PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار در رابطه با استفاده از خدمات جدید ایرانسل

arashpc
May 13th, 2008, 00:56
هشدار در رابطه با استفاده از خدمات جدید ایرانسل

همانگونه که می دانید طرح انتقال اعتبار از یک سیم کارت اعتباری به سیم کارت اعتباری دیگر مدتی است که توسط شرکت ایرانسل به صورت آزمایشی شروع به کار نموده و طی این مدت با استقبال خوبی نیز از طرف کاربران رو به رو شده است.

اما، در این بین افرادی سودجو با زدن وبلاگ یا تاپیک های وسوسه کننده در فروم های مختلف به فکر سوء استفاده از علاقه مندان به استفاده از این خدمات افتاده اند و سعی می کنند از بی اطلاعی برخی کاربران ایرانسل به نفع خودشان استفاده کنند.

به عنوان نمونه می توانید تصاویر برخی از این وبلاگ ها را در لینک های زیر مشاهده نمایید.

بنابراین به علاقه مندان به استفاده از این خدمات توصیه می شود تا ضمن آنکه مواظب پیام های تبلیغاتی و جعلی درج شده در برخی سایت ها و انجمن ها باشند از در اختیار قرار دادن تلفن همراه خود به افراد ناشناس نیز خودداری نمایند.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

همچنین روش صحیح انتقال اعتبار از یک سیم کارت اعتباری به سیم کارت اعتباری دیگر در ادامه مطلب توضیح داده شده است.
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید؛

ابتدا شماره گیرنده اعتبار را وارد نمایید.

در انتهای شماره بالا : قرار دهید.

مبلغی را که می خواهید منتقل شود (به ریال) وارد کنید.

در نهایت، این SMS را برای شماره 1112 ارسال نمایید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] تصاوير: نمونه تبلیغات جعلی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) | 2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منبع خبر: جي اس ام اريا

king
May 13th, 2008, 02:08
آرش جان منظورت اين هست :
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

NAJI
May 13th, 2008, 12:46
بله منظورشون همون 555 تومنی هست که از من کش رفتید ! :×:

majid123mf
May 13th, 2008, 15:23
من به نوبه خودم اصلا به این تبلیغات اهمیت نمیدم.

king
May 13th, 2008, 15:28
علیرضا ، جان تو كه هنوز يادته
حرص مال دنيا رو نخر :×:

yaghobmt
May 14th, 2008, 21:51
دوستان گول تبلیغات رونخورید من هم یه سیدی اموزش زبان انگلیسی درخواب خریدم که اولا یسدی دومش اصلا بالا نمی اورد اگه هم میاورد باهزارزحمت وانتظار بعدش برخلاف تبلیغات داغشون به خدا اصلا کیفیت نداشت بنابراین ازتون خواهش میکنم گول تبلیغاتونخورید، اموزش زبان انگلیسی درخواب روهم اصلا باورنکنید که همش دروغه

arashpc
May 17th, 2008, 08:10
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله منظورم فكر كنم همين باشه ميبخشيد دير جواب دادم چند روزي سايت سر نزده بودم:flower: