PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ایجاد vpn در گوشی منظور ایجاد شبکه خصوصی جهت اتصال به مثلا اینترنت دانشگاه

mahdi 12
June 2nd, 2017, 12:32
سلام نمیدونم چرا بدون اطلاع تاپیک قبلیم حذف شد ولی منظور من ایجاد vpn جهت اتصال به اینترنت مثلا دانشگاه است لطفا بد فکر نکید من برای ایجاد یک vpn conection در گوشیم وقتی وارد تنظیمات و قسمت بیسم و شبکه ها.بیشتر و انتخاب بعد روی vpnکلیک میکنم تا بتونم add vpn رو فعال کنم برام میاد تایپ رمز عبور برای حافظه اعتباری .نمیدونم چی بایس وارد کنم راهنمایی کنید .بجای حذف تاپیک

محمود 8080
June 2nd, 2017, 14:26
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام دوست عزیز
.
شما کانکشن vpn ایجاد کنید باید یوزر و پس اون vpn رو هم بدونید تا بتونید استفاده کنید!

173274
در تصویر بالا در قسمت name یک نام وارد می کنید در قسمت server هم آدرس IP سرویس دهنده مثلاََ 69.60.121.29

موفق باشید.

mahdi 12
June 2nd, 2017, 18:42
وقتی هنوز رو گزینه vpnمیزنم نشون میده تایپ رمز عبور برای حافظه اعتباری.اصلا اجازه ورود نمیده که vpn رو ایجاد کنم یعنی از بالا سه نقطه رو بزنم تا add vpnبیاد

محمود 8080
June 2nd, 2017, 21:05
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام دوست عزیز
.
این آموزش رو ببینید.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

موفق باشید.

fitnet
April 2nd, 2018, 09:32
برای چه سیستم عاملی می خواهید دوست عزیز ؟