PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SMS ها مجانی همراه اول و ایرانسل

rubah_68
December 21st, 2008, 23:48
با سلام خدمت ترفندستانی های گل

بچه ها دو سه هفته می شه که من به چند نفر بر خوردم که بدون شارژ ایرانسل و همراه اول اس ام اس مفدی می دن
واسم خیلی جالب بود هیچ کدوم از این ترفند ها هم که تو اینترنت هم نبود

پس افتادم دنبال این موضوع تا بفهمم قضیه چیه بعد از چند روز متوجه شودم که واقیت داره و با یه دستکاری کوچیک تو گوشی می شه اس ام اس رایگان فرستاد

اینم بگم که یه جور دزدی هستش و نمی دونم ایا همراه اولو ایرانسل از این مشگل بزرگ خبر دارن یا نه
من هم اینو امتهان کردم هم تو ایرانسل و هم تو همراه اول نه شارژ کم می کرد نه چیزی

بچه ها حالا من اینو به همراه اول و ایرانسل بگم خوبه یا نگم بذارم یواش یواش همه بدونن و ازش استفاده کنن؟؟؟؟
ایمیل همراه اول و ایرانسل چیه؟
اگه کسری جان خاستی واسه این که این چرتو پرتای من باورت شن می تونم مستقیم بهت بگم که این مشگل کجاست؟
حالا نمی دونم چیکار کنم روز به روز به افرادی که دارن اینو می فهمن داره بیشتر می شه و همراه اول و ایرانسل خوابن؟
این مشگل مربوط به هر دوی اپراتور هاست

0$$€in}{
December 22nd, 2008, 06:02
خب بگو تا ماهم بفهمیم دیگه

reza76622201
December 22nd, 2008, 06:41
بگيد ما هم بدونيم

rubah_68
December 22nd, 2008, 10:37
چی چی بگیم شما هم بفهمید تا همین جاشم فکر می کنم 1000 نفری میدونه
همین الان با خبر شدم ایرانسل سیم کارت اونایی که غیر مجاز استفاده می کردن رو هشدار داده که دیگه استفاده نکنن

فقط با اجازه کسری جان می گم
کسری جان بگم؟؟؟؟؟
این یه مشگل بزرگه و ابروی همه اپراتور ها مون می ره ؟شدید ابرو ریزی می شه

mrgladiyator
December 22nd, 2008, 10:41
آقا چیزی داری رو کن مجازات و همه چی شم پای بنده :mrgreen:

nextslit
December 22nd, 2008, 10:45
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اگه واقعاً صحت داره به عنوان يک ترفند بفرستش ...:mrgreen:

rubah_68
December 22nd, 2008, 10:45
به قیمت فیلتر شدن ترفندستان؟؟

nextslit
December 22nd, 2008, 10:55
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ترفند اگر به هر علتی مشکل زا باشه خوب مسلماً در سايت قرار نميگيره ، اين قضيه رو بسپر به کسری ...

rubah_68
December 22nd, 2008, 10:55
خواهشن پیغام خصووصی هم ندید
اینو مطرح کردم نذارید ابروی اپراتور ها مون برن شما می گید به عنوان یه تر فند بزنید؟؟؟؟؟؟؟
خیالتون راحت باشه نه وبلاگی می زته نه سایتی این اولین جا هست که دارم این موضوع رو می گم
اونایی هم که دارن استفاده می کنن تنظیمات براشون انجام شده
1000000% هم اینو بگم خیالتون راحت ترفندستان فیلتر می شه یعنی این قدر اپراتور ها مون ضایع می شن

rubah_68
December 22nd, 2008, 11:16
:-x:dash::angry:مطرح می کنم ولی با اجازه کسری جان

اینجوری که می بینم اگه به جای من بودید الان داده بودید خبر گزاری فارس زده بود:angry:

mrgladiyator
December 22nd, 2008, 11:16
می تونستی به کسری پی ام خصوصی بدی و بگی فلان کار و بلدم اما نمی گم. به همین راحتی
نه اینکه 54 تا اسپم شده شه

Arman
December 22nd, 2008, 11:20
آقا اگر نمیخاستی بگی چرا الکی تاپیک میزنی یا بگو یا بگو نمیگم. راحت.

rubah_68
December 22nd, 2008, 11:23
حالا هی جو بدید که بگم بابا می گم کسری جان بگه چشم
برید نگاه کنید هم به کسری پیغام دادم هم میل زدم جواب نمی ده

Arman
December 22nd, 2008, 11:23
این کاری که شما میگی 1000 میدونن تقریبا همه میدونن نه 1000 نفر ولی من دنبالش نرفتم ولی دوستان بلدند. حالا شما بگو.

newgoldenman
December 22nd, 2008, 11:25
rubah_68 عزيز، اگر براي شما اينهمه مهم بود كه اين موضوع رو لو ندين و فقط قصد اعلام اون به اپراتور ها بودين، اصلاً اينجا عنوان نميكردين. و اگر هم چنين نباشه، حالا كه عنوان كردين، پس چرا ميگين كه فقط با اجازه ي كسري جان ميگم به همه؟ مگه كسري جان مديرعامل همراه اول و ايرانسل هست كه بايد اجازه ش رو صادر كنه؟ در ثاني، از اين مدل باگ ها و حفره ها توي همه ي اپراتور ها بوده، هست و خواهد بود. فقط مهم اينه كه هر از گاهي يكيشونو يك نفر پيدا ميكنه، حالشو ميبره، بعد هم كه شيطنتش گل ميكنه و به بقيه ي دوستانش هم ميگه همانا، توي اينترنت پخش شدن همانا، به گوش مسئولين اپراتور هم همانا، و بعد سريعاً اون سوراخو ميبندن! خود من پارسال كه ايرانسل داشتم، تا دلت بخواد پيامك مفتي دادم. به همه ي رفقا هم ياد دادم. چون معلوم بود كه كمتر از چند روز يا چند هفته بيشتر دووم نمياره اينجور موضوعات. پس:

يا شما اينچنين موضوعات رو اصلاً مطرح نكن، يا اگر مطرح ميكني، بدون كه همه خواهان عنوان كردن بقيه اش از جانب شما هستند. و مطمئن باش توي ترفندستان اگر كسي چيزي بلد باشه، به ديگران هم ياد ميده، و اين قانون يادگيري و آموزش هست.

راستي، از لحاظ شرعي و قانوني و هر چيز ديگه اي هم كه فكر كني، هيچ موردي نداره. چرا كه مثل اين ميمونه كه شما نصفه شب درب خونتون رو باز بزاري، بگيري بخوابي تا صبح، و انتظار داشته باشي كه كسي هم نياد بي اجازه داخل منزل و دزدي كنه! از قديم گفتن: مالت رو سفت بچسب، كسي رو دزد نكن!

باز هم همچنان مردد هستي كه بگي يا نگي، بهتره كه نگي! ولي خوب، ميگن كه: يك مو كندن از خرس غنيمته! اينو چند سال ديگه متوجه ميشي ;)

يه نيگه به اين تاپيك بندازي، متوجه ميشي كه چه كار اشتباهي كردي، يه عالمه پست هاي بي مورد و اسپم.

0$$€in}{
December 22nd, 2008, 11:37
ای بابا سر کاریه اگه نبود که میگفت

Arman
December 22nd, 2008, 11:41
نه عزیز سرکاری نیست و خیلی هم چیز بزرگی نیست بگردی زود پیدا میشه.

Afshin_R
December 22nd, 2008, 11:58
خوب ما منتظریم،فقط دستمونو تو پوست گردو نزارین.

rubah_68
December 22nd, 2008, 12:06
اقا لپ کلوم اینه که مرکز پیام ها رو عوض می کنی هم تو ایرانسل هم تو همراه اول و بدون شارژ صفر ریال هر چند ملیون اس ام اس می خای مفتی می دی ولی به خدا من ازش استفاده نکردم فقط واسه امتهان ازش استفاده کردم

دیگه نخواید که مرکز پیام هاشو بگم هر کس هم می گه که تو نت می ذارن به دنبالش بگرده پیدا کنه

من نمی دونستم که واستون spam میاد از همتون پوزش می طلبم

MRTZ HSV
December 22nd, 2008, 12:18
خسته نباشی!
اینو که میدونستیم حالا باید به کدوم مرکز پیام عوض کنیم
قبلا یه چند تا شماره بود کار میکرد الان دیگه کار نمیکنه.

Arman
December 22nd, 2008, 12:25
آفا من هم که گفتم همه بلدن دیدی حالا
و همون طور که دوستان گفتن فقط شماره شاید عوض شده باشه که اونم زود میرسه.

rubah_68
December 22nd, 2008, 12:37
خوب بنده های خدا من یه مرکز پیام میدونم که 100 سال سیاه هم هیچ کس ازش با خبر نمی شه اونایی هم که دارن استفاده می کنن نمی دونن چی هست
که هم تو همراه اول
هم تو ایرانسل
هم تو تالیا
کار می کنه
اونارو من 60 سال پیش می دونستم
ولی من مقصودم اینه که یه مرکز پیامه که رو تمام اپراتور ها کار می کنه ایا اینو کسی می دونه؟؟؟؟؟
و تا اونجا که می دونم نمی تونن ببندنش یه جور مرکز پیام جهانی هست

حالا اگه می دونید که هیچ ولی نمی دونید بگردید دنبالش نمی خاستم اینارو بگم ولی دیگه ناچار شدم

Arman
December 22nd, 2008, 12:42
دوست عزیز من که نمیدونم و اینکه شما نمیگی برمیگرده به خودت ولی تو ترفندستا هرکی هرچی میدونه میگه. وفکر میکنم منظور شما از این تاپیک این بوده که بگی من چیزی بلدم که هیچکس بلد نیست

Arman
December 22nd, 2008, 13:00
دوست عزیز قصد من بی احترامی نبوده .
موفق باشی و اگر ناراحتی پیش اومد ببخشید.

jeminiv
December 22nd, 2008, 13:05
rubah_68 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ممنون از مطلبي كه گذاشتيد ولي عنوان تاپيكتون و پستاتون موضوع رو خيلي بزرگ نشون مي داد ولي در كل موضوعي بود كه اكثر دوستان يه آشنايي نسبي در مورد Message Center داشتند.:yes:
شما هم اگه از مطلبي در زمينه IT اطلاع داريد وقتي تاپيك مي زنيد كه نبايد دريغ كنيد اگه هم مورد خلافي باشه كسري جان خودش رسيدگي مي كنه.
ولي در كل اين مخابرات ما فكر نمي كنم كاري باشه كه نتونه انجام بده.:mrgreen:

بهتره قبل عنوان تاپيكتون [حل شد] رو اضافه كنيد تا تاپيك ادامه پيدا نكنه.

mrgladiyator
December 22nd, 2008, 13:34
آقا حالا همه گیر ندید دیگه...
حالا یه چیزی گفت و بعدشم گفت نمی خوام بزارم... دیگه نباید زدش که
تا همین جاشم که گفتی ممنون ;)

rahimonline
December 22nd, 2008, 14:20
:mrgreen::mrgreen: نکنه پول میخواد اگه میخواد خب واسم پیغام خصوصی بدید من میریزم چون من هر چی در میارم میدم به ایرانسل فکر کنم بخوان یکی از بهترین کلاهبرداران ایران رو معرفی کنند همین ایرانسل باشه خیلی نامردی کرده واسم موفق باشید :thumbup1:

vahid2010
December 22nd, 2008, 14:39
سلام به دوستای گلم.
من خودم مطرح کردم موضوع رو.زیاد به بدبخت گیر ندید.برید به آدرس زیر ببینید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]