PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : uninstall كردن ويندوز xp

h63
July 26th, 2006, 03:24
بسمه تعالي
با سلام خدمت مديران سايت و كليه اعضا
چند سئوال در رابطه با ويندوز xp داشتم كه با اجازه مطرح مي كنم
مي خواستم بدانم چگونه مي توانم ويندوز xp را uninstall كنم و ديگري اينكه من دو عدد ويندوز xp در درايوهاي c و d دارم اگر بخواهم ويندوز درايو d را پاك كنم و دوباره نصب كنم در هنگام بوت شدن سيستم به جاي 2 گزينه براي بالا آمدن 3 گزينه به من اعلام مي شود كه يكي مربوط به بالا آمدن با ويندوز درايو c و ديگري با درايو d و ديگري هم كه خراب است و error مي دهد چگونه اين ويندوز را پاك كنم كه در تعداد گزينه ها و بالا آمدن سيستم مشكلي پيش نيايد ويا اينكه چگونه مي توانم اين گزينه كه error مي دهد را حذف كنم تا در هنگام بالا آمدن سيستم وجود نداشته باشد و آيا راهي وجود دارد كه بتوان سيستم پيش فرض را از هر دو درايو c و d انتخاب كرد
ممنون مي شوم اگر من را راهنمايي كنيد و به سئوالاتم جواب دهيد
پيشاپيش از همه تشكر

mhdsh
July 26th, 2006, 06:13
خوب شما اول همه فایل های سیستم رو از حال مخقی بیار بیرون
بعد اطمینان حاصل کن که فایل بوت در درایو سی ایت
بعد کل اطلاعات روی داریو دی رو پاک کن و یک ویندوز اون جا نصب کن
بعد از همون فیل بوت که گفتم اون ویندوز را خطشو به کل حذف کن
نکته: فایل بوت خیلی مهم هست مواظب باش پاک یا خراب نشه اگر بشود باید دوتا ویندو رو نصب کنی
موفق باشی

Kasra
July 26th, 2006, 13:39
h63, جان در پی صحبتهای mhdsh, جان ، کافیه که ویندوز خودتون رو مجدد نصب کنید و درایو ویندوز رو فرمت کنید. ویندوز قبلی کاملا پاک شده و ویندوز جدید نصب میشود.

برای تغییر در آرایش اولیه انتخاب ویندوز ها ، از این ترفند استفاده کنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

در ضمن mhdsh, جان چه شد به ترفندستان سر زدید؟ شما از قدیمی ترین کاربران سایت هستید :D امیدوارم دیگر ما رو ترک نکنید.

h63
July 28th, 2006, 01:27
خيلي ممنون فايل بوت اصلي كه بتونم داخلش اين تغييرات رو بدم اسمش چيه و ضمنا آيا با همون فايل نوت پد كه در اين ترفند باز مي شود يكي است يا نه ؟

Kasra
July 28th, 2006, 12:41
h63, جان ، بله منظور mhdsh, نیز همین فایلی بود که از طریق Notepad باز میشود.

h63
July 29th, 2006, 01:30
خيلي ممنون از كمكي كه كرديد