PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاخره نسخه بتای ویندوز 7 رسما ارایه شد اما اگر می توانید دانلودش کنید !!!

AhmadSH
January 10th, 2009, 11:16
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
مایکروسافت خیلی سعی کرد که خوش قول باشد و طبق اعلام استیو بالمر (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) نسخه بتای ویندوز هفت را به موقع عرضه کند اما اعلامیه مایکروسافت برایش دردسر درست کرد. مایکروسافت اعلام کرده بود که به 2.5 میلیون نفر اولی که ویندوز هفت را دانلود می کنند لایسنس ( مجوز رسمی استفاده ) این نسخه را خواهد داد. اما همین حرف باعث شد که کاربران برای دانلود ویندوز هفت به سرورهای مایکروسافت هجوم بیاورند.

ویندوز 7 بتا از ساعت 8 دیشب به وقت ایران برای دانلود در دسترس قرار گرفت اما سرورهای مایکروسافت چند دقیقه بعد به دلیل هجوم کاربران نتوانست پاسخ گوی سیل متقاضیان دانلود باشد و کرش کردند.

سرانجام مایکروسافت مجبور شد که دانلود را متوقف کند. هم اکنون در صفحه دانلود مایکروسافت از کاربران عذر خواهی کرده و اعلام کرده که در حال اضافه کردن سرور برای امکان دانلود ویندوز 7 است.

بنابراین اگر می خواهید ویندوز 7 را از سایت مایکروسافت دانلود کنید باید هنوز صبر کنید.

به روز رسانی:
هم اکنون لینک دانلود مستقیم ویندوز هفت بتا اعلام شد. می توانید ویندوز 7 را از این آدرس ها دانلود کنید:

ویندوز 7 بتا بیلد 7000 نسخه 32 بیتی - حجم 2.44 گیگابایت (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
ویندوز 7 بتا بیلد 7000 نسخه 64 بیتی - حجم 3.15 گیگابایت (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
خبر های جدید در مورد دانلود ویندوز 7 در همین مطلب اضافه خواهد شد.

چند توضیح ضروری :
فایل های دانلودی به صورت ISO یک DVD هستند. بنابراین بعد از دانلود باید آنها را روی یک DVD رایت کنید.
اگر لایسنس ویندوز 7 را نداشته باشید می توانید به مدت یک ماه از آن استفاده کنید. و اگر موفق به گرفتن لایسنس بشوید ویندوز 7 بتا تا تاریخ 1 اگوست 2009 بر روی کامپیوتر کار خواهد کرد. آن موقع احتمالا یا باید به ویندوز قبلی برگردید یا اینکه نسخه دیگری از ویندوز 7 ارایه میشود ( شاید هم نسخه اصلی )
اگر بخواهید از حالت ارتقا استفاده کنید باید ویندوز ویستا سرویس پک 1 را داشته باشید. در غیر این صورت باید ویندوز هفت را مجزا نصب کنید. لایف هکر یک راهنمای بسیار خوب برای نصب مجزای ویندوز هفت نوشته که می توانید آن را در اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ببینید.
این نسخه بتا است بنابراین قبل از نصب پشتیبان گیری از اطلاعات را فراموش نکنید.
مایکروسافت اعلام کرده که نسخه بتای دیگری فعلا ارایه نخواهد شد.

dragon_boy
January 10th, 2009, 12:46
سلام من از دوستان خواهش مي كنم هر كي ويندوز7 را دانلود كرده يكي هم براي من بفرسته اخه تو اين شهر ما هيچ كجا سرعت دانلود بيش تر از 5 كيلوبايت نيست اين هم اي دي من
ashk_gool

asibi
January 10th, 2009, 13:03
دانلود نمی شه

AhmadSH
January 10th, 2009, 13:20
esi2008 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان من الان امتحان کردم لینک موردی نداشت نزدیک به 1 MB هم دانلود کردم

asibi
January 10th, 2009, 14:02
لینک موردی نداره ولی ظاهرا با ایران مشکل داره چون با وی پی ان به راحتی دانلود میشه

worldm
January 10th, 2009, 15:57
كسي نميتونه دي وي ديشو رايت كنه بعد بفروشه خواهشا

shahin_am2
January 10th, 2009, 17:09
توی یک قسمت از توضیحاتش نوشته که "enter your license key" من از کجا باید لایسنس کی شو بگیرم؟

dragon_boy
January 11th, 2009, 14:37
من هم با نظر آقاي worldm موافقم لطفا يكي اين كار را انجام بدهد

mrgladiyator
January 11th, 2009, 15:20
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
مایکروسافت یه سری آی پی های ایرانی رو بسته ( تحریم بازی و این حرف آ)

mrgladiyator
January 12th, 2009, 09:11
یکی از مدیران تیم ویندوز مایکروسافت در وبلاگ خود اعلام کرده است که محدودیت اعمال شده برای دانلود و دست یابی به لایسنس ویندوز 7 بتا اصلا درست نبوده و مایکروسافت محدودیت 2.5 میلیون نفری برای دریافت لایسنس را نادیده خواهد گرفت و از هم اکنون تا 24 ژانویه (تقریبا 2 هفته دیگر) برای دانلود ویندوز 7 و دریافت لایسنس مهلت خواهید داشت:

با توجه به استقبالی که شما از ارائه نسخه بتای ویندوز 7 داشته اید و خواهان تجربه آن هستید، ما تصمیم گرفتیم محدودیت 2.5 میلیون نفری را نادیده بگیریم و ویندوز 7 بتا را به مدت 2 هفته به صورت عمومی عرضه کنیم. در این مدت شما می توانید این ویندوز را دانلود کرده و کد لایسنس را دریافت کنید.

mrgladiyator
January 12th, 2009, 09:31
البته برای اینکه نسخه ی 8 ماه رو دانلود کنید...
اول به این صفحه برید (live.com) بعد وارد سایت بشید ( اکانت اگه ندارید سریع بسازید ) بعد که وارد شدید...
بعد به صفحه ی دانلود برید لایسنس ( مجوز رسمی استفاده ) نمایش داده میشه ....
( که برای نمونه تو ضمیمه گذاشتم ( اونی که خودم گرفتم )
فقط یه مشکلی هست....
انلود و می زنم دانلود نمیشه...
کسی چیزی نمی دونه ؟

web_2010
January 13th, 2009, 07:15
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اگه تب اكسپلوره فاير فاكس ويا از Internet Explorer Browser استفاده كن ميشه دانلود كرد ولي حجمش حدود 2-3 گيگا بايتها

mrgladiyator
January 13th, 2009, 07:17
دیگه بیخیالش شدم- از تورنت دارم دانلود می کنم.

nextslit
January 13th, 2009, 07:43

بايد از IE استفاده کنی نه Firefox !!!

Windows XP
January 13th, 2009, 08:08

باید از IE استفاده کنی . من مشکلی ندارم . خوبیش به اینه که قابلیت Resume هم داره .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

درضمن با IP ایران نمیتونم دانلود کنم . تو لیست Live Email هم ایران نیست . :dep:

dragon_boy
January 13th, 2009, 09:02
من كه سرعتم پايينه ولي تونستم با برنامه اينترنت دانلود منييجر 1 مگش را بگيرم