PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۱۵ دقیقه تماس رایگان با آمریکا

hamid reza
January 16th, 2009, 11:34
قطعا هر کدوم از ما ممکن هست یک موقع نیاز به تماس با خارج از کشور داشته باشیم. خوب اولین گزینه این هست که گوشی تلفن خونه رو یا اگر که بشه محل کار رو - چه بهتر - برداریم و شروع کنیم به گرفتن شماره کشور مقصد، اما خوب هر چیزی یک نرخی داره ! برای تماس ارزون تر از این می تونید از کارتهای تلفن موجود تو بازار استفاده کنید خیلی راحت و ارزون تر می تونید تماس بگیرید. اما تاحالا به تماس مجانی فکر کردید ؟
سایتهای زیادی هستند که ادعا می کنند با استفاده از نرم افزار اونها می تونید به رایگان به جاهای مختلف دنیا زنگ بزنید نصف این نرم فزارها محدودیت دارند و بعد از نصب کامپیوتر شما به انواع نرم افزار های جاسوسی و یا تبلیغات آلوده میشه، شاید به خاطر همین قید تماس رایگان رو بزنید.
اما اگر مقصد تماس شما آمریکا یا کاناداست و یک خط اینترنت نسبتا پرسرعت هم دارید من یک پیشنهاد خوب برای شما دارم. من در این نوشته سایتی رو به شما معرفی م کینم که تو اون بدون نیاز به نصب نرم افزاری به راحتی می تونید به رایگان با شماره تلفن ثابت و یا موبایل دوستانتان در آمریکا و کانادا تماس بگیرید و صحبت کنید در واقع شما برای تماس با شماره مورد نظرتون در کانادا یا آمریکا فقط به یک کامپیوتر با دسترسی اینترنت نسبتا پر سرعت نیاز دارید و یک مرورگر که امکان نمایش فایلهای فلش رو داشته باشه، و هیچ چیزی روی کامپیوتر شما نصب نمیشه پس از هرجایی که هستید می تونید به راحتی از این وب سایت استفاده کنید، خونه، شرکت یا کافی نت.
سایت CallingAmerica.com (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) سایتی هست که شما با استفاده از اون می تونید رایگان با آمریکا و یا کانادا تماس بگیرید. این سایت هیچ نیازی به نصب نرم افزار نداره و یک نرم افزار پیاده سازی شده با فلش هست که با شناسایی میکروفون و بلندگوی شما، امکان تماس رو برای شما فراهم می کنه. در صورتیکه عضو این سایت نباشید می تونید به مدت دو دقیقه با آمریکا رایگان صحبت کنید اما بعد از عضویت در سایت، که عضویت هم رایگان هست شما می تونید در هر بار تماس ۱۵ دقیقه رایگان صحبت کنید. و البته به دفعات نامحدود در هر روز.
خوب برای استفاده از این سرویس بهتره ابتدا عضو بشید، کافیه روی دکمه Sign up now کلیک کنید، مشخصات خودتون رو وارد کنید و به مرحله بعد برید و سایر اطلاعاتی رو که می خواد بدید و در نهایت به سیستم لاگین کنید. بهتره ایمیل خودتون رو بدید، اما اگر دوست ندارید نگران نباشید چون این سایت برای فعال کردن عضویت شما نیازی به تایید ایمیل نداره و فقط ای ایمیلتون به عنوان نام کاربری شما استفاده می کنه و برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
بعد از ورود به سیستم صفحه مثل عکس بالا در مقابل شما میاد شماره خودتون رو وارد کنید و دکمه FreeCall Now رو بزنید. بعد یک کانتر به شما نشون می ده که تا ۱۰ ثانیه میشمره و بعد تماس شما برقرار می شه. برای اولین بار قبل از برقراری تماس فلش پلیر از شما در مورد اجازه استفاده ی این نرم افزار از میکروفن سئوال می کنه که باید دکمه Allow رو بزنید. خوب شماره شما متصل می شه و می تونید با کیفیت قابل قبول با شماره مورد نظرتون در آمریکا یا کانادا ۱۵ دقیقه مجانی صحبت کنید.

فومایمن

ali24_fa1
January 21st, 2009, 08:58
سلام اگه این واقعا درست کارکنه که من دم به ساعت برا خواهرم زنگ میزنم

NAJI
January 21st, 2009, 12:00
ببخشید کالیفورنیا هم تو لیست هست؟

hamid reza
January 21st, 2009, 14:25
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]:blink:

NAJI
January 21st, 2009, 14:27
آخه آمریکا یه قاره اس ! میگم شاید نشه ...

max_3d
January 26th, 2009, 14:55
کسی تا حالا با این روش کار کرده جواب داده ؟
نکنه من یه موقع استفاده کنم روزی 15 دقیقه با امریکا تماس بگیرم بعد موقعی که قبض تلفن امد رقم سرسام آوری رو ش درج شده باشه!!!!!!!!!!!!!!! :rule2:

hamid reza
January 26th, 2009, 16:34
مطمئن باشین ، فقط ایمیل اصلیتون رو ندین چون بعد پر تبلیغات میشه .......

یه ایمیل ساختگی براش درست کنین و ......

amiiin
January 26th, 2009, 17:06
عجب سایتیه :mrgreen:

max_3d
January 26th, 2009, 19:49
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
درود
سوال من اینجاست واقعا شخصا این کارو انجام دادین؟

hamid reza
January 26th, 2009, 19:54
بله من خودم با کانادا صحبت کردم ولی اینو بگم که فقط 15 دقیقه بعد از اون قطع میشه.........

lord mysterious
February 10th, 2009, 17:30
جواب داد
واقعا ممنون

marmooz.exe
May 23rd, 2009, 14:44
دوستان محدودیتش که بیشتر نشده؟

hamid reza
May 23rd, 2009, 16:20
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]
خیر
سایت های بزرگ و پر کاربردی مثل این هیچ وقت کیفیتشون رو از دست نمیدن
خیالتون راحت///

marmooz.exe
May 23rd, 2009, 23:44
استفاده کردم خیلی خوب بود

vafa_v2002
July 27th, 2009, 11:59
دمت گرم

hamid reza
July 27th, 2009, 12:22
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز برای تشکر فقط از دکمه سپاس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] استفاده کنید , ممنون.[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

.