PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورس نرم افزار فلش

ahmadghazi
September 16th, 2008, 09:48
سلام دوستان مي خوام تو اين پست از اين به بعد سورس نرم افزار فلش رو بزارم كه همه با پسوند fla هستند اين سورس ها بسيار كار آمد هستند و در ساخت فلش خيلي كمك مي كنند
شما هم اگر سورس با پسوند fla داريد بزاريد تا استفاده كنيم با تشكر...

ahmadghazi
September 16th, 2008, 10:00
رم این یکی از سورس های ساعت نرم افزار فلش می باشد که دارای قابلیت بسیار مفید زنگ می باشد که شما با چرخواندن عقربه زرد رنگ با حرکت موس می توانید این ساعت را می زون کنید که به موقع زنگ بخورد برای دانلود سورس که با پسوند FLA می باشد به ادامه مطلب بروید و دانلود کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

دانلود سورس (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
پسوورد : تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
منبع : تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

Kasra
September 17th, 2008, 00:41
ahmadghazi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ضمن تشکر از شما ، تاپیکتون به بخش جدید انجمنها که مربوط به فلش هست منقل شد.

ahmadghazi
September 17th, 2008, 16:08
سلام به همه ی دوستان امروز یه پست خیلی توپ براتون دارم این یکی از سورس های ساعت نرم افزار فلش می باشد که همونطور که در عکس می بینید ساعت خود سیستم و ساعت چند کشور را نمایش می دهد برای دانلود سورس که با پسوند FLA می باشد به ادامه مطلب بروید و دانلود کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
پسوورد: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
منبع : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

flyman
September 17th, 2008, 17:45
ahmadghazi جان
کارت قابل تقدیره
فقط همش ساعت نذار!
منوهای مختلف رو هم بذار

ahmadghazi
September 18th, 2008, 09:30
سلام چون من خودم از اون ساعت ها خيلي خوشم اومد گفتم بزارم شما هم استفاده كنيد
من خيلي سورس فلش دارم حجم ها هم خيلي زياده تا بيام آپلود كنم 1 ساعت مي گذره

امروز مي خوام براتون يه سورس بسيار حرفه اي و در عين حال ساده رو برا تون بزارم اين سورس كه مثل بقيه سورس ها با پسوند fla مي باشد به شما كمك مي كند يك آهنگ dj بسازيد اميد وارم از اين پست خشتون بياد
با تشكر

اينم لينك دانلود

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

منبع : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

NOMANSIA
September 24th, 2008, 13:06
ahmadghazi, جان کارت عالیه ... باز هم ادامه بده

0$$€in}{
September 29th, 2008, 02:20
ahmadghazi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان کارت عالیه به شرطی که ادامه بدی
در ضمن کسی این اتوران رو دیده؟ من دنبال سورسشم اگه مشابهش هم بود خوبه.
ممنون

ahmadghazi
October 4th, 2008, 14:10
سلام دوستان امروز طرح خیلی توپ دارم که خیلی طرفدار داره این یک هدر هست که با فلش طراحی شده شما می توانید این فایل روو ویرایش کنید در ضمن سعی می کنم از این به بعد psd آماده طرح سایت هم براتون بزارم

دوست عزیز من طرح های دیگه دارم ولی این شکلی روو ندارم سعی می کنم براتون بزارم فقط نظر بدید کارمون گرم بشه

پسوورد فایل : تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ahmadghazi
October 4th, 2008, 14:15
دوستان عزیز اول این فایل فلش روو ببینید بعد اگه خوشتون آمد بگید بزارم
این فلش طرح آمده یه سایت swf هست خواستید بگید تا fla بزارمش

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
نظر یادتون نره فعلاًً

mohammad2o0
October 9th, 2008, 16:50
دوستان کسی سورس یک رقص نور نداره

ahmadghazi
October 11th, 2008, 16:33
بفرما اینم یهه رقص نور
اگه میخوای هنوزم دارم

دوستان چیز دیگه نمی خواید

mohammad2o0
October 11th, 2008, 16:38
اگه چند تا ديگه داري ميشه اون ها را هم بزاري ممنون مي شم

0$$€in}{
October 12th, 2008, 05:31
خیلی عالیه دوست من اگه از این نوع معمولیش رو هم داشتی بزار
ادامه بده کارت حرف نداره:thankyou2:

ahmadghazi
October 13th, 2008, 15:32
چون خیلی دوست دارید این یکی دیگه اگه می شه شما هم کمک کنید تا این تایپک بیشتر راه بیفته
این یه سورس با فلش هست که انیمیشن هست به دیدنش میرزه

ahmadghazi
October 13th, 2008, 15:37
این دیگه آخرشه جدول تناوبی ساخته فلش + فایل fla
این آخرشه توپ توپ

نظر یادتون نره

mohammad2o0
October 14th, 2008, 17:12
ديگه رقص نور نداري

ahmadghazi
October 15th, 2008, 12:43
اینم یه رقص نور دیگه

ahmadghazi
October 15th, 2008, 12:45
اینم دانلود کنید

mohammad2o0
October 15th, 2008, 16:57
یک رقص نور نداره به صورت میله ای باشه و بالا بالا بپره مثل این

silentshot
July 23rd, 2009, 12:12
دوستان من می خوام فلش طراحی کنم می شه بگید از چه منابعی استفاده کنم و اخرین ورژن نرم افزار فلشو برای دانلود معرفی کنید
و می شه درباره ی سورس ها یه توضیح کوچولو بدی
ممنون