PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ليگ فوتبال ترفندستان (دور جديد)........فعلا فقط چند سوال

Majid_4553
February 9th, 2007, 14:30
قفسه توپها
این توپ معمولیه که در بازی ها استفاده میشه. [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
===========================================
چون دیدم که سرعت بالا اومدن صفحه پایین می آد میتونید عکس توپها رو در این صفحه (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ببینید.
================================================== ==
اینم قیمتها : 4 نوع توپ هست : 1- توپهای قدیمی : 10 دلار
2- توپهای تمرینی 15 دلار
3- توپهای ام بی : 20 دلار
4- توپهای اف50 : 30 دلار

__________________________________________________ __________________________________________________ _____

قفسه استادیوم ها

لیست استادیوم ها + قیمت : (قیمتها قیمت خر کدومه نه همش با هم :lol: :lol: )

[align=left:0ddb92986a]Div1 Euro Style , Div1 UK Style , Div2 Euro Style , Div2 UK Style , Div3 Euro Style , Div3 UK Style , Closed Square Style , Open Square Style , Oval Style , Olympic Style : 300

Azteca , Bessa , Constant Vanden Stock , Daegu Sport Complex , Dragao , Estadio Da Luz , Generic Modern , Millennium Stadium , Modern Euro , Modern South American , Municipal De Gerland , Veltins Arena : 350

Amsterdam Arena , Ataturk , BayArena , Calderon , Felix Bollaert , Hamburg Arena , Jose Alvalade , Olympic Stadium Berlin , Parc Des Princes , Seoul Sang-Am , St. James Park , Stade Velodrome , Stadio Olimpico , Wembley Stadium , Westfalenstadion : 450

Anfield , Camp Nou , Delle Alpi , Emirates , Mestalla , Old Trafford , San Siro , Santiago Bernabeu , Stamford Bridge : 600[/align:0ddb92986a]
البته بزودی یه کلیپی از استادیومها میزارم برای تصمیم گیری بهتر.

__________________________________________________ __________________________________________________ _____

mostafa-bep
February 9th, 2007, 19:26
آخه زمین و استادیوم چه تاثیری در بازیها داره؟؟؟

Majid_4553
February 11th, 2007, 15:26
mostafa-bep, اینا برای جذاب تر شدن بازی های. اگه همش پولها رو جمع کنید می خوایید چیکارش کنید؟

ramin
February 11th, 2007, 17:14
من توپهای اف50 : 30 دلار را مي خواهم

newgoldenman
February 11th, 2007, 17:55
harry_4553, جان
اين عكسي كه گذاشتي يكي از خوانندگان و يا بازيگران تركيه است درسته؟
اگه ممكنه اسمشو بگين خيلي ممنون ميشم...

MS127
February 11th, 2007, 17:57
اگر باید همین جا اعلام کنیم من هم
توپ شماره ی 4 یعنی اف 50 رو خریداری می کنم

MS127
February 11th, 2007, 17:59
ببخشید پست ها همرمان شد و خواستم جواب بدم
newgoldenman ، جان این یکی از شخصیت های هری پاتر است
به نام هرمیون گرنجر و احتمالا با کس دیگری اشتباه گرفته اید

Majid_4553
February 11th, 2007, 19:01
ramin_mohseni, جان کدومشون رو؟
newgoldenman, جان نخیر این عکس بازیگرهای خارجی است البته ترک نیست. این عکس Emma Watson بازیگر نقش هرمیون در فیلمهای هری پاتره.
MS127, جان شما کدمشون رو میخواهید؟ هر کدوم 30 تا هستش. در ضمن از تذکرتون در مورد آواتارم هم ممنون.

Shadow_Of_The_Night
February 11th, 2007, 20:25
منم توپ F50 سی دلار میخوام ...

Hamzeh.E
February 11th, 2007, 20:30
من هم استادیم تیم خودم آلیانز ارنا را می خواهم. :wink:

MS127
February 11th, 2007, 20:46
من adidas + F50 w-ite Black رو می خوام

Shadow_Of_The_Night
February 11th, 2007, 21:01
harry جان نزنی ماروها اما من حساب که کردم پول کم میارم واسه ی همینم من توپ ام بی 20 دلار میخوام :cry: امان از بی پولی ...

