PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جویای کار

مهندس بهزاد انصاری
October 4th, 2008, 23:38
با مدرک mcse جایی کار میدن یا بازم باید ادامه داد؟ من الان خودم دارم تو موسسه فنی تهران mcse میخونم. ولی نمیدونم با این مدرک جایی کار میدن یا نه. میخوام ادامه بدم ولی نمیدونم بعد از این دوره چه رو یخونم که بتونم یه جا کار درست و حسابی گیر بیارم. خواهشا دوستانی که با تجربه هستند کمکم کنند که چیکار باید بکنم.
ممنون.....

Kasra
October 7th, 2008, 22:09
behzad Ansari (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان راستش خیلی از افراد هستن که اين مدرک رو دارن ولی بی کار هستن و خيلی افراد هم هستن که هیچ مدرکی ندارند و دارند کار میکنند.
بیشتر بستگی به خودتون داره.
و البته مواردی مثل سرمایه و پارتی و ... هم بی تأثیر نیست.

اما نباید فراموش کرد به علت سختی در گرفتن این مدرک و همین طور اعتبار بالاش ، طبعأ خیلی راحت تر کار براتون گیر میاد. به خصوص در شرکت های مرتبط با IT.

NAJI
October 7th, 2008, 22:52
گفتم شاید بعضیا ندونند چی هست :

آشنایی با مدرک MCSE

MCSE ، که مهمترين مدرک مايکروسافت در زمينه شبکه مي باشد بيانگر تسلط كامل به طراحي و پياده سازي سيستمهاي مربوط به شبكه هاي Windows2003 و محصولات دوره هاي Back office مي باشد و جهت آندسته از افرادي طراحي شده است كه توانائي آناليز نيازهاي تجاري يك ارگان را دارا بوده و قادر به طراحي و راه اندازي ساختار شبكه براي راهكارهاي تجاري مبتني بر سيستم عاملهاي مايكروسافت و نرم افزار Server مايكروسافت باشند.
اين مدرك براي مهندسان سيستم، مهندسان پشتيباني فني، تحليلگران سيستم، تحليلگران شبكه و مشاوران فني مناسب است و نشانه حداقل يک سال تجربه کار راه اندازي و مديريت شبکه هاي مايکروسافتي درابعاد متوسط تا بزرگ مي باشد.

تعداد امتحانات: 7
(MCSE on windows 2003 ) براي متخصصين تكنولوژي اطلاعاتي است ( IT ) كه به طور ايده آل در محيطهاي شبكه پيچيده كامپيوتري با اندازه متوسط تا بزرگ مشغول به كار مي باشند.افراد داوطلب دريافت اين گواهينامه بايد در مجموع هفت امتحان شامل پنج آزمون اصلي ( Core ) و دو امتحان انتخابي ( Elective ) را با موفقيت پشت سر بگذارند.
اين امتحان انتخابي شامل امتحانات compTIA نيز ميگردد.(Network+/A+)
مدرک MCSE داراي دو گرايش زير مي باشد:
Specialization-MCSE: Security
Specialization-MCSE: Messaging

مزاياي دستيابي به مدارک مايکروسافت:
- دريافت مدرک بين المللي مايکروسافت - certificate & transcript
- دريافت کارت شناسايي مايکروسافت - wallet card
- دريافت Pin مخصوص مايکروسافت حاوي لوگوي مدرک مربوطه - lapel pin
- امکان استفاده از لوگوي مايكروسافت
- موقعيت شغلي و استخدامي بهتر با توجه به تخصص و دانش مورد تاًييد مايكروسافت در مورد محصولات و فن آوري اين شركت
- امكان دستيابي مستقيم به اطلاعات تكنيكي مربوط به محصولات از طريق ناحيه ويژه وب سايت MCP در مايكروسافت با اعطايAccount مخصوص .
- عضويت در وب سايت اختصاصي MSDN online كه اجازه دستيابي به بهترين منابع تكنيكي ، ارتباط با جامعه MCP و دسترسي به منابع و سرويسهاي با ارزشي را به دارنده آن مي دهد .
- دعوت به سمينارها ، جلسات آموزش تكنيكي و رويدادهاي خاص مايكروسافت.

linuxhosting
October 24th, 2008, 10:39
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

چه قدر باید برای این مدرک درس خوند؟

مهندس بهزاد انصاری
October 24th, 2008, 13:01
من تصمیم دارم بعد از mcse برم سراغ برنامه نویسی. ولی از اونجایی که من رشته هنر میخوندم (گرافیک) واحد ریاضی نداشتیم. یعنی نه تو هنرستان و نه تو دانشگاه. و از اونجایی که برنامه نویسی همش با ریاضی در ارتباطه میدونم که خیلی به مشکل برمیخورم. خودم هم نمیدونئم چیکار کنم. خواهشا دوستانی که تجربه دارند یه راهنماییم کنند که آیا این راهی که میخوام ادامه بدم درست هست یا نه؟

baby512i
November 15th, 2008, 21:42
سلام دوست عزیز

من هم مدرک mcse دارم و دارم ccna می خونم چون این دوتا واقعا مکمل هم هستند یا با یکی کار کن اون سیسکویی باشه چون مایکروسافتی تنها بدرد نمی خوره راجب کار هم تو ایران نمی دونم اما کشور های اروپایی با این 2 تا مدرک ماهی 7000 دلار در نظر بگیر بدون اغراق میگم .

ناامید مشو با این دو تا مدرک کار پیدا کردن به سادگب اب خوردنه

موفق باشی

alibrave
November 16th, 2008, 08:29
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با سلام . از کی شروع و چقدر هزینه کردید؟

مهندس بهزاد انصاری
November 16th, 2008, 10:16
من از مهر شروع کردم. اولش یه دوره زبان تخصصی گذروندم و حالا هم دارم شبکه تموم کردم و برای ویندوز پروفشنال ثبت نام کردم.
راستی baby512i (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) این CCNA چی رشته ایه؟ یه ذره توضیح در موردش میدی
با تشکر....

mahfar
December 1st, 2008, 12:38
1.طول هر يك اين دوره چقدره ؟
2.مفيده ؟
3.هزينه اين دوره چقدر شده؟ (براي شهرستانيها ميصرفه بيان تهران واين دوره رو بگذرونن )؟
4.ايا مراجع خاصي وجود داره كه بشه با مطالعه اونها و بدون گذروندن دوره بشه اين مهارتها رو كسب كرد و فقط توامتحانش شركت كرد؟

mahfar
December 2nd, 2008, 18:41
بابابابابابابا يكي نيست كه تو اين تاپيك جواب منو بده

pouria1980
July 24th, 2009, 14:24
آره دوست عزیز
اساس این امتحانات بر اینه که شمادر آزمون شرکت کنی و موفق بشی در آزمون نمره قبولی رو بیاری
حال یک سری آموزشگاهها دارن از این موضوع و بی اطلاعی بقیه سو استفاده می کنن و این دوره ها رو می زارن
مثل همین مجتم فنی که فقط کارش تجاری هست و از لحاظ علمی اصلا نمی شه روش حساب کرد
من دوره a+ رو 10 هشت سال پیش تو مجتم فنی گذروندم تازه اون موقعه اولی بود که این دوره ها اومده بود
بهتره خودت کتاب هاشو تهیه کمی و بعد در امتحاناتی که در کشور های اطراف برگزار می شه شرکت کنی
یکی از دوستان من به همین روش مدرک ccna رو گرفت
موفق باشی

mamaD-Darvish
August 23rd, 2009, 00:10
با سلام به همه !

راستش یکی به منم پیشنهاد داد ولی گوش نکردم و رفتم دانشگاه !

الان کاردانی نرم افزارمو گرفتم ! واقعا نمی دونم چه کنم !

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ ممنونم جدا