PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (سوال از استادان فوتوشاپ)چگونه باید در پس عکسی عکس دیگر گذاشت؟

0$$€in}{
April 13th, 2008, 16:51
سلام یه سوال داشتم و اونم اینکه چطوری میشه روی یه عکس یک امضا یا مثلاٌ یک عکس دیگه انداخت که به صورت معمولی دیده نشه و برای دیدنش باید از تنظیمات فوتوشاپ استفاده کرد؟؟؟؟

NAJI
April 13th, 2008, 19:22
در بخش لایر ها علامت چشم هست روی اون کلیک کنید ...

0$$€in}{
April 13th, 2008, 22:48
ضمن تشکر ولی منظور مرا خوب متوجه نشدید.منظورم این بود که دو تصویر طوری روی هم قرار بگیرند که وقتی این مسیر را طی کنیم Image>Adjustments>Equalize عکس دوم نمایان شود.
ممنون

hardihood
April 13th, 2008, 23:57
دوست عزیز :

این کار رو میشه با layer انجام داد . لایه پایین تر رو روی normal قرار می دیم و لایه بالارو با تغییر دادن layer مثلا به darken میشه هر دو عکس رو با هم دید و با تغییراتی که در Opacity داد ولی به این مسیر واسه همچین کاری تا حالا بر نخوردم . اینم یه نمونه کار با این روش :
به ترتیب لایه ها توجه کنید :
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

عکس اول در حالا نرمال و opacity100%
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

عکس دوم با حالت darken و opacity 100%

اینم نتیجه کار :

black-fish
April 14th, 2008, 03:54
دوست عزیز این چیزی که شما میخواهید انجام بدید طوری که هر 2 تصویر باشه و دومی نمایان باشه از طریق این مسیری که گفتید کارایی نداره و با این عکسها و توضیحات که دوست عزیزمون گذاشتن با تغییر دادن مقدار opacityو fill احتمال زیاد نتیجه مطلوبی میگیرید

0$$€in}{
April 14th, 2008, 12:23
نه آخه بازم منظوره منو نفهميديد حيف كه فعلاٌ نمي تونم مثال بزنم بنا به دلايلي باشه وقتش كه شد دوباره مطرح مي كنم ولي فكر مي كنم با خوده فوتوشاپ بشه اينكارو كرد.
hardihood جان فرمايش شما صحيح ولي عكس دومي نبايد در حالت معمولي ديده بشه.
و بصورت پنهان باشه. و اصلا ديده نشه.

black-fish
April 14th, 2008, 12:33
این روش هم ببینید چطوره
---
در قسمت layer میتونید به دلخواه لایه یک و دو را توسط drag کردن و جابجایی آشکار یا پنهان کنید وبعد تنظیمات دلخواه را انجام بدید طوری که در حا لت عادی فقط یک عکس معلومه ولی خودتون هر وقت خواستید با edit photo shop میتونید عکس پنهان شده رو ببینید

masis
April 14th, 2008, 12:39
منظور شما اينه كه فايل عكس با فرمت jpeg باشه و وقتي در فوتوشاپ باز ميكني عكس دوم رو با اون روش يا روش ديگه اي ببيني
درست فهميدم؟

black-fish
April 14th, 2008, 13:14
masis جان فکر کنم منظورشون اینه که 2 تا عکس روی هم قرار بگیرن ولی فقط یکیش دیده بشه و به دلخواه خودشون هر وقت خواستن با تنظیمات فوتو شاپ دومی هم دیده بشه هم با فرمت PCD & jpeg میشه کرد

Kasra
April 14th, 2008, 22:43
lovehossein (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان منظورتون همین کار هستش دیگه؟
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

به نظر من این کار اول با استفاده از ابزار Clone به شکل کم رنگ انجام میشه.

masis
April 14th, 2008, 23:44
اااااايييي
من نميدونستم اين رو تو سايت دارين
ميخواستم مچش رو بگيرم
كسرا جانم مچ منو شكست!!!!!!!!!!!!
بابا ترفندستان رو دست كم گرفتيم ها!!!!!!!!!!!

بازم ااااااايييي
اينو كه خودش امروز داده
روش ساده است سعي ميكنم در اسرع وقت با عكس تهيه كنم بزارم

black-fish
April 15th, 2008, 22:06
kasra جان بازم مثل همیشه به داد مون رسید ی ممنون
من از دیروز تا حالا سر این سوال مونده بودم که کجاش مبهم هست ولی خب دیگه معما حل شد وآسان...