Majid_4553
February 11th, 2007, 21:21
Kingsky, اول شما اونقدر پول ندارید که بخوایید ورزشگاه بخرید. بعدشم من هیچ ورزشگاهی به نام آلیانز آرنا ندیدم برای بایرن مونیخ ورزشگاه خونگیشو Oval Style میزنه.
MS127, ثبت شد.
Shadow_Of_The_Night, شما کدوم نوعی از این توپها رو میخوایی؟

Shadow_Of_The_Night
February 11th, 2007, 21:47
stareffect silverblue

Majid_4553
February 11th, 2007, 22:18
دیگه کسی پست نده.
با عرض شرمندگی من یه مشکلی رام پیش اومده که دیگه نمیتونم هر روز بیام سایت زیادش روزی 10 دقیقه و نمیتونم همه تاپیکها رو چرخونم. فقط میتونم تاپیک اصلی لیگ رو کنترل کنم. اگه همکاری پیدا میشه تا تپیک های دیگه رو به ایشون واگزار کنم اگرنه که دیگه پست ندید تاهمه چیز مثل لیگ اول برگزار بشه.
از کسری و بقیه مدیرا هم معضرت میخوام
باور کنید نمیخواستم اینجوری شه اما یهویی مشکل برام پیش اومد.

Kasra
February 11th, 2007, 23:32
harry_4553, جان خواهش میکنم تا همینجاش هم کارتون فوق العاده بوده :wink:

ramin
February 12th, 2007, 13:20
من توپ اف 50 شماره 1 را مي خواهم

ramin
February 13th, 2007, 13:12
سلام
چرا كسي به در خواست من رسيدگي نمي كند؟

MS127
February 13th, 2007, 15:06
رامین جان آخرین پست صفحه ی قبل رو بخونید

Majid_4553
October 4th, 2008, 11:33
سلام به همه دوستان

اين البته تاپيك اصلي سري جديد ليگ نيست فقط چندتا سوال مهم داشتم كسايي كه توي ليگ شركت دارن يا ميخوان شركت كنند. ممنون ميشم جواب بديد.

كيا ADSL دارن (حالا يا dail up) فرقي نداره و ميتونن حدود 50مگابايت از رپيد بگيرن؟ توي 1تا2روز. البته بگم نه 50 مگ يه جا فايل چند پارتي مثلا 5-6 تا فايل 10 مگي.
كسايي كه نميتونن. max حجمي كه ميتونيد توي 1تا دو روز از رپيد بگيريد چقدره؟

Roham
October 4th, 2008, 13:17
سلام. من نميخوام شرکت کنم ولی ميتونم کمک کنم. :)
اگر همين يک بار هستش که بزاريد و دانلود کنم، و بعد Attach کنم.
چون ممکن است من نتونم چند روز بيام، بخاطره همين ميگم که اگر نشد يک روز دانلود کنم، بد قولی نشه. :wink:

XFX
October 4th, 2008, 13:17
سلام

اعلام آمادگي ! ;)

Majid_4553
October 4th, 2008, 13:24
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام
نه رهام جان فايل چيزي نيست فقط براي دور بعدي ليگ يه سري برنامه هايي داشتم خواستم ببينم كسايي كه شركت ميكنن قدرت دانلودشون چقدره. :mrgreen:

naaviid
October 4th, 2008, 15:15
سلام من هم هستم

سرعت دانلودم هم بد نیست.

MRTZ HSV
October 4th, 2008, 15:33
كافي نت محلمون سرعت دانلودش 70 90 كيلوبايت هست رو من هم حساب كنيد:mrgreen:

Majid_4553
October 4th, 2008, 15:44
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

پس فعلا 3 نفر از لحاظ دانلود مشكلي ندارن البته بگم من خودم با dail up توي اين دو روز نزديك 80-90 مگ از رپيد گرفتم البته همش فايلهاي 8-10 مگي جمعا اينقدر شده.

Kasra
October 5th, 2008, 07:52
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خود من هم سرعتم بالاست. در خدمتم.

ramin
October 7th, 2008, 15:19
منم هستم.
ولي هنوز قول نميدم.
ولي فعلا رو من هم حساب كنيد

Hamzeh.E
October 22nd, 2008, 21:30
سلام،من هم هستم:Hug:

Majid_4553
October 23rd, 2008, 00:04
سلام
اينو فعلا بيخيال شديم حمزه جان. يه سري :mrgreen:

MaLaS
October 23rd, 2008, 16:21
من می خوام شرکت کنم و در مورد سوالتون adsl ندارم ولی فایل هر چند مگابایتی هم که باشه اگه سرورش بی دردسر باشه می تونم به راحتی دانلد کنم ( چون یکی از دوستام کافی نت داره:thumbup: )

به نظرم harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان اگه خواستی آپلود کنی همون رپیدشر خوبه فقط 10 مگابایتی بذار که بشه از رپیدباز هم دانلود کرد.

