PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن ناگهانی و روشن نشدن گوشی HTC one Mini 2

Mr-MAMAD
October 18th, 2014, 11:29
سلام دوستان.
امروز که از خواب بیدار شدم گوشی رو روشن کردم و روشن شد. اما بعد از چند دقیقه که رفتم و صورتمو شستم و اومدم دیدم که گوشی خاموش هست.
و هر کاری کردم هم روشن نشد.
حتی گذاشتمش تو شارژ باز هم روشن نشد. دکمه پاور برای 10 دقیقه گرفتم روشن نشد.
بعد که توی نت سرچ کردم اولین درباره گوشی من نبود و درباره گوشی های HTC بود و نوشته بود که از آی سی هست. خیلی ترسیدم چون 1 هفته بود که خریده بودمش.
اما وقتی رفتم صفحه های آخری گوگل دیدم که یکی از دوستان راه حلی داده بوده اما برای گوشی ها دیگه و ویندوز فونی که روش به این طریق بوده که دکمه پاور و دکمه کم کردن صدا. اما این روش روی گوشی ام انجام نشد.
و شما که آندرویدی دارید باید این روش رو امتحان کنید و توی 1 دقیقه روشن میشه. دکمه پاور میگیرید و دکمه بلندی صدا.
الحمدلله روشن شد. و بعد روشن شدن یک پیام بهم داد از طرف HTC که گوشی از طریق راه های اضطراری روشن شده آیا تمایل به ارسال گذارش هستید من هم بله رو زدم.
این آموزش رو برای دوستان گذاشتم که مشکلی مثل من دارند و و گوشی مثل گوشی من دارند ولی هر چی سرچ کردن پاسخی نگرفتند.

آیا شما هم چنین مشکلی داشتید؟ مدل گوشی و راه حل اونو بگید ممنون

ابولف
October 18th, 2014, 14:20
من هم همین مشکلو داشتم و باتریمو عوض کردم درست شد:yes:

Mr-MAMAD
October 18th, 2014, 23:38
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خوب اکثر گوشی های جدید. این قابلیت تعویض باتری رو ندارند مثل گوشی های HTC و ...
فقط با دکمه سر و کار دارند این کاربرها

mohammadamin0001
November 23rd, 2014, 21:09
سلام دوستان ببخشید من یه گوشی htc one دارم خود به خود خاموش شده و دیگه روشن نمیشه هرجا بردم نفهمیده چش شده اگه میشه کمکم کنید با تشکر

Mr-MAMAD
November 24th, 2014, 22:58
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مثل پست اول عمل کنید.

دکمه پاور و ولوم کم کردن صدا به مدت یک الی پنج دقیقه بگیرید روشن میشه. مشکلی هم نداره

mohammadamin0001
November 25th, 2014, 16:31
شرمندم من گوشیم ی دو ماهی میشه اینجوری شده اما الان این کارو کردم نشد.فلشا و روتم کردم نشده.ممنون از راهنماییتون

mohammadamin0001
November 25th, 2014, 16:34
شرمندم من گوشیم ی دو ماهی هس اینحوری شده الان این کارو کردم نشد ب تعمیرات موبایلی دادم با فلشو و روتم نشد.بازم اگه راهی هس ممنون میشم بگید

Mr-MAMAD
November 25th, 2014, 18:18

درود.

ببرید تعمیر کار مشکل سخت افزاری داره گوشیتون

alizare7899
May 24th, 2017, 17:49
[ببخشید منم خاموش شد گوشیم htc one...وقتی یزمش توی شارژ ی صفحه میاد نوشته htc هیچ کاریش نمیشه کرد...همه این کارام کرد...تعمیرکارم بردم نشده...کسی راه حل نداره؟؟؟ لطفا..

محمود 8080
May 24th, 2017, 19:48
سلام دوست عزیز
.
بعد چه اتفاقی میفته دوباره خاموش میشه یا روی همون آرم HTC می مونه؟
اگر اخطاری میده یا چیزی نوشته روی صفحه (بنویسید)
نظری نداشت که چه مشکلی باعث این موضوع شده؟

alizare7899
May 24th, 2017, 20:00
روی همون اچ تی سی میمونه..من شیرازم حتی برا تعمیر قشمم فرستادم نشد...نمیدونستن چرا اینجوری شده...خاموش روشن میشه ولی فقط اچ تی سی میاد روی صفحه

محمود 8080
May 24th, 2017, 21:34
سلام دوست عزیز
.
الان منوی ریکاوری میاد بالا یا خیر

دکمه روشن+کم کردن صدا رو بگیرید تا منو بیاد بالا.

با کابل به سیستم متصل کردید یا خیر؟

موفق باشید.

m_isfahan031
July 21st, 2018, 16:16
سلام وقت بخیر
گوشی من htc one me m9 هست ... خاموش شد ... به هیچ صراطی هم نتونستم روشنش کنم ... اعصابم ریخته به هم ، پنج دقیقه هم دکمه پاور و ورلوم رو باهم گرفتم افاقه نکرد .... راهنماییم کنید ...:dash::dash::dash::dash::Crying::Crying::Crying ::Crying:

m_isfahan031
July 21st, 2018, 16:18
سلام وقت بخیر
گوشی من htc one me m9 هست ... خاموش شد ... به هیچ صراطی هم نتونستم روشنش کنم ... اعصابم ریخته به هم ، پنج دقیقه هم دکمه پاور و ورلوم رو باهم گرفتم افاقه نکرد .... راهنماییم کنید ...:dash::dash::dash::dash::Crying::Crying::Crying :

kookoot
July 24th, 2018, 08:12
با سلام
:welcome tarfandesta
باطری گوشی قابل در آوردن هست؟؟؟؟
اگه هست باطری رو در آورده و دکمه های پاور و هر دو دکمه ولوم رو به مدت 1 تا 2 دقیقه نگه دارید
بعد باطری رو توی گوشی بزارید و روشن کنید
با اینکار برق داخل گوشی به طور کامل تخلیه میشه و باعث میشه رم شما خالی بشه

یک سوال
آیا روی آرم گیر میکنه یا اصلا صفحه روشن نمیشه؟؟؟؟

kookoot
July 24th, 2018, 11:56
اگه رو آرم گیر میکنه دو حالت داره
اول اینکه گوشی شما سافتبریک شده که باید با نرم افزار one click unbrick استفاده کنی یا اینکه بتونی با Fastboot گوشی رو فلش کنی
دوم اینکه آی سی هارد گوشی شما نیمسوز شده که یه چیزی بین 120 تا 250 هزار تومن برات خرج میندازه

حالا اگه روی آرم گیر نمیکنه و گوشی شما هیچ علائم حیاتی نداره(هیچ کاری نمیکنه)یا ایکه فقط ویبره میزنه بازم دو حالت داره
اول و مهم ترینش اینه که آی سی هارد گوشی سوخته
دوم اینکه گوشی شما هاردبریک شده که اون دیگه از حیته کاری شما خارجه و باید به متخصص بدید تا مدار گوشی رو بازکرده و با دستگاه اونو unbrick کنه