PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 594000 تومان پول قبض تلفن

cs-123
April 16th, 2009, 17:15
ما تو خونه برای اینکه من وقتی به اینترنت وصل میشم تلفن اشغال نباشه دو تا خط تلفن داریم یکی برای خونه یکی هم من باهاش به اینترنت وصل میشم.همیشه واسه اون خطی که من باهاش به اینترنت وصل میشم 15000 یا 16000 قبض میومد ولی الان 594000 هزار تومان قبض اومده.میخواستم بدونم هزینه اتصال زیاد شده چی شده که این قدر زیاد اومده.تو رو خدا فوری کمک کنید که اگه بابام قبضو ببینه کارم ساخته است.منو میکشه.some body help!:fever:
تازه از کارت استفاده کردم و از اینترنت هوشمند هم هیچ وقت استفاده نکردم.

saeed258
April 16th, 2009, 17:24
دروود بر شما
رویهم رفته من مورد مانند مورد شما زیاددیده ام!و در همه آنها مشکل از سامانههای مخابرات بودهاست کهمشکل داشته اند
بهترین کاراینستکه یک ریزمکالمه هایتان(print)از خطتان بگیرید وآن را بررسی کنید

hamid reza
April 16th, 2009, 18:47
من قبلا شندیده بودم توی بعضی سایتها که میری ، مودم یه بوق مخصوص میزنه و بعد از اون

دیگه پول تلفن خارجه حساب میشه ، البته خودم همچین چیزی ندیدم ولی خیلی ها مگفتن شاید از این

باشه...!(در ضمن فقط مخصوص دایل آپ هست این)

ولی همچین چیزی که شما میگین هم امکان نداه چون وقتی به یه حدی برسه پول تلفن (مثلا 200000 تومن ) خود به خود قطع میشه تلفن و کار به اینجا ها نمیکشه ، پس احتمالا همون اشتباهی رخ داده که اینطوری شده.......

Arian.N
April 16th, 2009, 18:56
شما اگه 24 ساعته هم اینترنت می رفتی نباید انقدر میومد :mrgreen:
حتما مشکل از مخابراته قبض رو ببر ببین چی می گه ولی یه مشکل وجود داره
برای پرینت گرفتن مالک تلفن باید باشه باید یه بهانه ای بیاری

h003ein
April 16th, 2009, 19:22
من چند تا رکورد از زمانی که دایال آپ کار می کردم دارم
یه خط با سیصد و شصت و هفت تومن قطع شد
یکیش با نود و هفت تومن
و یکی با صد و شانزده تومن
فک کنم آخرش هم باید بدمشون
این چیزا طبیعیه
اگه داری ببر پرداخت کن و اگه نداری بزار قطع شه.

Arian.N
April 16th, 2009, 19:25
نچ
دیگه اونجوری نیست که قطع شه بهتم کاری نداشته باشن
بالا خره باید برداخت کنی
3 ما بهت فرصت میدن بعد با مامور میان دم در خونت

ahora-kabir
April 17th, 2009, 13:37
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
دیگه اونجوری نیست که قطع شه بهتم کاری نداشته باشن
بالا خره باید برداخت کنی
3 ما بهت فرصت میدن بعد با مامور میان دم در خونت[/QUOTE]

از این یکی کارشون خشم نیومدش:angry:

خوب قیمتو بیارن پایین این جور نشه که یک نفر نخواد بده

Alfonso
April 17th, 2009, 13:47
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

به جای عصبانیت و ناراحتی یک adsl بخر از این به بعد دیگه مشکل نداشته باشی..ساده ترین کار:ugly2:

lord mysterious
April 17th, 2009, 14:00
البته اگه پول خط از بدهی بیشتر بشه این کار رو میکنن و اگه کمتر باشه میزارن قطع بمونه ولی اگه تو محدوده پول خود خط باشه با اختار قبلی خط رو جمع آوری میکنن

rahimonline
April 17th, 2009, 15:01
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام دوست عزیز همچین کاری نمی کنن نده بزار بمونه من خودم 2 تا خط تلفن دارم هر کدوم کمش 200.000 تومن اومده یک 3 باری اخطار دادن و تموم شد چه ماموری همچین عرضه کاری رو ندارن یک همرا اول هم دارم 500.000 صاف اومده ندادم اونم مثل این یکی ها نترس هیچ کاری ندارن یعنی نمیتونن بکنن

Arian.N
April 17th, 2009, 15:08
یه خط ثابت من 150000 تومن اومد اول یه طرفش کردن بعد قطعش کردن بعد هم نامه دادن که اگه پول رو ندیم از شما شکایت می کنیم و شما باید علاوه بر پول قبض و دیرکرد پول قطع کردن تلفن رو هم بدین

cs-123
April 17th, 2009, 15:18
سلام.میشه از طریق سایت مخابرات ریزمکالمات رو بگیری.اگه میشه زود بگین و سایت رو هم بزارین.:crybedding:

Nistama
April 17th, 2009, 15:19
ركورد رو شكستي
تلفن من 270000
اومده بود!
كه البته صبح تا شب نبود اما
60 درصد با اينترنت هوشمند بود
:rose3:
اينم از اينترنت و مخابرات كاملاً‌مفيد ايران!

Nistama
April 17th, 2009, 15:20
خودت به مخابرات مراجعه كن و بعد اعتراض بذار روي قبضت!
و يه نگاهي به ريز مكامه هات هم كن!
براي من كه فايده نداشت!

saeed258
April 18th, 2009, 15:10
بادروود
دوستان،من که می گویم یکی از نزدیکانمان همین بلا بر سرش آمده بود،هرچند هنوز هم مخابرات زیر بار نرفته است اما با پیگریهای ایشان،هنوز پولی پرداخت نشده است!!!
البته برای نمونه در یک زمان یکا(ثابت)برای چند نفر همزمان تلفن زده شده بود!!!!!!
از این دست اشکالها در نرم افزارهای مخابرات بسیارند!!!!
زیر بار نروید

ahora-kabir
April 18th, 2009, 19:14
مثل اینکه هر وقت مخابرات پول کم میاره یک بلاهایی سر خط ها میاره :grin:
البته مشکل من خدا رو شکر خیلی کوچیک بودش ولی بزار بگم کار نامه مخابرات را سیاه تر کنم:grin:
من گوشی همراهمو در یک سری نریختم و قطع شدش موقع که خواستم برم وصل کنم دیگه نزدیک بودش سری بعد 8 هزار تومان به بیشتر کرده بودن (یعنی جریمه) حالا جاب اینجاست که فقط ب10 تا 15 تا اسم ام اس و کمتر از 10 دقیقه حرف زدم برام 16 هزار تومان دیگه هم برای سری بعد امدش؟؟!

MacTavish
April 22nd, 2009, 15:11
سلام دیدم همه از سابقه هاشون میگن پس منم میگم...
من یه بار قبض تلفنمون 437000 تومان اومد دلیلش هم این بود که ما شهرستانیم و از یه شماره اینترنت تهران استفاده میکردم...
ما اول میخوستیم پرداختش نکنیم اما شنیدیم اگر ندیم میتونن از حساب بانکی صاحب تلفن بکشن بیرون (همراه با دیرکرد) حالا خود دانی...

hamid reza
April 22nd, 2009, 15:48

آخه چرا به شایعات دامن میزنین؟!!

تنها کاری که میتونن انجام بدن اینه که امتیاز خط تلفنتون رو که خریدین به یکی دیگه واگزار کنن اونم بعد از یک سال امکان پذیر هست.....

Kandeh
April 26th, 2009, 21:27
میدونم جای این سوال اینجا نیست!
از طریق مخابرات چه چیز هایی رو میشه به دست آورد!؟..
منظورم میشه فهمید پسورد یاهو من چیه!؟..

Hamzeh_rfj
April 26th, 2009, 21:32

:biggrin:
جون من داری مارو دست میندازی ؟

شوخی کردم ، نه نمیشه :Ghelyon:

Kandeh
April 26th, 2009, 22:04
یعنی اصلا هیچچیز رو نمیشه فهمید!؟.. بجز مدت اتصال به اینترنت!؟..

Hamzeh_rfj
April 27th, 2009, 00:49

ریز مکالمه رو میده

شنود در صورت در خواست قضائی و این چیزهای جنایی

غیر از این چیزی نمیده نه پسورد یاهو ، نه ادرس های اینتر نتیت ( البته ریز مکالمه ی چتت هم می تونه بده ) :Ghelyon:

Kandeh
April 27th, 2009, 20:51
پس در اینصورت اینترنت به هیچ وجح امن نیست !!
چون ما هرچا که میریم یا هر کاری که میکنیم رو می فهمن!!!
:Ghelyon:

Kandeh
April 27th, 2009, 21:34
خوب من هم دایل آپ هستم دیگه!

cs-123
May 21st, 2009, 14:29
سلام دوستان این قضیه که یادتون هست.امروز رفتم پرینت بگیرم یه برگه دادن میگن باید از روی سایت بگیری . من هر کاری کردم نتونستم.روی برگه یه یوزر نیم و پسوورد نوشته.کسی تا حالا این این کار رو کرده.من که نتونستم.لطفا سریع تر جواب بدید.:pc:

Hamzeh_rfj
May 21st, 2009, 16:29
دوست عزیز اون یوزر پسورد رو اینجا امتحان ن ببین حل میشه ؟[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

این رو هم قبلش بخون تا مشکلی بارت پیش نیاد