Alborz_New
October 23rd, 2008, 18:41
با عرض سلام خدمت رییس سازمان لیگ ترفندستان
فی الواقع استفاده از rapidshare یه جورایی غیر ممکنه برام علتش هم اینه که قابلیت resum نداره منم که نمیتونم زیاد کانکت باشم (منظورم مدت طولانیه)
اگه خیلی هنر کنم دیگه خودمو بکشم از rapidshare میتونم 10-15 مگ بگیرم

Hamzeh_rfj
October 23rd, 2008, 19:00
خوب من هم وضعیتم نامشخصه ولی می تونم 50 مگرو تو دو روزی دانلود کنم
رو من هم حساب کن که قهرمان جدید اومد:yooya::khosh:

ramin
October 23rd, 2008, 19:16
فكر كنم ايندور شركت كننده ها بيشتر باشن .
اينجوري جذابيت بيشتره

Hamzeh.E
October 23rd, 2008, 20:40

خلاصه در خدمتیم:flower:

mostafa-bep
October 23rd, 2008, 22:52
منم هستم. شاید چند روز یه بار بیام ولی میام.
دانلودم میتونم بکنم.

Majid_4553
October 24th, 2008, 08:45
به جان خودم هيچكي پستهاي منو نميخونه:dep:

MaLaS
October 24th, 2008, 21:07
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:واااااا ی پوکیدم از خنده با این نوشته جالبتون!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen :

من فکر کردم منظورتون به hamzeh جان هست!!!

مشکل از خودتون بود harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان!:mrgreen:

vahid_bb94
October 26th, 2008, 22:31
منم هستم شايد تو 1 ساعت يا 2ساعت بتونم 50مگ رو دانلود كنم.

راستي من بگم كه تيم من (منچستر يونايتد) است.

يه چيز ديگه من تازه با اين ليگ اشنا شدم يكم توضيح بدين ببينم چطور من كه خوزستان هستم با تهران بازي كنم

برنامه براي عكس گيري از بازي معرفي كنيد!!!!!!!!!!!
يه خورده اطلاعات هم بدين ....

ترو خدا من هم ميخوام باشم ترو خدا

راستي من خوره بازي هستم با pes2009 هم ميشه بازي كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا جواب بدين................................

Majid_4553
April 30th, 2009, 01:21
به نظر شما نحوه صعود تیمها چگونه باشد؟ شما عدد مربوط به هر یک از روشهای زیر رو به شماره.... نه اشتباه شد هر کدومش نظرتون هست رو توی نظر سنجی بزنید. فقط رای حاظران در لیگ محاسبه میشه.

روش اول

روش دوم

روش سوم

روش چهارم

فقط 3 روز برای رای دادن وقت هست

Kasra
April 30th, 2009, 01:47
در روش اول، تیمی ممکنه در گروهش اول بشه. اما نتونه در آخر به مرحله بعد صعود کنه. این موضوع تاحدودی مسخره به نظر میرسه!
در روش دوم هم تیم های نه چندان قوی که سوم میشن هم به مرحله بعد صعود میکنند و از کلاس کاری مرحله بعد کم میکنه.
روش سوم، روش خیلی قانونمندتری به نظر میرسه و تیم های واقعأ شایسته به مرحله بعدی صعود میکنند.
روش چهارم بعد از روش سوم تا حدودی قابل تحمل تره و حدأقل مطمئنیم تیم های قوی به مرحله بعد رفتند.

به هر شکل نظر من روش سومه.

Hamzeh_rfj
April 30th, 2009, 12:59

این حرف تو داری میزنی کسری ؟ !!! بعضی تیم های هست به یک چهارم میرسن ولی به فینال صعود نمیکنن به نظرت اون هم مسخرس؟ تیمی که واقعا شایسته باشه هر جا باشه باید شایستگیشو نشون بده ، شاید اون تیم اول توی یه گروه ضعیفه باشه !!!!! پس مسخره نییست:Ghelyon:

با این موافقم

تیم اول شاید ، و شاید شایسته باشه ، ولی دوتیم دوم به انتخاب شایستگی این یه ظلمه شاید سه تیم داشتیم هر سه تیم مثل هم بودن از هر نظر ؟او وقت چی ؟می خوای قرعه کشی کنی و حق کسی رو بخورین ؟

روش چهارم بعد از روش سوم تا حدودی قابل تحمل تره و حدأقل مطمئنیم تیم های قوی به مرحله بعد رفتند.

