PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای نصب بازی های N-Gage 2 بر روی نوکیا N97 + S60v3

MRTZ HSV
December 6th, 2008, 14:42
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

با سلام خدمت دوستان ترفندستانی عزیز,
حالتون خوبه؟سلامتید؟:Hug:

اگر شما هم یکی از دارندگان گوشی های نوکیا S60v3 هستید زمان رو از دست ندید با انجام مراحلی ساده از بازی های عالی و سرگرم کننده n-gage 2 بهره ببرید.

آموزش نصب N-Gage برای تمام گوشيهاي N97+S60v3

قبل از شروع کار گوشی و مموری کارتتون رو فرمت کنید. گوشی رو با #7370#* (از قسمت contact ها بک آپ بگیرید) و مموری کارت رو با رم ریدر فرمت کنید(قبلا فایل های مهمتون رو در کامپیوتر ذخیره کنید از قبیل عکس و فیلم و . . . )
این کارا برای از بین بردن ویروس احتمالی هستش.
خب بریم سراغ مرحله بعد::mrgreen:
مرحله اول(هک گوشی) :
به دو روش میشه گوشی رو هک کرد ابتدا باید ورژن گوشیتون رو بشناسید.

نکته:برای پیدا کردن ورژن گوشی از کد #0000#* استفاده کنید.

اگه گوشیتون در لیست زیر هست از روش SECMAN در تاپیک زیر استفاده کنید(بدون نیاز به فایل CERT)

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

N95 ورژن 30 و پایینتر
N95 8GB ورژن 30 و پایینتر
N82 ورژنهای پایینتر از 30
N78 ورژن 10
E65
N71
N73 / N73 Music Edition
N77
N80
N81(8GB)
N92
N93 / N93i
5700 XpressMusic
6110 Navigator
6121 classic
6120 classic

نکته مهم:اگر گوشیتون با روش بالا هک نشد از روش پایین گوشیتون رو هک کنید

اگه گوشیتون در لیست زیر هست از روش HelloOX در این تاپیک استفاده کنید(نیاز به فایل CERT)

N95
N95 8GB
N82
N78

E75
5730xm
6210navigator
5320xm
6720Classic
N79
N82
N85
N96

6220c
E71
5730XM
N86

N97

مرحله دوم(نصب کلاینت یا اجراکننده بازی های N-GAGE II) :

کلاینت مخصوص گوشی خودتون را از تاپیک زیر دانلود کنید.

کلاینت رو نصب کنید...(ممکنه سوالای زیادی پرسده بشه که همه رو Yes می دید.)

landscape کردن بازی ها:

فقط N82 به این فایل احتیاج داره...(ضمیمه)

پچ OPEN4all رو Apply کنید و با فايل منيجر x-plore یا MODO اين فايل رو به c:\private\10202be9 منتقل كنيد...از برنامه ها خارج شده
سپس گوشي رو ريست كنيد.

مرحله سوم نصب بازی ها:

قدم اول:
بازي هاي N-Gage II رو به صورت كرك شده و با لینک مستقیم از اين تاپيك دانلود كنيد...

نکته:بازی های آسفالت و one که رو کلاینتهای 1318 , 1345 نصب میشدند دیگه با کلاینتهای 15xx دیگه سازگاری ندارند و باید نسخه سازگارشون که رو 1536 1511 نصب میشن رو دانلود کنید.
ONE (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
ASPHALT3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قدم دوم:

بعد از دانلود بازي و خارج كردن از حالت فشرده (rar) فايل بازي ngage. هست اون رو مستقيما به E:/n-gage منتقل كنيد...

قدم سوم:
كلاينت رو اجرا كنيد ،بازي (ها) خودش نصب ميشه و از شما ميپرسه كجا نصب كنه...و شما انتخاب ميكنيد بين فون مموري و رم گوشي...

نکته: در هنگام اجرا بازی گوشی نباید در حالت هک باشه.

از بازی های کرک شده فقط بازی ها زیر به صورت فول بر گوشی های FP2 و n97 اجرا میشوند:

system rush
asphalt 3
brain challenge
world series of poker
fifa08
space impact
block breaker
tetris
mile high pinball(روی n97 اجرا نمیشه)
snakes subsonic
sims 2 pets
midnight pool

وبقیه بازی ها بصورت تریل اجرا می شوند

موفق باشید مارا هم دعا کنید

تگ:
ان گیج , ان گیج 2 ,
n-gage , n-gage2 , n-gage 2 , n-gageii , n-gage II , n gage 2
, n gage 2 , n gage2 , ngage2 , ngage 2
, آموزش , نصب , کلاینت , بازی S60V3 , GAME , راهنما , راهنمای
ان گیج , ان گیج 2 ,
n-gage , n-gage2 , n-gage 2 , n-gageii , n-gage II , n gage 2
, n gage 2 , n gage2 , ngage2 , ngage 2
, آموزش , نصب , کلاینت , بازی S60V3 , GAME , راهنما , راهنمای

mobaylz
December 29th, 2008, 13:24
لينك برنامه ي انگيج اتو استارت براي اجراي بازيها

jeminiv
December 29th, 2008, 16:10
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

mrtz hsv جان اين لينك خرابه.

mojtabath
December 30th, 2008, 15:45
برای n78 رو توضیح میدید

MRTZ HSV
December 31st, 2008, 10:16
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ممنون تصحیح شد.:thumbup1:

برای N78 هم با این روش و هم با روش هلو کاربید میشه گوشی رو هک کرد که من با توجه به آسون بودن این روش این روش رو گذاشتم:shy:

bikhiyal
February 17th, 2009, 22:07
اگه گوشی به وسیله برنامه های hellocarbide and y-browser هک شده باشه میشه این بازی ها رو نصب کرد؟ لطفا برای 5700 توضیح دهید

MRTZ HSV
February 19th, 2009, 13:00
اگه شما هک کرده باشید و دسترسی به پوشه های سیستمی داشته باشید
بله میشه بازی ها رو تصب کرد

MRTZ HSV
February 19th, 2009, 13:21
آموزش با روش HelloOX آپدیت شد
قابل نصب بر روی N96 N85 N79 و. . . :Hug:

pashmak
March 11th, 2009, 16:00
فايل patch كه من دانلود كردم، شكلش با برنامه هاي موبايلي كه قابل نصب هستن فرق داره .
عكسش رو ميزارم ، اگه ميشه بهم بگين كه چه جوري فايلي با اين شكل رو بايد نصب كنم ؟!

MRTZ HSV
March 11th, 2009, 18:27

این فایل پچ رو دانلود کنید
با پسوند rar. هست و با برنامه winrar باز خواهد شد
داخل فایل فایلی با پسوند sis. هست که به گوشی منتقل میکنید و پچ رو نصب میکنید

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

assasin
June 4th, 2009, 11:04
سلام من نرم افزار N-GAGE رو از سایت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] دانلود کردم ولی روی گوشیم نصب نمیشه. مدل گوشیم 6220 . لطفاَ توضیح دهید چطوری نصب کنم؟

mohsen-af
June 5th, 2009, 21:30
دلیل نصب نمیشه
اینه که گوشیت باید هک شود یا خود برنامه رو ساین کنی

MRTZ HSV
June 7th, 2009, 16:07
6220 که کلاینت رسمی ان-گیج نداره
شما باید کلاینت ریپک شده رو استفاده کنید که تو این تاپیک هست...

ali3ooo
June 11th, 2009, 13:12
من روی n73 بازی fifa 09را ریخته ام و زمانی که میخواهم بازی کنم error زیر را میدهد: KERN-EXEC 3.اولش هم error exited میدهد که more info را میزنم این را میدهد.بازی pro series golf هم بعد از اینکه 2 ضربه میزنم error زیر را میدهد: user 44 البته بعد از exited. ورژن موبایلم هم: V 4.0839.42.2.1 27-09-2008 RM-133 Nokia N73 (08

MRTZ HSV
June 12th, 2009, 10:13
فیفا 09 رو گوشی شما اجرا نمیشه رم زیادی میخواد(منظورم مموری نیست رم فرق داره)
برا گلف هم فایل زیر رو نصب کنید

ali3ooo
June 12th, 2009, 23:03

آخه دوستم N73me داره بعد فیفا 09 را هم داره.رم N73 معمولی مگه با موزیکال فرق داره؟

راستی ورژن موبایل برای اون : V 4.0727.2.2.4 04-07-2007 و برای من : V 4.0839.42.2.1 27-09-2008 .

assasin
June 13th, 2009, 15:44
سلام من کلاینت 1318 رو دانلود کردم ولی وقتی می خواهم نصبش کنم این ارور رو میده:
certificate error. contact the application supplier

MRTZ HSV
June 13th, 2009, 18:54
assasin (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
فکر کنم 1318 با گوشی شما کار نمیکنه...
شما برو از تاپیک کلاینت ها یه کلاینت جدید اضافه کردم برای گوشی شماست اون رو دانلود کن...

ali3ooo
June 19th, 2009, 22:42
فایلش پسورد میخواد:dntknw:؟

MRTZ HSV
June 20th, 2009, 10:53
ممنون
درستش کردم...

ali3ooo
June 20th, 2009, 22:15
پسوردش؟

assasin
June 21st, 2009, 14:45
سلام کلاینت مخصوص 6220 رو که بعداَ اضافه کردید رو دانلود کردم ولی باز هم وقتی می خوام نصبش کنم certificate error میده. لطفاَ راهنماییم کنید. مدل گوشیم هم 6220 است.

mostafa3053
June 21st, 2009, 15:52

براي نصب يا بايد گوشي رو هك كني يا برنامه رو ساين كني(هر وقت اين پيغام رو بده براي نصب هر برنامه اي):thankyou2:

assasin
June 23rd, 2009, 23:36
سلام دوستان عزیز. من اون ارور رو رد کردم ولی باز هم ارور دیگه ای میده. متن ارور اینه: unable to install a protected application from an untrusted supplier
مدل گوشیم 6220 کلاسیک. لطفاَ راهنمایی کنید.

assasin
June 25th, 2009, 23:41
لطفاَ یکی راهنماییم کنه.

MRTZ HSV
June 26th, 2009, 09:59
1.برو app manager ببین تو ستینگ گزینه اول رو all باشه...
2.شما گوشی رو هک کنید و از پچ installserver استفاده کنید...

بعد نصب کنید دیگه نباید ارور بده...

assasin
June 26th, 2009, 18:30
پچ install server رو از کجا بیارم؟

MRTZ HSV
June 27th, 2009, 10:29
assasin (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
کلاینت جدید اومده بزودی آموزش رو آپدیت میکنم منتظر باش...
شما فعلا از لینک زیر کلاینت رو بگیر یه تستی بزن...

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

assasin
June 30th, 2009, 11:58
سلام آقا مرتضی. من کلاینت جدید رو هم امتحان کردم ولی دوباره این ارور رو داد: unable to install a protected application from an untrusted supplier
لطفاَ به دادم برس. در ضمن گوشیم رو هم هک کردم و توی ستینگapp manager هم گزینه اول رو all هست.
راستی این پچ install server رو از کجا گیر بیارم؟

MRTZ HSV
June 30th, 2009, 12:49
واقعا عجیبه
گوشیتون رو یه بار فرمت کنید...

assasin
July 2nd, 2009, 14:00
سلام آقا مرتضی اولاَ تبریک میگم که دکترا تون رو هم گرفتید. دوماَ گوشی رو فرمت کردم ولی باز هم همون ارور رو داد. راه دیگه ای سراغ نداری؟

MRTZ HSV
July 2nd, 2009, 14:08
راست میگی!!!...هیچ خودم حواسم نبود.
کلاینت 1511 هم ارور داد؟؟؟

assasin
July 9th, 2009, 12:11
بله اون هم ارور داد. دیگه دارم از دست گوشیم عصبانی می شوم.

MRTZ HSV
July 9th, 2009, 12:40
برو از تاپیک زیر گوشیت رو هک کن...HELLO OX 1.05

دوتا پچ رو APPLY کن بعد نصبش کن.

warrio
July 9th, 2009, 19:28
سلام دستتون درد نكنه N-gage_v1.20.1511All-_B_o_d_y_Z_-.zip روي 6220 من جواب داد:Surprised:

MRTZ HSV
July 9th, 2009, 21:26
ممنون...

assasin (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان فکر کنم گوشیتون مشکل داره...
اگر نشد...
یه بار آپدیت یا فلش کنید.

$danger$
July 15th, 2009, 11:38
اول سلام دوم اين كه mrtz من گوشي رو با موفقيت هك كردم rompather il با موفقيت عمل كرد كلاينت گوشي هم چون گوشي رو فرمت كردم پاكشد ويكي جديد با پج n95 كه اون رو تغيير نام دادم گوشيم n96 است اماوقتي ديدم نداريد n95 رو دانلود كردم ودر گوشي فايلي كه در private گفته بوديد ساختم بعد ريختم حالا اين بازي ها رو نصب كردم هيچ كدام اجرا نمي شود:fifa08-brothers in arm-asphalt 3-block breaker همه يا ارور ميدن يا اجرا نميشن

MRTZ HSV
July 15th, 2009, 11:54
private؟؟؟
اصلا گوشی شما اون فایل txt رو نمی خواد.
پاکش کن ببین اجرا میشه.

