PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن password یاهو میل

mohammad_aa65
September 11th, 2005, 08:58
سلام
منظور من از هک یاهو میل این نبود که یه فایل ویروس یا تروجان برای طرف بفرستیم بلکه شنیده بودم میتونیم یه میلی به شخصی بزنیم به این ترتیب که اگه طرف اون باز کرد source صفحه ی میل طرف برای ما فرستاده میشه بعد خودش هم sign out میشه یعنی مجبوره برای اینکه دوباره به میل وارد بشه دوباره user and password وارد کنه!!! :!:
:!: آیا شما در این مورد اطلاعی دارید؟ :?:

Kasra
September 11th, 2005, 14:20
رفیق تا اونجا که اطلاعات ما قد میداد منظور شما Fake Page بوده
این Fakr page ها بدین صورتن که صفحه ای که شما یوزر و سوردت رو تو یاهو وارد میکنی شبیه سازی میکنن
و هنگامی که یوزر و پسورد رو وارد کردی اون یوزر و پسورد برای ما فرستاده میشه
خب ما برای راحتی شما یکی از این صفحه ها رو که داشتیم برای شما قرار دادیم
پس از دریافت فایل Zip رو باز کن و از حالت فشرده خارج کن
بعد یک صفحه هست به نام yahoo.htm اون رو باز کن میبینی که صفحه میل یاهو شبیه سازی شده
بعد رو هر جایی از صفحه راست کلیک میکنی و view source رو میزنی
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
بعد متن رو Save کن
خب حالا توی میلی که برای هر کسی میخوای بفرستی این کدهای html رو قرار میدی اون وقت کافیه طرف گول بخوره و یوزر و پسش رو وارد کنه اون وقت این یوزر و پس به این ایمیلی که اینجا وارد کردی فرستاده میشه

:lol: موفق باشی
راستی لطفا اگه خواستی ادامه یه بحث رو بنویسی تاپیک جداگونه باز نکن و زحمت بکش تو همون تاپیک قبلی ادامه اش رو بنویس- ممنون

mohammad_aa65
September 11th, 2005, 14:37
چشم . ببخشید دیگه

amir_badansaz
September 14th, 2005, 10:01
سلام می خواستم بپرسم ایا دیگه برنامه magic ps ورژن جدیدش نیومده و روی یاهو مسنجر 7 کار کی کنه؟

Kasra
September 14th, 2005, 12:14
ورژن آخرش كه هنوز نيومده ، اون قبليم مثل اينكه رو ياهو7 كار نميكنه :roll:

samand
December 5th, 2005, 21:58
اقا کسری سلام. من فایل رو گرفتم و کارهایی که شما گفته بودید را هم انجام دادم ولی کار نکرد و رمزی به ادرسم ارسال نشد :( خیلی مهمه و ممکنه راهنمایی کنید؟ :roll: خواهش میکنم.

Kasra
December 6th, 2005, 11:03
samand, جان حق با شماست من هم زدم عمل نکرد ، باید گفت که دیگه Fake Page درست حسابی بر روی اینترنت وجود نداره ، چون یاهو همشو تشخیص داده و میبنده ، در صورتی که یک فیک پیج جدید یافتم حتما اینجا قرار میدم تا همه استفاده کنن :?

samand
December 6th, 2005, 23:41
ممنون کسری جان. منتظر خبر شما هستم. راستی برنامه magic-ps-15se رو شما تست کردید؟ اون هم عمل نکرد :(

Kasra
December 7th, 2005, 10:51
samand, جان Magic Ps هم همون طور که گفتم روی یاهو 7 جواب نمیده :oops:

omid_26702
December 9th, 2005, 03:50
سلام
يه سوال داشتم!!!!!!!!!!!!
يك دفعه يك نفر پسورد ياهو من رو عوض كرده بود من هم اطلاعاتي كه داشتم رو يادم نميومد كه بتونم عوضش كنم.يه دوستي داشتم كه ادعا ميكرد كه همه چي بلد وقتي بهش گفتم در عرض چند ساعت پسورد من و پيدا كرد ولي هيچ وقت به من نگفت چه جوري اين كار رو ميكنه
به نظر شما چه طور اين كار رو كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samand
December 9th, 2005, 20:51
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ممنونم و منتظر راهنمایی شما هستم. همیشه موفق باشید.

jadoogar
December 9th, 2005, 21:55
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ممنونم و منتظر راهنمایی شما هستم. همیشه موفق باشید.[/quote]ببخشید.. من پسورد آی دی خودم رو تو یاهو میل عوض کردم ! و اونو ترکیب از alt و عدد قرار دادم .. ولی الان هر کاری میکنم ای دی من باز نمیشه .. میشه شما یه راه حل به من بگید.... من پسورد رو اینچنین وارد کردم : alt+123 بعدشalt+456 وبعدش اسم و space رو 3 بار زدم ......!!!! حال چه کنم ؟؟؟؟؟ اون آیدی اصلی من هم بود ؟؟؟!! :cry:

Kasra
December 9th, 2005, 22:27
jadoogar, جان شما از اون ترفند استفاده کردید! همون طور که نوشته شده بود اون ترفند فقط به درد تغیر آیکون ها میخورد! چون در اصل تعریف نشده هستند برای ویندوز ؛ ای کاش ازش استفاده نمیکردید برای پسوردتون.
به هر شکل چندین شکلش رو سعی کنید. یه بارم توی آیکون ها انجام بدین و اون رو کپی پیست کنین تو جای پسوردتون ، شاید حل شد!
اگرم حل نشد این ترفند شاید به کارتون بیاد:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

SAN
December 10th, 2005, 00:11
in safhe yahoo mail ke ghadime va kesi gol nemikhore bayd jadidesh bashe age mitonin safhe jadid yahoo mail ro bezarin ta id va pss taraf bezane

SAN
December 10th, 2005, 00:13
magic-ps-15se ++ in akharin noskashe ke omde ta hala ham jadidtaresh na umade baraye man ham roye yahoo 7 kar nemide

atila_p
December 12th, 2005, 17:44
سلام ----من از وب کم که استفاده میکنم..با این کهoff line
هستم بازم دوستان میفهمند...لطفا راهنمایی کنید
و ایا امکان داره صدای یا هو را بگیره...منطور کسی است که تو کنفرانس نیست :?:
((voice chat,,conferane

Kasra
December 13th, 2005, 15:15
atila_p,جان آیا دوستان شما قبل از اینکه بفهمند شما on هستیید یا نه شما را دعوت به کنفرانس میکنن؟
یعنی یه همچین پیغامی براتون میاد ؟ :
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

SAN
December 22nd, 2005, 11:50
fake page jadid yahoo ro kasi nadare bezare?

Kasra
December 22nd, 2005, 14:26
SAN, جان من فقط یه دونه Fake page جدید برای یاهو پیدا کردم که جدأ عالیه ولی فقط رایگان نیستش :cry:
میتونید اینجا خود فیک پیج رو ببینید ، دقت کنید اصلا یوزر و پسورتون رو تو این صفحه ای که باز میشه وارد نکنید!:
از اینجا هم میتونید بخریدش: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

SAN
January 9th, 2006, 11:15
merc kasra jaan vali fake page vase man baz nemsieh lol,hatta safhe kharid badesh in ke malome asaln yahoo mail nadare hehe

Kasra
January 9th, 2006, 11:20
SAN, جان زمانی که من این پست رو زدم این صفحه درست بود اما الان دچار مشکل شده .

SAN
January 9th, 2006, 11:25
ok np aziz

reza_sh
January 9th, 2006, 13:18
mohammad_aa65
من یک بار user,password آیدی خودم را زده وبعد از چند روز دیگر در یکی از نامه ها دیدیم همان را نشوته است

reza_sh
January 9th, 2006, 13:18
mohammad_aa65
من یک بار user,password آیدی خودم را زده وبعد از چند روز دیگر در یکی از نامه ها دیدیم همان را نوشته است

To0pi
January 9th, 2006, 14:19
IP چیست ؟
:mrgreen:

