PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درایور پرینتر hp deskjet 1280

rambo_1386
May 15th, 2008, 14:10
با سلام خدمت دوستان

من درایور این پرینتر برای winodws vista 32bit می خوام سایت خود hp رفتم ولی اجازه نمیده نمیدونم چیکار کنم لطف کنید یه آدرس جدید بدید و لطف کنید آخرین ورژن باشه و با idm هم دانلود شه

Kasra
May 17th, 2008, 22:05
rambo_1386 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان بفرمایید:
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

hosseinreza
September 21st, 2010, 19:41
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
نات فاند است
ادر س جدید کسی برای سون ندارد
ممنون می شوم اگر کسی درایور سون دارد بزارد روی سایت برای deskjet_1280 اچ پی 1280

Kasra
September 21st, 2010, 21:52
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
از لینک زیر برای همه ویندوزها قابل دانلوده:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

hosseinreza
December 25th, 2010, 20:02
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

در این لینک برای سون دانلود ندارد
ممنون می شوم اگر کسی پیدا کرد به من خبر بدهد

doomann
August 24th, 2011, 22:19

سلام به دوستان عزیزم
بخاطر اینکه خود من هم به همین مشکل برخوردم و سراسر نت رو گشتم و چیزی پیدا نکردم ، حالا که بعد از چندین ساعت وقت گذاشتن راهشو پیدا کردم ترجیح میدم راهشو رو برای همه دوستان بنویسم

ویندوز سون خودتون رو کامل اپدیت کنید تا تمام فایلهای مورد نیازشو ترمیم کنه .
از این لینک درایور رو با حجم حدود 33 مگابایت دانلود کنید

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
شاید یکی دو بار پیام خطا داشته باشه ولی در سوالی که ویندوز برای reinstall می پرسه گزینه بله رو انتخاب کنید تا خود ویندوز دوباره درایور رو نصب کنه و بعد به راحتی از پرینترتون توی ویندوز سون استفاده کنید .