PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش رایگان جبر و احتمال - بخش استدلال (به صورت فلش)

AhmadSH
January 3rd, 2009, 19:39
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
جبرواحتمال از دروس سوم ریاضی دبیرستان است که اینجانب اقدام به طراحی آموزش مولتی مدیای آن به صورت فلش نمودم که شما میتوانید به رایگان آنرا دانلود نمایید.بخشهای بعدی مثل رابطه در آینده طراحی میشود.دانلود کنید و نظر دهید
دانلود جبر و احتمال بخش اول بصورت فلش (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

در يافت فلش پلير فارسي نسخه 7 پرتابل با حجم حدود 467 كيلوبايت (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
منبع (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

gtm396
February 1st, 2009, 12:23
خیلی ممنون از اینکه قبل از من به معرفی این فایل آموزشی پرداختید

gtm396
February 1st, 2009, 12:31
من یک دوره با یک موسسه آموزشی در خصوص آموزش مجازی فعالیت داشتم ولی بدلیل عدم همکاری و انجام ندادن تعهداتش از آن موسسه خارج شدم و اکنون مایلم فایل آموزشی ضرب دکارتی را از مجوعه جبر و احتمال برای دانلود رایگان قرار دهم دانلود کنید و نظر دهید
پسورد فایل: تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
پس از نصب کردن فایل rabeteh.htm را یافته و کلیک نمایید. در ضمن برای شنیدن صدای مولف(اینجانب) باید برنامه real player را نصب کنید. لینک دانلود:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

arghabaei
January 7th, 2010, 21:51
بسیار بسیار متشکر :thankyou2: :bliss: