PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شهروندان تهراني مي‌توانند "اينترنت پر سرعت رايگان" دريافت كنند

mohammad_aa65
August 3rd, 2006, 23:42
مدير بازرگاني يك مركز‪ PAP(‬مراكز ارايه‌دهنده خدمات اينترنت پر سرعت) گفت: شهروندان تهراني مي‌توانند "اينترنت پر سرعت رايگان" دريافت كنند.

"محمد بزرگي" دیروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار آي تي ايرنا افزود: همچنين اين مركز ‪ PAP(‬ارايه‌دهندگان اينترنت پر سرعت) جهت فرهنگ سازي استفاده مردم از اينترنت پر سرعت تا "اطلاع ثانوي" به طور رايگان خطوط ‪ ADSL‬را به شهروندان تهراني واگذار مي‌كند.

وي تصريح كرد: اينترنت پر سرعت رايگان در بيست مركز مخابراتي ارايه مي شود و شهروندان تهراني مي‌توانند با مراجعه به اين مراكز مخابراتي خطوط اينترنت پر سرعت دريافت كنند.

وي ادامه داد: اين مراكز مخابراتي شامل "محلاتي" پيش بدون شماره‌هاي بدون تكرار ‪" ،۲۴۹ ،۲۴۸ ،۲۴۶ ،۲۴۵ ،۲۴۴‬غريبي" پيش شماره‌هاي ‪،۲۶۸ ،۲۶۷‬ ‪" ،۲۳۲ ،۲۲۴ ،۲۲۳ ،۲۲۱ ،۲۲۰‬جعفري" پيش شماره‌هاي ‪ ،۲۴۳ ،۲۴۱ ،۲۴۰‬و سلمان فارسي پيش شماره‌هاي ‪،۲۳۵ ،۲۳۴ ،۲۱۷ ،۲۱۳ ،۲۱۲ ،۲۱۱ ،۲۰۹ ،۲۰۸ ،۲۰۷ ،۲۰۶‬ ‪ ۲۳۶‬و ‪ ۲۳۷‬است.

مراكز مخابراتي شهيد باهنر با پيش شماره‌هاي ‪۲۶۴ ،۲۶۳ ،۲۶۱ ،۲۶۰ ،۲۰۰‬ ، دستغيب ‪ ،۲۷۳ ،۲۷۲ ،۲۷۱ ،۲۷۰ ،۲۵۷‬پيروزي پيش شماره‌هاي ‪،۳۳۲ ،۳۳۱ ،۳۳۰‬ ‪ ،۳۷۹ ،۳۷۸ ،۳۳۵ ،۳۳۴ ،۳۳۳‬سعدي با پيش شماره‌هاي ‪ ۳۹۳ ،۳۹۲ ،۳۹۱ ،۳۱۱‬و شهيد عاطف ‪ ۷۸۸ ،۷۸۷ ،۷۸۶ ،۷۲۹‬نيز شامل اين اقدام مي‌باشد.

مراكز مخابراتي "آيت اله كاشاني" با پيش شماره‌هاي ‪،۴۰۳ ،۴۰۲ ،۴۰۱ ،۴۰۰‬ ‪" ،۴۰۹ ،۴۰۸ ،۴۰۷ ،۴۰۶ ،۴۰۵ ،۴۰۴‬صالح طيري" ‪،۴۶۷ ،۴۶۶ ،۴۶۴ ،۴۶۳ ،۴۵۶‬ ‪" ،۴۶۸‬توحيد" با پيش شماره‌هاي ‪،۶۹۴ ،۶۹۳ ،۶۹۲ ،۶۹۱ ،۶۹۰ ،۶۵۹ ،۶۴۳ ،۶۴۲‬ و حكمت شعار با پيش شماره‌هاي ‪،۷۴۶ ،۷۴۵ ،۷۴۴ ،۷۲۴ ،۷۲۳ ،۷۲۲ ،۷۲۱ ،۷۲۰‬ ‪ ۷۸۹ ،۷۸۰ ،۷۴۹ ،۷۴۸ ،۷۴۷‬نيز شامل اين طرح است.