$danger$
July 18th, 2009, 02:46
mtrz جان مشكلم حل شد دمت گرم ورژن n-gage كه ريخته بودم پايين بود ازسايت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] نسخه ي همخوان باگوشيم رو دانلود كردم باز هم تشكر :moustachel: درضمن بعضي از بازي هايي رو كه دانلود كردم يه كد بنام activation cod مي خواد درصورتي كه وارد نكني در بازي مثل fifa09 منوي اين بازي كه باز مي شود سه گزينه علامت قفل دارند وباز نمي شوند كه گزينه ي اول مربوط به انتخاب كاپ مي شود و بازي هاي ديگر هم بيرون مي‌آيند كه آن سه گزينه
-GAME MODES -MY TEAM- RANKINGS هستند بعد اين گزينه چه كدي را مي خواهد و همه ي بازي ها بصورت تريل اجرا مي شود دمت گرم فقط سريع چون لازمش دارم

MRTZ HSV
July 21st, 2009, 10:45
چون گوشی شما fp2 هست از بازی های کرک شده فقط بازی های زیر رو می تونید بصورت کامل بازی کنید:

mobileme
July 29th, 2009, 11:54
راهی بلد هستید که جاهایی هک لازمه ساین کنیم

MRTZ HSV
July 29th, 2009, 12:34
شما همیشه می تونید برنامه هاتون رو ساین کنید ونصب کنید...هک کردن الزامی نیست
فقط کارتون رو راحت میکنه و دیگه لازم نیست ساین کنید
درضمن هک کردن موارد مفید دیگه ای هم داره.
اما برای بازیهای n-gage کرک شده حتما باید گوشیتون هک باشه

سجاد 2
August 22nd, 2009, 11:50
من گوشی 5700 دارم ولی با نرم افزار SECMAN هک نمی شه و فایل sis نمی یاد به من کمک کنید:sad2:

MRTZ HSV
August 22nd, 2009, 12:45
شما برنامه QUICK KIT HACK رو از همون تاپیک که تو آموزش گذاشتم بگیر و نصب کن!
اگر نشد باید باروش HelloOX هک کنید...

mobileme
August 25th, 2009, 11:49
سلام من گوشیم n79 هست کامل نصب و اجرا شد

اما فقط بازی Asphalt3 اجرا میشه

Farid_73_2004
August 25th, 2009, 18:32
یه سوالی داشتم

گوشی 6220 که fp2 هستش
یعنی نمیشه باهاش همه ی بازی ها رو کرد

mobileme
August 25th, 2009, 18:55
بازی Resident Evil داخل برنامه میری تریال هست بازیOneهم مشکل داره نصب نمیشه گوشی من n79 fp2 :sad2:

MRTZ HSV
August 26th, 2009, 10:08

از بازی های کرک شده فقط بازی ها زیر به صورت فول بر گوشی های FP2 و n97 اجرا میشوند:

system rush
asphalt 3
brain challenge
world series of poker
fifa08
space impact
block breaker
tetris
mile high pinball(روی n97 اجرا نمیشه)
snakes subsonic
sims 2 pets
midnight pool

وبقیه بازی ها بصورت تریل اجرا می شوند

Ehs@n
August 26th, 2009, 10:43
مال من نوکیا n73
همه بازی ها را به صورت کرک شده استفاده میکنم .
البته گوشیم ftp1 هست .
مال دوستام که n82 و n95 دارن (ftp2) هم همش نصب میشه .
راستی اگه گوشیم رو آپدیت کنم دیگه نمیشه هک کرد .

MRTZ HSV
August 26th, 2009, 12:26
گوشیهای n95 n82 هم fp1 هستند
n96 n78 6220 اینا fp2 هستند
گوشی رو هم آپدیت کنید با خیال راحت با HelloOX2 هک میشه.

