PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشنهاد مارك براي خريد DVD-Writer

bee
September 23rd, 2008, 21:09
سلام به همه!

اين اولين پست من تو سيستم جديده و هر يه كلمه كه تايپ مي كنم 50 بار ذوق مرگ مي شم با ديدن عجايب اين سيستم ملوس و دوس داشتني. :mrgreen: متاسفانه يه خورده سرم شلوغه اين روزا، هنوز همه چيز سايت دستم نيومده، گيج مي زنم يه خورده فعلاً!

بريم سر اصل مطلب!

يه دي وي دي رايتر مي خوام بخرم با اين مشخصات:
1. واسطش SATA باشه.
2. lightscribe داشته باشه (امكان چاپ و حك روي سي دي).
3. كيفيتش خوب باشه.

تو بازار انگار بيشتر HPها رو با lightscribe مي شناسن.

نمي دونم كيفيتشون چطوريه؛ يا اصلاً مارك هاي ديگه ازش بهترن يا نه...

پيشاپيش ممنون واسه راهنمايي ها!:thankyou2:

MiladFox
September 23rd, 2008, 21:43
bee جان
من هم hp رو پیشنهاد میکنم
چون ازش استفاده کردم و قابلیتی که مبخواین رو داره
کیفیتش هم عالیه
فقط پیشنهاد میکنم که 24X رو بخرید
ضمنا برق و دیتاش هم sata ست

bee
September 23rd, 2008, 21:54
ا؟ جدي؟ چه خوب. 24xاش رو نديد بودم به نظرم. فكر مي كردم همه 20x هستن.
چند وقته ازش استفاده مي كني ميلاد جان؟
راستي مدل دقيق و قيمتش رو هم اگه بگي ممنون مي شم.

Kasra
September 23rd, 2008, 23:27
bee جان این جا رو هم نگاهی بیندازید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

bee
September 23rd, 2008, 23:32
ممنون كسري جون، ولي ترجيحاً مي خوام لايت اسكرايب رو داشته باشه حتماً. پايونير ها اين رو ندارن مثل اين كه.
يكي هم Liteon داره اين رو ولي اونم نمي دونم چه طور ماركيه.

arsenal-champion
September 24th, 2008, 14:59
حالا این دیوی دی رایتر هایی که روی سی دی حک میکنن، قیمتشون چنده و اصلاً کارشون چطوره؟ رنگی حک میکنن ؟
ببخشید که به جای جواب، سوال پرسیدم!

hamid reza
September 24th, 2008, 15:54
من چند ماه پیش یه سونی خریدم، سی دی های مخصوص داره که روش رایت میکنن اکثرآ هم سیاه سفید

چاپ میکنن.....

قیمتش هم 36000 تومان بود..................

eris
September 24th, 2008, 20:23
bee عزیز . من از liteon استفاده میکنم کارش عالیه من که ازش راضیم مث تراکتور دارم ازش کار میکشم و بیچاره لام تا کام حرف نمیزنه:mrgreen:

MiladFox
September 24th, 2008, 20:54
bee جان ببخشید دیر جواب دادم
قیمت الان بازار 45 تومن هست
و بدون lightscribe یه مقدار ارزون تره یعنی 42 تومن....

MacTavish
September 25th, 2008, 04:04
پیشنهاد من liteon هست که خیلی مشتری داره...
مطالعه کن:
کمپانی Lite-On یکی از بزرگترین و موفق ترین تولیدکنندگان درایوهای نوری در دنیا مدتی است کهتبلیغات وسیعی در زمینه درایوهای نوری اکسترنال خود میکند.کارشناسان بر این باورند که در دنیای امروز کاربران برای انتقال و جابجایی کالا و نیز ظاهر زیبا اهمیت بالایی قائل میشوند لذا درایو های نوری اکسترنال این کمپانی در سال های اخیر از استقبال بالایی نسبت به محصولات دیگر کمپانی Lite-on برخوردار شده اند.
در این مقاله از میان تولیدات اکسترنال کمپانی lite-on دو درایو نوری اکسترنال متفاوت انتخاب شده است که هر کدام از آن ها دارای کاربری متفاوت و مزایای منحصر به خود میباشد.
8x External Slim DVD-RW
مهمترین مزیت این محصول جدید کمپانی lite-on عدم نیاز آن به آداپتور برای تامین برق مورد نیاز میباشد زیرا انتقال اطلاعات و نیز تامین برق مصرفی فقط توسط یه کابل usb انجام خواهد گرفت.
Dvd-rw مذکور با ویندوز ویستا هماهنگ بوده و از dvd-rom و dvdهای دو لایه پشتیبانی مینماید.
این dvd-rw کوچک و زیبا قادر است با سرعت 8X عملیات رایت را بر روی dvd انجام دهد.
در بسته بندی این محصول پایه ی مخصوصی قرار دارد که توسط آن دستگاه به صورت عمودی بر روی میز قرار میگیرد و قادر است در همان حالت عملیات رایت را انجام دهد.در ضمن این دستگاه ظریف و پرتابل از دو نوع تکنولوزی Smart-x و Smart-Burn برای انجام بهتر عملیات رایت بر روی cd/dvd استفاده میکند تا بهترین رایت را در کمترین زمان تحویل کاربر دهد.
Dvd-rw external ez-dub
Lite – on فوریه گذشته نسل دوم دی وی دی رایتر های خود را با قابلیت ez-dub عرضه کرد.یک امکان انحصاری که عملیات کپی کردن را آسان و بدون مشکل کرده است.
Ez-dub (که در ایران با گارنتی سازگار ارقام عرضه میشود ) با سرعت بالای رایت خود که 20x ات توانسته جایگاه نخست در میان درایوهای re-writer اکسترنال را به تسخیر خود در آورد.
مهمترین ویزگی این دستگاه قابلیتی است که آن را ez-dubb یا در واقع easy – dub مینامند.استفاده از این قابلیت نیامند نصب نرم افزار که در داخل جعبه این محصول قرار دارد میباشد.
دو دکمه ی موثر بر روی این درایو اکسترنال تعبیه شده است که به کاربر اجازه میدهد تا به سادگی به کپی کردن و ساختن یک dvd از دیتاهای خود بدون نیاز به برنامه هایی نظیر nero بپردازد.
دکمه file که در بالای درایو وجود دارد این اجازه را به کاربر میدهد ………
بقیش رو بعدا میذارم دستم خسته شد...

bee
September 25th, 2008, 23:12
دوستان، ممنون از بابت همه راهنمايي ها. البته همه اين ها رو بعد از خريد ديدم. اون روز تا آخرين لحظه كه مي خواستم برم بخرم اينجا رو هي ريفرش كردم ديدم هيشكي نيست. ديگه رفتم خريدمش.
HP DVD1070
البته 20x هست. 24اش و من تو اينترنت هم نديدم و فروشنده هم گفت همشون 20 هستن.
فعلاً لايت اسكرايبش رو امتحان نكردم.

آرسنال جان، قيمتشون زياد گرون نيست در مقايسه با رايترهاي معمولي. تقريباً سياه و سفيد حك مي كنن و اين كار رو با همون ليزر رايت دي وي دي انجام مي دن البته با طيف هاي متفاوت. دي وي دي هاي جديدي هم هستن كه زمينه خودشون به جاي خاكستري، قرمز يا رنگ هاي ديگست. مشخصه اينجوري، پس زمينه رنگي در مياد.

قيمت دي وي دي هاي لايت اسكرايب هم بسته اي مي شه 600 تومن هر عدد. ولي امروز خواستم يه دونه تك بگيرم طرف گفت 1000 تومن!! رنگي هم نبود.

اگه كسي در مورد اين كه دي وي دي هاي لايت اسكرايب با no name ها فرق داره يا نه، اطلاعاتي داره بگه.
خودم يه دونه از اين no name ها داشتم ولي زياد خش داشت. امتحان كردم قبول نكرد. نمي دونم به خاطر خش بود يا اين كه كلاً no name ها جواب نمي دن واسه اين كار.

راستي، از چندين و چند نفر سوال كردم، گفتند Lite onها ضعيف ترين هاي بازارن و كيفيتشون خوب نيست.

ميلاد جان مثل اين كه ارزون تر هم شده :) راستي نگفتي مدل مال تو چيه.

Roham
September 25th, 2008, 23:38
bee (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزيز، واسه چه کاری ميخواهيدش؟ من اگر جای شما بودم ميرفتم هارد ديسک External ميخريدم. :thinking:

bee
September 28th, 2008, 22:36
رهام جان؟؟ هارد كجا و اين كجا؟ d: D: تازه قيمتاشونم زمين تا آسمون فرق مي كنن. D:
البته بد فكريم نيست. كاش زودتر مي گفتي بيشتر روش فكر مي كردم قبل از خريد.
ايشالا هارد هم مي گيرم.
:)

Roham
September 29th, 2008, 03:03
آره حتماً هارد رو هم بگير. :dream:
ميبينی ميتونی 1tb هارد پيدا کنی با سرعت خوب و قيمت مناسب. بی نظيره! :thumbup:

kiarayan
March 18th, 2009, 20:44
سلام من یک دی وی دی رایتر لایتون خریدم و روی ویستا نصب کردم اول کار می کرد یک هفته بعد از نصب مشکل درایور پیدا کرده ویندوز که بالا میاد نمیشناسش تو دیوایس منیجر پیغام علامت تعجب تو کادر مثلثی زرد میده هر چی تو سایتها گشتم درایور پیدا نکردم نمی دونم باید چه کار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید؟
آیا با ویندوز عوض کردن درست میشه؟

cs-123
March 18th, 2009, 20:48
به احتمال زیاد درایورش حذف شده مارک و مدل رو بگو تا درایورش رو برات بزارم.

kiarayan
March 19th, 2009, 09:14
دی وی دی رایتر لایتون مدل iHAS322 ! البته من خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم و سایت مادرش اصلا جواب درست حسابی نزاشته توسایت برای درایوراش! فکر کنم اگه sony خریده بودم بهتر بود! به هر حال من ویندوز رو عوض کردم درست شد ولی اگه درایورشو پیدا کرده برام بفرست شاید دوباره با این مشکل مواجه شدم ممنون!