PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیابی پسورد فراموش شده

bee
January 31st, 2006, 00:54
با سلام:

پسورد Y! ID من یادم رفته و پاسخ سوالات مربوط به بازیابی پسورد رو هم فراموش کردم. می خواستم ببینم راه حلی برای پیدا کردن پسوردم هست؟ :roll: :?:

با تشکر

Soroush
January 31st, 2006, 12:10
دوست عزیز اگر آخرین آیدی که در سیستمون لوگین شده مربوط به شماست میتونید از این روش استفاده کنی :
از منوی Start گزینه ی Run رو انتخاب کن و regedit را تایپ کن تا داخل محیط ویرایش رجیستری بشی.بعد به مسیر زیر برو :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager
در سمت راست رو گزینه ی Save Password دو بار کلیک کن و عدد 100 رو توش بنویس و ok کن.
حالا یاهو مسنجر رو نگاه کن.آخرین آیدی پسوردی که لوگین شده رو میبینی.با استفاده از یه برنامه که بتونه پسورد های دایره ای رو بخونه (مثل Xpass که میتونی از همین سایت از اینجا بگیری Click Plz (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
میتونی پسوردتو ببینی. :wink:

Kasra
January 31st, 2006, 14:35
soroush2000, جان ممنون از شما ، اما این ترفند فقط ID رو نشون میده.

bee, جان تنها راه هک آیدی خودتون هست ، که برای این کار میبایست به یک هکر حرفه ای مراجعه کنید ، مطمئنا در توان خودتون نخواهد بود.

Soroush
January 31st, 2006, 18:09
کسری جان من چند وقت پیش با همین روش پسورد آیدی کسی که تو سیستمم لوگین شده بود رو بدست اوردم..چجوریاست ؟؟؟ 8O :!: :!: :?: :?:

Kasra
January 31st, 2006, 20:03
soroush2000, جان به احتمال زیاد اون شخص تیگ گزینه Remember user and password رو زده بوده ، به هر شکل خودتون یه بار دیگه امتحان کنید.

Soroush
January 31st, 2006, 22:13
تا اونجایی که به یاد دارم گزینه ای که گفتید رو تیک نزده بود :|
الان که دوباره امتحان کردم میبینم حق با شماست و فقط آیدی رو نشون داد! 8O
در هر صورت ممنون :wink:

Soroush
January 31st, 2006, 22:15
راستی کسری جان هنوز تروجانی که درست حسابی کار بده پیدا نکردید :?: :?:

Kasra
February 1st, 2006, 14:39
soroush2000, جان باور کنید خیر ، هر چی تروجان جدید هست ناقصه و یا پولیه ، اما مطمئن باشد پی گیرش هستم.

Soroush
February 1st, 2006, 17:00
ممنون :wink:
امیدوارم پیگیریتون به نتیجه برسه و ما رو هم ازش بی نصیب نذارید :mrgreen:

bee
February 2nd, 2006, 08:46
سلام:

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون. اون برنامه ها واقعاً باحال بودن ولی مشکل منو حل نکردن. :cry:

هکر حرفه ای از کجا پیدا کنم؟ :?: :mrgreen:

Soroush
February 4th, 2006, 16:11
kasra ,جان در قسمت "آموزش یک دقیقه ای" گفته بودید این ترفند (که فقط آخرین آیدی
رو نشون میده ) به شکل درستش جوری که آخرین پسورد رو نشون بده در سایت و در قسمت ترفندها بیان شده ; متاسفانه من نتونستم پیداش کنم اگه شما دقیق میدونید کجا این ترفند
گفته شده ممنون میشم بگید تا به اونجا مراجعه کنم. :wink:

Kasra
February 5th, 2006, 15:01
soroush2000, جان این ترفند مد نظر بود = [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Soroush
February 5th, 2006, 16:01
Kasra, جان فکر کنم با همین ترفند هم بشه پسورد آخرین کسی که لاگین میکنه رو بدست آورد.همونطور که من تونستم البته با کمی تغییر :lol:

bee
February 6th, 2006, 22:35
این سوال من آخرش به جواب نرسید...! :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Soroush
February 6th, 2006, 23:16
bee,عزیز همونطور که کسری جان گفتن برای این کار باید از یه هکر حرفه ای کمک بگیرید :wink:

SAN
February 10th, 2006, 11:52
bee, jan hich rahi nist.vali nemidoanam ke kasra jan chetor gofte ke shoma bayad hack beshin vali man fekr mikonam ke hack shodan shoma bayd vaghti ke on mishin hack beshin ta passe shoma vase taraf bere
vali ya rahi ghablan bod ke hala man har kari mikonam kar nemide ye e mail vase yahoo mifresti va azesh passe id mikhay.....

Soroush
February 10th, 2006, 13:27
SAN,جان برای هک کردن حتمآ باید به اینترنت متصل بود و این پیش شرط اصلیشه ; منظور کسری جان هم هک شدن آیدی این دوستمون هست :!:
این راهی هم که گفتید با فرستادن ایمیل به یاهو پسورد آیدی میاد من چند نمونش رو دیدم اما هیچکدوم جواب ندادن :roll:
شما خودتون از این روش جواب گرفتید :?: :!:

SAN
February 10th, 2006, 14:05
soroush2000, jan man khodam midonam ke bayad vasle net bashe vali bazam merc az babate rahnemayi.man ghabal in karo kardam va javab dade vali hala az tarafe yahoo baram mial miad mige ke maili ke ferestadin eshtebahe

Soroush
February 18th, 2006, 15:49
دوستان من این برنامه رو از سایت آبادان هکرز گرفتم (که فیلتر شده).در توضیح این برنامه نوشته :"MessenPass یک ابزار ریکاوری پسوردهای نرم افزارهای پیغام رسان می باشد که این نسخه از ابزار توسط گروه امنیتی آبادان هکرز ترجمه به فارسی شده است"
من که اجراش کردم هیچی نشون نداد..شاید برای شما کار بده.
bee,جان امیدوارم مشکلتون با این برنامه حل بشه. :roll:

NOMANSIA
May 25th, 2006, 09:46
soroush,جان
من هم اجرا كردم ولي جواب نداد. :|

August 29th, 2006, 11:05
منم اين مشكلو دارم پسوردمو فراموش كردم اما انگار راه حلي غير از هك كردن نيست خواهشاً يكي آيدي من هك كنه :roll:

Mohammad
August 29th, 2006, 12:01
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. هک آیدی که OFF باشد به این راحتی ها نیست!! :!:

September 24th, 2006, 14:03
اي واي هنوز به اين سوال جواب داده نشده؟ فكر مي كنم اين مشكل خيلي ها باشه