PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***گوشی الماس نشان ، گرانترین آیفون جهان***

sarina_18117
April 18th, 2008, 20:11
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

چند وقتی است که تعدادی از دوستانم به سمت گوشی تلفن همراه بسیار پرسر و صدای Iphone گرایش پیدا کردند و این گوشی را خریدند. در حین گردشهایم درباره این گوشی به سایت جواهرساز معروف پیتر الویسن (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) اتریشی رسیدم. قبلا اطلاعاتی داشتم درباره این جواهرساز و می دانستم که دستی برای جواهرآلود! کردن تلفنهای همراه دارد. اما اینبار شاهکاری را به شاهکاری دیگر تبدیل کرده است.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

او در سطح از دو دسته الماس استفاده کرده است. یک نوع که برلیان معمولی است و 180 قطعه استفاده شده و دیگری چیزی نیست الماسهایی که در مجلات خارجی معمولا با نام شاهزاده خطاب می شود و از بهترین انواع الماسهاست. شاهزاده در این گوشی 138 بار استفاده شده است تا کلا با این برلیانها 318 الماس در این گوشی وزنی برابر 17.75 قیراط داشته باشد!

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

این گوشی را شما می توانید با قیمتی حدود 170 میلیون تهیه فرمائید که تائید می کنید مبلغ خوبی است. این قیمت را آخرین بار در اکتبر سال پیش یک تاجر روسی پرداخت و در ژانویه امسال گوشی را تحویل گرفت.
پی نوشت: اگر مانند من وضعتان کمی خراب است می توانید مدلی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) که از الماس های شاهزاده در آن خبری نیست را بخرید. فقط حدود 40 هزار یورو. عالی نیست [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

bato
April 18th, 2008, 20:30
من آخر نفهمیدم این مطالب جالب را ازکجا گیر میاری؟؟؟

خیلی قشنگ بود !!
البته 40هزار یورو هم زیاده !! :blink:

mrgladiyator
April 18th, 2008, 20:36
منم می خوام بدم جورابب و طلا کوب کنن.
خیلی کلاس داره آ
:mrgreen:

sarina_18117
April 18th, 2008, 20:40
آقای گلادیاتور میخواین چی رو بدین طلا کوب کنن؟؟؟؟ جوراب؟

باتو جون زیادم گرون نیست هااااااااااااا فقط من و تو و امثال من و تو و امثال کابرهای سایت نمی تونن بخرن!

king
April 18th, 2008, 20:55
mrgladiyator ، جان حيفه ولش كن شايد خرابش كنن :×:

mrgladiyator
April 18th, 2008, 21:09
نه با با باید 20 تا کاغذ امضاء کنن.
بهش می گم
اگه بخواد بگه خراب شد و نشد و کار پیش اومد و سرم شلوغ بوده و اصلاً بدش من نمی خواد طلاکوب کنی....فلان فلان شده :mrgreen:

newgoldenman
April 18th, 2008, 23:51
مجيد جان، جورابتو كه خواستي بدي واسه ي طلاكوبي، بگو منم يه بيژامه دارم، اونم بده واسم طلاكوب كنن. كلاس داره هاااا :scream:

masis
April 19th, 2008, 01:09
اي بابا شما چقدر مينالين
من ميخرم به نوبت هر روز دست يكي
به شرطي كه باهاش تلفن نزنين هزينه موبايل زياده خرجم زياد ميشه!!!

sarina_18117
April 19th, 2008, 09:50
بحث كاملا از مسيرش منحرف شد
الان حضور كسري خان رو بايد اينجا احساس كرد براي حركت :offtopic:

newgoldenman
April 19th, 2008, 09:56
هميشه انتهاي اينگونه تاپيك هاي خوشكل و شيك بايد به قفل شدن منتهي بشه! خوب جنبه داشته باشين خوب! :×:

sarina_18117
April 19th, 2008, 09:58
شما بهتره زياد توي تاپيك هاي اين چنيني كه درحد و حدودتون نيست تشريف نيارين و بيژامه طلا و نقره نكنين!
به انتهاش هم كاري نداشته باشين
ممنونم

bato
April 19th, 2008, 10:19
چرا همچین می کنید آخه ؟
این تاپیک جنبه ی اطلاع رسانی داشت حیف نیست با این بحث های حاشیه ای خرابش کردید؟ :nope:(البته خودم هم یکی دو مورد این کار را کردم )
آقای masis جدا دلتون میاد همچین پولی برای یک گوشی بدهید البته می دونم شوخی کردید !!

newgoldenman
April 19th, 2008, 10:42
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

به شما هم مربوط ميشه؟ كه من كدوم تاپيك ميرم و كدوم تاپيك نميرم؟ حرفهايي هم كه ميزنم، نظرهايي كه ميدم، پست هايي كه ارسال ميكنم، همه و همه به خودم مربوط ميشه و اگر موردي داشته باشه، مدير سايت خودش پيگيري ميكنه.
شما خواهشاً به كار خودتون برسيد، نه اينكه توي كار ديگرن دخالت كنيد.

sarina_18117
April 19th, 2008, 10:56
نه خير به من مربوط نميشه! اما به قول يه عده اين خاله زنك بازي ها جاش اينجا نيست! كه چي بشه مثلا 20 تا پست مسخره زدين كه با من جر و بحث كنين؟ درست نيست يه كاربر عالي سايت اينطوري وجهه ي خودشو توي سايت خراب كنه! شما كه ديگران رو به صراط مستقيم هدايت مي كنين بهتره اگه مشكلي دارين توي پيغام خصوصي بيان كنين نه وسط تاپيك !‌:mrgreen:

newgoldenman
April 19th, 2008, 11:12
خوشبختانه انقدر هستند كه بخوان وجهه ي منو توي سايت خراب كنن كه ماشاالله سر به فلك ميكشه!
ولي، بنده با شما هيچ جر و بحثي ندارم، كدوم پست من اينجا به شما اشاره داره كه شما به خودت گرفتي؟
در ثاني، من 20 تا پست ندادم، با اين يكي ميشه جمعاً 4تا، كه دو تاشون به خواسته ي خودم بود، ولي دو تاي ديگش رو مجبور شدم بزنم.
در نهايت، من نه با شما و نه با هيچ كدوم از اعضاي سايت هيچ گونه جر و بحثي ندارم و خيلي خوشحال ميشم بدونم چرا دوست دارين از طريق پيام خصوصي اين بحث رو بكشيد؟!
تا اونجايي كه حضور ذهن دارم، با شما هيچ حرف خصوصي ندارم

sarina_18117
April 19th, 2008, 11:30
اگه حرفي ندارين همينجا تمومش كنين :×:

Kasra
April 19th, 2008, 11:38
واقعأ از ته دلم متأسفم... ، تاپیک قفل شد.