PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در تبدیل فایل ویدیویی

lman371
September 12th, 2013, 19:58
سلام
وقتی فایل ویدیویی vts یک دی وی دی را درون هارد اکسترنال می ریزم و میخواهم از طریق dvb متصل به تلویزیون آن را مشاهده کنم فقط تصویر دارم و صدا موجود نیست خیلی هم تلاش کردم توسط کانورتر های مختلف و فول ورژن آن را به فایلهای ویدیویی دیگر تبدیل کنم اما این کانورترها فقط در حد چند دقیقه از فیلم را تبدیل می کنند
لطف کنید راهنمایی بفرمایید چگونه می توان در اولویت اول صدای آن فایلها را برگردانم و اگر نشد بطریق دیگری مشکل را حل کنم

hoobstank
September 12th, 2013, 21:17
Xilisoft Video Converter Ultimate 7.7.2.20130619 يك ابزار بسيار قدرتمند و حرفه اي و در عين حال آسان در كاربرد است . اين نرم افزار كاربر را قادر مي سازد به راحتي روي اكثر فرمت هاي صوتي و تصويري احاطه كامل داشته باشد و بتواند اكثر اين فرمت ها را به يكديگر تبديل كند . همچنين سرعت بالا در تبديل فرمت ها يكي از قابليت هاي اصلي است . در ضمن سرعت بالا در تبديل در كنار كيفيت بالا باعث شده اين نرم افزار يكي از بهترين هاي عرصه تبديل فرمت هاي صوتي و تصويري به يكديگر باشد . وسعت پشتيباني فرمت هاي اين نرم افزار بسيار زياد است و براي بخش ورودي و خروجي آن بايد توضيحات جداگانه اي داده شود .

امکانات نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate :

تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یکدیگر
استخراج صدای فیلم و ذخیره آن به صورت فایل صوتی
استخراج فریم های انواع فرمت فیلم به صورت عکس در فرمت های مختلف
تبدیل عکس به فیلم (قرار دادن چند عکس به دنبال هم و ساخت فیلم)
ویرایش فیلم به صورت برش، تغییر اندازه، اضافه کردن جلوه های ویژه و Watermark به فیلم و ...
تبدیل فرمت های صوتی به هم
چسباندن چند کلیپ فیلم به هم

دانلود با لينك مستقيم با حجم 37 مگابايت (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ar)

lman371
September 13th, 2013, 10:40
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با تشکر دوست عزیز ولی از این نرم افزار مورد اشاره شما هم استفاده کردم به نتیجه نرسیدم

hoobstank
September 13th, 2013, 10:54
شما میخای DVD رو به یک فایل مثلا MKV تبدیل کنی؟

HO55EIN
September 14th, 2013, 00:57
از wondershare video converter استفاذه کنید و فرمت خروجی رو MKV بذارید

استفاده از کابل HDMI بهتره .

cr7cr76
September 19th, 2013, 14:13
از نرم افزار فرمت فکتوری استفاده کن
کار کردن باهاش خیلی راحته
نسخه ی 2.96 زبان فارسی هم داره
میتونی تو گوگل سرچ کنی و دانلودش کنی

Dr.Ali
October 4th, 2013, 07:44
نرم افزار Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converterخیلی کانورتر خوبیه حجمش هم کمه(حدود سه مگ)میتونی با یه سرچ تو گوگل دانلودش کنی واقعا به دانلودش می ارزه:Dr: