PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پ ژ نمی تونم تایپ کنم

masy
August 17th, 2006, 16:28
سلام
اول تشكر كنم بخاطر اين همه زحمتي داريد مي كشيد.سايتتون براي من عالي بوده،عالي.
مشكل اول، اينه كه ويندوزام را با CD خود ويندوز و با توجه به آموزشهاي خودتون فارسي كردم ولي الان حرفهاي( پ،ژ) را تايپ نمي تونم تايپ كنم.
و مشكل دوم ،ميخواستم بدونم آيكون درايوهاي ويندوز مثل درايو خود ويندوز يا بقيشون را چطوري بدون اسنفاده از نرم افزار خاصي ميتونم عوض كنم؟ و ديگه اينكه آيا با عوض كردن پسوند عكسها مثلا عكساي خودمون،مي تونيم از اونا به عنوان آيكون داريو استفاده كنيم؟
و اما خواهش، خواهشي كه داشتم اينه كه آيا مي تونم از آموزشهاتون در وبلاگم با ذكر منبع استفاده كنم؟
ممكن راهنمائيم كنيد.ممنون ميشم.

Kasra
August 17th, 2006, 20:04
masy, جان با سپاس از مهر شما.

در خصوص ترفند فارسی سازی ویندوز ، چه طور نمیتونید تایپ کنید؟ در کجا؟ الان که تایپ نمودید. اندکی بیشتر توضیح بدید.

برای تعویض آیکونهای درایوها هم راه چندتا هست ، اما آسون ترینش:
Notepad را باز کنید.
سپس کدهای زیر را داخلش کپی کنید:
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]
حالا این فایل رو با نام autorun.inf ذخیره کنید.
سپس فایل رو به root درایو (مسیر اولیه) منتقل کنید.
برای آیکون هم باید یک فایل آیکن با نام 1.icon در کنار این فایل قرار بدید.

در خصوص نگارش ترفندها در وبلاگتون هم بله کافیه منبع رو ذکر کنید. مشکلی نداره.

masy
August 18th, 2006, 02:19
Kasra جان
ممنونم بابت همه چيز.
در مورد تايپ كردن هم مشكل من اينكه الان روي اين سيستمي كه باهاش كار ميكنم نرم افزار سينا پك نصب شده.ولي سيستم خودم را با ترفند سايت شما و فقط با استفاده از سي دي خود ويندوز فارسي كردم و حالا مشكل اينكه حروف (پ - ژ ) را تايپ نميكنه.ميخواستم بدونم من يكجاي كار اشنباه كردم با ابنكه بعد از نصب زبان فارسي حالا بايد كار ديگه اي براي تايپ (پ-ژ ) انجام بدم.
ممن.ن ميشم راهنمائيم كني.

king
August 18th, 2006, 06:21
masymasy ، جان در مورد عوض کردن شکل درایو ها اگر دوست داشت باشی می تونی

روز 1 شنبه به قسمت آموزس کامل رجیستری یه سر بزنی اونجا کامل و با عکس برات

توضیح می دم .

Kasra
August 18th, 2006, 13:36
masy, جان فکر نکنم مشکلی در فارسی کردن داشته باشید. میتونید از نرم افزارهای فارسی نویس کمک بگیرید.
سپس حرفها رو کپی کنید.
این کلیدها رو هم تست کردید؟
~ + Shift
Shift + S
Shift + C
\

masy
August 19th, 2006, 02:00
Kasra جان
خيلي خيلي ممنونم ازت.از صميم قلب برات آرزوي موفقيت ميكنم،هم براي خودت و هم براي تمامي كساي كه توي اين سايت دارند زحمت مي كشند.
هميشه شاد و سالم باشي.

Kasra
August 19th, 2006, 02:52
masy, جان خواهش میکنم ، نیازی به این همه تشکر نیست :) :wink: