PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی که پسورد آدرس ایمیلتون را گم کنید چکار میکنید ؟

sirouse
October 29th, 2006, 13:32
سلام.
دوستان، من توی پست یاهو دو ID دارم که پسوردشون را گم کرده ام و دیگه نمیتونم ازشون استفاده کنم .شما میگید چکار باید کرد تا آیدیهام رو از دست ندم ؟ :?: :(
یک سوال دیگه : پس از چه مدتی که از این دو آدرس ایمیلم استفاده نکنم آیدیهام از پست یاهو حذف میشند . آیا پس از اون زمان میتونم با همون آیدیها دوباره Email Adress بسازم ؟
از همۀ شما سپاسگذارم.

bato
October 29th, 2006, 14:25
[B] اقای sirouse شما باید در یاهو به قسمت forgot your password بروید در این قسمت شما باید اطلاعاتی مثل روز تولد و کدپستی و سوال هایی را که در هنگام گرفتن آیدی پاسخ داده باشید جواب بدهید اگرز این سوال ها را فراموش کرده اید دیگه متاسفانه کاری نمیشه کرد!

در مورد سوال دوم شما من شنیدم تا 3ماه یا 90 روز اگر از آیدی استفاده نکنید حذف میشه ولی نمی دونم تا چه حد صحت داره؟

silent
October 29th, 2006, 15:35
شاید بهتر باشه خودت رو هک کنی!
بشین خوب فکر کن ببین پسوردهات رو معمولا از روی چه چیزهایی انتخاب می کنی؟ شماره شناسنامه؟ سال تولد؟ 123456؟ 654321؟ اسم و فامیلت؟ یا اسم آیدی ات + یکی از موارد فوق؟ و ... به نظرم این راه از همه آسونتره چون بالاخره خودت پسوردت رو انتخاب کردی دیگه ! :mrgreen: