PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور اول مسابقات بیلیارد ترفندستان

Majid_4553
April 5th, 2009, 13:04
با سلام خدمت بروبچ ترفندستان

14436

قصد دارم تو این تاپیک مسابقان بیلیارد آنلاین راه بندازم البته بستگی به علاقه مندی شما دوستان داره
هر کس علاقه مند به شرکت در این بازی هاست میتونه ابتدا از لینک زیر آخرین آپدیت این بازی رو دانلود کنه
لینک دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)از سرور سایت اصلی با حجم 27 مگابایت
بازی از گرافیک و فیزیک خیلی خوبی برخورداره 14437 و بازی کردن خیلی راحته ترجیحا ADSL دار ها توصیه میکنم اما بازی با دیال آپ هم به راحتی اجرا میشه پس نگران نباشید اگر اینترنت پر سرعت ندارید
برای شروع بازی بعد از نصب باید یک اکانت بسازید و عضو شوید که از ساخت اکانت ترفندستان راحت تره :bedding:
بعد از ساخت اکانت برای شرکت در جام ترفندستان باید نام کاربری در بازی خودتونو اینجا قرار بدید

این بازی ها به صورت 3Part برگذار میشه و در ادامه جزعیات بیشتری رو قرار میدم
امیدوارم با این مسابقه لحظات خوشی رو با دوستان عزیز داشته باشیم :uglyadvice:

از الان میتونید کل کل های خودتونو شروع کنید :×:

------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که ثبت نام کرده اند :

یوزر ترفندستان (یوزر بازی) [ID یاهو]

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (harry_4553) [harry_4553]
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (nextslit)
AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (AhmadSH )
Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0)
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Dr.mysterious) [lord_sh_mysterious]
hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Master.of.8club) [hami_taatu]
Jupiter (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Jupiter77)
shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (shoroeno) [shoroeno]
aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (aria8675)
purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (purya rj)
mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (MR MASTER)
torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (TOROBCHE)
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (iignoree)

s

قوانین مسابقات

توجه : نکته مهم

این عکس که میذارم نوع استاندارد بازیه که در مسابقات باید رعایت کنید

14996 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اگر پول کم دارید با توافق حریف میتونید مبلغ بازی Stake رو کم کنید ولی مجاز به تغییر بقیه آیتم ها نیستید
3 پارت همون بخش بالاس که نوشته Match 3 Frame که با کلیک روی اون وارد بخش 3 پارت میشین
در این بخش بازی بازیکن ها سه بار با هم بازی خواهند کرد هر کس 2 بازی رو ببره برنده کل بازی هستش
اگه دوبار پی در پی ببره دیگه بازی سومی در کار نیست

- بعد از برد در هر بازی باید نتیجه بازی و تعداد رو (که مثلا 2-0 بردید یا 2-1 ) در این تاپیک حتما در همون شب اعلام کنید
- در صورتی که نتیجه اعلام نشه هر دو نفر از دور بازی ها حذف میشن
- در صورتی که یکی از بازیکن ها DisConnect بشه از بازی به هر دلیلی که باشه اگر در پارت اول باشه بازی دوباره تکرار میشه و در صورت تکرار بازیکن بازنده اعلام میشه اما اگر در پارت 2 یا 3 باشه نتیجه پارت های قبل محفوظه و پارت بعدی برگزار میشه
باز هم تکرار میکنم این کار در صورتی است که قطع ارتباط فقط یکبار تکرار شود سعی کنید در موقع بازی از دانلود و باز کردن صفحه Browser خودداری کنید تا بازی روان اجرا بشه
- برای اینکه بعد از برد یا دیسکانکت حریف حقتون ضایع نشه سیو بازی رو که در مسیر زیر است حتما در فولدری نگه دارید تا در صورت مشکل برای من ارسال کنید و در آخر بازی از بردتون Screenshot بگیرید
- بازی ها در وقت تعیین شده برگزار میشود که روز قبل بازی از این تاپیک اعلام خواهد شد
- بچه هایی که نمیتونن غیر از یک روز خاص بازی کنن باید قبل از زمان بازیشون با حریفانشون هماهنگ کنن تا زمان دیگری بازی کنن در صورتی که هماهنگ نشه بازنده خواهند بود و حذف میشن و حریف به دور بعد میره

- در صورتي كه در وقت تعيين شده براي بازي يكي از بازيكنان حضور پيدا نكرد بازيكن ديگر بايد 15 دقيقه منتظر بماند بعد از ان بيايد ونيامدن حريف را در اين تاپيك ثبت كند تا برنده بازي شناخته شود اگر ثبت نكند بازي بدون نتيجه وامتياز خواهد بود
مثلا اگر زمان بازی 8:00 شب است تا 8:15 حریف نیامد و تماس هم نگرفت بنده بازی باید تا آخر همان روز اعلام کند اگر اعلام نشه هر دو حذف میشن
- کسانی که تازه اومدن بگم برای بازی برین تو 3 پارت که تو بازی نوشته match 3 frame رو اون کلیک بزنین اگه اسم حریفتون رو دیدن یک بار روش کلیک بزنین و از پایین گزینه پلی گیم رو بزنید اگر حریفتون رو ندید اپن تیبل کنین که گوشه سمت چپ بازی قرار داره
و اگه پیشنهادی اومد اسمش رو نگاه کنین ببینین اگه حریفتون بود قبول کنین اگه نبود ردش کنین

---------

قرعه کشی انجام شد
جدول زیر رو ببینید (متاسفانه تعداد جور نشد برای همین اینطوری شد قرعه کشی)

14997

15158

15338

15388

AhmadSH
April 5th, 2009, 13:12
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان لینک مشکل داره

Majid_4553
April 5th, 2009, 13:57
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله. خودم دارم بازیش رو سعی میکنم تا شب اپلود کنم همینجا بزارم.

پ.ن : از اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)هم میشه دانلود کرد.

nextslit
April 5th, 2009, 14:32
پيوست شد .

ID بنده هم : nextslit

purya rj
April 5th, 2009, 15:15
منم هستم
ID : purya rj

AhmadSH
April 5th, 2009, 15:52
من هم AhmadSH

Alfonso
April 5th, 2009, 16:13
منم همین طور
ID:Alfons0

Alfonso
April 6th, 2009, 12:26
با چند نفر شروع می کنید؟ ..اصلاَ کی شروع میکنید؟

Majid_4553
April 6th, 2009, 14:02
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

یه 3 نفر دیگه بیان به 8تا برسیم. البته تا اخر هفته اگه کسی نیومد همین رو شروه میکنیم.

lord mysterious
April 6th, 2009, 18:22
روی منم با آیدی زیر حساب کنین
Dr.mysterious

hamid reza
April 6th, 2009, 21:33
منم با آیدی hamid reza ثبت نام کردم......

آماده نبرد....

arsenal-champion
April 6th, 2009, 23:35
من هم به حمدالله و یاری حضرات، امروز شروع به دانلود کردم و فعلاً باید با افتخار بگم که 1% جلو رفتم. فقط هری جان شما با دایال آپ هم چک کردی یا ترجمه کردی که اون بالا نوشتی با دایال آپ هم میشه بازی کرد؟ نکنه 27 مگ دانلود کنم بعدش نشه بازی کرد :Worried:

Majid_4553
April 6th, 2009, 23:40
نه من خودم چک نکردم اما یکی از دایل اپی ها میگفت میشه. من بیگناهم :uglyadvice:

Jupiter
April 7th, 2009, 00:00
Jupiter77
Thanks

Aria
April 7th, 2009, 15:17
منم میام:happy:
ID : aria8675

hamid reza
April 7th, 2009, 17:05
من تا شنبه نیستم ، اگه مسابقه راه بیافته یعنی من حذف میشم؟

اصلا نحوه برگزاری چجوریه ، با کی باید بازی کنیم ، ؟ باخودمون ؟((((یعنی همین بچه ها به صورت گروهی ؛ با نه تک به تک ؟)))

lord mysterious
April 8th, 2009, 14:52
بازی وصل نمیشه
همتون همین مشکل دارین؟
میشه یوزر ساخت و در این صورت به سرور ها وصل میشه ولی واسه بازی نمیشه

purya rj
April 8th, 2009, 15:09
نه من مشکل ندارم
میشه بازی کرد

arsenal-champion
April 9th, 2009, 00:58
من هم عملیات دانلود رو تموم کردم
نام کاربری: Arsenalized

خیلی مونده تا قلقش دستم بیاد.فعلاً که بعد از 3 بازی، 3تا توپ فقط تونستم بندازم توی سوراخ!

Majid_4553
April 10th, 2009, 12:27
قرعه کشی انجام شد.

Majid_4553
April 10th, 2009, 12:28
شنبه ساعت 8 شب

purya rj - Jupiter77

شنبه ساعت 8:30 شب

aria8675 - Alfons0

lord mysterious
April 10th, 2009, 13:29
مسابقه به صورت single انجام میشه یا جند دوری؟
نتایج باید در اینجا قرار داده بشه؟
با موافقت طرفین میشه زمان تفییر کنه؟
خداکثر چقدر تاخیر قابل قبوله؟
نظارتش با خودتونه harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان؟
====================
ویرایش

متاسفانه من پستها رو دنبال میکردم
دیدم
ممنون

Majid_4553
April 10th, 2009, 13:37
توی پست اول همه اینها گفته شده که.....

Aria
April 10th, 2009, 16:17

آماده نبرد :chewing: :angry::evillaugh: :love:

Majid_4553
April 11th, 2009, 01:36
کسی که با من مسابقه داره من شبها معمولا 10 زودتر نمیتونم بیام. البته ظهر هم تا 5:30-6 هستم :Ghelyon:

nextslit
April 11th, 2009, 01:40
يکی بگه زمانی که پنالتی فول ميشه چطور بايد توپ رو کاشت ؟ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

hamid reza
April 11th, 2009, 02:29
باید Tab رو نگه داری ، بعد چپ کلیک هم نگه داری ، تو همون حالت موس رو حرکت بده هر جا مخوای بکار توپ رو......

( اومدی یه ندا بده یه دست بیلیارد بریم ؛ با هم)

lord mysterious
April 11th, 2009, 02:36
منم آمادگی دارم تا یه دست و پنجه ای نزم کنیم
هروقت دیدین هستم یه پیقامی چیزی بدین

lord mysterious
April 11th, 2009, 02:38
سمت راست صفحه اون پایین یه گزینه هست که توپه و فلش به چهار سمت داره اونو نگه دار و موشموشکتو جابجا کن

AhmadSH
April 11th, 2009, 08:45

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هر وقت هستی یه خبری چیزی بده تا من بدونم
دوستان هر کی اومد بیاد یه دست گرمی بریم :lol:

Alfonso
April 11th, 2009, 12:04

اگه هستی بزنیم
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

راستی من یک مشکل دارم کسی میتونه حل کنه...در بعضی از بازی ها وقتی می خوام توپ اول رو بزنم موسم گیر میکنه ولی در ضربه های دوم به بعد خوب می شه.

hamid reza
April 11th, 2009, 13:27
این طوری نمیشه !

برای دعوت از بازیکنان اینجا پست بدیم فایده نداره .

بهترین راه اینه که دوستان همه آیدی هاشون رو بزارن و یه گروه توی منسجر به اسم همین بازی بزاریم ....

اونوقت هرر کی آن بود میفهمیم و میتونیم باهاش بازی کنیم...

حالا نظرت چیه مجید جان؟ اگه موافقی باید همه جلوی اسمشون توی پست اول بیاد ...

Majid_4553
April 11th, 2009, 13:35
مشکلی نیست. id من همین یوزرمه. ادد کنید. بقیه هم idیشون رو بزارن/

lord mysterious
April 11th, 2009, 13:51
lord_sh_mysterious
البته من همیشه اینویزیبلم

Aria
April 11th, 2009, 16:21
آی دی من هم آریا 8675 است :hurry:

Alfonso
April 11th, 2009, 20:52
ساعت 8:55 هستش و خبری از aria8675 نیست :rule2:

Jupiter
April 11th, 2009, 21:58
من با حریفم هماهنگ کردم ولی ایشان چند روز هست که نیستند

Majid_4553
April 11th, 2009, 23:24
سلام

خب طبق قوانین کسانی که شرکت نکنند حذف میشن.