0$$€in}{
April 16th, 2008, 20:30
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دقیقاٌ منظورم همین بود چون میشه باهش خیلی کارها کرد مخصوصا برای عکس هایی که خودمون توی اینترنت گذاشتیم و نمی خوایم کسی با نام خودش تویه سایتش بزاره با این ترفند دستش رو میشه

--حالا که دوستان به خیر و خوشی منظوره منو فهمیدن اگه راهش رو فهمیدن به ماهم بگن از همگی ممنون و سپاس

black-fish
April 16th, 2008, 20:46
lovehossein جان دستتون درد نکنه خدایی پاک گیج شده بودم حالا جالبه که دنبال سوالت بودم که آخرش چی میشه
موفق باشی

hakimie
April 17th, 2008, 14:59
سلام خسته نبا شی میخوا ستم بپرسم چطور میشه در فو تو شا پ یک اسم را به صورت شعله آ تش در بیا ریم ممنون میشم

سلام عزیزان..را ستی چطوری میشه با فو تو شا پ 8...یک متن را به صورت شعله آ تش در آ ورد همون طوری در حا ل سو ختن با شد

masis
April 18th, 2008, 14:10
حكيمي عزيز
اگر قوانين سايت رو بخوني خيلي كمكت ميكنه
يه تاپيك جديد بزن تا سريع به جواب برسي
تا تو تاپيك رو بزني من جوابت رو تهيه ميكنم
قربونت

سوال جديد تاپيك جديد

0$$€in}{
April 19th, 2008, 04:56
مثله اینکه کسی نتونست راهش رو بگه ولی خیلی جالبه وقتی با عکس Kasra جان همون مسیر(منوی Images به Adjustments و سپس Equalize) بریم نتیجش این عکس میشه

newgoldenman
April 19th, 2008, 10:06
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اگر جستجو كنيد، mrgladiyator جان يدونه تاپيك ساخته بود همين چند ماه پيش، دقيقاً همين خواسته ي شما رو برآورده ميكرد.

black-fish
April 19th, 2008, 16:33
love hossein جان یه کوچولو بیشتر توضیح میدید؟
یعنی با photoshop cs3 انجام دادی؟
این عکس چند لایه داشته؟ چون من فکر میکنم کمی با حالت قبلی عکس کسری جان متفاوته
بعدش این آخرین مرحله کیفیت کار هست؟

0$$€in}{
April 19th, 2008, 20:25

با Adobe Photoshop CS2 یا نسخه های قبلی هم میشه انجام داد این عکس لایه ای نداشت از همین سایت گرفتم شما هم می تونی انجام بدی و مراحلی که گفتم طی کنی فقط چند ثانیه طول میکشه. تازه من با همین روش عکس هایی که با گوشیم گرفتم و تقریباٌ همش سیاه هست رو هم تاحدودی قابل استفاده می کنم. خودتون می تونین تست کنین و نتیجه خیره کنندش رو ببینید تازه این خودش میتونه یه ترفند باشه اگه Kasra جان خواستن.

black-fish
April 19th, 2008, 23:42
ممنون دوست خوبم خیلی جالبه
وقت کنم حتما آزمایش میکنم ببینم چی از آب در میاد
موفق باشی

black-fish
April 20th, 2008, 01:27
:mrgreen:
Lovehossein جان از کنجکاوی خوابم نمیبردو الان این روش رو انجام دادم
ظرف چند ثانیه عکس با کیفیت بالا نمایان شد اعتراف کنم تا حالا همچین چیزی برام پیش نیومده بود
وتازه میشه چه ظریف کاری های دیگه ای هم با این روش انجام داد
البته... از همین مسیر... و با Level هم به نظرم کار یه مقدار ظریفتر و تمیزتر از آب در میاد
ولی خودمونیم سوالتون حسابی آدمو گیج میکرد!!
:thankyou:

0$$€in}{
April 26th, 2008, 03:03
خواهش می کنم قابل شما رو نداشت.
ولی من هنوزم به جوابم نرسیدم.چطوری میشه این کارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
البته خودم یه چیزایی فهمیدم می خوام بدونم کسی کاملتر یاد نداره....

