PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همراه اول بهتره یا ایرانسل ؟

Farid_73_2004
March 27th, 2009, 20:02
سلام
ما می خوایم تو این تاپیک گام مثبتی برداریم
و باید نظر ( منطقی ) بدیدم که ایرانسل به تره یا همراه اول؟؟

نظر من:
همراه اول هر چی داره از ایرانسل داره mms و gprs و سیم کارت اعتباری رو به خاطره رقابت کم کردن روی ایرانسل کرد پس فکر می کنم نباید به ایرانسل به خاطر آنتن دهی فوش داد در ضمن ایرانسل هزینه ی جابجایی نداره و با 3 طرحی که داره خیلی هزینه ها پایین میاد و در ضمن خدماتش بهتره

soheil_s
March 27th, 2009, 20:40
در اینکه رقابت سبب پیشرفت میشه کاملا حق با شماست. چندین و چند سال همراه اول تو بازار بدون رقیب یکه تازی کرد بدون اینکه خدمات قابل توجهی ارائه بده. حضور ایرانسل( البته بعد از کش و قوس های فراوان و پشت سر گذاشتن هفت خان رستم) شرایط رو بهتر کرد اگر چه به اوج خدمات نرسوند. که البته اون هم مربوط میشه به زیر ساخت های ضعیف شبکه مخابراتی کشور.
برای خیلی ها من جمله خود من آرزوی بزرگی بود که با موبایلم ایمیل بفرستم یا چت کنم اما بالا خره با ایرانسل تونستم. الان پاشنه آشیل ایرانسل آنتن دهی ضعیفشه.
با همه این حرفا امیدوارم روزی به جای ایکن انتن 3g رو ببینیم.

mostafa-bep
March 27th, 2009, 20:55
هیچ کدوم برای مشتریهاشون ارزش قایل نیستند و فقط به فکر سود خودشونند.
ولی ایرانسل دو مشکل داره:
1- آنتن دهی ضعیف
2- هزینه مکالمه بالا
اما همراه اول پر از مشکله.

حسام
March 28th, 2009, 10:56
به نظر من ایرانسل خیلی بهتره به 2 دلیل :

1 - هزینه جا به جا یی وجود نداره ! شما اگه با دوستتون تو یه شهر دیگه صحبت کنید هزینش = هزینه ایی هستش که با نفری که تو شهر خودتون ساکن هست صحبت میکنید!

2 - تعرفه های رنگیش + فهرست طلایی + رومینگ + MMs و خیلی از چیزای دیگه ایرانسل رو از همراه اول پیش تاز میکنه !

همراه اولم فقط انتن دهیش 20 ته و هیچ خدماتی نمیده !

miladshapouri
March 28th, 2009, 11:19
دوستان من از روزی که یه ایرانسل برا خودم خریدم تا ببینم چیه که انتقدر تعیرفشرو میکنید! خط دهی پایینشو دیدم و هفته ای یک بار قطع بودن سیمکارتمو دیدم! به هر حال به نظر من همراه اول همچنان بهترینه تو ایران!

sajadshiraz
March 28th, 2009, 11:27
من به 3 دليل هنوز دارم از همراه اول استفاده مي كنم
دليل اول شخصي چون شماره من رو ديگه همه دارن و تغيير دادن شماره خيلي دردسر ساز
دليل دوم انتن دهي خوب همراه اول البته شيراز رو عرض مي كنم چون ايرانسل داره خوب پيشرفت مي كنه و من در شهر هاي ديگه اطلاع ندارم
دليل سوم هزينه كم همراه اول نسبت به ايرانسل البته اين در مورد سيم كارت دائمي صدق مي كنه نه اعتباري

رضا
March 28th, 2009, 20:11
هرچقدر هم مقايسه كنيم پيشرفتي بيش از اين صورت نميدن :reading2:

بهتره تا آغاز بكار اپراتور سوم صبر كنيد ... :kap: ايشالا اوضاع بهتر ميشه :neepple:

hoaliba128110
March 29th, 2009, 01:28
ایرانشل
با اینکه جون بسرم کردی ولی باز هم دوستت دارم

به هزار و دو دلیل

1.روی همراه اول و کم کردی
2.شرکت خصوصی و پر از نوآوری و شکوفایی با مدریت اروپایی (آخه میگن کلاس داره ولی حیف که ایرانسل اصلا کلاس نداره)

ولی ایرانسل با زیر شلورای تشابهاتی داره

1. تا سر کوچه و خریدن یک ماست از بقالی سر کوچه بیشتر کار نمیده
2. آبروی آدم رومبیره

ولی خداییش با اینکه 150 تومن ریختم بپاش میگم نوش خونش که خیلی آقایی بعضی وقتا به جورایی یه آدم حال مبده که تا ناقلوسیش حال میاد

فقط ایرانسل

Farid_73_2004
March 29th, 2009, 01:45
تا حالا که تاپیک منطقی پیش رفته و ایشالا این طور باشه
اما می تونه خیلی جمع و جور و کامل قضیه ی اپراتور سوم رو بگه
و 3 چیه که من هرچی تو سایتای موبایل گشتم چیزی بارم نشد!

در مورد انتن دهی هم باید بگم که اگه ایرانسل مثل همراه اول از سال 73 ( هنگام تولدم ) سابقه داشت همراه اول را قورد می داد!!!!!

shahin_am2
March 29th, 2009, 10:32
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ببینم کی گفته مدیریت ایران سل اروپاییه؟؟؟ :uglyadvice:

hoaliba128110
March 29th, 2009, 12:35
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

چرا میزنی :mrgreen:

من که نگفتم مدیرش اروپاییه من گفتم مدیریتش اروپاییه (فرق فوکله اونم فقط تو {یت} )

به دلیل اینکه داره کاملا به سبک لنزو عمل میکنه (نام فردی انگلیسی که در سال 1987 مدیر فروشگاه های زنجیره ای توک در آمریکا شد )

Arman44
March 29th, 2009, 13:00
اونايي كه از اول ايرانسل دذاشتن ميدونن ايرانسل چه حال هاي اساسي با اس ام اس و مكالمه رايگان داده .همراه‌اخر دريغ از حتي يك ريال امانات رايگان

Arian.N
March 29th, 2009, 15:59
دوستان عزیز لطفا یه دلیلی هم بگین و گرنه پستتون اسپم محسوب می شه و موجب می شه که این تاپیک در آینده ای نه چندان دور قفل بشه
به برگزار کننده این تاپیک هم پیشنهاد می کنم یه نظر سنجی راه بندازه

ahora-kabir
March 29th, 2009, 16:07
من همراه اول را ترجیح می دم چون
هزینه مکالمه کمتری داره
سیم کارت ملی هستش
و ایرانسل رو دوست ندارم چون
انتن دهیش خیلی بده
و از تلفن کارتی نمیشه بهش زنگ زد مگه اینکه معجزه ای بشه تا بگیره هر 100 بار یک بار شانس گرفتنش وجود داره
و برای آفریقای جنوبی هستش و باعث خارج شدن ارز از کشور میشه

و ایرانسل تبلیغ می کنه و مکالمه رایگان می زاره چون ناچاره اگه ناره کسی نمی گیره

marmooz.exe
March 29th, 2009, 16:56
هرکدوم یه خوبی های دارن یه بدیهایی بستگی به نیاز داره

ismrdt
April 1st, 2009, 13:13
من كه ميگم بايد در ايرانسلو تخته كرد چون دزدن 5 دقيقه كه حرف ميزني 2000هزار تومان ميدوزدنولي همراه اول اين طورينيست من هردوشونو دارم:xxx:

lord mysterious
April 1st, 2009, 13:24
ismrdt (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما به ترفندستان خوش آمدید......
درسته ایرانسل هزینش بالاست ولی امکاناتش هم بیشتره
چرا شماها اینجوری مقایسه میکنین
شما باید اعتباری هر دو رو نسیت به هم مقایسه کنین نه اعتباری ایرانسل با ثابت همراه اول
اگه از نظر آنتن دهی بگذریم(چون همراه اول چندین و چند سال جلوتره) ایرانسل هم کم نمیاره
همین مساله راحتتر گیر اومدن شارژ مگه کم چیزیه(البته همراه اول کمی بهتر شده)
================================================== ==
Arman44 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما هم به ترفندستان خوش آمدید......
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]ولله این خبرا همون اول بود واسه جذب مشتری
الان اینقدر سفت و سخت میگیرن که نگو......
یه زمانی هم GPRS من تماما مجانی بود و گاهی هم SMS رایگان میشد
طرح که میزدم 2 ماه میموند
یه زمانی هم قرمز شبها مجانی بود(فقط با 2000 تومان) ولی الان طلایی که 30000 تومانه بزنی میبینی خرجت از قرمز اون زمان هم بیشتره(جدا از پول خود طرح)

