PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقص BREAKDANCE را با اين برنامه ي كم حجم ياد بگيريد

bizhoo
July 31st, 2006, 19:41
شما با اين برنامه ي آموزشي ميتوانيد رقص BREAKDANCE را با تمرين و تكرار و با تقليد از آدمك داخل برنامه ياد بگيريد.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
DOWNLOAD NOW (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

حجم: 1.2MB
منبع:DOWNLOAD.COM

bizhoo
August 1st, 2006, 18:30
توجه ابن فايل flash ميباشد

mehdisoft
August 1st, 2006, 20:02
bizhoo, دستتون درد نکنه واقعا نیاز بود... :wink:

king
August 1st, 2006, 23:46
bizhoo ، جان فکر نمی کنی یه کم موضوع رقص برای ترفندستان قابل حضم نباشه

و ربطی به نام ترفندستان نداره این گونه مطالب مال سایتهای سرگرمی است نه ...

اگر اینطور است من هم بیام آموزش آشپزی به صورت فلش بزارم و بگم آموزشه دیگه

Kasra
August 2nd, 2006, 02:46
king, جان کاملا نظر شما متین است. اما ما هم دیگر انقدر سعی میکنم خشک نباشیم. هر چه باشد این هم یک برنامه است ، برنامه کاربردی. هر چند مقداری متفاوت است ، اما برای تنوع چندان هم بد نیست.

البته گفتم برای تنوع ها! از فردا برنامه های انواع رقص تو سایت پر نشه! :mrgreen:

king
August 2nd, 2006, 02:56
Kasra ، جان باشه به دوستان می گم دیگه رقص را ول کنن چون همه رقصش را یاد گرفتن

ولی از فدا آهنگ برای رقص بزارن تا دانلود کنیم . :mrgreen:

چون رقص که بدون آهنگ نمیشه

To0pi
August 2nd, 2006, 10:55
bizhoo, جان واقعا ممنون.
من از اینجور کارها خیلی خوشم میاد.

bizhoo
August 2nd, 2006, 14:19
king, جان شما لطفا مطالب سایت رو کپی کنید بزارید تو وبلاگتون! من نظر شما رو قبول ندارم ، این دفعه لطفا خواهشا نظر هم ندادید ، ندادید!

bizhoo
August 2nd, 2006, 14:58
To0pi, جان من هم از شما تشكر ميكنم.

king
August 3rd, 2006, 02:48
bizhoo ، جان من ذکر منبع کردم پس فکر نکنم اشکالی داشته باشه .

بعد دوست عزیز آدم از روی عصبانیت هر چیزی را نمی گه

mohi
August 3rd, 2006, 08:17
سلام
دوستان زیاد جدی نگیرید.
bizhoo جان زیاد ناراحت نشو لازم نیست اینقدر خودتون رو اعصبانی کنید این برنامه خیلی عالی هستش دمت گرم.
king جان شما دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از نظر من این یک برنامه کامپیوتری هستش و هر برنامه کامپیوتری رو میشه در ترفندستان بگذاریم اگر شما هم یک برنامه اموزش اشپزی دارید چرا که نگذارید این همه مردم دانلود بازی در این سایت میذارن که این بازیها فقط ما و شما رو از کارو زندگی میندازه هیچ چیز نمیگیم حالا یک برنامه اموزشی که به جایی بر نمیخوره.
شما که یکی از کاربران فعال و خوب ترفندستان هستید نباید اینجوری با یک کاربر نیمه فعال برخورد کنید ما از شما توقع بیشتری داریم از شما انصافا بعید هستش.
امید وارم که این مشکل بدون سوءاتفاهمی حل بشه.
bizhoo جان یک بار دیگه تشکر میکنم.
امیدوارم همه به قوانین احترام بگذارن.
یا حق.

Mohammad
August 3rd, 2006, 13:56
دوستان بحث را بزرگ نکنید!! یک حرفی رد و بدل شد و تمام شد دیگه و خواهش میکنم ادامه ندهید
:lol:

bizhoo
August 3rd, 2006, 16:57
mohi, جان من هم از شما تشكر ميكنم من هم با شما موافقم من فقط برنامه گذاشتم گويا اين دوستمون فكر كرده ما كلاس رقص گذاشتيم !!!
من ابن برنامه رو از سايت بزرگ download.com گذاشتم king, جان فكر ميكنم اين سايت مخصوص سرگرمي نباشه!!! اصلا بخش download يعني اينكه هر برنامه اي كه ممكنه مورد استفاده ي كسي باشه توش قرار بدي!!!
king, در خصوص وبلاگتون هم بله!واقعأ از این بهتر نمیتونستید منبع بگذارید!!!!!!!!!!
Mohammad, جان به نظر من ابن بحث ها تا حدي لازم است تا ديگه ابن جور نظر ها باعث نشه كه ما از مسير اصلي خودمون خارج بشيم.

جوجه امسالي به جوجه پارسالي جيك جيك ياد مده.

king, جان من ممكنه تازه وارد اين سايت شده باشم ولي تازه كار در مقوله اينترنت نيستم و با قوانين سايتها تا حدي آشنام.

Kasra
August 3rd, 2006, 17:22
bizhoo, جان دیگر همه ما بر این عقیده ایم که حق با شماست! خودتون رو ناراحت نکنید!

king
August 4th, 2006, 04:09
من هم قانع شدم ، فقط برای این که این بحث ادامه پیدا نکنه و ....

habib12
August 4th, 2006, 06:38
دمت گرم

bizhoo
August 4th, 2006, 19:58
habib12, جان خواهش ميكنم
king, جان ممنونم ، موفق باشی دوست من.