PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش ساخت Apple ID

wsakson
April 22nd, 2016, 15:41
در این تا‍پیک روش ساخت Apple ID را خدمت شما عزیزان آموزش خواهم داد.

در ابتدا احتیاج به نرم افزار ITunes داریم. برای دانلود وارد سایت Appstore.com (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) میشویم.

در سمت چپ بر روی گزینه Download Now کلیک میکنیم و پس از باز شدن پنجره مربوط به دانلود بر روی گزینه Save file کلیک میکنیم و منتظر می مانیم تا دانلود به پایان برسد.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

نصب itunes

فایل دانلود شده را اجرا میکنیم و در صفحه اول بر روی دکمه Next کلیک میکنیم.

در پنجره بعدی بر روی گزینه Install کلیک میکنیم.

در پنجره بعد منتظر میمانیم تا مراحل نصب به پایان برسد و بر روی دکمه Finish کلیک میکنیم.

پس از باز شدن برنامه در صفحه خوش آمدگویی بر روی گزینه Agree کلیک میکنیم.

در صفحه بعد هم بر روی گزینه Go To The itunes Store کلیک میکنیم.

در پنجره باز شده در قسمت سمت چپ و بالای برنامه بر روی سه نقطه کلیک میکنیم و از منوی باز شده گزینه Apps را انتخاب میکنیم.

الان به طور مثال بنده قصد دارم برنامه اینستاگرام را دانلود کنم پس در سمت راست و در کادر جستجو عبارت Instagram app را وارد و از روی کیبرد Enter را فشار میدهم.یک صفحه باز میشه و بنده هم بر روی گزینه Get که زیر آیکون برنامه اینستاگرام وجود داره کلیک میکنم.

یک صفحه باز میشه و درخواست میکنه که بنده Apple ID و پسوردش را وارد کنم.

بنده هم که Apple ID ندارم بنابراین بر روی گزینه Create New Apple ID کلیک میکنم.

wsakson
April 22nd, 2016, 16:02
Create New Apple ID

بر روی گزینه Create New Apple ID کلیک میکنم.

یک صفحه باز میشه که باید بر روی گزینه Continue کلیک کنیم.

در صفحه بعدی همانند تصویر در قسمتی که با عدد 1 مشخص کرده ام با زدن تیک و در قسمت شماره 2 با کلیک بر روی گزینه Agree با لایسنس برنامه موافقت میکنیم.

در صفحه بعد و در قسمت شماره 1 ایمیل خود را وارد کنید.

نکته : این ایمیل باید معتبر باشد چون یک لینک فعالسازی از طرف اپل به ایمیل شما ارسال میشه و در ضمن همین ایمیل میشه Apple ID شما.

در قسمت شماره 2 پسورد مورد نظر خودتون برای Apple ID را وارد کنید و در قسمت شماره 3 هم مجددا همین پسورد را وارد کنید.

نکته : این پسورد باید حتما ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و همچنین اعداد باشه و حداقل 8 کاراکتری باشه.

در قسمتهای 4 و 5 و 6 سه سوال انتخاب کنید و در کادر مقابل هم پاسخ مورد نظرتون را وارد کنید (این مرحله در زمانی به درد میخوره که پسوردتون را فراموش کرده باشید و بخواهید Apple ID تون را بازیابی کنید.)

در قسمت شماره 7 تاریخ تولد خودتون را به صورت میلادی وارد کنید.

در صورت انتخاب قسمت 8 و 9 هم اطلاعات مربوط به جدیدترین موزیک ها و فیلم ها و برنامه ها ؛ کتابها و ... به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.خب حالا بر روی دکمه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

نکته مهم : قبل از هر کاری در مرحله جدید ابتدا باید آدرس IP سیستمتون را تغییر بدید.(از طریق قند شکن و ...)

خب حالا در صفحه جدید در قسمت Billing Address هم مطابق تصویر زیر باید یک آدرس (ترجیحا آمریکا) وارد کنید.

جهت پیدا کردن آدرس هم عبارت Apple id fake Address را در گوگل سرچ کنید در نتایج جستجو اولین گزینه را انتخاب کنید در این سایت هم آدرس مربوط به آمریکا وجود داره هم کانادا و هم دیگر کشورها.

مطابق تصویر زیر و اعدادی که با رنگ سبز مشخص کردم آدرس را در قسمتهای مربوطه وارد کنید.

همچنین در قسمت Payment Type گزینه None را انتخاب کنید.

حالا بر روی گزینه Create AppleID کلیک کنیدیک صفحه باز میشه و به شما اعلام میکنه که لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال شده .

وارد ایمیل خودتون بشید و ایمیل فعالسازی را باز کنید و در متن ایمیل بر روی گزینه Verify Now کلیک کنید.

در صفحه ای که باز میشود در قسمت شماره 1 آدرس ایمیل یا همان Apple ID را وارد کنیددر قسمت شماره 2 هم پسورد خودتون را وارد و بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

صفحه بعد اعلام میکنه که ایمیل شما تایید شده بر روی گزینه Done کلیک کنید.

خب در صفحه جدید به خاطر ساخت Apple ID به شما تبریک میگه بر روی گزینه Start Shoping کلیک کنید.شما الان دارای Apple ID هستید و میتوانید در itunes برنامه ها را دانلود کنید.

wsakson
April 22nd, 2016, 16:13
شما الان دارای Apple ID هستید و میتوانید در itunes برنامه ها را دانلود کنید.

الان به طور مثال بنده قصد دارم برنامه اینستاگرام را دانلود کنم پس در سمت راست و در کادر جستجو عبارت Instagram app را وارد و از روی کیبرد Enter را فشار میدهم.

یک صفحه باز میشه و بنده هم در قسمتی که با شماره 1 مشخص کردم بر روی گزینه Get که زیر آیکون برنامه اینستاگرام وجود داره کلیک میکنم.

در صفحه باز شده در قسمت شماره 2 از بنده درخواست میکنه که Apple ID و پسوردش را وارد کنم.

اطلاعات خواسته شده را وارد میکنم و بر روی دکمه Buy کلیک میکنم.

برنامه اینستاگرام شروع به دانلود میکنه .

پس از اتمام دانلود اگر بر روی گزینه My Apps که در تصویر با عدد 1 مشخص کردم کلیک کنید نرم افزارهای دانلود شده نمایش داده میشه و با کلیک راست بر روی نرم افزار دانلود شده و انتخاب گزینه Get info اطلاعات فایل دانلود شده نمایش داده میشود .

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید در قسمت شماره 1 نشون میده که بنده این App را با نام کاربری Tarfandestan دانلود کردم و در قسمت شماره 2 هم محل ذخیره آن در سیستمم را نمایش میده.

خب امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید.