ** جای خالی رو خودتون بگید }

silent
February 28th, 2008, 14:14
حالا که دیره وگرنه اگه سه ماه پیش بود من می گفتم گروه گروه بشیم هرگروهی یه انجمن رو بچرخونه تقریبا مثل یه مدیر! بچه های اون گروه ایده های خودشون رو با مشورت هم پیاده کنن بعد با یه نظر سنجی یا بدون یه نظر سنجی بهترین انجمن بخاطر پیشرفتهاش انتخاب بشه به همه بچه های اون گروه هم جایزه بدن!!!!
ولی الان وقت خیلی کمه اینو بذاریم برای سال دیگه!

حسام
February 28th, 2008, 14:19
خب اگه اینطور بود که من قسمت دانلود و درخواست نرم افزار رو می چرخوندم و نفر اول میشدم ! :mrgreen:

mrgladiyator
February 28th, 2008, 14:39
به نفر اول ( اگه Dial Up ) داشت یه کارت اینترنت نا محدود یگیره
آی خوبــــــــــــــــــــــ ــــــــه.
آقا حالا مسابقه ها چیه خوب؟؟
(گرافیک هم توش باشه ها:mrgreen: مثلاً هر یه لوگو برای ترفندستان بزنه ( حالا چه رو اسم ترفندستان چه رو لوگوش)

bee
February 28th, 2008, 19:22
من حاضرم اکانت رپیدم رو با یه ایرانسل عوض کنم! مخصوصاً که sms قراره ۲۲ تومن بشه. کیه بیاد سیم کارت دولتی استفاده کنه؟!!!!

hardihood
February 28th, 2008, 20:08
کسرا جان خسته نباشید
جا داره از زحمات شما و تمام دوستان عزیز که تا حالا تو هیچ موضوعی کم نذاشتن تشکر کنم .

یه پیشنهاد داشتم نمی دونم شاید دوستان مطرحش کرده باشن .

وقتی وارد موضوعی میشیم مثلا درخواست نرم افزار بعد از تموم شدن کارمون می خوایم بریم مثلا نرم افزار های کاربردی باید یه گام به عقب برداریم و بعد وارد شیم .
پیشنهاد می کنم میانبر هایی رو برای این برنامه در داخل هر تاپیک یا موضوع قرار بدی تا کارا سریع تر پیش بره و دوستانی که dial up دارن زیاد انتظار بالا اومدن صفحات رو نکشن .
یه آرم قشنگ هم واسه ترفندستان طراحی کنید
می تونید یه مسابقه راه بندازید و زیباترین طرح ترفندستان رو تو سایت بذارین حالا چایزه هم دادین که چه بهتر .
طراحی سایتتون رو هم تغییر بدین ممنون میشم
خیلی گفتم

Kasra
February 28th, 2008, 20:14
در خصوص جایزه به موقعش اعلام میشه دوستان.
بودجه سایت رو هم در نظر بگیرید که اگه جایزه ای هم داده میشه طبعأ از جیب خودم هستش.

مسابقه هم به زودی طریقه اش انجام میشه.
به نتیجه رسیدم و دارم روی مراحلش کار میکنم :mrgreen:

قطعأ در تمامی قسمتها از نظرات دوستان بهره مند خواهیم شد.

bee (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان قطعأ این اتفاق نمی افته. به فرض محالم اگه 100 تومن هم بشه آدم ارزش نداره کلاس خودش رو پایین بیاره و ایرانسل دستش بگیره. دقت کنید این نظر شخصی منه!

eris
February 28th, 2008, 20:29
سلام به دوستان . من چند تا پیشنهاد دارم نمیدونم قبلا کسی داده یا نه 1- با چت همگانی کاملا موافقم چون واقعا دوست دارم با دوستان اشنا بشم .2- تاپیکی زده بشه و خاطرات بزرگترین ضایع شدن رو توش بنویسیم. و باحالترین خاطره رو اعضا انتخاب کنند.3 . بحثی در باره فیلمهای روز و کتاب توش باشه.4. تاپیکی هم باشه که اعضا توش اگه حادثه جالی توی روز براشون اتفاق افتاده و جای خنده یا بحث داره رو بنویسن که خداییش این خیلی حال میده.