به هر شکل نظر من روش سومه.[/QUOTE]

این هم از دلیل نظر من حال می مونه برو بچ دیگه ، سعی کنید خدتون تحلیل کنید ، نه به خاطر اینه کسری رای داده رای بدین !!!!! مطمئنا هیچ کس به خاطر دادن نظرش بن نمیشه : دی :tarfandestan-hooray

Kasra
April 30th, 2009, 13:14
چیزی که هست اینه که در این روش اول، ممکنه از یک گروه، هیچ تیمی صعود نکنه! این روش خیلی غیرمنطقیه. حدأقل تیم اول باید مستقیم صعود کنه.

همچین چیزی احتمالش خیلی خیلی کمه. نهایت زمانی اینطوری شد میشه یه بازی رودررو به صورت پی آف بزاریم. همونطور که گفتم احتمال خیلی کمه. 6 تیم اول مستقیم صعود میکنند. 2 تا تیم بهترین دوم هم مستقیم صعود میکنند و در مجموع 8 تیم.

آخه کی اینطوری بوده داداش من؟ معلومه هر کی هر نظری دوست داره میتونه بده.

Hamzeh_rfj
April 30th, 2009, 14:02
خوب عزیزم چهار تیم از تیم های اول که برتین امتیازات رو دارن مستقیم دارم میرن یک هشتم ، و دو تمی اول که کمترین اومتیاز رو دارن با تیم های دوم بازیی می کنن ، اگر به قول شما شایسته باشن خوب میان یک هشتم و اگر نه لیاقتشون همون جاست

احتمال اینکه از یه گروه تیم نیاد بالا زی 50 درصد میشه محاسبه کرد
کم هست ولی کامپیوتره ، هرچیزی ازش بر میاد :consoling2:

:smoke:بیشتر جنبه شوخی بود چراپیام خصوصی تهدید به بن کردنم میکنی :uglyadvice:

Majid_4553
April 30th, 2009, 18:53

اقا یه موضوعی هست گفتم بگم نگید نگفتی : اینکه کی گفته نمیتونه صعود کنه؟ ببین مرحله حذفی اینطوری هست که فرض کن بر اساس قرعه 4 تیم مستقیم میرن و بقیه مسابقه میدن همین. اینطوری نیست که مسابقه انتخابی قراره برگزار بشه. مرحله حذفی از همین مرحله ای که تیمهای اول و دوم میرن بالا شروع میشه.

در ضمن بازم بگم فقط رای کسایی که توی مسابقه هستن و ذینفع هستن محاسبه میشه.

Kasra
April 30th, 2009, 18:56
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان من گفتم که این امکان وجود داره که همچین اتفاقی بیفته. یعنی یک تیمی اول بشه، مستقیم نره بالا، در مرحله حذفی اوت بشه.

Majid_4553
April 30th, 2009, 18:59

خب بالاخره که حذف میشه. حالا چه اینجا چه مراحل بعد. :rose3:

راستی اگه کسی روش دیگه ای پیشنهادی داره بگه حتما :grouphugg:

Hamzeh_rfj
April 30th, 2009, 19:04

نظرتون چیه یه فراخوان بدیم و چهار تیم بخوایم اگر بشیم 16 تیم همه چیز بر وفق مراد پیش میره ( این همش یه ایده بود شیبور کشی نکنید : دی )

بعدش کسری جان من هم با هری موافقم تیمی که از حذف شدن میترسه باید حذف شه ،\ ال تو دور اول باشه چه فینال

یادت رفت مارو با تبانی دور قبل حذف کردن ؟

به هرحال رای نهایی رو نظر دهنده میدن که برخلاف این همه پستی که بین من و شما رد و بدل شد دارن به روش چهار که احتمالا تا آخر سال طول بکشه رای می دن

خوش باشین

Majid_4553
April 30th, 2009, 19:19
یه چیز دیگه در مورد روش چهارم. چون توی فیفا گروههای 3 تیمی نمیشه ساخت پس یا باید گروه 4 تیمی بشه که یه تیمش بازیهاش حساب نمیشه. یا بازی دوستانه :gamer:

