PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت رایگان قانونی

جوزدان
May 17th, 2018, 14:21
فرینت اول:

۱ گیگابایت اینترنت ۱ ماهه پر سرعت همراه اول به صورت رایگان

در این پست اطلاع رسانی می کنیم که در صورتی که سیم کارت همراه اول دارید با نصب و فعالسازی نرم افزار ” همراه من ” یا آپدیت آن به آخرین نسخه ( در صورتی که هم اکنون از نسخه های قدیمی آن استفاده می کنید ) ۱ گیگابایت اینترنت همراه اول ۱ ماهه پر سرعت به شما اهدا خواهد شد .

176288

این روش را می توانید بر روی تمام سیم کارت های همراه اول خانواده و دوستان خود انجام دهید و از اینترنت آن ها برای خودتان استفاده نمایید ( Hotspot کردن اینترنت و روش های دیگر )

برای دریافت این اینترنت نرم افزار ” همراه من ” را از ادامه مطلب یا از مارکت بازار یا سایت خود همراه اول دانلود نمایید و مطابق مراحل زیر در نرم افزار ثبت نام کنید سپس آموزش استفاده از نرم افزار را حتما مشاهده کنید تا در سر برگ آخر به پیغام دریافت ۱ گیگ اینترنت رایگان برسید سپس بر روی آن کلیک نمایید.

176289

176290

جوزدان
May 17th, 2018, 14:24
فرینت دوم:

اینترنت رایگان ۱ گیگ روزانه ایرانسل به صورت دائمی

موجود در بخش ViP+ apktops!
اگر نرم افزار ” ایرانسل من ” را نصب نمایید در تب آخر نرم افزار در قسمت پیشنهاد های شخصی بسته ای با نام اینترنت ” ۱ گیگ برای این ساعت ” وجود دارد که از ساعات آغازین صبح قیمت های متفاوتی دارد . شاید بد نباشد بدانید که این بسته هر روز صبح از ساعت ۵ تا ۶ صبح رایگان ، ۶ تا ۷ صبح ۵۰ تومان و به همین منوال قیمت اش افزایش پیدا می کند و در ساعات پایانی روز به قیمت های بالاتر افزایش پیدا می کند .
176291
اما همان طور که توضیح دادیم این بسته هر روز از ساعت ۵ تا ۶ صبح رایگان است و با هزینه ” ۰ریال ” فعال می شود . اگر در منطقه ای هستید که می توانید از اینترنت ایرانسل با نهایت سرعت استفاده نمایید هر روز صبح می توانید از ساعت ۵ تا ۶ صبح با فعالسازی این بسته از اینترنت رایگان لذت ببرید ویا در ساعات اغازین صبح این بسته قیمت های متغیر ۵۰ تومان و ۱۰۰ تومان و ۲۰۰ تومان را دارد و بسیار مقرون به صرفه است .176292

جوزدان
May 17th, 2018, 14:35
فرینت سوم:

۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول به صورت مکرر
با سلام
به تازگی همراه اول توسط کد
*۱۰۰۰*۲۱#
دو گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد . این کد را شماره گیری می کنید اگر هزینه را صفر زده بود ۲ گیگ اینترنت رایگان می گیرید اما اگر هزینه بسته را برای شما به نمایش درآورده بود این روش بر روی سیم کارت شما جوابگو نیست . ( احتمالا بر روی خط های اعتباری با کد ۰۹۹۰ به هیچ وجه جوابگو نیست )

حال اگر این بسته برای شما فعال شد آن را استفاده نمایید و پس از اتمام حجم دوباره همین کد را شماره گیری کنید . ما بر روی یک خط ۱۰ بار از این کد استفاده کردیم و ۲۰ گیگ اینترنت رایگان دریافت کردیم . تا زمانی که حجم بسته صفر به نمایش در می آید شما می توانید از این کد استفاده کنید . این کد بر روی همه سیم کارت های اعتباری همراه اول جوابگو نیست و اگر بعد از زدن این کد مبلغی غیر از صفر را مشاهده کردید این روش بر روی سیم کارت شما جوابگو نیست

جوزدان
May 17th, 2018, 14:36
فرینت چهارم:

176293

همراه اول از امروز تا پایان بهار ۹۷، ترافیک اینترنت شبانه خود را به صورت رایگان و نامحدود ارائه می‌کند.

در این طرح مشترکینی که از بسته های اینترنت نوترینو استفاده می‌ کنند، می‌توانند از ساعت ۳ بامداد تا ۹ صبح ترافیک نامحدود شبانه، هدیه پاییزی همراه اول
البته کلیه مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول که بسته اینترنت فعال دارند می توانند از این طرح استفاده کنند اما این هدیه به کاربرانی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند، تعلق نمی‌گیرد.

طبق گزارشات بدست آمده، این طرح شامل ترافیک اینترنت بین الملل و هم چنین سایت‌های داخلی و شامل تمام بسته های یک روزه، یک هفته، یک ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه، یکساله و سایر بسته های اینترنت مانند بسته های اینترنت همراهی و بسته های هدیه طرح تعویض سیم به یوسیم (۱۵ و ۲۰گیگابایت) می شود.
بد نیست بدانید این ویژگی به صورت خودکار برای کلیه مشترکینی که بسته دیتا دارند فعال شده و نیازی به شماره گیری کد خاصی برای فعالسازی نیست.