asibi
April 1st, 2009, 13:29
من نمی خواستم تو این جور تایپیکها چیزی بنویسم ولی با توجه به حرف شما: من هم اعتباری ایرانسل دارم هم اعتباری دولتی . با ایرانسل هر وقت زنگ زدم یک ریال هم بیش از تعرفه کم نشده ولی اعتباری دولتی هر جور دلش بخواد کم می کنه با اینکه بالاترین رقم تعرفه ای که خودشون اعلام کردند حدود 113 تومنه ولی برای من گاهی حدود 80 تومن کم میشه و اکثر اوقات بیش از 150 تومن یعنی حدود 40 تومن بیش از بالاترین تعرفه ای که با احتساب اون هزینه مسخره جابجایی دارند. البته ایرانسل مشکلات خیلی زیادی داره و فعلا با این وضع مفت هم نمی ارزه ولی در مورد تعرفه درست عمل می کنه

yaghob68
April 1st, 2009, 13:46

دقیقا درسته حرف شما من خودم هم 3سال بود همراه اول داشتم . اول خوب بود هزینش کمی پایین بود و به صرفه بود . ولی الان خر تو خر شده هرچقدر دلش بخواد کم میکنه ولی ایرانسل درسته خطاش کمی شلوغه و شاید بیرون از شهر آنتن نده ولی یه امکاناتی داره که همراه اول نداره . از جدیدترین فناوری ها استفاده می کنه و از همه مهمتر وقتی میگه مثلا دقیقه ای 70 یا 60 تومان همون قدر کم میکنه نه بیشتر ولی همراه اول هر چقدر عشقش بکشه کم میکنه . در ضمن ایرانسل این طرح هایی رو که میزاره خیلی خوبه هم باعث جذب مشتری میشه و هم مشتری زیاد ضرری نمیکنه . یکی از امکانات خوبه ایرانسل همین ویترینش هست و یا آهنگ پیشنواز . در کل باید بگم ایرانسل بسیار سریع داره رشد میکنه ولی همرا اول چون زیر نظر مسقیم دولت هست حالا حالا ها به جایی نمیرسه . در موردد آنت دهی هم باید بگم ایرانسل در اکثر شرهای کشور آنت میده حالا شاید روستا ها و یا کوه ها انتن نده ولی تا چند سال دیگه کل کشور تحت پوشش قرار میده .
در کل به نظر من ایرانسل در حال حاضر بهتر است

Nistama
April 12th, 2009, 15:43
همراه اول
سيم كارتهاي قديمي خيلي خوبه!
همچين سيم كارتهاي دائمي 300
ولي سيم كارتهاي اعتباري و 150 هزار تومني !!
هيچ قابل قبول نيست
قيمت مكالمه زياد
قيمت پيامك زياده
تعرفه هاي خاصي نداره
اينترنت نداره (براي اعتباري )
كساني كه سيم كارت دائمي قديمي همراه اول دارن
مثه من .... نشن بفروشن كه اين بلايا سرشون بياد!
:sorry:

ولي به نظرم از سيم كارتهاي يكي بخر 1000 تا ببر بهتره(ايران.سل)
كه 90 درصدشون مشكله

:Winking:

vafa_v2002
May 5th, 2009, 14:50
هيچ كدو بدرد نميخورن بايد اپراتور ديگه بياد تا رقابت باشه:NotTalking:

