PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام گوشی را استفاده میکنید

hot
March 20th, 2008, 18:33
این تاپیک رو فقط به خاطر نظر سنجی زدم.
منظورم این است که از کدام استفاده می کنید؟

حسام
March 20th, 2008, 18:42
ممکنه منظورتون رو درمورد زدن این تاپیک بگید ؟

alirezazx
March 20th, 2008, 18:59
6600 :nono:
چرا اينقدر از اين بدم مياد

hot
March 20th, 2008, 19:11
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

کدام یک برای هک کردن مناسب است؟

asibi
March 20th, 2008, 20:27
منظورتون هک سیستم عامل و ایجاد تغییره؟

hot
March 20th, 2008, 22:07
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
1- برداشت فایل های شخصی وایجاد تغیر.:rule2:
2- از بین بردن سیم کارت :w00t:
3- و................................................ ..............:uhum:

asibi
March 20th, 2008, 23:03

خودتو خسته نکن اگه منظورت بوسیله بلوتوثه که امکان نداره بهترین نرم افزاردر این زمینه ftp_bt_ هست که وقتی ازش استفاده کنی می فهمی بیشتر بدرد سر به سر گذاشتن می خوره تاهک

hot
March 21st, 2008, 09:29
خوب چتوری سر به سرش بذارم؟
راه دیگه ای نداره؟

arashpc
March 21st, 2008, 10:29
راه واسه سر به سر گذاشتن خيلي زياده ، :lol2:

مثل من كه تو سيگار بابا بزرگم سر كبريت پر ميكردم و سيبيلاشو به دود ميدادم واي اونقد حال ميداد

هشدار : زياد به كار نبري ها دود گوگرد سر كبريت تنفسو يه چند دقيه اي مختل ميكنه

پسر عمه من اومد با هم شام بخوريم تصاوير واقعي مرگ و زندگي رو گذاشتم نگاه كرد حالش خراب شد نتونست ديگه شام بخوره ( بيچاره تا يه هفته بيماري اعصاب گرفتو افسرده شده بود ) حالا جزئيات بماند :happy:
تو مهموني ها و عروسي ها كه حتما بايد درب نمك دونها رو شل ميكرديم تا غذاي چند نفر رو نمكي كنيم
سر پسر خاله خودم يه بلايي آوردم كه نگو :lol2: بيچاره اومده بود خونمون مهموني شب رو كه خوابيديم من يه ماسك ترسناك داشتم يه ملافه سفيد انداختم رو سرم ماسكم رو هم زدم رفتم رو سرش دستامو گذاشتم رو گلوش بعدش صداي اشباه در آوردم بيچاره همين كه منو ديد يه چيغي كشيد مامانشو صدا كرد بلند شد صندلي رو بلند كرد يه دونه به من با صندلي زد كه ردش رو پام افتاده بود(قبول دارم كه كارم در اين يك مورد ضد حقوق بشر بوده و كمي افراط كردم )

حيف كه جاش نيست بچه كه بوديم شكلات ميخورديم جاي شكلات يه چيز ديگه (.....) ميذاشتيم كه شبيه شكلات بود كاغذشو ميبستيم ميداديم به بچه هاي كوچولو تر از خودمون همشون گول نخوردن ولي يكي دوتاشو گول زديم وقتي كه گذاشتن دهنشون قيافه هاشون ديدني بود فكاشون كج شد افتادن به تف كردنو همه بدو بدو به طرف شير آب كه دهنشونو بشورن

بلاخره دوران شيطنت دوران بچه گي و جواني بوده ديگه

حالا ميتوني رو پسر خالت از اين كارا پياده كني ؟؟؟/:w00t:

برنامه ftp_bt هم وقتي بلوتوثت روشن باشه ميتونه گوشيتو هك كنه يه پيغام ميده ميگه مثلا يه دونه يك بزن اونم از اونور يك رو زده تو كه يك رو ميزني و ok ميكني انگآر تائيد ميكني تا اون وارد گوشيت بشه و كنترل رو به دست بگيره

hot
March 21st, 2008, 11:13
خوب این برنامه را از کجا پیدا کنم؟
در ضمن اگه وارد گوشي بشه و كنترل رو به دست بگيره دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم.

milad fire
March 21st, 2008, 12:44

در همین سا?ت برو تو قسمت برنامه های موبایل!
تا دلت بخواد از این جور برنامه ها است!

alirezazx
March 21st, 2008, 16:03
:w00t:
ارش جان تو عجب بلاهايي سر مردم اوردي ها :w00t:
مانفهميديم اين تاژيك هكه يا انتخاب گوشي :uhum:

asibi
March 21st, 2008, 17:33
فکر کنم این تایپیک دو موضوع داره

hot
March 21st, 2008, 22:14
آره این تاپیک دو موضوع دارد یکی نظر سنجس است ودیگری آموزش هک:flower:

shasullah
March 21st, 2008, 22:20

مشکلترینشو :!:.... ولی طوری خودم رو محکم میکنم که هیچ کسی نتونه هکم کنه:am:

asibi
March 21st, 2008, 22:38
آخه این که می گین کدوم گوشی مثل اینه که فکر می کنین رو اینا فایر وال نسبه می خواین بدونین کدوم یکی فایروالش قوی تره هک گوشی بیشتر به مهارت و تردستی هکر و مبتدی بودن صاحب گوشی بستگی داره

NOKIA 3500c
March 22nd, 2008, 14:10
دوستان بهتر است که بیشتر به سوال دوستمان توجه کنیم.
به نظر من 3500 از 6600 بهتره(آخه گوشی خودمه؟!!)

arashpc
March 22nd, 2008, 14:28

چيكار كنيم ديگه شيطنت هاي دوران بچه گي :mrgreen: و نوجواني- همه دوستان اگه بخوان دوران قبل خوشونو به ياد بياورن يه همچين شلوغي هايي كردن

NOKIA 3500c
March 22nd, 2008, 14:53
اما نه مثل شما آقا آرش

arashpc
March 24th, 2008, 08:53

به جانه خودم هميشه انضباتم 20 كمتر نميشد بچه خوبي بودم :mrgreen:

اين يه چند مورد خاص بود ولي خوب سر منم بلا آوردنو باهام شوخي ميكنن

مثلا ديشب ساعت 4 صبح دوستم زنگ زده بيدارم كرده ميگه داشتم ساعتو تنظيم ميكردم ساعت دمه دستم نبود گفتم از تو بپرسم پيش مياد ديگه :mrgreen:

باور كنم تا 20 دقيقه اعصابم نا آروم بود