PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن 2 درایو از هاردم در ویندوز xp؟؟؟

mehrdadturkish
July 15th, 2006, 22:54
سلام.

بعد از هارد به هارد کردن با یک کامپیتر دیگه. 2 تا از درایو های هاردم باز نمیشه و این پیغام رو میده که آیا می خواین درایوتون رو فرمت کنید یا نه؟
و فایل سیستم درایو هام شده RAW و قبلا fat 32 بودن.
چطوری میتونم اطلاعاتمو برگردونم و مشکل درایو هامو حل کنم.

Kasra
July 15th, 2006, 23:19
mehrdadturkish, جان در هنگام هارد به هارد کردن مشکلی به وجود آمده ، برای بازیابی هارد خودتون از نرم افزار Final Data استفاده کنید.
دانلود FinalData Enterprise 2.0 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
سریال:
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

Mohammad
July 15th, 2006, 23:20
mehrdadturkish, جان علت های زیادی میتواند داشته باشد ..
اول باید میگفتید که هارد شما ساتا بوده با IDE ؟

این مشکل در 90 % در هاردهای IDE به وجود می آید.هاردی که به هارد خودتون وصل کردید بد سکتوری بوده است این ها به هارد شما هم اثر گذاشته است و روی سکتور های اولیه ی هر درایور هارد شما قرار گرفته است و کل سیستم فایل و تنظیمات را به هم ریخته است.
راه های موجود و پیشنهادی :

1-اگر درایو ویندوز است و میتوانید فرمت کنید فرمت کنید خیلی بهتر است..البته نه از داخل ویندوز
بلکه با برنامه یا از ِ داس به صورت FUL ..

2--با پارتیشن مجیک بوت کنید و در آن برنامه که بوت شدید درایو های شما را نشان میدهد و آن درایوی که خراب است به رنگ زرد است و شما روی آن راست کلیک و Check Partition را بزنید..
این راه همیشه جواب نمیدهد و بستگی به نوع و مارک و نوع خرابی سکتور ها دارد..

ولی باز هم میگم این من چون دستگاه شما را ندیدم بارز ترین و مهمترین علت را گفتم.
خیلی از دستگاه ها را دیدم اینطوری شده است واکثرا هم IDE بوده :!:

mehrdadturkish
July 16th, 2006, 07:42
کسری جان استفاده کردن از اون نرم افزار که پیشنهاد کردین آیا اطلاعاتم بای میمونه یا نه؟ فقط درایوم درست میشه؟ و اطلاعات پاک میشن؟

محمد جان هاردم ide هستش. و درایو ویندوز هم نیست من میخوام اطلاعات روی اون 2 درایوم رو از دست ندم آیا راهی هست؟

Mohammad
July 16th, 2006, 09:15
mehrdadturkish, جان شما راه دوم که من گفتم را امتحان کنید ولی چون اطلاعات آن برای شما مهم است پیش یک متخصص ببرید تا با خیال راحت برای شما درست کند...
چون من چودم دستگاه و هار شما را ندیده ام نمیتوانم راه دیگری را بگم چون ممکن است آن دلیلی که فکر میکنم نباشد و اطلاعاتتان پاک شود :wink:
پیش یک متخصص ببرید درست میشود و اصلا جای نگرانی نیست :wink:

Kasra
July 16th, 2006, 20:38
mehrdadturkish, جان در صورت استفاده از این نرم افزار میتونید اطلاعات داخل درایو ها رو بازیابی کنید ، اتفاقی برای اطلاعات داخلش نمی افته.

mehrdadturkish
August 1st, 2006, 12:44
سلام . لطفا بگین این راه که میگم میشه؟ و مشکلی پیش نمیاد؟

آقا من هاردمو بردم به یه متخصص نشون دادم.گفت این اطلاعات رو نمیشه کاری کرد که به حرفش شک دارم.

میخواستم بپرسم من اگر درایومو فرمت کنم. بعد با استفاده از اون برنامه های که برای بازیابی فایل هستن میتونم اطلاعاتمو برگردونم؟

در صورتی که در dos تمام اطلاعاتم هستن فقط تو ویندوز نیستن.
.

Kasra
August 1st, 2006, 15:08
mehrdadturkish, جان ریسک است! من فرمت کردم و اطلاعاتم بازیابی شد. اما نمیدونم این اتفاق برای شما میفته یا نه. اگر نمیتونید به اطلاعات دسترسی پیدا کنید چاره چیست؟!

mehrdadturkish
August 3rd, 2006, 12:47
من از تو dos هم خواستم فایلهارو کپی کنم رو یه درایو دیگم ولی این دستور که گفتین جواب نداد تو یک تاپیک دیگه گفتین.

Kasra
August 3rd, 2006, 15:42
mehrdadturkish, جان به همان تاپیک بروید و مطرح کنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]