PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیم فاصله

somia
July 4th, 2008, 11:09
با سلام
1-برای ایجاد نیم فاصله من از کلید های -+ctrl استفاده می کنم ولی به محض استفاده لغت مربوطه از style ای که براش تعریف کردم خارج می شه و خیلی ریز می شه .چه کنم که مدام مجبور نشم که روی لغت مربوطه high light کنم و به style اولی برش گردونم؟

2-بعضی از دوستان نوشته بودند که از دکمه shift space برای ایجاد نیم فاصله استفاده می کنند که کاربردش از کلید بالا -+ctrl راحتتر است ولی این کلید برای من کار نمی کند. چه کنم که به کار بیافتد؟

3- در قسمت Auto correct کلید های -+ctrl کار نمی کند. از یکی از تاپیک ها خوندم که دکمه shift space در این قسمت جواب میدهد . در این شرایط من چگونه از Auto correct استفاده کنم؟

4- شنیده ام که قسمت سمبل ها هم چند تا خونه خالی بعد از اعداد فارسی داره که یکی از اونها را می توان برای نیم فاصله استفاده کرد. مزیتش اینه که خودمون می تونیم براش یه short key راحت تر از اون بالایی ها تعریف کنیم و ازش استفاده کنیم . من که هر چه از این خونه های خالی استفاده کردم نیم فاصله نمی داخت . کسی از این روش استفاده کرده بیشتر راهنمایی ام کنه؟
ممنون ام

bee
July 4th, 2008, 11:38
اه! 4 ساعت بود داشتم می نوشتم. همش پرید!
1. دقیق تر توضیح بده. من که همچین مشکلی نداشتم تا حال.
2. اون دکمه هم نیم فاصله می ده ولی فاصله اش خیلی زیاده و در واقع نیم فاصله استاندارد نیست. استانداردش همون shift space هست که کدشم alt + 0 + 1 + 5 + 7 هست.
3. از همون alt + 0 + 1 + 5 + 7 استفاده کنید.. همه جا و تو هر برنامه ای کار می کنه.
4. تو ورد 2007:
Insert>symbol>more symbols>special characters>optional hyphen>shortcut keypress new shortcut key

flyman
July 5th, 2008, 09:02
به نظرم alt+0+1+6+0 هم کار بکنه

asibi
July 5th, 2008, 09:56
ctrl +shift+4 اینو امتحان کن