دور بعد

یک شنبه

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (harry_4553) - AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alex_i9) ساعت 8 شب (البته توافقی عوض میشه این ساعت)
Jupiter (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Jupiter77) - Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0) ساعت 8:15 شب
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (nextslit) - hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (hamid reza) ساعت 8:30 شب
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Dr.mysterious) - arsenal-champion (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Arsenalized) ساعت 9 شب

همه ساعتها میتونن توفقی تغییر کنند.

arsenal-champion
April 11th, 2009, 23:38
این مال فرداست؟

Alfonso
April 11th, 2009, 23:49
راستی برای ویترین جوایز بیلیارد چیزی طراحی کردید ؟؟....خروس موروس نزارید که خروسک می گیرما!!
یک چیزی مثل لیگ فوتبال ...مثلا توپ بیلیارد ..
اینم نظر من بود...بقیه هم نظرشون رو بگن:ugly2:

Majid_4553
April 11th, 2009, 23:52
بله

والا اگه تعداد قرار باشه اینقدر کم باشه که اصلا جایزه ای نداره :rose3:

lord mysterious
April 11th, 2009, 23:56
arsenal-champion (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان مشکلی با ساعت و زمانش نداری؟
اگه تایم دیگه ای مد نظرته بگو

Alfonso
April 12th, 2009, 00:26
هر بازی تا پا بگیره طول میکشه ...صبور باش:advice3:

Majid_4553
April 12th, 2009, 15:44
اقا این دور یه مقدار دست گرمیه. برای اینکه هم بچه ها عادت کنن هم یاد بگیرن چطوریه.

Aria
April 12th, 2009, 16:05

پس یعنی این دور دست گرمی است و دور دیگر اصلیه :happy:

Majid_4553
April 12th, 2009, 16:09

کلا این دور بیشتر برای اشنایی بچه ها با بازی و ... هست :rose3:

Aria
April 12th, 2009, 16:10
آقا برای ویترین جوایز نظر من آیکون بازی back spin هست

Jupiter
April 12th, 2009, 16:15
آی دی : Old.Nest

lord mysterious
April 12th, 2009, 19:45
بچه ها تو بازی بودم چشمم به دوتا اسم ایرانی خورد ( یعنی تابلو بود ایرانین )
البته rate اونها خیلی بالا بود در خد سکه نقره و ستاره نقره
به هر خال هرچی ازشون دعوت کردن ACC نکردن و دیدم دقیقا با همون شرایط ما مسابقه دادن
رفتم توی بازی اونها و دیدم خداییش خوب بازی مکنن
یه کم خرف زدیم که فهمیدم از بچه های یه فروم دیگه هستن که اونها هم این مسابثه رو گذاشتن
در ضمن صحبت دعوت کردن که دو فروم با هم مسابقه بدن
البته در مورد نخوه اون حرف و پیشنهادی نشد
نظرتون چیه؟؟؟
به صورت ضرب دری باهاشون مسابقه بدیم؟
هر کی نظرشو بگه اگه اکثریت موافق بودن به harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان معرفی کنم تا هماهنگ کنن
فقط بیاین این دور رو درست حسابی برگذار کنیم که اوضاعشون از ما بهتره
=========================================
کسایی هم که بلدن حتما بیاین که این دیگه آبروی ترفندستانه

nextslit
April 12th, 2009, 20:23

آقا ناظر اين بازی کيه ؟ چون حميدرضا خيلی تقلب ميکنه [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] باخت رو هم گردن نميگيره [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

hamid reza
April 12th, 2009, 20:32

دکترای تقلب بالا سرت نوشته که .......... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

به نظرم با این وضعیت بچه ها اصلا فعلا مسابقه با اونا نزاریم بهتره ، دیگه حالا میگی ستاره و سکه هم که دارن

بدتر.....

بهتره یکم بیشتر تمرین کنیم و بیشتر بشه تعدادمون بعد ؛ منم که تازه شروع کردم و امتیازام از 100 بالاتر نرفته

هنوز ! ازبچه ها کی امتیاز بالای 800 داره؟

nextslit
April 12th, 2009, 21:01
دوستان من بازی رو بردم 1-0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

hamid reza
April 12th, 2009, 21:04
در حالی که من بردم نمیدونم سیستم باگ داشت قبول نکرد!

البته فکر کنم هر کدوم از دونفر باید 3 تا بازی کن هر کی دو تا رو برد برنده است ؛ حالا این ممد تقلب کرده میگه یکی ....!

من در ضربه آخر با یه ضربه هم توپ آخر خودم رو انداختم هم توپ ساه رو ولی خطا گرفت و توپ رفت دست این پسره ؛ اونم کاشت و گل زد ......:دی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

اینم نمایی از لحظات آخر بازی:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

nextslit
April 12th, 2009, 21:23
دوستان تمام بازی ها در document ذخيره ميشه ، اينم فيلم بازی من و حميد رضا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

خوبه نصف توپای تو رو من انداختم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

arsenal-champion
April 12th, 2009, 21:39
اگر بازی بنده امشب بود، من یادم رفت بیام :mrgreen: به رقیب خودم تبریک میگم خیلی قدر بود :mrgreen:

Alfonso
April 12th, 2009, 21:47
Alfonso 2 _1 Jupiter

Alfonso
April 12th, 2009, 21:55

منم با نظر hamid reza موافقم بهتره یکم صبر کنید تا بازی بچه ها بهتر بشه

در ضمن من یک مشکل بزرگ در بازی داشتم نمی دونم چرا همش تو بازی ارور میداد سه دفعه تا دم سیاه رفتم ولی یکهو ارور داد واز بازی اومد بیرون و jupiter جام هم دندون رو جیگر گزاشت تا دو باره من بیام... کلا سه چهار دفعه بازی نیمه تمام موند.... در هر صورت jupiter جان خیلی خوب بازی کرد ومن به او و بقیه ی بچه ها خسته نباشید میگم ...البته من طبق قوانین باید یک بار از بازی بیرون می آمدم ولی به خاطر این ارور مسخره چهار دفعه شد ..البته رقیبم هم یک بار دی سی شد..در هر صورت طبق قوانین می تونه jupiter برنده باشه ولی مونده به نظر خودش
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 12th, 2009, 22:05
من تا 9:20- واستادم ولی بیا الان بازی کنیم

Jupiter
April 12th, 2009, 22:16
نه رفیق شما برنده شدید

hamid reza
April 12th, 2009, 22:36
بیا ممد صفحه قبل بعد از پست آخرت رو نگاه کن ..[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

نوشته 2-1 ؛ یعنی باید 3 بار بازی کنیم ....... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

مجید جان قوانین رو کامل بگو که این متقلب ها بازی در نیارن..... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 12th, 2009, 22:45
ای بابا من رفتم با اون بچه ها بازی کردم و ازشونم دعوت کردن بیان ترفندستان
یه ذره خودتون رعایت کنین و مرتب باشین
در ضمن از این 70 نفر که اومدن فقط همینا هستیم

hamid reza
April 12th, 2009, 23:14
من که چیزی نگفتم ؛ خودت میگی سکه و ستاره دارن ....