همچنين شهروندان تهراني مي‌توانند از مراكز مخابراتي "شهداي گمنام" با پيش شماره‌هاي ‪" ،۷۳۸ ،۷۳۷ ،۷۳۶ ،۷۰۶ ،۷۰۵‬وليعصر" با پيش شماره‌هاي ‪،۷۵۰‬ ‪" ،۷۶۶ ،۷۶۵ ،۷۶۴ ،۷۶۳ ،۷۶۲ ،۷۶۱ ،۷۶۰ ،۷۵۳ ،۷۵۲ ،۷۵۱‬نهري" با پيش شماره هاي ‪ ۸۰۹ ،۸۰۸ ،۸۰۷ ،۸۳۷ ،۸۳۶ ،۸۵۳ ،۸۵۹ ،۸۵۸ ،۸۵۷‬و مركز شيخ فضل اله با پيش شماره‌هاي ‪ ۸۰۶ ،۸۰۵ ،۸۰۴ ،۸۰۳ ،۸۲۱‬اينترنت پر سرعت رايگان دريافت كنند.

"هفت تير" پيش‌شماره‌هاي ‪،۸۳۴ ،۸۳۳ ،۸۳۲ ،۸۳۱ ،۸۳۰ ،۸۸۴ ،۸۸۳ ،۸۸۲ ،۸۸۱‬ آزادگان" ‪ ،۸۷۷ ،۸۷۵ ،۸۷۴ ،۸۷۳ ،۸۵۳ ،۸۵۲ ،۸۵۱ ،۸۵۰‬نصر الهي ‪،۸۲۴ ،۸۲۳‬ ‪ ۸۲۸ ،۸۲۷ ،۸۲۶ ،۸۲۵‬و رجائي پيش شماره‌هاي ‪ ۸۹۱ ،۸۹۰ ،۸۸۹ ،۸۸۰‬و ‪ ۸۹۲‬نيز از ديگر مراكز مخابراتي است كه مي‌توان اينترنت پر سرعت رايگان دريافت كرد.

لینک : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Mahdi Hero
August 3rd, 2006, 23:54
آره منم امروز خوابرو خوندم از شانسه بد ما باسيه ما نيست

Kasra
August 4th, 2006, 00:00
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
مثل اینکه زیادی اومده! :D

Mahdi Hero
August 4th, 2006, 00:10
داش کسری تا باشه از اين زيادی ها اما من بدبخت شانس اينو هم نداشتم

king
August 4th, 2006, 04:16
باز هم خوشا به حال شما تهرانی ها

بهتون تبریک می گم فکز کنم همه تهرانی های سایت از فردا یا برن دنبال این موضوع

بچه ها از دستش ندید ها

Mahdi Hero
August 4th, 2006, 09:46
چی ميگی king جام برايه محل ما نيست

Mohammad
August 4th, 2006, 11:41
من که فکر نمیکنم به این راحتی به کسی اینترنت رایگان بدهند !!خیلی ها خیلی چیز ها میگویند.باید ببینیم موقع عمل کردن چگونه است؟!!

Mahdi Hero
August 4th, 2006, 12:28
منبع خبر که موسق

Kasra
August 4th, 2006, 14:37
منبعش موثق هست اما سمت این شخصی که گفته چندان بالا نیست ، هم اینکه به احتمال بسیار زیاد بیشتر شبیه وعده های سر خرمن دوستان است. یادتون مگه نیست قرار بود قیمتهای اینترنت رو کاهش بدن ، او کار رو نکردند حالا بیایند رایگانش کنند؟!
بعدش هم گفتن "تا اطلاع ثانوی" کلا قضه خیلی بو داره!

mohammad_aa65
August 4th, 2006, 20:20
امتحانش ضرر نداره چون خبر 4شنبه اعلام شده و تقریبا 5 شنبه و جمعه مراکز مخابراتی هم به صورت تعطیل و نیمه تعطیل هست کسی به اون صورت نتونسته امتحانش کنه
ولی خوب شنبه میریم سراغش :lol:

mehdisoft
August 4th, 2006, 20:29
اگه راست باشه ....

من اصلا این بی عدالتی رو نمی تونم تحمل کنم!!! چرا باید هر کی تو تهران باشه بهش خوش بگذره؟؟

واقعا چرا ؟

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Mohammad
August 4th, 2006, 20:48
دوستان من به همگی یقین میدهم این کار را نمیکنند!!!! :mrgreen:

میدانید با این کار چقدر مردم از کارشان بیکار میشوند!! دولت میخواهد اشتغال را زیاد کند نه اینکه کار ها را کم کند!! :mrgreen:

king
August 5th, 2006, 05:12
mi8236 ، جان برای چی برای محل شما نیست

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$

دوستان امتحانش که مجانی برید یه سر بزنید شاید راست بود

Mahdi Hero
August 5th, 2006, 12:21
جان برايه شادمان نيستking

king
August 6th, 2006, 05:18
mi8236 ، جان ببخشید ولی متوجه نوشتتون نشدم :idea:

alireza1365