Hamzeh.E
April 30th, 2009, 19:30
من هم با روش سوم موافقم کاملا عادلانه است.:goodjob:

jak-jak
April 30th, 2009, 21:42
به نظر من روش دوم بهتره

hoaliba128110
April 30th, 2009, 22:52
روش دوم یا چهارم

به چه دلیل ؟
1. به دلیل اینکه لیگ جذابتر میشه
2. بخاطر اینکه افرادی که نتونستن تیم های قوییی همچون بارسا یا منچستر رو بدست بیارن هم در لیگ با امید واری بازی کنن
3. یا اینکه تازه به لیگ اومدن و n تا پول نداشتن که برای هر بازیکن 300 $ بپردازند
4. برای اینکه لیگ از حالت مکانیکی و ماشینی در بیاد
5. بخاطر اینکه اگر به هر دلیل تو گروهت اول نشدی امید به دومی داشته باشی یا حتی اگه هیچ کدوم نشدی با نیم نگاهی به روزنه ی امید به سومی بازی ها جذلبتر و داغتر و پراسترس تر برگزار بشه

البته نظر من اینه که
تیم های اول + تیم های دوم بیان بالا و بین تیم های سوم پلی آف برگزار بشه و 2 الی 4 تاشون یا هر چند تاییشون که صلاح میدونید بیان بالا و بعد ادامه ی ماجرا ....

البته فرمان که دست شماست ما نقشه خوانی بیش نیستیم

Kasra
April 30th, 2009, 23:34
نظر افرادی که در لیگ حضور نداشتند اما در نظرسنجی شرکت کرده بودند حذف شد.
لطفأ اگر در لیگ نیستید در نظرسنجی شرکت نکنید.

arsenal-champion
April 30th, 2009, 23:55
بنده نیز همونطور که قبلاً هم گفته بودم، با این روش موافقم.

Kasra
May 1st, 2009, 00:11
بهینه شده اینی که شما میگید روش دومه.

لطفأ در نظرسنجی نیز شرکت کنید.

dany_3p4u
May 1st, 2009, 00:17

به ! خوب ما از دور هوا تون را داریم دیگه ! چزا نظر پاک می کنی ؟!

Kasra
May 1st, 2009, 00:48
این سخنی بود که harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان عرض کردند و ما با غرض نظرسنجی حذف نکردیم.
دلیل اصلیش هم این بود که بعضی از کاربران که در لیگ شرکت ندارند مغرضانه رأی ندهند. البته منظورم شما نیست و کسانی که باید میفهمیدند، خودشون متوجه شدند.

MRTZ HSV
May 1st, 2009, 14:48
روش چهارم هیجان انگیزتره به نظر من...

jak-jak
May 1st, 2009, 16:45
خوب کسانی که تیم های خیلی خوب دارن معلومه باروش اول موافقن چون میدونن حتما تیم اول هستند ولی ما...

Majid_4553
May 1st, 2009, 20:06

خب چیکار کنیم؟ یعنی شما میگید رای اونها رو حساب نکنیم :nono: یه حرف منطقی بزنید. بعدش هم کی گفته همه تیمهای قوی صعود میکنند؟ بایرن - لیورپول - چلسی - ..... تیمهای ضعیفی بودن که دور قبل حذف شدن؟ :yess:

mostafa-bep
May 1st, 2009, 20:35
هری جان.خودتون چرا تو نظرسنجی رای ندادین؟

jak-jak
May 1st, 2009, 21:59
خوب از اونها قوی تر بود که صعود کرد من هم نگفتم اونها رو شرکت ندیم من دلیل اینکه تیمهای قوی روش اول رو انتخاب کردند رو گفتم

Majid_4553
May 1st, 2009, 22:02

چون نظر من حتی اگه رای هم بدم بازهم رای نمی اره. :2ugly: برای همین صبر میکنیم ببینیم چی میشه. شاید 2تا نظر مساوی بشه بین اونها رای بدم. :rosary:

jak-jak
May 2nd, 2009, 15:15
تا کی قرعه کشی ادامه داره.

Majid_4553
May 2nd, 2009, 15:36

قرعه کشی :Silly: [Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

Majid_4553
May 3rd, 2009, 11:19
خب بالاخره روش چهارم تصویب شد. ختم تاپیک[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register][Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register][Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

[/quote]