حالا میتونی پرچم و بالا نگه داری بسم ا...

lord mysterious
April 12th, 2009, 23:51
با یکیشون بازی کردم حدود 1100 بود و بردم
البته اونم خیلی اذیت نکرد
مهم تمرکز و مهارت و تمرینه
شما هم تمرین کنین خوب میشه
اینقدرم شلوغ نکنین و درست بازی کنین

Majid_4553
April 12th, 2009, 23:56

هاااااااا
امکان نداره.

فکر کنم قوانین کامل مشخصع

در ضمن برنده ها اسکرین شات هم بزارن بهتره یه وقت بازنده دبه نکنه :abusive :

Majid_4553
April 12th, 2009, 23:58
من باختم و احمد رفت دور بعد :Ghelyon:

AhmadSH
April 12th, 2009, 23:59
بازی بین من و harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان 2 , 1 به نفع من شد و من بردم :yess:

lord mysterious
April 13th, 2009, 00:00
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان آرسنال نیومد
توی ترفندستان هم بود و ازس دعوت کردم ولی بازم نیومد
الان تکلیف چیه؟؟
========
AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان بازی میکنی بیا

AhmadSH
April 13th, 2009, 00:02

کجایی ؟ من هستم

Majid_4553
April 13th, 2009, 00:08
9ball هرکی می اد یه 20 دقیقه دیگه من وصلم برای بازی

nextslit
April 13th, 2009, 00:09

منم گفتم تا 3 دست ولی حميد رضا ميگفت کلاً 1 دسته [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Majid_4553
April 13th, 2009, 00:10

اینم اسکرین شات

Majid_4553
April 13th, 2009, 00:13

ببین اون match 3 frames رو میزنی اتوماتیک 3 بازی باید انجام بشه حالا یا 2-0 میشه یا 2-1

arsenal-champion
April 13th, 2009, 00:13
هری جان، لطفاً من بازنده ی بازی در برابر lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هستم.آخه دیر یادم اومد بازی داریم و درخواست دوباره ایشون رو هم دیر دیدم.

nextslit
April 13th, 2009, 00:45

من 2 هيچ حميدرضا رو دوباره بردم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ، نابودش کردم ، به خاک و خون کشيده شد ! [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Majid_4553
April 13th, 2009, 00:54
مرحله نیمه نهایی فردا

15338

AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alex_i9) - Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0) (ساعت 8 شب)
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Dr.mysterious) - nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (nextslit) (ساعت 8:30 شب)

زمان هر دو بازی رو میتونید توفقی تعیین کنید

ღtOrObCHeღ
April 13th, 2009, 01:31
سلام منم هستم :Ghelyon:
torobche:Cool:

lord mysterious
April 13th, 2009, 09:13
سلام torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
به ترفندستان خوش آمدید :khosh:

امیدوارم از اینجا خوشتون بیاد و فعالیتتون اینجا محدود به همین بازی نشه:tarfandestan-hooray
شما رو تا پند دور پیشاپیش قهرمان میدونیم:congratualtions:
========================

هر کی واسه دور جدید میخواد شرکت کنه اعلام آمادگی کنه

Alfonso
April 13th, 2009, 10:54
آقا کسی به فکر ما نیست این مشکل ما رو حل کنه:xxx:
اون وقت اون بنده خدایی که با من بازی میکنه اذیت میشه:not-me:

من مشکم دو تاست..اولی اینکه در هر بازی وقتی می خوام اولین حرکت و زربه رو به توپ بزنم یک دفعه موس قفل می کنه ولی در حرکت های بعدی خوب میشه
...دومی یک دفعه وسط بازی ارور میده واز بازی مییاد بیرون..اینم عکسش

Majid_4553
April 13th, 2009, 12:39

سلام
اولی رو نمیدونم. برای من وقتی با کسی بازی میکنم ضربه اولی که طرف میزنه به توپ چند ثانیه دیرتر نشون میده. یعنی صدای ضربه می اد بد از 4-5 ثانیه ضربه زده میشه.

دومی هم بازی رو نصب کن دوباره از نو یا دوباره دانلود کن و نصب کن شاید حل شد :rose3:

shoroeno
April 13th, 2009, 14:28
سلام بچه ها منم هستم

اینم ای دیم shoroenoهم تو یاهو هم تو بازی

در ضمن الان میرم بازی رو دانلود می کنم

AhmadSH
April 13th, 2009, 15:28
از دوستان کسی هست بیاد الان ؟

ღtOrObCHeღ
April 13th, 2009, 15:56
من هستم:Eyelashes:

hamid reza
April 13th, 2009, 16:13

سلام

حالا اسمت چی هست که ما هی تربچه نگیم..:دی

مشکلت آخر با فایر فاکس حل شد دیگه؟

در ضمن یه آیدی یاهو هم حتما بساز..........

فعلا تحت حمایت تازه واردین قرار داری هر سوالی داری از هر جایی در خدمتیم جمعا...... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------

فکر نمیکردم اینجا تخصصی بشه.... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

این مشکل باید از ضعف سی پی یو یا رم هنگام اجرای بازی باشه ...

از چه ویندوزی استفاده میکنی؟

cutegames
April 13th, 2009, 16:21
منم در حال دی ال کردنم قعلا 2 GB دی ال دارم تموم شه می رسه یه نوبت این:thumbup:

lord mysterious
April 13th, 2009, 16:41
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شب که واسه بازی مشکلی نداری؟

nextslit
April 13th, 2009, 17:55

پس از بازيهای مرحله اول بچه ها نياز به استراحت دارن ، اينجوری بهمون فشار ميآد آ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

آقا من حاضرم ، ولی الان اگه هستی بهتره يه جوريايی چون ممکنه شب اتفاقاتی بيوفته [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Alfonso
April 13th, 2009, 19:44

قبلا ویستا بود ولی عوضش کردم الان xp هستش
حالا من ویندوزم رو دوباره عوض کردم اگه بازم درست نشد ..کسانی که با من بازی دارند منو ببخشن و تحمل کنند ..دیگه کاری از دستم بر نمی یاد:sorry:

mr master
April 13th, 2009, 20:39
با سلام
mr master
با تشکر

nextslit
April 13th, 2009, 21:09
آقا من دلم واسه lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) سوخت گزاشتم ببره [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]2-1

lord mysterious
April 13th, 2009, 21:39
ممنون محمد جان
دستت درد نکنه
آماده باش این دور بهد رقبای جدی تری روبرو هستی
خالا اگه میخوای خودت ادامه بدی بگو:thumbup:
ولی اون یه دستم که باختم به خاطر هوای سرد تهران بود که باعث شد دستم بلرزه
==============================================
بازی دیگه چی شد؟؟؟؟
خبری نیست؟

Alfonso
April 13th, 2009, 21:47

این حریف ما که نیومد..ولی چرا الان تو سایت آن هستش

AhmadSH
April 13th, 2009, 22:06
آقا باید از قبل هماهنگی بشه شما الان اومدید میگید بازی کنیم
من الان 30 دقیقه دیگه میام

Alfonso
April 13th, 2009, 22:08
ساعت بازی از قبل که مشخص بود من از ساعت 8 تا الان منتظر شما بودم...اگه می خواستی یک ساعت دیگه بیای با من هماهنگ میکردی

AhmadSH
April 13th, 2009, 22:16
من الان هستم

lord mysterious
April 13th, 2009, 22:35
AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان لطفا ارین به بعد به برنامه ای که اعلام میشه بیشتر توجه کنین
============================================
تا این لخظه بازی این دو نفر : AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0 - Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 1
این دور هم AhmadSH (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جلوتر هستند

AhmadSH
April 13th, 2009, 22:48
آقا من باختم :hammerpc:

قابل توجه دوستان
این دوستمون از ترفند حواس پرت کردن استفاده کرد لطفاً پیگیری کنید :Dr:

Alfonso
April 13th, 2009, 22:50
Alfonso 2_0 AhmadSH[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 13th, 2009, 23:15
تبریک میگم
پس بازی ما با همه......
فردا کی وقت دارین؟

Majid_4553
April 13th, 2009, 23:24
15388

فینال رقابتها

Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0) - lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Dr.mysterious) (زمانش به انتخاب خودتون فقط اعلام کنید تا بیاییم ببینیم. :rose3:)

lord mysterious
April 13th, 2009, 23:31
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان اینجوری سخته
همون خودت اعلام کنی بهتره
ساعت 8 شب چطوره؟
اگه نشد 9؟؟؟؟؟؟

AhmadSH
April 13th, 2009, 23:34
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان واسه نفر سوم هم جایزه دارید ؟ :shy:

Alfonso
April 13th, 2009, 23:35
من فردا ساعت 9:30 شب هستم ..مشکلی که نداری ..(از الان باختم رو اعلام میکنم):menace:

Majid_4553
April 13th, 2009, 23:40
حالا اعلام میکنم خیلی طبق ساعت برگزار میشه :nono:

نفرات اول هم فعلا جایزه ای ندارن :kap:

lord mysterious
April 13th, 2009, 23:52
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خودن بگو ساعت چند؟
جابزه هم یه فکری بکن
با کسری هماهنگ نمیکنی حداقل مثل مسابقه عید اون بالا یه چیزی بزاره

hamid reza
April 13th, 2009, 23:53

مذاکرات رو با کسری شروع کن خوب [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

بودجه کم آوردی مام هستیم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 14th, 2009, 00:10
بودجه هم نمیخوایم فقط یه چیزی توی ویترین بزاره
نفر 3وم هم مشخص کنین
از دور بعد سختتر میشه(حریفان قدری اومدن)

hamid reza
April 14th, 2009, 02:24
داری برنا مه رو میچینی من چون از فرداشب نیستم تا جمعه ، البته این یکی دو هفته استسناء بود اینطوری انشالاه از هفته دیگه همیشه باشم!

در ضمن منو تو قرعه کشی با NEXTSLIT بزار، اگه با ممد بزاری منو من باهاش هماهنگ میکنم و مشکلی پیش نمیاد جمعه سر قرار.....

(((چون ما اصلا به هیچ وجه من الوجوه هیچگونه مشکلی با هم نداریم ...))):uglyadvice: [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

ممنون

shoroeno
April 14th, 2009, 10:33
سلام بچه ها منم هستما

آلان کسی کست بیاد بازی دست گرمی؟:smking2:

iignoree
April 14th, 2009, 10:38
من هستم
iignoree

shoroeno
April 14th, 2009, 10:56
کجایی نمی بینمت

lord mysterious
April 14th, 2009, 11:22
بچه ها از الان بگم که من بودجم کمه توی بازی ها دقت کنین که من باشم ولی اگه پول داشته باشم خودم میام ولی اکثرا ندارم
پس روی میزهایی که مبلغ کمتری هست رو هم نگاه کنین

shoroeno
April 14th, 2009, 11:24
بچه ها دور جدید کی شروع میشه

Alfonso
April 14th, 2009, 12:01
آقا بازی فینال ساعت9

واسه ویترین جوایز هم توپ بیلیارد طلایی برای نفر اول ...توپ بیلیارد نقره ای و برنز برای دوم و سوم..یا یک چیز تو این مایه ها ...فکر کنم از همه قشنگ تره ..نگید جایزه در کار نیست ..واسه بازی قارچ خور جایزه خروس می زارید ولی واسه ی بیلیارد هیچی!![Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 14th, 2009, 12:05
تا الان با این ساعت مخالفتی ندارم ولی چون به دلایلی برنامم زیاد مشخص نیست اگه نتونستم بیام حداقل یک ساعت قبل اعلام میکنم

Majid_4553
April 14th, 2009, 14:07
برای دور بعد اینشالله برای جایزه هم چونه میزنیم. اما این دور خبری نیست :Ghelyon:

هر کسی که اسمش توی پست اول نیست اسمش رو برای من پیغام عمومی بفرسته اخه تاپیک یه خورده شلوغ شده.

hamid reza
April 14th, 2009, 14:18
مجید جان یه زحمت بکش پست اول اسم بچه جلوشون آیدی هاشون رو هم بنویس که اگه بخوان اونجا هماهنگ کنن که تاپیک اینطوری شلوغ نشه ......

hami_taatu

دیگه تاپیک رو زدی حمتش هم به گردن خودت..:دی

یه زمزمه هایی شنیدم که میگن اینجا اسپم بازاره... تا دادشون بیشتر در نیامده بداد تاپیک برس..:دی:Ghelyon:

جوایز هم فکر کنم دوره ای بشه یا همچین چیزی بهتره ؟! اینطوری ممکنه یکی 10 تا بگیره که جا نمیشه تو ویترین.؟!

نظرت چیه؟

Majid_4553
April 14th, 2009, 15:19

خب ای دی ها رو هم بدید به من تا بزارم.

lord mysterious
April 14th, 2009, 16:54
خب واسه جابزه اینجوری باشه که 1بار برد توپ معمولی و کسی که مثلا 10 بار میبره توپ طلای الماس نشان بگیره و به خاطر میدون دادن به جوونا کسی که 10 بار برنده شده دیگه حق شرکت نداشته باشه(میتونه مربی یا ناظر بشه)
در ضمن اینم آیدیم:
lord_sh_mysterious

hamid reza
April 14th, 2009, 17:34

این چه حرفیه؟!

هر کی 10 بار ببره دیگه بازی نکنه؟! این که نمیشه !

همه میان اینجا بازی کنن دیگه....

اون پیشنهادت خوبه ولی تعدادش بیشتر بشه مثلا 5 بار مسی ؛ 10 بار برنزی ؛ 20 بار نقره ای . 30 بار طلایی......(مثلا حال ؛ همینطور پیشنهاد بدیم به جا های خوب میرسیم)....:دی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Jupiter
April 14th, 2009, 18:23

به نظر من اگر کسی در دوره ای از مسابقات برنده نهایی شد به اون یه توپ بیلیارد طلایی بدیم که روش عدد 1 نوشته باشه حالا اگر در دوره ی بعد مسابقات دوباره نفر برتر شد روی توپ اون عدد 2 رو حک کنند و ........
برای نفرات بعد هم به همین ترتیب باشه فقط به جای طلایی بودن توپ نقره ای و مسی باشه

Alfonso
April 14th, 2009, 21:43
Alfonso 2-0 Mysterious[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] Alfonso champion
البته به دوست عزیزمون هم خسته نباشید میگم[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 14th, 2009, 21:59

تبریک میگم به شما
بازی حساس و خیلی نردیکی داشتیم
منم بیشتر تمرین میکنم که انشاالله دورهای بعد هم فینال رو تجربه کنم
========================================
پس چی شد این جوایز؟؟؟
کسرا جان بیا یا بگو جایزه میزاری با خیال همه رو راحت کن و بگو نه(ولی جون ترفندستان نه نگیا)

Kasra
April 14th, 2009, 22:46
باید گفت که این مسابقه فعلأ جایزه ای نداره.
شاید بعد از گذشت مدت زمانی جایزه دار بشه.

iignoree
April 15th, 2009, 11:20

تبریک میگم
ولی این اولین و آخرین قهرمانیت هست چون از دور بعد داداشت هم شرکت میکنه:rosary:

Alfonso
April 15th, 2009, 13:08
هه هه ....ما کوچیک تمام بچه های ترفندستان هستیم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

purya rj
April 15th, 2009, 13:12
منم به آلفونسو جان تبریک میگم
جایزه ی نداشتت هم مبارک باشه:biggrin:

shoroeno
April 15th, 2009, 20:56
چرا کسی اسم مار رو اضافه نمی کنه به پست اول

shoroeno:rosary:

Alfonso
April 15th, 2009, 22:32
باید بازی کن های جدید اسمشون رو به صورت پیام عمومی به پرو فایل harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) بفرستند

ღtOrObCHeღ
April 16th, 2009, 00:41
بازي ها كي شروع ميشه:menace:

Majid_4553
April 16th, 2009, 00:57

ID????????

shoroeno
April 16th, 2009, 19:17

هر جان اي من ايميل من هم تو ياهو هم جيمل هم تو بيليارد و هم اسم وبم همون شروع نو هستش

shoroeno

Majid_4553
April 16th, 2009, 19:47

چشم چرا میزنی شما اضافه کردم :flower:

mr master
April 18th, 2009, 21:15
سلام
آقا این بازی ها چی شد
من اینجا یوزر (MR MASTER ) زدم یعنی هستم یقیه هم که اعلام امادگی کردن
هر کی میخواد بازی کنه بیاد یوزر بده ، تو بازی قرار بگیره
همین جا هم اعلام بشه برنامه
بازیکنان هم بیان سر بزنن تا از برنامه بازی ها با خبر بشن
ببخشید دخالت کردم ولی تو همه فروم ها اینجوری برگذار میشه :rose3:

lord mysterious
April 18th, 2009, 21:16
هری جان نمیخوای تایپیک دور دوم رو راه بندازی؟
همه منتظر هستند.

hamid reza
April 18th, 2009, 21:32
دور بعدی انشالاه تو همین هفته برگزار میشه ، دوستان که همه آیدی هاشون تو پست اول هست فعلا با هم بازی کنیم تا مسابقه شروع بشه.......

Majid_4553
April 18th, 2009, 23:01
سلام
من 2 روزی نیستم بعدش اینشالله

lord mysterious
April 18th, 2009, 23:08
خب پس اسامی رو توی پست اول کامل کن و اون کسایی هم که نبومدن واسه بازی فعلا خذف کن تا مطمئن شیم میخوان ادامه بدن

Majid_4553
April 20th, 2009, 17:18
دور دوم

یه سری از دوستان دور اول اسم نوشتن اما یه مسابقه هم شرکت نکردن. اینها اسامیشون حذف شد و اگه میخوان ایندور هم همینکار رو بکنن اسم نویسی نکنن.

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

تمام کسانی که میخوان شرکت کنند و اسمشون توی پست اول نیست برای من پیغام بدن تا بزارم. درخواستتون رو توی تاپیک نزارید چون بالافصله توسط مدیریت پاک میشه.

ممنون

Aria
April 20th, 2009, 18:21
آقا خونه ما برق رفته بود :Angry: :xxx:
این دور هم اسمم رو بنویس انشاا.. با روحیه ای قوی این دور شرکت می کنم :advice3:

iignoree
April 21st, 2009, 15:35
منم میخوام بیام
اینترنتم قطع شد ولی دیگه کاملا درست شد و انشا ا... دوباره فعالیتم زیاد میشه
در حد بنز:biggrin:

Majid_4553
April 21st, 2009, 22:56

یوزرت چیه؟

hamid reza
April 21st, 2009, 23:15
من یوزرم عوض شد....!

یوزر جدید من Master.of.8club هست...

یا mr.8ball3

مجید جان تو پست اول وارد کن

ممنون...

iignoree
April 22nd, 2009, 17:08
iignoree
اینو همه میدونن دیگه

Majid_4553
April 23rd, 2009, 21:12
گروهبندی رقابتها. برنامه بازیها هم سعی میکنم تا فردا اعلام میشه.

lord mysterious
April 23rd, 2009, 22:46
دور دوم از کی شروع میشه؟
هری جان کاش این تایپیک رو ببندی و یکی دیگه راه بندازی آخه این دیگه خیلی شلوغ شده

hamid reza
April 25th, 2009, 16:27
هنر بیلیارد یا وقتی طرف هنگ میکند.....!

فیلمش رو گذاشتم ، کلا در کمتر از 1 دقیقه ، شما هم ببینید و هنگ کنید.....:دی

الله یا master.of.8club...........

کسی کل میندازه؟ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

(برای دیدن فیلم باد این بازی بر روی سیستم شما نصب باشد)

iignoree
April 25th, 2009, 16:38
حمید رضا جان دیگه همه بچه ها میدونن که با من نمیتونن کلکل کنن
در هر صورت از الان قهرمانی در تمامی ادوار رو به خودم تبریک میگم ها ها ها

Alfonso
April 25th, 2009, 19:19

nextslit
April 25th, 2009, 19:23
harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان دور دوم چی شد ؟ خيلی ها از سايتای ديگه فقط به خاطر اين ليگ اومده بودند که الان کم کم نا اميد شدند !!
اگر وقت نداريد دوستان ديگه هستند ميتونن کمک کنن تا برگزاری مسابقات به نحو احسنت انجام بشه ، رو کمک ما هم ميتونی حساب کنی .

Majid_4553
April 25th, 2009, 19:55
شرمنده دوستان من به خاظر امتحانات میان ترم و ...... این مسابقات رو نمیتونم برگزار کنم. فقط میتونم شرکت کنم :crazy:
قرعه کشی هم کردم گفتم شاید سرم خلوت بشه که میبینم نمیشه. هر کسی میخواد برگزار کنه یه تاپیک جدید باز کنه تا پست اول هم برای خودش بشه و بتونه تغییرات رو توی عنوان و ... بده. یا اگه میخواد توی همین تاپیک ادامه بده به کسری بگه تا تاپیک رو به نام ایشون بکنه تا ریلکس بشه :lol3:

همگی موفق باشید :rose3:

کسری جان کرکره رو بکش. :lol3:

nextslit
April 25th, 2009, 20:09
Harry جان ممنون که اين قضيه رو روشن کرديد
دوستانی که ميخواند کانديد برگزار کننده اين مسابقات باشند لطفاً اعلام آمادگی کنند .
بنده به شخصه حاضرم اين مسئوليت رو به عهده بگيرم ، دوستان ديگر هم بيان تا ببينيم کی بايد انتخاب بشه .

lord mysterious
April 25th, 2009, 20:13
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان لطفا خودت زود راه بنداز تا بازی کنیم
همه خیلی وقته منتظرن

hamid reza
April 25th, 2009, 20:45
دیگه لازم نیست یه تاپیک دیگه باز شه یا به نام کسی دیگه زده بشه ، جانشین مجید همینجا ادامه بده

هر چی باشه تا آخر عمر که امتحان نداری بالاخره میای .......

در ضمن من اصلا به این ممد عتمینان ندارم ، همش

داره تقلب میکنه ...... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
April 25th, 2009, 20:49
بابا حمید دست بردار فقط بزار راه بیفته میگیم تو هز بازی 1 ناظر هم باشه
میدیم خودت کنترلش کنی
کاری که نمیخواد بکنه فقط بازیهاشو با تو میزاره چون دوست داره و میخواد با خودت بازی کنه
مگه بده؟
اصلا قرعه کشی رو میدیم خود مجید!!!!
اینقدر که وقت داره

nextslit
April 25th, 2009, 20:54

همينه ديگه شعبده بازی که براتون ميکنيم ديگه اطمينان نميکنيد ، آقا خودت فرمون رو بگير دستت ببينم چيکار ميکنی .:chewing:

lord mysterious
April 25th, 2009, 21:00
بابا حق داره با اون شعبده بازی هات
آخه اینم شد کار
ولی به هر حال این دور رو راه بنداز تا ببینیم چی میشه
اصلا دو تایی با هم ولی جون ترفندستان تا فردا برنامه بازیهارو بدین

AhmadSH
April 25th, 2009, 21:41
دوستان عزیز من رو حذف کنید که من نمیتونم بیام :sigh:

iignoree
April 25th, 2009, 21:45
بهتره شما خودت شروع کنی
در حال حاضر مهم برگزاریه

lord mysterious
April 25th, 2009, 21:50
من که دوست دارم ولی نه تجربه دارم و نه صلاحیت

lord mysterious
April 25th, 2009, 21:53
فعلا همه این افراد بازی میکنن؟
کسی نمیخواد کنار بکشه؟

lord mysterious
April 25th, 2009, 22:12
بچه ها من میگم به هر کس یه شماره بدیم و با #ran ضربدر 7 بکنیم و شماره ها رو براکت بگیریم
و شماره نفرات به ترتیب در اومدن با گروه اول با متناظر شون با گروه دوم مسابقه بدن
اکه بیشتر از نصف با این روش موافقت کردن انجام بدین
==============================
فقط بازیها به صورت تک دور اجرا بشه؟
یا مسابقات داخل گروه به صورت امتیازی برگذار بشه و 3 نفر اول بیان بالا و با برنده گروه دیگه مسابقه بدن؟

iignoree
April 25th, 2009, 22:15
من همه جوره موافقم

lord mysterious
April 25th, 2009, 22:17
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان حداقل نظر بده؟
بگو چه جوری

lord mysterious
April 25th, 2009, 23:18
بچه ها اگه موافق هستین اینجوری بازی کنیم
با اجازه بازیها از سه شنبه که تا اونوقت همه باخبر بشن

سه شنبه
harry_4553 VS torobche 20:00
alfons0 VS jupiter77 21:00
nextslit VS purya rj 22:00

چهار شنبه
aria8675 VS master.of.8club 20:00
iignoree VS shoroeno 21:00
Dr.mysterous VS Mr master 22:00

این برنامه من بود
موافقتتون رو اعلام کنین تا شروع کنیم

shoroeno
April 25th, 2009, 23:34
سلام

من فکر می کنم گروه اول و دوم دوره ای بازی کنن بهتر باشه یا اینکه هر بازی حذفی 3 پارتی که هر کس سریتر برد برنده و بازنده حذف میشه از هر گروه هم 2 نفر بیان بالا و بعدش هم نمیه نهایی و فینال و خلاص

در ضمن ساعت دقیق بازی و ناظر بازی هم باید باشه

راستی منکه می گم بازی ها هم 30 ثانیه ای برگذار بشه بهتره

و تمام بازی هام 5 دلار هزینش باشه

یه پیشنهاد دیگه هم دارم اونجا خودش لیگ داره ما می تونیم از لیگ های آزادش استفاده کنیم گروه های 4 نفری یا یک گروه 8 نفری

یه طوری برنامه بریزید که قشنگ معلوم باشه و کسی گم نشه

یا مثل لیگ فوتبالمون بشه هر بازی هم سر وقت خودش بازی بشه که حق کسی ضایع نشه

shoroeno
April 25th, 2009, 23:38
الانم که نگاه کردم میشه این کارو هم بکنی

دور اول 3 تا گروه 4 نفره با هم بازی کنن ( تو خود بازی می توانید ثبت نام کنید) بعد از هر گروه 2 نفر میان بالا و بعد در دور دوم باز 2 تا گروه 3 نفره که از هر گروه 1 نفر حذف میشه دور سوم هم نیمه نهایی و فینال

lord mysterious
April 26th, 2009, 01:32
طبق صحبتها با چند نفر برنامه پیشنهادی بنده:
بازی ها در هر گروه به صورت دوره ای برگزار میشه و امتیازی نفرات مشخص میشن
و از هر گروه 4 نفر میان بالا و بازی ها به صورت حذفی انجام میشه
سپس نیمه نهایی
و فینال

Majid_4553
April 26th, 2009, 01:43

به نظرم از هر گروه 2نفر بیان بالا بسه 6نفر هستن 4نفرشون بیان به نظر من فایده ای نداره. هر جور نظر خودتون هست. مارو هم خبر کنید.

lord mysterious
April 26th, 2009, 01:48
هری جان اینم نظریه
ولی گروهی برگزار بشه خوبه
چند نفر بیان بالا رو میشه تصمیم گرفت...
اگه با این شیوه برنامه موافق هستید بگین تا واسه گروه دیگه هم بزارم:

Alfonso
April 26th, 2009, 10:47
آقا این جوری نمیشه....harry_4553 شما که کار خاصی نمی خواید انجام بدید فقط یک قرعه کشی انجام میدید..واسامی بازیکنان بالا امده رو میگید..این که وقت گرفتن نداره..شما تجربت در این زمینه از همه بیشتره پس خودت باشی بهتره..حالا اگر وقت نمیکنی یک نفر را به عنوان ناظر بازی ها انتخاب کن که در هر بازی به عنوان ناظر حضور داشته باشه...در مورد قرعه کشی هم...همون قرعه کشی اول بهتره ...صد دفعه عوضش نکنید..همون گروهی خوبه.. ولی بیشتر از دو نفر بالا نییاند....در مورد تاپیک هم بهتره این تاپیک رو ببندید ویک تاپیک جدید با نام بیلیارد ترفندستان دور دوم بزنید وپس اولرو مثل این یک درست کنید...چون اگه قرار باشه دور جدید تو همین تاپیک برگزار بشه بی نظمو شلوغ میشه..و اگر بخواید تمام این پست ها رو پاک کنید و تو همین تاپیک دور جدید رو برگزار کنید ...اینجوری نشه بهتره ..:yes:

hamid reza
April 26th, 2009, 12:27
میگن آشپز که دوتا بشه آش یا شور میشه یا بی نمک ....

وای به حال اینکه الان 10 تا شده !!!!!!

به نظرم اصلا کار تمام بود قره کشی که انجام شده بود زمانش هم که مشخص بود

بی خود قضیه پیچونده شد ، lord (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم زحمت کشید این کارا رو هم انجام داد ولی دیگه وقتشه به نتیجه برسونیم

این تاپیک و..............

Majid_4553
April 26th, 2009, 12:29
گروهها که تغییری نکرده

lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز هم دارن برنامه بازیها رو میزارن. اقا برای گروه دیگه هم بزار تا بازیها انجام بشه.

mr master
April 26th, 2009, 15:27
منم با هری موافقم لرد جان گروه دیگه هم بذار تا شروع کنیم
در مورد 4 نفر یا 2 نفر هم که تو هر گرو 2 نفر هستن که بازیهاشون از بقیه بهتر باشه و بقیه شانسی ندارن
حالا در کل وقتی یه نفر مسئول هست و داره انجام میده دیگه رو حرفش حرف نزنیم بهتره
میخایم بازی کنیم سرگرم بشیم حالا چه 2 نفر بیاد چه 4 نفر چه هر 6 نفر
کمک کنین این پروژه زودتر شروع شه
امیدوارم باز بعد پست من انتقاد و پیشنهاد نداشته باشیم
lord و haryy بلدن چیکار کنن

lord mysterious
April 26th, 2009, 16:52
خب پس اگه ریش و قیچی دست ماست زدیم بریدیم و خراب هم کردین
اینم برنامه
امتیاز ها اینگونه خساب میشه: بازی برده - باخته
یعنی اگه یه بازی 2-1 به نفع شما تموم بشه شما 1 امتیاز میگیرین

lord mysterious
April 27th, 2009, 15:47
در ضمن ناظر هم نمیخواد
اول اینکه هر دو طرف باید نتیجه رو تایید کنن تا ثبت بشه
دوم هم اگه مشکلی بود فیلم بازی رو بعدا میبینیم
=====================================
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان اگه میشه بازی ما ساعت 20 انجام بشه چون اون ساعت نمیتونم بازی کنم

lord mysterious
April 27th, 2009, 15:59
دوستان بنا به پیشنهاد harry جان ازین به بعد برای دور دوم از این تایپیک استفاده میکنیم
لطفا دیگه اینجا پست ندین
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]