PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اينترنت ايرانسل

zare123
August 8th, 2008, 21:18
سلام كسي نميدونه اينترنت ايرانسل چطوري رايگان ميشه؟

dany_3p4u
August 8th, 2008, 21:21
اگه منظورت اینه که قبلا رایگان بوده و الآن نیست دیگه نمی شه کاریش کرد . ولی با کمک تعرفه هاش می تونی یکمی ارزون تر استفاده کنی

Andy
August 8th, 2008, 21:42
رایگان !!

بعضی سیمکارت ها فقط مجانی هستند که دیگه همشو خردین

فقط سیمکارت هایی که

093637......

و

093654.....

بودند که تموم شده !!

AhmadSH
August 8th, 2008, 22:04
دوست گرامی اگر برای چت کردن می خوای یکی از دوستان نرم افزاری گذاشته برای این کار
موفق باشید

Dr.D347h
August 8th, 2008, 23:04
اگه منظورتون چت رایگان بود این تا‍یک بهتون کمک می کنه البته رایگان رایگان که نیست ولی تقریبا مفته
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

asibi
August 8th, 2008, 23:06
الان بعضی سیمکارتای ایرانسل طوری شده که تا بخوای یه صفحه باز کنی 150 یا 300 تومن کم می کنه و صفحه رو هم باز نمی کنه شده راه دزدی برای ایرانسل توصیه می کنم فقط برای کارهای خیلی ضروری و در مواقعی که تو کویر لوت باشد و به هیچ نوع اینترنتی دست رسی ندارید از ایرانسل استفاده کنید البته اگه اونجا آنتن بده !!

bee
August 8th, 2008, 23:40
پس این مشکل فقط برای من نیست... البته من فکر می کردم ایراد از مرورگر گوشیم هست؛ چون وقتی با کامپیوتر وصل می شم مشکلی نداره.

asibi
August 9th, 2008, 02:02
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
همه سیمکارت ها ریست شده اند و دیگه اصلا رایگانی وجود نداره سیمکارت خراب زیاده ولی به نفع ایرانسل خرابه نه به نفع مشترک

alijojo
August 9th, 2008, 08:43
ميتوني از طرح هاي رنگي ايرانسل استفاده كني. اينترنت همراه اول هم كه راه افتاده كيفيتش هم كمي بايد بهتر باشه. اونو امتحان كن. اما اگه براي چت ميخواي خوبه. اينترنتش بد نيست . البته رايگان نيست منتها نرمافزارهاي چت اينقدر حجم ارسال و دريافت اطلاعاتشون كمه كه اگه مدتها چت كني كمتر از 5 يا 10 تومن برات ميافته. كه دوستان لينك برنامه هاش رو هم دادند.

0916
August 9th, 2008, 08:57
در حال حاضر هیچ سیم کارت ایرانسلی اینترنتش رایگان نیست . و با هیچ نرم افزاری هم رایگان نمی شه . قبلاٌ خیلی از خط های ایرانسل رایگان بود ولی جلوشون رو بستند .

bee
August 9th, 2008, 09:44
اینترنت همراه اول هنوز راه اندازی نشده ولی بعد از راه اندازی هم لزوماً نمی تونه سریع تر از ایرانسل باشه...

mostafa-bep
August 9th, 2008, 19:46
من تا حالا با ایرانسل حال میکردم ولی الان دیگه خوشم نمیاد چون الکی یه روز رفتم اینترنت شاید 300 کیلو هم نرفته بودم. 1000 تومن اقتاد.

Andy
August 9th, 2008, 20:36
آقا شما با مرور گر اوپرا مینی وارد اینتر نت شید همه کار باها انجام بدید و بعد صفحه رو کوچیک کنید و
و بعد خارج شوید پول نمیاد !!

البته یه نرم افزار دیگه هم هست دانلود هم بکنی پول نمیاد !

asibi
August 9th, 2008, 22:35
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

یادش بخیر اینایی که شما فرمودین دیگه برباد رفته حالا دیگه ایرانسل با هر چی دانلود کنی پول کم می کنه شدید!! حتی گاهی بیچارت می کنه باور نداری امتحان کن

mostafa-bep
August 10th, 2008, 15:40

آره بابا. شما الان هر کاری بکنی نمیتونی 1 ریال از ایرانسل کش بری. (میدونم نمیشه ولی اگه شد به ما هم بگو) اون موقع ما کلک میزدیم(البته کلک که نبود استفاده بود) حالا اایرانسل داره تلافی میکنه.

Andy
August 10th, 2008, 16:13
بابا ایرانسل دیگه داره شورش رو در میاره باید بریم بگیم ما مجانی میخوایم ما اینترنت مجانی میخوایم

bee
August 10th, 2008, 17:04
خوب هر خدماتی که داده می شه هزینه ای در قبالش دریافت می شه. اینترنت همراه اول که اومد، التماس همین ایرانسل رو می کنید! کلیک جام جم امروز نوشته بود به قولی قراره 5000 تومن برای راه اندازیش بگیرن! عین Voice Message که یادم نیست چند هزار تومن واسه راه اندازیش گرفتن و به دردی هم نخورد با اون تعرفه هاش!

Andy
August 10th, 2008, 17:38
اینو خوشم اومد bee دمت گرم

فکر کنید شما با 10 هزار تومان این همه امکانات !!

دیگه چی میخواین؟

zare123
August 10th, 2008, 20:45
سيم كارت من قبلا" رايگان بود وبه كامپيوتر وصل ميكردم سرعتشم بد نبود ولي حالا پولي شده وبدرد نميخوره منم از خجالتش در ميام. ممنون از جواباتون.

مهندس بهزاد انصاری
August 11th, 2008, 03:31
من همه تاپیک ها رو خوندم.....
حالا چه کاریه که حتما با موبایل اینترنت بازی کنید...اونم در شرایطی که تا میری تو اینترنت همه اعتبار کارت رو هپلی هپو میکنه.....
خوب بشینید پای کامپیوتر خودتون صبح تا شب با اینترنت ور برید........
والا به خدا....

abed19
August 13th, 2008, 07:27
1-من اگه با اینتر نت ایرانسل و با کامپپوتر وصل بشم بازم 300 تومن کم میکنه ؟
2-اگه بری تو این سایت ها وفقط یه دو سه تا کلیک کنی وهیچی هم دانلود نکنی چقدر کم میکنه ؟
3-اخر من نفهمیدم واسه ی هر کانکت چقدر کم میکنه؟
4- در مورد مرورگر که گفتید یه ذره بیشتر توضیح بدید یعنی باید از جه مرور گری توکامپوتر با ایرانسل استفاده کنم که پول الکی کم نکنه؟

asibi
August 13th, 2008, 21:04
دوست عزیز خود ایرانسل از کاراش سر در نمیاره که ما سردر بیاریم به نظر من فقط از خیرش بگذرید یعنی فکر کنید ایرانسل اینترنت نداره کلا