جوزدان
May 17th, 2018, 14:41
فرینت پنجم:
۱۵ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

خب ابتدا میرید سیمکارت همراه اول خودتون رو گم و گور می کنید!
بعد به یه دفترخدماتی میرید و میگید سیمکارتمو گم کردم!
بعدش یه سیمکارت جدید بهتون میدن که ۱۵ گیگ نت یکماهه داره!:thumbup:

خوبی این روش اینه که هرچندبار بخواید میتونید انجامش بدید:halfwitted:

نکته: این روش ۵ هزار تومن هزینه داره که اونم برای فعالسازی توی پست بانک میگیرن.

جوزدان
May 17th, 2018, 14:45
فرینت ششم:

۱ گیگ نت رایگان ایرانسل!

همه شما مشترکان دائمی ایرانسل با پرداخت صورتحساب خود تا روز بیستمِ ماه صدور قبض، از یک روز مکالمه ایرانسلی رایگان و یک گیگابایت اینترنت رایگان با سرعت نامحدود (قابل استفاده در همان روز) بهره‌مند شوید.
با توجه به اینکه با پرداخت به روش‌های گوناگون، تکمیل پرداخت در زمان‌های مختلف اتفاق می‌افتد، برای بهره‌مندی از یک روز مکالمه و اینترنت هدیه لطفا با شماره‌گیری کد #۲*۱*۵۵۵* از نداشتن بدهی پیشین و تکمیل پرداخت تا قبل از تاریخ بیستم اطمینان حاصل کنید. تنها در صورت تکمیل فرآیند پرداخت تا پیش از تاریخ بیستم هدایا به شما تعلق خواهد گرفت.

جوزدان
May 17th, 2018, 14:48
فرینت هفتم:

ترفند دریافت اینترنت رایگان ایرانسل از طریق دعوت دوستان

شما می توانید با ارسال شماره ایرانسل دوستتان به ۳۱۱۶ آنها را دعوت کنید تا سیم کارت شان را به ۴G تبدیل کنند. بعد از اینکه دوستتان سیم کارت خود را به ۴G تبدیل کرد ایرانسل ۱ گیگ اینترنت رایگان برای شما ارسال می کند. کاربران ایرانسلی که سیمکارت خود را از ۳G به ۴G تبدیل کرده اند و سیم کارت خود را به یوسیم ارتقا داده اند می توانند از ۱۴ گیگ اینترنت رایگان ۱۴ روزه ایرانسل استفاده کنند

جوزدان
May 17th, 2018, 14:49
فرینت هشتم:

دریافت اینترنت رایگان با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من:

شما با نصب اپلیکیشن ایرانسل من می توانید از طریق برنامه دوستان خود را دعوت به استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من کنید. به ازای استفاده هر کدام از دوستانتان از این برنامه شما می توانید ۱ گیگ اینترنت رایگان دریافت کنید (البته دوست شما هم ۱ گیگ اینترنت رایگان دریافت خواهد کرد). بسته اینترنت رایگان ۱ روزه می باشد و تنها یکبار در طول یک روز برای شما فعال خواهد شد. ساعات اینترنت رایگان از ۲ صبح تا ۱۰ شب می باشد.

جوزدان
May 17th, 2018, 14:50
فرینت نهم:

در آپدیت اپلیکیشن ایرانسل من ویژگی جدیدی اضافه شده است و آن هم این است که شما با تکان دادن تلفن همراه خود می توانید اس ام اس، مکالمه و اینترنت رایگان دریافت کنید.

جوزدان
May 17th, 2018, 14:50
فرینت دهم:

دریافت اینترنت رایگان با استفاده از اپلیکیشن لنز:

علاوه بر استفاده از برنامه ایرانسل من شما می توانید از اپلیکیشن لنز استفاده کنید و جایزه بگیرید. شما باید شماره دوست ایرانسلی تان را به شماره ۳۱۱۳ ارسال کنید و یا شماره آنها را در قسمت جایزه دعوت از دوستان برنامه ایرانسل من وارد کنید و آنها را تشویق به استفاده از لنز کنید. بعد از اینکه دوست شما برنامه لنز را دانلود و نصب کرد هر دوی شما ۱ گیگابایت اینترنت ۱ روزه دریافت خواهید کرد.

جوزدان
May 17th, 2018, 14:51
فرینت یازدهم:

دریافت مکالمه و اینترنت رایگان ایرانسل با تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی:

اگر شما بتوانید سیمکارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید می توانید ۱ ماه مکالمه رایگان داشته باشید و بعد از ۱ ماه با شماره گیری ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ مربع یک ساعت مکالمه رایگان داشته باشند. علاوه بر مکالمه رایگان شما تا ۶ ماه می توانید از ۲۰ گیگ اینترنت رایگان استفاده کنید. برای تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی می توانید با استفاده از برنامه ایرانسل من شماره ستاره ۷۰ مربع یا ستاره ۵۵۵ ستاره ۱ ستاره ۹ مربع را شماره گیری کنند و یا به مراکز فروش و خدمات ایرانسل مراجعه کنند.