mrgladiyator
February 28th, 2008, 21:05
Salam, kasra jan azemate irancello bebin,:mrgreen: alan man to ye jame kheyli mazhabi neshestam, vali irancell tarfandestan o to jibesh dare :d
tarhe logo baraye site o hastam

newgoldenman
February 28th, 2008, 21:26
ايرانسلي ها دستا بالا! :mrgreen: كسري جان، اينقدر سنگ 912 رو به سينت نزن، داره سنگش سنگين و ثقيل ميشه ها! ييهو ديدي سينتو زدي شيكستي! بيا به حرف ايرانسلي ها گوش بده و يدونه هم ايرانسل بگير(نه كه نداري:mrgreen:) خودم پارتي بازي ميكنم واست، جايزه ي ويژه ي شارژ ايرانسل نوروزي ترفندستان رو تو ببري! :friends:

mostafa-bep
February 28th, 2008, 22:22
آقا اصلا جايزه نقدي باشه.
خوبه؟ ديگه اينقدر جر و بحث بوجود نمياره.

newgoldenman
February 28th, 2008, 22:51
شماره حساب بدم كسري جان؟!:mrgreen:

NAJI
February 28th, 2008, 22:59
بیخیال ...... !

پیشنهاد رو بچسبید : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

newgoldenman
February 28th, 2008, 23:45
DJAhriman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان، تو هم بدجور گير داديا! مطمئن باش كه يكي از طرح هاي عيد ميشه طرح شما:thumbup1:

arsenal-champion
February 29th, 2008, 00:13

من که با این یکی کاملاً موافقم:grin:

vahidlp
February 29th, 2008, 01:42
من هم با کتاب موافقم ولی کیه که گوش بده:mrgreen:
واسه راز داوینچی جونم دراومد هیچکی نخوند:dep::mrgreen:

king
February 29th, 2008, 03:15
newgoldenman ، جان اين كسري مي ترسه من زياد بهش پيامك بدم براي همين ايرانسل نمي خره :mrgreen:
بخره بابا حداقل روزي چندتا پيامك كه ميدي بهمون

Milad
March 2nd, 2008, 04:14
كسري جان اين چطوره؟:
يه تاپيك ميزنيم آخرين پستي كه در 2 ساعت دوام آورد پست برندست!:دي

shasullah
March 2nd, 2008, 09:21
milladsosol2 : جان این طرح شما کمی سخته این برنده اصلا نداره تازه بازنده هم کی نیست ممکنه همه پشت سر هم پست بده

میشه یک تایپک ۱۰۰ صفحه ی بدون برنده :×:

mrgladiyator
March 2nd, 2008, 09:25
آقا یه مسابقه بزار برای ارسال ترفند ( البته ترفند زندگی)
چجوریش و نمی دونم :-? اصلاً مسابقه نباشه یه طرح جدید باشه.
مثل ترفند به اسم خودش بیاد.
خوبه ها

Kasra
March 2nd, 2008, 12:02
milladsosol2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان پوزش فراوان! :mrgreen: من فکر کردم شما یک چیز دیگه گفتید ناراحت شدم، الان که مجدد خوندم پست رو تازه منظورتون رو متوجه شدم :mrgreen:
پستش رو هم پاک میکنم خدایی نکرده سوء تفاهمی پیش نیاد.

دوستان مسابقه همون طور که گفتم به نتیجه رسیده ، به زودی رونمایی خواهد شد.

king
March 2nd, 2008, 12:03
milladsosol2 ، جان داداش ناراحت نشو
يكي كه مثلاً مثل من 90% روز را آنلاين هست مگه ميزاره اون تاپيك فاصله بين پستهاش زياد بشه مدام پست ميده .
مجيد جان من اين كار را انجام ميدادم و جملات زيبا را براي كسري از طريق پيغام خصوصي ارسال مي كردم .
جالبه ولي به درد مسابقه نمي خوره .

يك مسابقه بزارم كه هركس بهترين استايل را براي سايت يا انجمن طراحي كرد .
البته ميدونم يه كم سخته ولي اگر كسي باشه خيلي خوبه .

king
March 2nd, 2008, 12:07
Kasra ، جان پس تاپيك را قفل كن تا شروع مسابقه .
فكر كنم بهتر باشه :wink2:

Kasra
March 2nd, 2008, 21:04
king (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان پیشنهاد خوبیه ، سپاس از کلیه دوستانی که نظر خودشون رو اعلام کردند.
منتظر تاپیک مربوطه باشید.

Milad
March 3rd, 2008, 11:08

مشكلي نيست دقت كنيد!:mrgreen: