PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2 تم ویندوز XP مخصوص ترفندستانی ها .(به پاس لطفی که Kasra جان کردند تم جدید اضافه شد)

0$$€in}{
November 29th, 2008, 05:14
سلام به شما دوست عزیز
اینم تم مخصوص ترفندستان تا همیشه به یادش باشیم
محتویات فایل رو در پوشه ی X:\WINDOWS\Resources\Themes بریزید و لذت ببرید
خوشحال میشم اگه نظرتون رو هم بگین.
اینم عکس و فایل برای دانلود
موفق باشید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

از اینجا دانلود کنید 7818

این هم نسخه جدیدش امیدوارم بپسندید

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

از اینجا دانلود کنید

mab
December 19th, 2008, 11:18
ببخشید تاپیک یکم قدیمی بالا میشکم اما میخواستم بدونم اینو با چه برنامه ای طراحی کردید؟

سوسن آزاد
December 19th, 2008, 15:26
من از طريق :internet download accelerator:دانلود ميكنم كه خيلي هم خوب وعاليه اما فايل تم شما را متاسفانه دانلود نميكنند مشكل از كجاست؟

متشكرم

0$$€in}{
December 20th, 2008, 02:43
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست من شما میتونی با برنامه Restorator 2007 یا ResHack 3.4

یکی از تم ها رو خودت ویرایش کنی و فایل هاشو به وسیله یه برنامه گرافیکی مثل Adobe Photoshop تغییر بدی
موفق باشی

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

شما روی خود فایل کلیک کنید و اگه برنامه nternet download accelerator اجراشد اونو کنسل کنید بزارید با خود اکسپلورر دانلود بشه موفق باشید

شهاب 0121
January 1st, 2009, 00:16
ممنون از تمتون
:Smiling:

vahidlp
January 1st, 2009, 15:54
0$$€in}{ (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان نمیدونم چرا هر کاری میکنم تمتون کار نمیکنه!
یعنی وقتی تم رو انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و تم تغییر نمیکنه

0$$€in}{
January 1st, 2009, 23:05
با حالت Safe mod اگه درست نوشته باشم وارد ویندوز بشید و فایل زیر رو در پوشه X:\WINDOWS\system32 جایگزین فایل اصلی کنید.و ریست .....
بعد می تونید از هر تمی برای ویندوزتون استفاده کنید
البته فکر کنم برنامه ای هم باشه که اینکارو به صورت خودکار انجام بده .اگه سرچ کنید پیدا می کنید.
موفق باشید

Arian.N
January 1st, 2009, 23:12
ghodi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما از کدوم نسخه ویندوز و کدوم سرویس پک استفاده می کنین ؟ اون هم Safe Mode بودش

dragon_boy
January 2nd, 2009, 00:26
آقا سلام خوبید
بابا از این تم چطوری باید استفاده کرد ما که هر کاری کردیم نشد از فایل rar خارجش کردیم و تو همون آدرسی که گفتید ریختیم نشد از تو فولدر هم درش اوردیم و تو آن آدرس ریختیم نشد روی properties آمدی روی قسمت تم ها ، تم مورد نظر را انتخاب کردیم نشد هر کاری کردیم موفق نشدیم لطفا کامل توضیح بدید که باید چیکار کنیم یه بار از حالن rar خارجش کنیم یا در چون این فایل دروباره فشرده شده من که هر کاری که کردم هیچ تغییری در تم کامپیوترم به وجود نیامد

Arian.N
January 2nd, 2009, 00:34
اول این برنامه رو نصب و سیستم رو ریستارت کنین بعد کار می کنه

برای سرویس پک 2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

برای سرویس پک 3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

0$$€in}{
January 2nd, 2009, 12:53
با تشکر از lordofpc (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
آره این برنامه ای که معرفی کردند همین کاری که توی پست قبلی گفتم به صورت خودکار انجام میده.
موفق باشید

0$$€in}{
January 4th, 2009, 12:58
برای دانلود تم جدید به پست اول مراجعه کنید

mab
January 4th, 2009, 14:03
ایول حسین جان! با این تم جدیده خیلی کیف کردم! عالــــــــــ ــــــــ ـیه! ممنون!

vahidlp
January 4th, 2009, 16:08
و همچنان برای من کار نمیکنه:dep:

0$$€in}{
January 4th, 2009, 17:12
عجیبه از چه نسخه ای از ویندوز xp استفاده می کنید؟؟؟

Arian.N
January 4th, 2009, 17:58
من اون فایل رو هم برای sp2 و sp3 گذاشتم که قاعدتا باید روی sp1 هم کار کنه شما هم که ویندوز ویستا نداری بعد از ریستارت شدن سیستم باید کار کنه مگر این که شما برنامه ای رو که مال یه نسخه دیگه از ویندوز بود رو نصب کرده باشی که در اون صورت باید بی خیال تم شی مگر اینکه ویندوزت رو عوض کنی

abolfazlhamami
January 14th, 2009, 21:14
اگه میشه یه دونه هم مثل تم رویال درست کنید
مرسی

ajlost
July 2nd, 2009, 14:19
اگه برنامشو کسی داره اینجا آپلود کنه.

ممنونم.

MacTavish
July 2nd, 2009, 14:38
نسخه ی 3.4 نرم افزار Res Hacker ضمیمه شد...

ajlost
July 2nd, 2009, 16:01
اگه کسی دستور کار نرم افزار Res Hacker رو داره بزاره.

ajlost
July 3rd, 2009, 11:33
کسی نداره؟

ajlost
July 4th, 2009, 22:53
کسی کمک نمیکنه؟[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Sherlock Holmes
August 24th, 2009, 16:52
ببخشید وقتی دانلودش کنیم چکار کنیم؟

0$$€in}{
August 24th, 2009, 18:38
چی رو تم رو یا برنامه reshack؟؟؟

اگه منظورتون تم هستش از برنامه های پست 10 همین تاپیک استفاده کنید بعد به راحتی می تونید ازش استفاده کنید.

اگرم مثل ajlost (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان منظورتون برنامه reshack هستش فکر می کنم بهتر باشه در یک تاپیک جدید مطرحش کنید به احتمال قوی زودتر به نتیجه می رسید.

موفق باشید

Sherlock Holmes
August 25th, 2009, 23:11
ممنونم

peymankhani
September 20th, 2009, 23:11
خیلی هم جالب نیستن...

0$$€in}{
September 24th, 2009, 00:45

ممنون دوست عزیز ، ولی فکر می کنم همون رای تون در نظر سنجی کافی بود.
به هر حال خوشحال شدم نظرتون رو دیدم.
موفق باشین.

SMAFGHAHI
September 24th, 2009, 17:01
خیلی خوبه