PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : • Player اختصاصی ترفندستان •

iruni
November 18th, 2008, 14:21
سلام به همه ترفندستانی ها
براتون یکPlayer اختصاصی نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد

این برنامه احتیاج به نصب ندارد و تنها کافیست آن را اجرا کنید و با حجم کمی که داره می تونه Player دلخواه شما باشه

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

فکر نمی کنم کار کردن باهاش خیلی احتیاج به توضیح داشته باشه
بعد از دانلود برنامه از حالت زیپ خارج کنید و اجرا کنید.

شما یک پنل PlayList دارید که توسط Add و انتخاب فولدر و یا فایل PlayList خودتون رو بسازید
یا توسط Clear اون ها رو پاک کنیم
PlayList رو ذخیره کنیم و بعداً باز کنیم
و حتی با بستن و باز کردن برنامه PlayList ذخیره شده باقی میمونه

کلیدهای میانبر زیادی هم براش تعریف کردم
که از طریق Help و Help [Use Program می تونید اون ها رو بخونید و یاد بگیرید

• پشتیبانی از فرمت های ویدئویی و صوتی
• مشاهده Tag Info یا اطلاعات و مشخصات آهنگ (عنوان، خواننده، آلبوم، سال انتشار، سبک، توضیحات، مسیرفایل در هارد)
• نوشتن متن آهنگ و مشاهده آن
• رفتن به مسیر هر آهنگ در MyComputer
• اسکن و حذف اتوماتیک فایل های غیرقابل باز شدن از لیست
• امکان کشیدن و رها کردن فولدر در PlayList و اضافه کردن آن به PlayList
• بسیاری امکانات دیگر که با کار کردن با برنامه متوجه آنها خواهید شد

اسم این برنامه Tarfandestan Player هست
براش خیلی زحمت کشیدم امیدوارم خوشتون بیاد

hamid reza
November 18th, 2008, 14:24
سلام

میشه تولبار ترفندستان رو برای Firefox 3 بنویسید ؟ خیلی ها منتظرن.........!!!!!:Eyelashes:

این قسمت برنامه تون ( ( حتی با بستن و باز کردن برنامه PlayList ذخیره شده باقی میمونه))
هم خیلی جالبه.........

Kasra
November 18th, 2008, 14:39
iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خسته نباشید جانانه بهتون میگم، واقعأ عالی شده، جالب حجم خیلی کم و کارایی خیلی زیادشه. تقریبأ هر چیزی که یک پلیر میخواد رو در خودش داره.
همچنین اگر کم و کسری هم داشته باشه در ورژنهای بعدی میشه توسعه اش داد.
پیشنهاد میکنم دوستان حتمأ دانلود کنند تا متوجه کارایی زیادش بشن.
بسیار لذت بردیم و مجدد خسته نباشید میگم بهتون.

vahidlp
November 18th, 2008, 15:00
حیفم اومد چیزی نگم
دمت گرم اساسی
کسری جان یه جایزه دیگه اختراع کن:mrgreen:

Kasra
November 18th, 2008, 16:02
ghodi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان جایزه این مورد در این تاپیک بررسی میشه:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

iruni
November 19th, 2008, 14:05
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مرسی کسری جان
انشالله این نرم افزار ورژن های دیگری هم خواهد داشت هرچند که تاحالا هرچی به ذهنم رسیده در برنامه قرار داده ام

مواقع بیکاری ام باز هم براتون برنامه می نویسم
فقط امیدوارم استقبال بیشتری بشه

asibi
November 19th, 2008, 15:18
جالب بود فقط اگه بخوای فرمتی رو که نمیشناسه باهاش باز کنی بیچارت می کنه عکسو نگاه کنید

iruni
November 19th, 2008, 15:59
من با همچین اروری مواجه نشدم و خیلی برام عجیبه و تا این جا که رو چند سیستم امتحان کردم این برنامه با فایل هایی که پشتیبانی نمی کند هیچ مشکلی نداره و پیغام خطایی نمیده

فرمت های پشتیبانی شده نرم افزار را در قسمت اضافه کردن فایل Add Files مشاهده می کنید و حتی فایلی که پشتیبانی نمیشه در اون پنجره دیده نمیشه که بخواهید اون رو Add کنید و پیغامی ببینید‼

دیگر دوستان هم تست کنن و نتیجه رو بگن تا بررسی کنم

hamid reza
November 19th, 2008, 16:38
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله ،درسته ولی اگه All files رو بزنی ، بعد یه فرمت پشتیبانی نشده ، پیغام No Mci Device Found به صورت متناوب میاد ؛ که باید End task

بشه ، ولی من به شخصه کلی از فرمت ها رو امتحان کردم که همشون باز شدن ؛ یه چیز دیگه این که وقتی یه فایل تصویری رو باز میکنی ،دیگه

نمیشه اونو Full Screen کرد و به همون صورت کوچیک به اندازه فریم هاش باز میشه............

iruni
November 24th, 2008, 20:02

‼‼
Player پیش فرض فایل های صوتی خودتون رو بر روی مدیاپلیر ویندوز قرار بدهید و دوباره امتحان کنید.
و درمورد فریم های تصویری، با قراردادن موس در لبه Form فریم تصویر می توانید آن را تغییر اندازه دهید و به اندازه دلخواهتون تغییر بدید.

m_16
January 23rd, 2009, 20:58
iruni جان برنامت عالی بود ولی یه مشکل داره اونم اینه که نمی شه این برنامه رو به عنوان پیش فرض برای اجرای آهنگ ها در آورد(ضمننا یه setup هم براش بساز این جوری با کلاس تر می شه و ویندوز هم اونو به عنوان یه برنامه می شناسه نه صرفا یه فایل اجرایی)

Abolfazl.E
September 7th, 2013, 16:07
iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز خیلی وقته که تو انجمن فعالیت نداره و از اونجایی که به خاطر مشکلات قبلی سرور نرم افزار ایشون قابل دانلود نیست گفتم دوباره پیوستش کنم.
کار به یادموندنی از ایشون هست :rose 2: