PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لينوكس و بهترين شركت ونسخه ارائه دهنده

heidari
July 22nd, 2006, 15:11
متا سفانه در سايت پر مهتواي ترفندستان به لينوكس كمتر پرداخته شده كه من مي خواهم اين مسئله رو خاتمه بدم البته اين هم به اين دليل هست كه ما ايراني ها و البته كل مردم دنيا در انحصار مايكروسافت و محصولاتش هستيم كه خوب ما ايراني ها بيشتر چون محصولات رو بدون پرداخت حتي يك ريال از دوستانمان دريافت مي كنيم بگذريم براي شروع

من مي خواه برم از اين به بعد سراغ برنامه نويسي و امنيت و ... كدام نسخه لينوكس براي من مفيد است البته لطفا با دليل جامع بفرماييد

Kasra
July 22nd, 2006, 15:20
emprator, جان اگه نظر شخص من رو بخواهید من از میان توزیع های مختلف لینوکس ، Suse رو ترجیح میدم. مخصوصأ ورژن 10.0 .
به این نقد بسیار کامل توجه کنید ، قانع خواهید شد ، التبه برای ورژن 9.3 میباشد:
[web:05038ab1ef]تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.[/web:05038ab1ef]

heidari
July 22nd, 2006, 18:15
Kasra, جان خيلي ممنونم دوستان ديگه مخصوصا محمد جان نظري ندارند
در ضمن اين Suse ورژن 10 يا همون آخرين نسخه اش رو كدام شركتي در ايران ارائه مي دهد آيا در موردش و سيديهايش كسي اطلاعاتي دارد و آيا يك Live cd داره كه قبل نصب يك چيزايي از محيطش دستم بياد

Mohammad
July 22nd, 2006, 19:05
emprator, جان ببخشید من وقت نکرده بودم زودتر نظرم را بدهم.

من نظرم از همان اول ردهت بهترین بوده است..ولی آیا میدانید چرا میخواهند این سیستم عامل را ملی کنند؟!!

چون سورس این سیستم عامل باز است میتوانند هر تغییری که خواستند انجام دهند.اگر ورژن های بعدی لینوکس هم بیاید ولی مطمئن هستم نمیتواند جای ویندوز ها را بگیرد.
این لینوکس فارسی هم فقط به درد سطل زباله میخورد :!: :?:

آیا شما برنامه ای را سراغ دارید که وقتی فارسی شده باشد مشکل نداشته باشد؟؟؟؟

Kasra
July 22nd, 2006, 21:38
emprator, جان یک راه خوب برای شما که در تبریز زندگی میکنید یافتم!
شما میتونید با تلفن ۸-۵۵۴۵۷۰۷-۰۴۱۱ آقای پیام صادری – گروه مهندسی پرسون تماس بگیرید ، و این نسخه رو با قیمت 2500 تومان تهیه کنید ، هم میتونید 5 تا سیدیش رو بگیرید ، هم 1 DVD .
اطلاعات بیشتر:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

heidari
July 22nd, 2006, 23:31
Kasra, جان محشري تو محشري از همه سري :mrgreen:

Mohammad, جان حق با شماست هر نرم افزاري كه فارسي شده بلاخره يك ايرادي داشته حالا من اين نسخه اصلي رو كه كسري جان گفتند رو مي خرم و روش كار مي كنم با آرزوي موفقيت

Kasra
July 22nd, 2006, 23:35
:mrgreen:

silent
October 10th, 2006, 03:55
دوستان سلام
من می خوام یه لینوکس روی سیستمم نصب کنم شما بهم چی پیشنهاد می کنین؟
بعدشم یک سایت خوب برای نرم افزارهای open source می خوام.(کسری جان اگه جای سوال دومم اینجا نیست بگو که ببرمش یه جای دیگه!)
ممنون :wink:

Kasra
October 10th, 2006, 10:41
silent, جان برای کاربران تازه کار همین سیستم عامل فارسی لینوکس چه بسا بهترین باشد. برای شروع مناسب است.
بعد از اون هم توزیعی که در بالا نام برده شد.

در خصوص نرم افزارهای Open Source یا بهتر بگیم سیستمهای Open Source هم بهتر است بگویید دنبال چه سیستمی هستید. این جوری بهتر است.

heidari
October 10th, 2006, 10:58
silent, جان كاربر پسندترين و بهترين توزيع ها سيستم عاملهايي مانند Suse و RedHat هستند كه من پيشنهادم براي شما Suse 10.1 هست كه در 5 سيدي قرار دارد البته در اين پنج سيدي بسياري از نرم افزار هاي مورد نياز شما پيدا مي شود
در مورد سيستم عامل فارسي لينوكسي من اون رو پيشنهاد نمي كنم البته بعد از مدتي كه با لينوكس زوزه كار كرديد مي توانيد به راحتي فارسيش كنيد

در مورد سايت هم من [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] رو براي مقاله هاش و انجمن فعالش براتون پيشنهاد مي كنم و سايت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] رو براي مقالات بسيار مفيدش

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] رو براي لايبرري عاليش در مورد سايتي براي نرم افزار هاي Open source هم سايت ايراني [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] خوبه ولي تازه راه افتاده

و سايت صد در صد عاليه [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] كه ديگه آخرشه و [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] كه بهترين هست

silent
October 10th, 2006, 17:27
Kasra, جان emprator, جان ممنون از راهنمایی های مفیدتون :)

heidari
October 10th, 2006, 21:44
silent, جان خواهش ميكنم

kamy2000
February 9th, 2007, 03:26
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.