Kasra
January 9th, 2006, 14:23
To0pi, جان IP شماره‌ ايست که به هر کامپيوتر متصل به اينترنت داده می‌شود تا بتوان به‌کمک آن شماره به آن کامپيوترها دسترسی داشت. اين عدد برای کامپيوترهايی که حالت سرور دارند (مثلا سايت‌ها) و نيز کامپيوتر‌های کلاينتی که معمولا به روشی غير از شماره‌گيری (Dial Up) به اينترنت وصل هستند، عددی ثابت و برای ديگران عددی متغير است. مثلا هر بار که شما با شرکت ISP خود تماس گرفته و به اينترنت وصل می‌شويد، عددی جديد به شما نسبت داده می‌شود.
اين عدد يک عدد ۳۲ بيتی (۴ بايتی) است و برای راحتی به‌صورت زير نوشته می‌شود:
xxx.xxx.xxx.xxx که منظور از xxx عددی بين ۰ تا ۲۵۵ است (البته بعضی شماره‌ها قابل استفاده نيست که بعدا علت را توضيح خواهم داد). مثلا ممکن است آدرس شما به صورت 195.219.176.69 باشد. حتی اسم‌هايی مثل [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] که برای اتصال استفاده می‌کنيد، در نهايت بايد به يک IP تبديل شود، تا شما سايت ياهو را ببينيد.
در IP معمولا xxx اولی معنای خاصی دارد، که بعدا توضيح می‌دهم... فقط اين را بگويم که اگر به روش Dial Up به اينترنت وصل شويد، معمولا عددی که به عنوان xxx اول می‌گيريد، مابين 192 تا 223 خواهد بود.اين توضيح برای تشخيص کامپيوترهای کلاينت از سرور (حداقل در ايران) بسيار می‌تواند مفيد باشد.
بعد از اتصال به اينترنت برای به دست آوردن IP خود، از دستور IPCONFIG در command prompt استفاده کنيد.

elaahe, جان لطفا بیشتر توضیح دهید!

SAN
January 11th, 2006, 00:21
barnameyi mikahm vase hack kardan age kasi dare lotf kone bede ya linke sho bege ta beram dl konam be ghayr az sub 7 va mps ke mps ham roye yahoo 7 kar nemide ye hacki mikham ke roye yahoo 7 kar bede

Mohsen_car
January 13th, 2006, 19:51
سلام من شنیدم اگر به یاهو Helper یه کلمه خاصی بفرستیم .
قاط می زنه و پسورد کسی رو که بخواهیم به ما می ده .

azee
January 14th, 2006, 08:13
toopi عزیز
راه راحت تر برای بدست آمردن ip اینه که:
درمنوی start بری به گزینه یrun
بعد اونجا cmd رو تایپ کنی
بعد برات یه صفحه ی مشکی باز میشه
اونوقت اونجا فرمان ipconfig رو تایپ میکنی واینتر میزنی
اونوقت ip سیستمت رو بهت میده

SAN
January 14th, 2006, 18:38
elahe jan motavaje nashodam ke chi goftin sharmande
mohsen jan chenin fekri nakonam ke migin bashe vali ye rahi hasr ke bayad mail koni be yahoo ke passe tarafo behet bede

azee
January 15th, 2006, 07:56
toopi عزیز متوجه شدی ip چیه

SAN
January 15th, 2006, 14:24
ip ro mishe az tarighe blog ham bedast avord

delkhosh
June 3rd, 2008, 22:30
سلام
من نیاز به یک برنامه ای دارم تا از طریق آن آدی و پسورد میل منو که دزدیدن بدست بیارم
در ضمن نمی خواهم که اون بدونه من پسوردشو دارم
ممنون میشم منو راهنمایی کنی

Samet K2
June 4th, 2008, 15:59
delkhosh عزیز خوش اومدی به ترفندستان... خب شما میتونید با استفاده از Forgot Password پسوردتون رو پس بگیرید، البته اگه سوالهای رو که موقع ثبت ID جیدی ازتون پرسیده شده خاطرتون هست ، مثل سال تولد و روز و ماه و سالش و اون سوال امنیتی که شامل Whats Your Pets name ? و What's Your first school name و ...

و اگر نه فکر میکنم که راه مورد نظر شما اینه که یه تروجان سرور رو روی سیستم کسی که پسوردتون رو دذدیده آپ کنید و بعد وقتی طرف رفت توی E_mail شما پسورد برای شما فرستاده بشه ؟!! که خب اینم راهیه!!

اگر منظور شما این بود میتونید از برنامه هایی مثل Yakoza استفاده کنید که ضریب خطای اون خییلی پایینه و خیلی هم قدرتمنده... به این دلیلی برنامه هایی مثل Yahoo Spy و ... رو بهتون پیشنهاد نمیکنم که اونها همیشه درست عمل نمیکنن و در اکثر مواقع تو اطلاعاتی که برای شما سند میکنن رو به روی Password که مهمترین گزینه هست خالیه!!! به همین دلیل میگم که از Yakoza استفاده کنید خیلی بهتره که قبلا سایت Nofozgar این برنامه رو برای فروش گذاشته بود ولی فعلا سرورشون خرابه!!!

اگه جای دیگه ای لینکش رو پیدا کردم حتما براتون میذارم...