0$$€in}{
May 5th, 2008, 02:51
چی شد کسی نمدونه پس؟؟؟

black-fish
May 5th, 2008, 03:16
دوست خوبم اون چیزایی رو که میدونید بگید چی هست؟ ممنون میشم
من که دوباره فکرم رفت به همون لایه ها

0$$€in}{
May 5th, 2008, 03:25

ببخش که باعث میشم همش فکرت اینور اونور بره :×:

فعلان نمی تونم بعد یه نمونش رو بهت نشون میدم با توضیح .
این عکس هم جالبه اونطوریش کن.میبینی

black-fish
May 5th, 2008, 13:09
lovehossein جان این عکس که خیلی ترسناکه امتحان نکرده وحشتم گرفت چه برسه واضح بشه :icon_frown:
حیون نه دیگه...

0$$€in}{
May 6th, 2008, 01:43
اینو امتحان کن یه BMW 2008

0$$€in}{
May 6th, 2008, 02:14

masis جان من همچنان منتظر آموزش شما هشتم :sad2::dep:

black-fish
May 6th, 2008, 15:10
دوست عزیز ممنون از بابت عکس
ولی بابا....به خدا از کنجکاوی خفه شدم
masis جان تورو خدا بیا بینیم این آموزش چیه میترسم آخرش باز اونی نباشه که lovehossein جان گفتن

iruni
May 6th, 2008, 15:29
سلام فعلن بعلت مشکلات سرور سایت این لینک رو نتونستم ببینم [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] تا دقیقا متوجه منظورتون بشم ولی این جور که برداشت کردم شما می خواهید قسمتی از یک عکس بر روی عکس دیگری محو کنید
برای این کار

ابتدا هر دو عکس رو بر روی هم دیگر بیندازید

دکمه L از صفحه کلید بزنید
در تولبار Feather را بر روی 25 قرار دهید
لایر عکس دوم را فعال کنید
با فاصله از اون قسمت عکس دوم که می خواهید در عکس جدید داشته باشید خطی دورتادور رسم کنید
کلید Ctrl+Shift+i رو بزنید
و حالا دوبار Del را بزنید

موفق باشید

masis
May 6th, 2008, 18:46
بخدا فرصتش رو نداشتم ولي همين الان شما اصل مسير رو رفتين اون عكسي رو كه تيره شده اگه كم رنگ تر بزاري روي عكس اصلي با روشنايي زياد هنگام اكولايز كردن عكس اول رو ميبيني
باز هم چشم با توضيح تهيه ميكنم

0$$€in}{
May 7th, 2008, 02:48
black-fish (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شکیبا باشید:×:

iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان نمی دونم باید امتحانش کنم ببینم همونه یا نه.بازم مرسی:coffee:

masis (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان دستتون درد نکنه منتظرم ببینم چیکار می کنید. موفق باشید.

black-fish
May 7th, 2008, 17:51
lovehossein جان به روی چشم بعد 3 هفته....:coffee:... که چیزی نیست اگر خفه نشدم از کنجکاوی 2 ماه دیگه هم بگذره سعی میکنم طاقت بیارم تا بفهمم آخرش چی میشه:thankyou:

0$$€in}{
May 8th, 2008, 01:12
حالا ببینیم masis (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان چیکار میکنن.ولی آخرش که معلومه .. تموم میشه:×:

black-fish
May 8th, 2008, 17:44
بله شما درست میفرمائید آخرش بالاخره تموم میشه:yes: ولی بعد این مدت امیدوارم masis جان وقت کنن آموزش رو بگن...چون حیفه بی نتیجه بمونه
در ضمن من هنوز وقت نکردم این 2 روش رو که دوستان گفتند انجام بدم وببینم همونه که میگین

0$$€in}{
May 9th, 2008, 01:41
روشی رو که iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان گفتن من انجام دادم خیلی عالی بود و باید بگم روش خوبیه دستتون درد نکنه iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان زدین به هدف.
ولی من چیزی نگفتم ببینم masis (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان چه روشی رو میگن :×:

black-fish
May 11th, 2008, 01:06
iruni جان دستتون درد نکنه روش شمارو انجام دادم خیلی عالی بود
موفق باشید
lovehossein جان حالا روش شما همینه یا یه چیز دیگه هست؟

0$$€in}{
May 11th, 2008, 04:50
نه روش من فقط می تونستم متن رو اونطوری کنم ولی این روش خیلی کلملتره
اینم پایام ماجرا:×:

black-fish
May 11th, 2008, 12:47
خسته نباشید خلاصه انقدر این تاپیک آپ دیت موند تا نتیجه گرفت:happy: