PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرا نشدن صفحات فلش در فایر فاکس 3

cherick
October 7th, 2008, 00:33
سلام و خسته نباشید

من با فایر فاکس به مشکل خوردم
هر وقت تو یه صفحه ای یه چیز فلش وجود داره پیغام میده که باید پلاگین رو نصب کنی من هم چند بار نصب کردم اونم آخرین ورژن رو .
ولی بازم همون پیغام رو میده و هیچ سایت فلشی باز نمیشه
حتی یو تیوب هم پیغام میده که فلش پلیر ندارم

لطفا راهنماییم کنید
ممنون
خدانگهدار

hasankachal
October 7th, 2008, 04:48
بهترین راه اینه که به صورت دستی نصب کنی و از حالت اتوماتیک خارج کنی و بعد وارد سایت بشی و به صورت دستی دانلود کنی و اینستال کنی و بعدش یک مرتبه فایرفاکس را ببند و بعد دوباره باز کن

Mojtaba118
October 7th, 2008, 14:48
سلام

دوست عزیز ابتدا وارد منوی Tools و سپس قسمت Add-ons شوید ، بعد وارد tab Plugins شده ، ببینید که گزینه Shocwave Flash وجودارد یا نه ، اگر وجود دارد Enable است یا Disable

همچنین میتونین فایل زیر رو دانلود و اجرا کنید ، تا FireFox بتونه فایلهای Flash رو اجرا کنه.

این فایل رو میتونید برای مرورگرهای Netscape- Mozilla-Opera استفاده کنید.

6247

موفق باشید.

cherick
October 7th, 2008, 23:18
سلام بچه ها

خیلی خیلی خیلی ممنون آقا مجتبی مشکلم حل شد
خدا خیر بده هر کسی رو که ایده خلق ترفندستتان رو داد
همچنین بچه های با حالش
ممنون
در پناه حق . . .

zenon1980
October 14th, 2008, 01:08
سلام منم همین مشکل رو دارم اما گزینه ی ShockWave هست تو Add-ons و اتفاقاً Enable هم هست ولی بازم تو فایرفاکس فلشها کار نمیکنه. فایلی هم که دوستمون گذاشته مثله اینکه خرابه یا مساله داره چون وقتی دانلود میکنم یه فایل Gif هست .اگه میشه بگید چه کنم؟

arsenal-champion
October 14th, 2008, 01:16
از تاپیک زیر میتونید جدیدترین نسخه ی فلش پلیر رو دانلود کنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Siavash58
June 25th, 2009, 13:56
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام و خسته نباشید به شما
آقا من تمام این کارها رو درباره فلش پلیر گفتید انجام دادم ولی همچنان مشکلم پابرجاست ممنون میشم کمکم کنید

آرش1388
July 9th, 2009, 16:43
کاش یه نفر تمام مراحلش رو توضیح بده من هر کاری میکنم بازم مشکل نصب رو دارم تو رو خدا یه کمک اساسی بدین

H.Trst
July 9th, 2009, 17:08
آرش1388 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز
آخه نصب Flash Player سخت نیست شما باید تمام مرورگرها رو ببندی و فایل Setup رو اجرا کنی. همین.