PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسورد یاهو !!!

Shayan
February 9th, 2006, 14:33
من این مطلب رو از یه سایت گرفتم..یادم نمیاد کدوم سایت !؟! ولی بخونیدش ببینید صحت داره یا نه !! رو سیستم من که جواب نداد !!!

متن:

آقا این برنامه دیگه آخرشه بدون مجیک و تروجان پسورد طرف رو در میاری البته پسورد آخرین کسی رو که پشت سیستم نشسته باشه در میاره هیچ آنتی ویروسی هم نمی تونه شناساییش کنه اسم برنامشم YDump هستش که می تونید از اینجا دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) کنید

Soroush
February 9th, 2006, 15:01
13y,جان مطمئن باشید صحت نداره و این برنامه همچین کاری نمیکنه :wink: :!:

To0pi
February 9th, 2006, 15:11
از کجا اینقدر مطمئن هستی :?: :?:

Soroush
February 9th, 2006, 15:34
to0piجان تو اکثر وبلاگها و سایتهای مربوط به هک از این ادعا ها زیاد میشه ولی باور کنید به این سادگیها هم نیست :!:

بعضی از این برنامه ها خودشون تروجان هستند و کاربرانی که دقت کافی به خرج نمیدن رو به دام میندازن :|

بعضی ها هم برای بالا بردن آمار بازدیدکنندگان اقدام به معرفی این جور برنامه ها میکنند :?

این برنامه ای که 13y عزیز گفتن جزو همین دسته از برنامه هاست و خودم قبلآ امتحانش کرده بودم واسه همین با اطمینان گفتم همچین کاری رو نمیکنه :roll:

البته اینم بگم با استفاده از ترفندی که برای دیدن آخرین ID لاگین شده در سیستمون به کار میره در صورتی که ما خودمون هنگام Sign Out کردن طرف حضور داشته باشیم میتونیم پسوردشو پیدا کنیم ; فقط کمی زیرکی میخواد :mrgreen:

To0pi
February 9th, 2006, 16:25
مرسی
اگه این شکلیه من تا حالا 10-20 تا از این برنامه هارو دانلود کردم :wink:

Kasra
February 9th, 2006, 22:06
دوستان چون بحث به اینجا کشید یه چیزی رو که به صورت تجربی بهش پی بردم رو بهتون بگم:
برای یادگیری هک و مسائل تخصصی ، رفتن به وبلاگ هایی که به صورت پراکنده در اینترنت قرار داره جدأ وقت تلف کردنه! چون تمامیشون به جز چند استثنا مطالب رو تنها از این ور و اون ور کپی پیست میکنن!

Soroush
February 10th, 2006, 00:30
کاملآ با شما موافقم کسری جان :)

shayan306
March 4th, 2006, 16:30
من هم از این نوع برنامه ها زیاد دانلود کردم که بیشتر شان نیاز به ریجیستر داره وتازه بعد از اینکه آنها را ریجیستر می کنیم خراب از آب در می آیند .
بعضی از انها نیز ساخته و پرداخته ی اشخاص آماتور هستند که فقط از الف هک و بوت و کرک و این جور حرف ها یک کلام نیز وارد نیستند و اعتباری نیز ندارند .
بعضی ها نیز همانگونه که اشاره شد پر از Spy و worm و Trojan هستند .

To0pi
March 4th, 2006, 18:52
اگه برنامه ای پیدا شد که می شد راحت پسورد یکی را بدون تروجانو این چیزها به دست آورد ما رو هم خبر کنید
:x

Mohammad
March 4th, 2006, 22:14
To0pi, جان اگر به این راحتی یاهو هک شود که دیگه کسی از یاهومسنجر استفاده نمیکند. :mrgreen:

To0pi
March 5th, 2006, 07:32
فکر کنم آرزوی هک آی دی تا آخر عمرم به دلم بمونه :lol: !!

Mohammad
March 5th, 2006, 13:55
To0pi, جان عجب آواتور کوچکی انتخاب کردید :mrgreen: :!:

Soroush
March 5th, 2006, 14:01
To0pi,جان دیگه اونقدرا هم سخت نیست که نتونید..اگه از برنامه هایی که تو سایت گذاشته شده استفاده کنید و یه کم زیرکی به خرج بدید حتمآ میتونید :lol:
Mohammad,جان تازه آواتورشون رو دیدید :mrgreen: :!:

Mohammad
March 5th, 2006, 14:14
منظورم امضای To0pi, جان بود :mrgreen:
اشکال لپی بود :mrgreen:
پیش میآد :wink:

To0pi
March 5th, 2006, 16:39
soroush2000,جان سعی خودم را می کنم
Mohammad, جان برداشتمش :wink: :wink:

Mohammad
March 6th, 2006, 00:23
To0pi, جان ممنون از توجهتون :lol:

Shayan
March 6th, 2006, 10:54
y_nima2000, جان اگه لطف كنيد مطلبتون رو يكبار بگيد ممنون ميشم :wink:
در مورد برنامه هم متاسفانه من هنوز امتحانش نكردم...

Mohammad
March 6th, 2006, 22:04
همانطور که قبلا گفتم یاهو به این سادگی ها هک نمیشود :lol: