PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Aikido3D/ابزاری سه بعدی برای یادگیری تکنیک های مختلف رشته ورزشی آی کیدو

love_75
March 31st, 2009, 01:10
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

رشته های ورزشی رزمی امروزه دارای طرفداران زیادی می باشد. رشته های مختلف همانند کاراته ، تکواندو ، کیک بوکسینگ ، ووشو ، موی تای و رشته هایی که در آن ها بیشتر از تکنیک های دفاع شخصی استفاده می شود همانند هاپکیدو و آی کیدو دارای طرفداران بیشتری می باشد. یادگیری تکنیک ها و روش های مبارزه رزمی با تمرینات مداوم و دائمی صورت می گیرد اما در کنار این تمرینات می توان از ابزارها و روش هاش کمک آموزشی نیز استفاده نمود. در میان این ابزارهای کمک آموزشی می توان نرم افزارهای کامپیوتری را نیز نام برد.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه و در رابطه با رشته آی کیدو به شما معرفی می کنیم.

Aikido3D نام نرم افزاری می باشد که در آن کاربران قادر خواهند بود تا تکنیک های مختلف رشته ورزشی آی کیدو را به صورت سه بعدی فرا گیرند. در این برنامه بیش از 100 تکنیک رشته آی کیدو به صورت کاملا سه و بعدی و با استفاده از شخصیت های مجازی برای کاربران قرار داده شده است که به کمک آن ها کاربران قادر خواهند بود تا این تکنیک ها را فرا گیرند. از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت دسترسی به هریک از تکنیک ها با استفاده از نام آن ها و یا حالت حمله آن نیز می توان اشاره نمود. قابلیت بررسی یک تکنیک ، مشاهده از نمای 360 درجه ، قابلیت کنترل تصویر در سه اندازه برای مشاهده ، دارای استاد مجازی و یادگیری تکنیک ها با دستورالعمل های صوتی ، قابلیت کنترل تکنیک ها در هنگام مشاهده و قابلیت پخش به صورت حرکات آهسته و ... از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. تکنیک های آموزش داده شده در این نرم افزار توسط استادان بزرگ این رشته از جمله دانوان ویت هفتمین شیهان جهان در این رشته و لوئیز ساباتر دارنده دان 3 در این رشته که مدت 15 سال را زیر نظر استادان بزرگ این رشته از جمله استاد یوشیمیتسو ساماتا تحت آموزش بوده است تهیه گردیده است. این نرم افزار توسط شرکت 814 Works تولید شده است.

دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

dany_3p4u
April 3rd, 2009, 10:08
دوستان من نمیتونم چرا سریال را وارد کنم ؟
همونی که تو فایل هست را می دم ولی قبول نمیکنه

behzad530
May 12th, 2009, 23:18
کسی می دونه برنامه چطور کار می کنه
من که سر در نیاوردم