Ehs@n
August 26th, 2009, 12:37
اگه گوشی روآپدیت کنیم میتونیم بازی های n_gage کرک شده رو نصب کنیم

mobileme
August 26th, 2009, 12:50
آیا فقط کسانی که گوشی fp1 دارن میتوانند بازی ngage به طور کامل انجام بدن برای مدلهای مثل n79 fp این فقط بازیهای محدد هست مثلا بازی این Asphalt3 اجرا میشه بازی ایResident Evil اجرا نمیشه من دارم دیونه میشم یکی جواب بده

:angry::smking2:

MRTZ HSV
August 26th, 2009, 14:42
هیچ فرقی نداره باید گوشی رو هک کنید که الان همه گوشیها با همه آپدیت ها هک میشن
بله همین طور هست...البته می تونید فقط بازی resident evil رو از این ترفند فول کنید...فقط اویل

mobileme
August 26th, 2009, 18:49

ممنون شد سپاس هم کردممممممممممممم:pillowfight:

ALI_GSM
August 27th, 2009, 22:29
سلام.توي يكي از مرحاله هاي اين بازي هست كه توي تانك هستيد و بايد بريد يه ديواري رو بشكنيد و از اونجا تعدادي از دشمنا رو بكشيد.بعدش يه قطاري مياد كه ميگه بايد خودتونو بهش برسونيد و پايين صفحه مينويسه engage enemy armor منظورش چيه؟بعدش كه دنبال قطاره ميرم قطاره رد ميشه و بازي رو ميبازم.نميدونم بايد چكار كنم.آيا كسي اين بازي رو تا آخرش رفته كه بگه اينجا بايد چكار كنيم؟

MRTZ HSV
August 28th, 2009, 14:37
کنار ریل قطار(سمت چپ) یه ساختمون هست که که باید قبل از رسیدن قطار اون رو هدف بگیرید تا ریخته بشه رویه ریل تا قطار نتونه ازش عبور کنه...منم تو این مرحله زیاد موندم تا آخر روش رو پیدا کردم.

من این بازی رو تا آخر رفتم به نظر من این بازی و بازی dirk dagger بهترین بازی های n-gage بودن یادشون بخیر.

mojtaba785
August 28th, 2009, 15:30

سلام
دوست عزیز من این بازی رو با حجم1.5 مگابایت از یه سایت دریافت کردم،(مخصوص نوکیا v3 بود)
باید بگم که 5 تا مرحله داشت و گرافیک بازی هم در حد عالی بود،همین بازی N-Gage حجم زیادی داشت من به خاطر حجم زیادش دانلود نکردم،اما بازی کراش که قبلا از یه سایت دیگه مخصوص v3 بود دانلود کردم،همین بازی رو N-Gage ش رو هم دانلود کردم،هیچ فرقی با هم نداشت
بهتون سفارش میکنم اگه گوشیتونv3 هست،بهتره این بازی رو از لینک زیر دریافت کنید

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
نکته:برای نصب تاریخ گوشی خود را روی 2008/7/2 قرار دهید
منبع :موبایلها
پسورد فایل فشرده:Mobileha – موبايل ها (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

shayan_scooter
August 28th, 2009, 23:29
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان.من 5700 دارم و برنامه N-gage 1.40 1557 رو رو گوشيم نصب كردم.بازي fifa 09 رو هم نصب كردم ولي وقتي ميخوام اجراش كنم يه ارور به شكل Error 100002 ميده و اجرا نميشه.خواهش ميكنم اگه كسي اين بازي رو تونسته اجرا كنه منو راهنمايي كنه

Farid_73_2004
August 29th, 2009, 00:24
سلام

میشه n-gage بر روی 5800 باشه؟

rasaam
August 29th, 2009, 12:39
با سلام
دوست عزيز خود گوشي كه اين قابليت رو نداره و امولاتوري هم فعلا" براش نيومده پس بايد صبر كنيد
يا حق

MRTZ HSV
August 29th, 2009, 13:33
fifa09 میزان رم زیادی می خواد (حدود 30 مگابایت) و روی گوشیهای مثل n73 یا 5700 اجرا نمیشه!
موفق باشید...

MRTZ HSV
August 29th, 2009, 13:36
با شتاب سنج گوشی میشه بازی کرد...ولی هم خیلی سخته...هم بازیها تک توک روش اجرا میشن هم خیلی کند اجرا میشن مخصوصا آسفالت
در هر صورت
اگه خواستی بگو آموزشش رو بزارم...موفق باشی!

shayan_scooter
August 29th, 2009, 16:33
ممنون.يعني اينكه اگه من 30 مگابايت از حافظه گوشيم رو خالي كنم بازم اجرا نميشه؟ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

shayan_scooter
August 29th, 2009, 16:36
سلام.من بازي Age of Empires ® III رو نصب كردم.ولي وقتي ميخوام اجراش كنم اجرا نميشه.اصلا هيچ اروري هم نميده.ميخواستم بدونم مشكل چيه.لطفا منو راهنمايي كنيد.ممنون

MRTZ HSV
August 30th, 2009, 13:54
منظور حافظه رم هست دوست عزیز (مثل رم کامپیوتر)

شما گوشیتون رو از حالت هک خارج کنید,ببنید اجرا میشه؟
اگر با سکمن هک کردید turn plan security رو تغییر بدید
اگر هم با helloOX هک کردید از Rompatcher پچ open4all رو disable کنید.

shayan_scooter
August 30th, 2009, 23:00
با سكمن گوشيمو هك كردم.گوشيمو از حالت هك هم بيرون آوردم ولي تغييري نكرد.خواهش ميكنم كمكم كنيد.خيلي به اين بازي علاقه دارم.ممنون

mobileme
September 1st, 2009, 00:53

آقا برای من فقط بازی وان فول نیست لیست شما ناقص هست برای من خیلی از بازیها نصب شده

shayan_scooter
September 1st, 2009, 01:03
سلام.من وقتي ميخوام بازي one رو نصب كنم آخراش كه ميرسه يه ارور به شكل روبرو ميده.خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد.ممنون Error -1

hadi-star
September 1st, 2009, 20:23
من تازه n96 گرفتم آیا باید حتماngageراحذف کنم و کرک شدهاش رانصب کنم.....

MRTZ HSV
September 1st, 2009, 20:35
شما گوشیتون چی هست؟

شما برای کلاینت های جدید باید نسخه ادیت شده رو دانلود کنید...(پست دوم تاپیک بازی)

نه شما فقط گوشیتون رو هک کنید و بعدش بازی ها رو نصب کنید...

hadi-star
September 2nd, 2009, 11:39
یعنی بازی هایی رو که در mass memory روی حافظه هست هم و تریال می باشد را باید دوباره کرک شده اش رو بگیرم

MRTZ HSV
September 2nd, 2009, 13:50
بله
فقط دقت کنید بازیهایی رو بگیرید که رو گوشیتون فول اجرا میشه!

mobileme
September 3rd, 2009, 16:57

n79 fp2

Reyhan2667
September 6th, 2009, 14:53
MAMNooooooooooooooooooooooooon

Farid_73_2004
September 10th, 2009, 13:34
Im sorry

شما فرمودی:
"************************************
landscape کردن بازی ها:

فقط N82 به این فایل احتیاج داره...(ضمیمه)

پچ OPEN4all رو Apply کنید و با فايل منيجر x-plore یا MODO اين فايل رو به c:\private\10202be9 منتقل كنيد...از برنامه ها خارج شده
سپس گوشي رو ريست كنيد."

یعنی چی؟

MRTZ HSV
September 10th, 2009, 14:07
کدوم یعنی چی؟
landscape یعنی تو حالت افقی
بقیش هم که کاملا مشخصه
گوشی رو تو حالت هک میزارید و اون فایل رو به مسیر مشخص شده میبرید...OK!!!

Farid_73_2004
September 10th, 2009, 16:48
من که نفهمیدم پچ رو فعال کن یعنی چی

حالا انجام میدم شاید فهمیدم

mariness
November 29th, 2009, 15:01
سلام
کلاینت اصلا واسه من نصب نمیشه گوشیم n73 هستش
یه کم install میشه ولی بعدش unable to install میده

salazar.basiliska
February 8th, 2010, 16:26
سلام . کارایی که گفته بودین مو به مو انجام دادم . جز اون پچ ! که گمونم نوشتین فقط برای N82 هست (گوشی من version 20 N95)
و یک فایل txt پیوست بود که اونم کاری باهاش نداشتم چون چیزی راجبش ندیدم توی پست .
حالا بازی crash رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه بعد برمیگرده این ارور رو میده :
exited with return value-1000007
(گوشی رو از حالت هک خارج کردم یعنی security توی secman
ON هست )
اگه میشه بگین اشکال کار کجاست و چکار باید بکنم که بازی اجرا بشه .
ممنون منتظرم

naviad
July 7th, 2010, 10:19
گوشي من n79 هستش. هنگام نصب helloxOX ارور ميده.
مينويسه.certificate may not yet be valid,is expired or phone`s date setting may be incorrect
چكار بايد بكنم.