CheaTMoRe
May 5th, 2009, 18:47
همراه اول ! نه بخاطر اینکه خودم دارم ! من ایرانسل هم دارم ! ولی همراه اول از لحاظ آنتن دهی و کیفیت بهتره ! تازه قیمت هر کدوم هم این رو صدق می کنه ! :thumbup1:

djblack662009
May 5th, 2009, 20:09
درود بر همه
من هم موافق این ماجرا هستم که اپراتور سوم بیاد شاید ! خیلی چیزا عوض بشه ! می گم باز ! اونم به شاید و اما بستگی داره ! شاید بشه ! 40% ! 60 % نشه !
من همراه اول داشتم ! هزینه هر قبضم 180-200 بود ! دیدیم اینجوری نمیشه ! فقط نزدیکه 80-100 تومن هزینه اس ام اسم میومد ! رفتیم یه ایرانسل خریدیم 7000 تومن ! جایزشم دادن بهمون خلاصه !
ایرانسل توی این منطقه ای که ما زندگی می کنیم آنتن دهیش حرف نداره ! اینو جدی و بدونه هیچ گونه تبلیغی می گم !
طرح آبی انتخاب کردم ! فکر کنم الان نزدیکه 200 - 300 تا اسم اس دادم ! و کلی هم حرف زدم ! با 20 تومن ! 6 تومن هزینه ! طرح دادم ! بقیشو حرف زدم و اس ام اس دادم ! دو ماهش می شه 40-50 تومن ! 40 -50 هزار تومن کجا ! 150-200 تومن کجا !
این دوستمون گفتن که 1000 دفعه می گیرن شماره طرفشونو تا کانکت بشه ! عزیزه دله برادر ! ایرانسل به ایرانسل سه سوته می گیره ! همراه اول به ایرانسله که دق مرگ میشه آدم !
منم با دوستام موافقم همراه اول آب از دستش نمی چکه ! ولی همین الان ایرانسل 30 تا پیام کوتاه رایگان بهم داده ! ایرانسل به ایرانسل ! بعد از 8 سال همراه اولمو گذاشتم کنار !

MacTavish
May 6th, 2009, 12:03
فقط همراه اول!!!!!!!!!!فقط هم از نظر آنتن دهی میگم...

Mohsen0
May 9th, 2009, 07:48
دوستان عزیز معلومه که هنوز هیچکدومتون تو شرایط سخت و اظطراری به آنتن ناز نداشتین که قدر همراه اول رو بدونین.
دلتونو به این 4 تا دونه خدمات که تو ایران به درد 2زارم نمیخوره خوش کردین:NotTalking:

Kandeh
May 9th, 2009, 08:41
من قبلا گفتم بازم میگم!:
ایرانسل

MacTavish
May 9th, 2009, 12:26
میشه بپرسم چرا ایرانسل رو تشخیص میدی؟؟؟
آشغال تر از ایرانسل تو عمرم ندیدم...

mooooooohammad
May 9th, 2009, 19:27
اینکه کدوم بهتره بسته به مکان زندگی داره مثلآ تو تهران ایرانسل خوبه ولی تو جاهای دیگر دکل آنتن کم زده و لی همراه اول مناطق پشتیبانی شده اش بیشتره.

Kandeh
May 9th, 2009, 19:31
هی مراقب حرف دهنت باش !!!!
من به ایرانسل ......
بهتر از ایرانسل نیومده!!!!
اگه ایرانسل نمیومد پس همراه اول کی میخواست gprsبزاره!؟...
همش به خاطر ایرانسل است!!!!!!!!!!!!!!!

mooooooohammad
May 9th, 2009, 23:08
حق با دوستمونه gprs ایرانسل بهتره کیلوبایتی فقط دو ریال ولی همراه اول اینترنتش قیمت طلا ولی در کل آنتن دهی همراه اول بهتره

jak-jak
May 10th, 2009, 17:27
توی بعضی چیزها ایرانسل وتوی بعضی دیگه همراه اول بهتره مثلا توی ایرانسل اینتر نت بهتره ولی توی آنتن دهی همراه اول بهتره ولی در کل همراه اول بهتره

M1nU$ I3
May 11th, 2009, 18:44
از لحاظ قیمت ایرانسل خیلی عالیه ولی آنتنش بعضی وقتا کم می شه
من رفته بودم خارج از کشور با Edge وقتی می رفتم تو یوتیوب ویدیو هاش سریع می اومدن ولی اینجا ایراسل و همراه این طور نیست در حالی که ایرانسل EDGE هم میده!

mostafa-bep
May 11th, 2009, 20:19
یه سری از رفقای ما همراه اول داشتند و امروز sms میزدند و اعتباری کم نمیشد و هر چقدر تونستند اس ام اس زدند اما بعد از چند ساعت اعتبارشون کم شد!
حواستون باشه!
گول نخورید!

