PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد درایو مخفی

silent
September 4th, 2006, 10:15
با ورود به
control panel> performance and maintence> administrative tools>Computer Management< disc managment
میشود با ساختن یک درایو جدید آن را نام گذاری نکرده و مخفی کرد اما مشکل من اینه که بعد از مخفی کردن نمی تونم ظاهرش کنم! من چیکار باید بکنم؟
لطفا اصلا بگین راه بهتری برای ایجاد درایو مخفی هست ؟ مرسی

Mohammad
September 4th, 2006, 23:04
silent, جان در همان disc managment روی درایوی که میخواهید مخفی کنید راست کلیک کنید و گزینه ی Chang Drive Letter and pacht را بزنید.در پنجره ی ظاهر شده Remov را بزنید.
با این کار درایو در My Computter مخفی میشود.
برای برگرداندن درایو در همان Chang Drive Letter and pacht گزینه ی Add ر ا بزنید دوباره.! :lol:
با این کار اطلاعات درایو هیچ مشکلی پیش نمیاد و فقط مخفی میشود :lol:

sk8er_boy
September 5th, 2006, 01:38
اين adminstrator tools خيلي چيز بدرد بخوريه اگه كسي يه مقاله اي چيزي دربارش رو اينترنت خونده لينكش رو بده ممنون ميشم

Kasra
September 5th, 2006, 13:52
sk8er_boy, جان به شکل جامع شاید وجود نداشته باشه ، ولی همه اش حالت ترفند در این قسمت رو داره که در سایت هم موجود است.

silent
September 6th, 2006, 09:07
ممنون از جواب شما
من همیشه فکر می کردم اگه اون گزینه رو بزنم درایو پاک می شه!

sedosen
September 6th, 2006, 14:09
باسلام و خسته نباشید
آیا امکان حذف پنجره رمز در ابتدای ورود به ویندوز ایکس پی بطور کامل وجود دارد یا نه؟
متشکرم

Kasra
September 6th, 2006, 14:31
sedosen, جان از ترفند زیر استفاده کنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

sedosen
September 7th, 2006, 14:09
از راهنمایی تان متشکرم . موفق باشید