جوزدان
May 17th, 2018, 16:07
فرینت آخری که جامونده بود!

۱- اگر دوست ایرانسلیتان بیش از ۱ ماه از اینترنت همراه استفاده نکرده، شماره‌اش را به ۳۱۳۰ پیامک کنید تا با اولین استفاده او از اینترنت همراه، هر دو ۱ گیگابایت اینترنت رایگان بگیرید. بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

جوزدان
May 17th, 2018, 17:46
اگر کسی از این قبیل روش های اینترنت رایگان و قانونی اوپراتورها می شناسد لطفا در همین تاپیک پست کند:thankyou:

جوزدان
June 17th, 2018, 19:31
فرینت سیزدهم:

با تبدیل سیمکارت اعتباری ایرانسل خود به سیمکارت دائمی از ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برخوردار شوید.
تست شده در تاریخ 1397/03/27

poromix-shop
June 17th, 2018, 20:15
آقا دست شما درد نکنه...
این پیامک به شماره 3130 تست شده هست؟ 3130 سامانه خود ایرانسل هست؟

جوزدان
June 18th, 2018, 13:52
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام خواهش می کنم ;-)
بله این سامانه از طرف خودایرانسل اعلام شده است با خیال راحت استفاده کنید.
من اون زمان که این پست رو ارسال کردم تست کردم و جواب داد الان رو نمی دونم خودتون تست کنید

جوزدان
July 29th, 2018, 15:00
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این طرح با شرط بسته های بالای ۱۰ گیگ تا پایان تابستان تمدید شده است.

amir1396_2018
December 31st, 2018, 11:48

تجربه ثابت کرده که وقتی با vpn میرید بهتون میده و 5% احتمال پوچ بودنشه :mrgreen::sarcastic:، اینم یه روش برای برد بهتر ، من که شارژ سیمکارتم صفره هروقت رفتم بهم هیچی نداد اما از وقتی که با vpn تست کردم جایزه هاش نصیبم شده:surprised:

جوزدان
December 31st, 2018, 15:51

آرع اینم خوبه اما چجوری با شارژ صفر به v pn وصل بشیم؟
مگه اینکه با adsl بریم وصل شیم به v.pn

amir1396_2018
January 4th, 2019, 12:39
ممکنه سیمکارتت شارژ هم داشته باشه

اگه شارژ نداشته باشه بایستی با adsl وصل شیم دیگه

جوزدان
July 31st, 2019, 11:30
فرینت چهاردهم
یک شادی مشترک، هدیه‌ی «دوشنبه سوری» همراه اول برای تمام همراه اولی‌ها ...
دوشنبه آخر هر ماه با شماره گیری «*۱۰۰*۶۴#» از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» همراه اول، لذت ببرین!

همراه اول قصد دارد به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکین، آخرین دوشنبه‌ی هر ماه هدایایی به مشترکین خود اعطا کند.
هدایای در نظر گرفته برای هر دوشنبه سوری متنوع و متفاوت بوده و مشترکین هر ماه از هدایای آن ماه مطلع می گردند.

این دوشنبه سوری در تاریخ دوشنبه آخر هر ماه برگزار می‌شود. برای هر دوشنبه سوری، طرح‌های جذاب و ویژه در نظر گرفته می شود. هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبه سوری شامل بسته های اینترنت ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایتی یک روزه رایگان می باشد که بصورت رندوم به مشترکین اختصاص داده می شود.
در دوشنبه سوری ها، به مشترکین دارای یوسیم بسته های حجیم تر و جذاب تر ارائه می‌گردد.

طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟
کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول مشمول طرح می باشند.
مشترکین از ساعت ۰۰:۰۰ تا ۲۳:۵۹ دوشنبه آخر هرماه (به مدت یک روز) فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری *۱۰۰*۶۴۱# بسته خود را فعال نمایند.
به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته های اینترنت رایگان یک روزه از ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت اختصاص داده می شود.
زمان مصرف بسته به مدت یک روز از ساعت ۵ صبح تا ۱۷ عصر است.
تاریخ ثبت: ۹/۵/۱۳۹۸

جوزدان
August 17th, 2019, 18:16
سیم کارت اعتباری همراه اول رایگان+800مگابایت اینترنت رایگان

معرفی طرح:
به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر، از تاریخ ۹۸/۵/۱۹ تا ۹۸/۵/۳۱ تمامی مشترکین همراه اول می توانند یک عدد سیم کارت اعتباری رایگان دریافت کنند.

نحوه دریافت سیم کارت اعتباری رایگان:
با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به هر یک از مراکز ارائه خدمات همراه اول می توانید سیم کارت اعتباری رایگان خود را دریافت و فعال کنید.

بسته ها و هدایای سیم کارت اعتباری رایگان:
۱,۰۰۰ تومان شارژ اولیه
۳۰ دقیقه مکالمه به مدت ۳ ماه (هر ماه ۱۰ دقیقه)
۸۰۰ مگابایت اینترنت به مدت یک هفته