PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب خودکار برنامه های مزاحم

majidghafoorzade
August 16th, 2015, 12:44
سلام من گوشی موبایل htc دارم که از چند وقت پیش تا الان خود بخود نرم افزار هایی رو دانلود و نصب میکنه که من قبلا اونها رو نداشتم مثل لانچر apus و یا battery doctor و ... یه سری نرم افزار عجیب و غریب هم وجود داره مثل monkeytest و live wallpaper و ... که هرچقدر هم پاکشون میکنم بازم نصب میشن حتی گوشی رو فکتوری ریست هم کردم ولی باز مشکل حل نشد.اینم بگم که توی تنظیمات گوگل پلی اتو آپدیت رو تیکش رو برداشتم و از هیچ اپلیکیشن دیگه ای مثل بازار و ... هم استفاده نمیکنم! به توصیه یکی از دوستان نرم افزار 360security رو نصب کردم که همه ی این برنامه ها رو تروجان شناسایی کرد ولی نتونست اونها رو پاک کنه فقط تونست disable شون کنه که این موضوع باعث میشه بعد از چند وقت دوباره مجبور بشم اسکن و دیزایبلشون کنم. خودم فکر میکنم این مشکل بخاطر نصب نرم افزار های آلوده بوده ولی خب حالا که گوشی رو فکتوری ریست میکنم هم این اپلیکیشن ها پاک نمیشن.نمیدونم شاید بخاطر این باشه که دستگاه قبلا از گوشیم بک آپ گرفته و حالا بصورت خودکار داره هی restore میکنه! لطفا اگر کسی راه حل این مشکل رو میدونه بهم بگه خیلی اوضاعم خرابه

sadegh.mobile
August 16th, 2015, 12:54
دوست عزیز مشتری های زیادی این مشکلو داشتن .با ریست درست نمیشه
وقتی به وای فای وصل میشی خود به خود دانلود میکنه ؟
یکی از برنامه های دانلود شده روی گوشی شکل تاسه ؟

majidghafoorzade
August 16th, 2015, 12:58
بله وقتی به wifi وصل میشم شروع میکنه.هرچند دقیقه یکبارم یه صفحه باز میکنه که توش تبلیغ اپلیکیشن های مختلفه که میگه دانلود کنید.اصلا بیچارم کرده!

sadegh.mobile
August 16th, 2015, 13:03
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
فعلا راه حلی جز فلش کردن وجود نداره
دوستان در حال بررسی حل این مشکل هستند که اطلاعات حذف نشه .فعلا به نتیجه ای نرسیدند
مدل گوشیتون چیه .آیا فارسیه؟

majidghafoorzade
August 16th, 2015, 13:06
گوشیم htc desire 616 dual هستش.
فلش کردن چیه و چجور اطلاعاتی پاک میشه؟
اگه منظورتون اطلاعاتیه که خودم ریختم مثل عکس و ویدئو و نرم افزار و ... اشکالی نداره حذف بشه چون اصلا خودم امروز هم مموریم رو فرمت کردم هم فکتوری ریست کردم گوشیو

sadegh.mobile
August 16th, 2015, 13:08
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با فلش درست میشه.فلش کردن سیستم فعلی رو پاک میکنه و یه جدید نصب میکنه برات که هیچ ضرری هم برای گوشی نداره

همه اطلاعات روی گوشی حذف میشه

majidghafoorzade
August 16th, 2015, 13:11
خیلی ممنون
فقط چجوری میشه فلش کرد گوشی رو؟کار خودمه یا باید بدم به نمایندگی؟

Dead Terminator
August 16th, 2015, 13:32
فلش همون Factory Data Reset هست که گفتید انجام دادید .
این به احتمال زیاد به دلیل یه بدافزار هست ! از آنتی ویروس Bitdefender استفاده کنید .

sadegh.mobile
August 17th, 2015, 12:42

نه دوست من .فلش کردن با فکتوری ریست خیلی فرق داره
باید گوشی رو پیش تعمیرکار ببرید
فلش کردن فایل فلش میخواد و باکس گوشی
عرض کردم سیستم رو بطور کلی پاک میکنه و یه سیستم جدید میچینه

skycapitan13
August 20th, 2015, 12:53
سلام مشکلی که شما گفتید توسط برنامه های ایرانی و خارجی نامعتبر و دارای تبلیغات به وجود میاد چون اون اپلیکشن فعال میشه و از نت شما استفاده میکنه و لینک هایی که به صورت تبلیغات در اون باز میشه این نرم افزارهای مختلف رو دانلود میکنه!
خواهشا از برنامه هایی که به اونها اعتماد ندارید و نمیدونید که چی هستن و حداقل از نصب برنامه های تبلیغات دار خودداری فرمائید!