PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خرید MP3 player

مهندس بهزاد انصاری
November 15th, 2008, 02:23
سلام دوستان.....
من یه mp3 player میخوام که ارزون باشه ولی با دووم از هر جهت و عمر خیلی بالا..
رکوردر صدا داشته باشه و با کیفیت 48 هرتز ضبط کنه. حد اقل 512 و حد اکثر 1 گیگ.
جینگولی مینگولی نباشه. یه mp3 player خیلی ساده. از این مدل هایی که صفحه مانیتور داره اصلا نمیخوام. از این مدل قدیمی ها که یه صفحه LED معمولی و ساده داره رو میخوام. هدفم بیشتر برای ضبط صداست تا گوش دادن به آهنگ.
میخواستم بدونم که شما دوستان عزیز چی پیشنهاد میکنید......

AhmadSH
November 16th, 2008, 00:56
بهزاد جان یه سر بزن به این سایت (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) شاید کارت راه بیافته

مهندس بهزاد انصاری
November 16th, 2008, 11:23
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
احمد جان قبلا رایان صبا رو قیمت هاش رو دیدم. ولی من گفتم یه چیز ساده. اینها همش یا الکی به بهانه یه lcd گرونن که به کار من نمیاد یا اون چیزی که میخوام اصلا موجود نداره.
حیف که دیگه از اون مدل قدیمی ها تولید نمیشه. اونها واقعا خدا بودن. هم جنسشون توپ بو و هم کیفیتشون و هم درازی عمرشون. این مدل جدیدای که به شکر خدا همشون چینی هستن با یه تلنگر زود میسوزند.

مهندس بهزاد انصاری
November 20th, 2008, 01:31
یعنی هیشکی تو ترفندستان پیدا نمیشه یه چیز خوب معرفی کنه؟
برای سر کلاس میخوام.برای ضبط کردن صدای استاد. میخوام که ضبطش خیلی با کیفیت باشه...جوری که صدای بال مگس هم ضبط کنه :mrgreen:...

من خودم یه مدل داشتم معرکه بود : MSI MEGA STICK 520 .
رکوردرش حرف نداشت.صدای بال مگس رو از فاصله 2 کیلومتری ضبط میکرد.ولی از بخت و اقبال مزخرف من زدم تو کیس یکی از آشنایان و درجا سوخت. :Sad: :Crying:

H.Trst
November 20th, 2008, 01:48
behzad Ansari جان
این درخواست از اون درخواست ها هستش.
دوست من شما یک پلیر می خوای که ارزون باشه و کیفیتش هم خوب باشه و تاز از همه مهمتر اینکه رکوردینگ داشته باشه اونهم ...
:thinking::haaaa:

به نظر من اول از همه باید سر کیسه یک کمی هم نه خیلی شل کنی.
دوم اینکه ببینی در کل انتظارت چی هست رکوردینگ خوب یا متوسط. یا اینکه یک پلیر معمولی که رکوردینگ هم داشته باشه.
من خودم پلیر Creative Zen دارم که رکوردینگ هم می کنه اما رکوردینگ قوی و با کیفیتی نداره. که قیمتش فکر می کنم در حدود 50 تا 60 تومان هستش.
من بهت پیشنهاد می کنم ضبط خبرنگاری سونی بخری که یک کیفیت عالی داشته باشه تا بتونی توی کلاس ازش استفاده کنی. البته قیمتش رو نمی دونم.
خلاصه اینکه آقا از قدیم گفتند که هر چقدر پول بدی بیشتر آش می خوری.

مهندس بهزاد انصاری
November 20th, 2008, 15:19
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
درسته که هرچی بیشتر پول بدیم بیشتر آش میخوریم.ولی خوب الان خیلی در مزیغه تشریف دارم و باید هر چی زودتر یه mp3 player بگیرم.ولی خوب کیفیت رکوردش خیلی برام اهمیت داره.....
دوسال پیش که mp3 player خودم رو گرفتم یعنی همین MSI رو نزدیک 80 تومن بود.ولی الان با همین قیمیت یه mp3 plater چرت و پرت میشه باهاش خرید....
موندم چیکار کنم......

yek_mosafer
February 6th, 2009, 05:20
این همه گوشی موبایل اومده ام پی تیری میخوای چیکار

مهندس بهزاد انصاری
February 6th, 2009, 12:41
امیر جان اگه پولش بود که غصه ای نداشتیم.....در ضمن گوشی ها رکوردرشون یک ساعت ست.
من بیشتر هدفم واسه رکورد سر کلاسه.....یه چیزی میخوام که کیفیت رکوردش خیلی عالی داشته باشه.
الان همه MP3 Player های موجود رکوردر ضعیفی دارند.مثلا اگه استاد یک متر با رکوردر فاصله میگیره دیگه صدای استاد رو ندارم.....
من خودم یک MP3 playre مدل MSI MEGA STICK 520

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

که کیفیت رکوردش واقعا عالی بود یعنی جوری بود که صدای بال پشه رو ضبط میکرد.:mrgreen: ولی حیف از بد روزگار سوخت.