PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درمورد سپنتا سئوال دارم(فعال سازی)

abed19
December 5th, 2008, 15:50
سلام من میخواستم حسابمو تو سپنتا فعال کنم همه کارا رو کردم ازطرف شرکتم بهم زنگ زدن اما اپراتور گیج سپنتا اسم شهر رو اشتباه وارد کردو کد فعال سازی با پست به ما نرسید ولی الان که به شماره تلفن هوشمند و یوزر نیم وپسوردی که سایت داده میرم میگه که شما با اینترنت هوشمند سپنتا وارد نشده اید حالا این یعنی که من میتونم از اعتبار هدیه بدون کد فعال سازی استفاده کنم یه نه؟

Kasra
December 6th, 2008, 00:08
abed19 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما بهتره با پشتیبانی سپنتا تماس بگیرید بهتر در این زمینه راهنمایی تون میکنند. آدرس تون رو هم حتمأ بگید تصحیح کنند.

abed19
December 7th, 2008, 15:23
من الان کد فعال سازی رو گرفتم وبه کاربر عادی تبدیل شدم ولی هروقت میرم میگه شما با اینترنت هوشمند وارد شدید وبه اعتبارم اضافه میکنه مگه میشه با 15 دقیقه برای یه عمر اینترنت رایگان گرفت یکی بگه داستان چیه؟

ghelghelak
December 7th, 2008, 18:49
عزیز رو سایت سپنتا کاملا توضیح داده
اگه از اینترنت هوشمند سپنتا کانتک بشید و به سایت سپنتا برید کاملا بهتون میگه که چی به چی هست
در ضمن به ازای 15 دقیقه استفاده 15 دقیقه رایگان میده بهتون و...