PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک فیفا 14 و باز کردن بخش های مختلف (IOS-No JailBreak)

NimaNaj
August 22nd, 2014, 19:50
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان ترفندستانی!!!
خودم خیلی دنبال یه روشی بودم که بتونم بدون جیلبریک بازی رو هک کنم!
خوب اول از همه به 3 تا فایل نیاز داریم:
1-فیفا 14 2-فایل هک (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.فایل_هک.zip.htm) 3-iPhone Configuration Utility (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

*فیفا 14 رو حتما از سایت اپل دانلود کنید نه از سایت های ایرانی و غیر معتبر
___
1-all control panel را باز کنید > از قسمت Folder Option و سربرگ view ، تیک Hide extensions fot known file types رو بردارید!و تنظیمات رو apply کنید

2-فایل FIFA 14.ipa رو Rename کنید و قسمت ipa رو به zip (فقط زیپ نه رار) تغییر بدید و سیو کنید و اگه سوالی پرسید ازتون تایید کنید!

3-فایل FIFA 14.zip را بدون استخراج کردن (اگه استخراج کنید دیگه مراحل بعدی میسوزه!) OPEN کنید و به ادرس زیر برید:
FIFA 14 1.3.7\Payload\FIFA14.app\data\gui\data\xml\Screens Layouts\MainMenu
دوتا فایل Play_unlocked.xml , Play_locked.xml رو پاک کنید (تو این مرحله باید صبور باشید چون کمی طول میکشه!)

4-بعد اینکه اون دوتا فایل پاک شد و مطمئن شدید که پاک شدن ، بعد فایل هکی که دانلود کردید رو استخراج کنید و محتوای اون رو تو Desktop یا هر جایی که دم دست باشه کپی کنید!

5-تو همون جا (FIFA 14 1.3.7\Payload\FIFA14.app\data\gui\data\xml\Screens Layouts\MainMenu) رایت کلیک کنید و add files to archive رو بزنید حالا از پنجره ای که باز شده برید و اون دوتا فایل هک رو با هم انتخاب کنید! و OK کنید.پشت سر اون یه پنجره ای هست که اونم باید OK کنید!

6-خوب حالا باید صبور باشید تا فایل ها به درون ارشیو کپی شه!

تبریک میگم شما یک فیفا 14 کامل و قانونی ساختید!!!

7-حالا بعد اینکه iPhone Configuration Utility نصب کردید وارد برنامه شید!! به قسمت application برید و فایل فیفا که درست کردید رو با موس بگیرید (;-)) و توی قسمت اپلیکیشن که باز شده ول کنید!! (دارم با زبون ساده میگم :))) )
تو این قسمت هم باید صبور باشید چون طول میکشه! (3-4 مین)

8-بعد اینکه دستگاه خودتونو با کابل وصل کردید 30 ثانیه صبر کنید و مراحل زیر را دنبال کنید (گفتنش سخته!)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

*اگه بازی رو از سایت های ایرانی یا غیر معتبر دانلود کنید چون با یه ID دیگه دانلود شده نمیتونید تو دستگاهتون نصبش کنید!

*اگه تو ایتونزتون فیفا رو دارید میتونید رو ایکنش کلیک رو نگه دارید و تو دسکتاپ ول کنید تا کپی شه تو دستک تاپ!

*وقتی که خواستید بازی رو توی iPhone Configuration Utility کپی کردید اصا دست به سیستم نزنید که کرش نشه!

*اگه موقع نصب کردن ارور داد بدونید که یکی از مراحل رو اشتباه رفتید!

*هرگز برنامه iTunes رو جایگزین iPU نکنید که Itunes باهوش تر از این حرفاست!

sahar_tym
October 17th, 2016, 10:29
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام ممنون اما من این کارو کردم نشد . مشکل چیه ؟

محمود 8080
October 17th, 2016, 10:52
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام دوست عزیز
.
به این نکات دقت کردید

نشد؟یعنی اخطار میده؟