Mr.Forbiden
June 3rd, 2009, 09:47
هر دو خوبین.چرا؟
1-همراه اول خوبه چون هزینه ی ارسال پیامکش از نوع فارسی کمتره ولی ایرانسل هم فارسی هم انگلیسی 16تومن میندازه.
2-همراه اول بده چون من کلا 2 ساعت تو اینترنتش بودم،فقط پول اینترنتش اومد 65000 تومن.
3-ایرانسل خوبه چون هزینه ی اینترنش خیلی کمتره.
4-ایرانسل بده بع علت آنتن دهی ضعیف چه داخل و چه خارج شهر.
5-ایرانسل بده چون پیامکاش دیر به دست همه مخاطباش میرسه.

حالا خود دانی.:dntknw:

CrazyMember
June 3rd, 2009, 16:26
فقط ایرانسل بقیه باید برن دم مخابرات پارس کنن....:tarfandestan-hooray

marmooz.exe
June 3rd, 2009, 20:28
برو بابا یه خط 20 تومنی زپرتی خریدی دهنشو واسه همه باز میکنه

vahidrojroj
June 3rd, 2009, 20:56
از لحاظ کیفیت همه میدونیم که همراه اول خیلی خیلی بهتر از ایرانسل

خوب از لحاظ gprs ,اینجور خدمات جانبی ایرانسل قویتره هزینه جابجایی نداره ( فراموش نکنیم هزینه مکالمه ایرانسل چقدر بالاتر از همراه اول ) و این طرح ها که میده فقط یه جور کلاهبرداریه از قبل محاسبه شده که سود اونها رو چندین برابر میکنه این وسط کسایی سود میکنن از این طرح ها که بیش از حد با GF گپ میزنن و این برای خیلی ها مهمتره
یه جور مکمل همدیگه هیچکدوم کامل نیستن.

shakira
June 4th, 2009, 13:16
اگه بخوای منطقی نظر بدی باید گفت که هر دو به فکر جیب خودشون هستند
کجای دنیا برای یک دقیقه صحبت 80 تومن کم می کنه

mercenary
June 4th, 2009, 17:10
هر گرونی الکی گرون نیست و هر ارزونی هم الکی ارزون نیست

CrazyMember
June 4th, 2009, 20:38

احترام خودتو نگهدار من نظرمو دادم شخصیت خودتو زیر سوال نبر همراه اول خریدی نمی خواد اینطوری پز بدی ارسال پاسخ بزن بگو همراه اول خوبه مثل حیوونا نباید نظرتو بگی :nono:

OMID 74
June 5th, 2009, 09:59
از نظر من همراه اول مايه ي بيشتري ميخواد،ولي تعرفه ي همراه اول 94230تومان است وآنتن دهيش در سراسر ايران بهتر است.ولي هرچيزي هم بدي دارد هم خوبي!!! ايرانسل هم مايهش كمتره هم امكاناتش بيشتره ولي امتحان كنيد.از خدمات ايرانسل بهتر از همش gprs مي باشدكه همون اتصال به اينترنت است ولي من تا وصل شدم به اينترنت با شارژ 5000 تومان بعد از نيم ساعت شارژش تمام شد.اين از اينترنتش.هنگامي هم كه مي خواهيم آهنگ پيشتاز دريافت كنيم شارژ لامسب رو نصفشو خالي ميكنه.از وقتي ايرانسل هم اومده مزاحم هاي چه از تلفن چه از موبايل 100 برابر شده.:!::Surprised:
اما همراه اول:من 5 دقيقه باهاش تماس گرفتم باورتون بشه فقط 300 تومان از آن كم شد.اگر با ايرانسل زنگ ميزدم يك كارت شارژ تو شاخم بود.همراه اول سيم كارت سند دار ميباشد وبراي دولت است وكسي با آن نمي تواند مزاحم شود.جديدا كه gprsهمراه اول هم راه افتاده پس چه دليلي دارد كه ايرانسل داشته باشيم.
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]:ugly: ايرانسل