موفق باشی

raha666
June 4th, 2008, 23:08
پیدا کردن پسورد یاهو مسنجر در حال حاضر کاملا غیر ممکن شده یعنی از ورژن یاهو7 به بعد یاهو اقدامات امنیتی رو بیش از اندازه بالا برد و magic-ps رو کاملا از بین برد. و این برنامه دیگه به درد نمیخوره، یه زمانی با مجیک پی اس میشد خیلی کارها کرد، ولی الان بی فایده است.من همه روش ها رو امتحان کردم،خیلی گشتم و همه برنامه و ترفنده ها رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.شما هم دنبالش نگردید که فقط وقتتون رو هدر دادید.
می تونم بپرسم دوست شما پشت سیستم شما یعنی کامپیوتری که شما قبلا پشتش بودید این کار رو کرد؟ یا از یه سیستم دیگه؟؟

dany_3p4u
June 5th, 2008, 00:17
کار که نشد نداره ولی به دردسرش نمی ارزه

مثلا تو سایت شبگرد یه دوستی با آی دی تک فنر همچین برنامه یی نوشته . یه مدل قئیش پولیه ضیفه مجانی . کسایی هم که استفاده کردن جواب گرفتن . من دنبالش نرفتم ..

Samet K2
June 5th, 2008, 01:29
raha666 جان دلیل شما برای این که میگی نمیشه چیه ؟ یکی از دوستان خودم 2 بار ID منو هک کرد با همین تروجان ، ولی من سریع رفتم به همین بخش Forget Password و از اونجایی که سوالات امنیتی رو یه جا یادداشت کرده بودم تونستم پسوردمو پس بگیرم... و Magic PS هم از همون اول هم چندان کارایی خاصی نداشت به نظر من... من بارها درباره این روش تو سایت گفتم و 100% هم عملیه و جواب میده.. اگر درباره Yakoza نمیدونید خیلی مختصر بگم که Yakoza یکی از قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه بدست آوردن Password و کلید های فشار داده شده توسط کاربر هست و در واقع یک Keyloger بسیار قدرتمند هست و به اینصورت کار میکنه که شما بعد از ساختن تروجان سرور به وسیله Yakoza که قطعا در اون E_mail خودتون رو قرار دادید تا مشخصات قربانی برای شما ارسال بشه باید اون رو برای طرف مقابل سند کنید و طرف باید تروجان رو اجرا کنه تا نه نتها پسورد آیدی طرف مقابل بلکه میتونه پسورد وبلاگ و Connection و هر چیز دیگه ای رو به شما بده. از یکی دیگه از ویژگی های این نرم افزار میتونیم به توانایی Update اون از سایت اصلی اشاره کنیم که در صورت Update توسط هیج آنتی ویروسی قابل شناسایی نخواهد بود و به صورت مخفی اطلاعات رو برای شما سند میکنه.

این هم چند نمونه وبلاگ و ID هک شده توسط یکی از دوستانم :

وبلاگهای هک شده

آیدی های هک شده

Yasi_khoshbakht
yasii_vorojak
nastaran_roz_19
feri_hacker
george_bush021
ahmad_music84
shabebaroony
Vahid_shoter

اینها همه نمونه های خوبی برای ثابت کردن قدرت Yakoza هستند....:ok:

موفق باشید :clap:

asibi
June 5th, 2008, 01:51
غیر ممکن واقعا غیر ممکنه مگه میشه مثلا کسی که هم پسورد رو فراموش کرده و هم سوالات امنیتی رو پسوردشو پیدا کنه؟

Samet K2
June 5th, 2008, 02:33

esi200 عزیز منظور من این نبود که غیر ممکن غیر ممکنه... منظور این بود که غیر ممکن،غیر ممکنه (به ویرگول دقت کنید)

بله چرا نمیشه شما مطلب منو یه بار دیگه مرور کن متوجه میشی... خب حالا من خلاصه ملب رو میگم :

یه شخصی پسوردش دذدیده میشه و میدونه که کی ایم کاره کرده پس عزمشو جم میکنه و یه تروجان سرور رو برای طرف میفرسته، طرف هم از همه جا بی خبر اجراش میکنه و وقتی اجرا نمیشه پاکش میکنه آما ! حالا دیگه سستمش آلودست ونه تنها وقتی وارد E_mail خودش میشه اون شخص میتونه تلافی کنه و پسوردشو بگیره بلکه اگه طرف وارد E_mail دوستش بشه که دذدیده پسورد اون هم برای این شخص فرستاده میشه و با یک تیر دو نشون زدید. هم پسورد خودتون رو پس گرفتید و هم ID طرف مقابل رو برای تلافی هک کردید، به همین راحتی...:clap::clap:

yek_mosafer
June 5th, 2008, 04:26
دوستان عزيز براي از دست ندادن اطلاعاتتون در صورتيكه پسورد و يوزر يادتون رفته ازيتن طريق اقدام كنيد:
ابتدا از پوشه ياهو فايل myprofile رو در جاي ديگري كپي كنيد وبعد ياهو رو پاك كنيد حالا دوباره ياهو رو نصب و محتويات پروفايل قبليرو برگردونيد داخل پروفايل ياهو جديد حلال يه id جديد بسازيد ميبينيد كه محتويات برگشتن و شما اطلاعاتتونو از دست نداديد...

محمدسربدار
July 21st, 2008, 16:05
سلام به همه دوستان
برایه اینکه یه آی دی و یا یک وبلاگ رو هک کنین
نیازی نیست که ورژن یاهو طرف بالا یا پایین باشه
بلکه بستگی به این داره که آنتی ویروسش آپ دیت باشه یا نه
البته اونم هم در یه صورت جواب میده که الآن براتون میگم
راهت ترین راه برایه هک آیدی و خوندن آرشیو مسیج طرف
و دیدن دکمه هایه زده شده توسط ویکتیم
تروجانه که ملزوم به اینه که برنامه هایه جدید تروجان سازی داشته باشین
تا آنتی ویروس ها پیداش نکنن
خیلی چیزه خوبی خودم تا هالا حداق 200تا زدم
اینم 3تا برنامه که واقعا عالی هستن برایه این کار
(spy yahoo&heykeyloger&yakoza)
البته من خودم فقط با اسپای یاهو کار میکنم
حرف نداره
و یه روش دومی هم هست
که اسمش فیک پیجه
همونطور که از اسمش معلومه
یه صفحه تقلبیه
از هر سایتی میتونه باشه بستگی به کار شما داره
مثلا اگه بخوایین پس آیدی بزنین باید از صفحه یاهو استفاده کنین و ...
کار باهاشون زیاد جالب نیست
ولی به هیچ عنوان آنتی ویروس پیداش نمیکنه
ولی لازم هست که شخص ویکتیم یکم خول باشه تا کلک بخوره

امید وارم آموزشم بدرد خورده باشه

محمدسربدار
July 21st, 2008, 17:20
من به همه دوستان پیشنهاد میکنم داخل گروه اررور برای یاد گیری و دریافت برنامه هابه به روزه هک عضو بشن
و یه سر هم به اینجا بزننآموزش+هک+امنیت+خطر (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

یاحق
محمدسربدار

mehdi221
July 12th, 2011, 15:55
من یه روش ساده تو سایت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] پیدا کردم.
در Gmail , Yahoo و سایر میل سرور ها روشی برای بازیابی پسورد های فراموش شده وجود دارد .برای مثال در یاهو!میل کاربر پس از در خواست بازیابی پسورد ، سرور مربوطه (Recovery Server) چند سوال امنیتی می پرسد و پس از اطمینان از ماهیت کاربر پسورد فراموش شده را از طریق اجرای کدی بنام Password recover code به Alternate Email می فرستد.در روش زیر Password recovery code شبیه سازی شده و در آن برای جلب اطمینان سرور از email و password هکر بجای سوال امنیتی استفاده شده و از email هکر بجای Alternate email استفاده می شود.اگر قربانی اقدمات امنیتی یاهو را (به احتمال زیاد) رعایت نکرده باشد موفقیت شما قطعی است .

حالا اگه با اصل مطلب مشکلی نیست شروع می کنیم :
الف ) وارد فضای ایمیل خودتون بشید و صفحه ارسال ایمیل جدید را باز کنید
ج ) در قسمت موضوع نامه (Subject) متن زیر را با دقت کپی کنید

re-s-4266 back line #del

د) در قسمت متن نامه کد زیر را با رعایت تغییرات مورد نیاز کپی کنید
تغییرات مورد نیاز :

کد :

start (resend-pass) if check-confirm(hackermail,hackerpass)==true
resend-pass(victimmail,hackermail,1)/no-error enable
end(1)/no-error enable

ه ) حالا کل مطلب را مرور کنید و ایمیل را با فشردن Send ارسال کنید.

نکات مهم :

از تاریخ ایجاد ایمیل هکر باید حداقل 30 روز گذشته باشد.

حتی یک کارکتر اضافه در متن یا موضوع نامه باعث شکست در این روش می شود.

اگر پسورد هکر حاوی کارکتر هایی مثل _ * >< () & و یا مشابه آنها باشد احتمال موفقیت کم می شود.
موفق باشید.