PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : •♣MyComputer ترفندستان♣• (اختصاصی iruni)

iruni
December 13th, 2008, 20:34
سلام به همه بچه های گل ترفندستان

براتون برنامه ای شبیه My Computer ویندوز ساختم که همچون My Computer به راحتی می تونید وارد پوشه ها تون بشید و اون ها رو باز کنید و تغییرنام بدید و حذف کنید

اما امکانات بیشتری در اختیارتون قرار داره مثلا با یک کلیک می توانید CDDrive خود را باز و با کلیک دیگر ببندید
رنگ پس ضمینه و رنگ فونت را به دلخواه خود تنظیم کنید
با کلیک راست اکثر قسمت های کنترل پنل ویندوز رو می بینید و می تونید به راحتی باز کنید
با یک کلیک کامپیوتر را خاموش کنید و ..

امیدوارم خوشتون بیاد

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Kasra
December 13th, 2008, 20:46
به به، میبینم باز هم با دست پر اومدید iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان.
یک خسته نباشید جانانه دیگه خدمت شما و سپاس بی کران از این همه لطف به سایت خودتون.

nextslit
December 13th, 2008, 21:10
اينجوری پيش بره تا چند وقت ديگه windows ترفندستان هم ميآد بيرون ...:mrgreen:
کارت عاليه ...:bouquet2:

مهندس بهزاد انصاری
December 13th, 2008, 21:39
iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) کارت خیلی عالی بود ولی فقط ای کاش میشد پنجره رو به حالت maximize دراورد.....

aaa57110
December 14th, 2008, 02:08
آقا از ایرانی جماعت هر چی بگی در میاد.بیا یکیش همین iruni عزیز. بابا ایول به هنر و ابتکارت.

امیدوارم امثال شما همیشه سالم و فعال باشن و در آینده و در مراحل بالاتر ( انشاء الله) به کشورمون وفادار.

ممنون.

iruni
December 14th, 2008, 19:57
مرسی از لطفتون بچه ها [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ، این برنامه ورژن های دیگه ای هم خواهد داشت که سعی می کنم قابلیت ماکسیمایز که بهزاد عزیز درخواست کرده بود و چند مورد دیگه رو هم بهش اضافه کنم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

اگر وقت کردم می خوام براتون یه مرورگر اینترنت بنویسم که امکانات جالبی داشته باشه فقط نمیدونم استقبال میشه یا نه
فدای همتون

مهندس بهزاد انصاری
December 14th, 2008, 20:17
بابا ایول..... همینجوری پیش بری مایکروسافت رو میذاری جیب بغلت......
معروف شدی ما هم هستیما به عنوان آبدارچی....... :×: :×:

ستار
December 14th, 2008, 20:48
سلام iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان دمت گرم
مثل اینکه یه مشکلی داره من وقتی رنگ Background را عوض میکنم فونت عوض و قسمت فونت هم همین جوره
به هر حال ممنون ایشالا ورژن بعدی

مهندس بهزاد انصاری
December 14th, 2008, 20:57
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
کسری جان به نظرم ایرونی عزیز لایق جایزه [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] هستش.

iruni
December 14th, 2008, 21:34
سلام مجدد ورژن جدید نرم افزار رسید :grouphugg:

قابلیت های جدید:
اضافه شدن قابلیت ماکسیمم کردن صفحه
تصحیح تغییر رنگ فونت و بکگراند
باز نمودن سایت ترفندستان با راست کلیک و رفتن به گزینه آخر با مرورگر پیش فرض ویندوز خودتون
تغییر حالت نمایش پنجره (Style View) به چهار حالت:

Detail View
List View
Icon View
Tile View

که درحالت Detail View توضیحات کاملی ازجمله میزان فضای آزاد درایو ها و امکانات دیگر ملاحضه می فرمایید. خیلی چیزهای دیگه میشه بهش اضافه کرد که نمی خوام حجمش زیاد بشه تا همه بتونند استفاده کنند منتظر پیشنهاداتتون هستم

iruni
December 14th, 2008, 21:41
راستی نظرتون رو در مورد مرورگر هم بگید
می خوام کاری کنم که اسم سایت رو بنویسید و .com یا .ir یا .org یا .. بودن اون رو از یک لیست کشویی انتخاب کنید و یا یک کلیدی باشه تا هر سایتی که نوشتید با کلیک بر روی اون به آدرس forum.AddressSite یا AddressSite/forum ببردتون . البته هسته اصلی برنامه ای که می نویسم از internet Explorer هست. نظرتون چیه

nitrou
December 15th, 2008, 22:38
جالب بود

Kasra
December 15th, 2008, 22:53
iruni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ابتکارات خوبی است. اگر یک سری امکانات مرتبط به استفاده از انجمنهای گفتگو رو هم در خود مرورگر قرار بدید کار نوینی است. چون همگی فوروم های vbulletin از یک سری المان های استاندارد استفاده میکنند.

iruni
December 16th, 2008, 23:13
فکر خوبیه باید روش بیشتر کار کرد و ایده های بیشتری گرفت
دوستان هم اگر برنامه های کاربردی کوچک خاصی هم خواستند درخواست بدهند درصورت امکان انجام می دم

sarshiw
March 29th, 2012, 20:45
با سلام عزیز دل فایلش خرابه لطفا اصلاح شود.
-=سرشیو=-

Kasra
March 29th, 2012, 23:08
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
فایل پیوست پست اول اصلاخ شد.