PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوجوان سنگاپوري ركورد سرعت تايپ "اس‌ام‌اس" را شكست

arashpc
November 14th, 2006, 00:55
نوجوان سنگاپوري ركورد سرعت تايپ "اس‌ام‌اس" را شكست

[align=right:7620353473]يك نوجوان سنگاپوري موفق شد با شكستن حد نصاب پيشين بدست آمده در زمينه تايپ سريع پيغام كوتاه (اس‌ام‌اس) در گوشي‌هاي تلفن همراه ، نام خود را در كتاب ركوردهاي جهاني "گينس" ثبت كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، "چانگ ينگ" نوجوان ‪ ۱۶‬ساله سنگاپوري موفق شد در يك مسابقه در مدت زمان ‪ ۴۱/۵۲‬ثانيه يك جمله متشكل از ‪ ۲۶‬كلمه (‪۱۶۰‬ كاراكتر) را در گوشي موبايل خود وارد كند.

به گفته مسئولان شركت مخابرات كشور سنگاپور كه اين مسابقه را سازماندهي كرده‌اند، ركورد قبلي بدست آمده در اين زمينه به يك آمريكايي تعلق داشت كه در ماه ژوئيه موفق شده بود همين جمله را ظرف ‪ ۴۲/۲۲‬ثانيه تايپ كند.

"ينگ" پس از ثبت ركورد جديد به نام خود اعلام كرد تلاش مي‌كند در مسابقات سال آينده ركورد خود را به ‪ ۳۹‬ثانيه كاهش دهد. به گفته وي، استفاده از گوشي‌هاي تلفن همراه كه دكمه‌هاي بزرگتري دارند سرعت تايپ پيغامهاي كوتاه را به ميزان قابل توجهي بالا مي‌برد.

تمامي داوطلبان شركت در مسابقه تاثپ سريع "اس‌ام‌اس" در سرتاسر جهان بايد در اين مسابقه يك جمله استاندارد به زبان انگليسي را كه سازمان "گينس" تعيين كرده است، تايپ كنند. [/align:7620353473]

به نقل از ایرنا :D

Mohammad
November 14th, 2006, 09:55
واقعا جالبه!!!!
مطمئن باشید ایرانی ها این رکورد را تا یکی دو سال دیگر میشکنند :mrgreen:

arashpc
November 14th, 2006, 10:11
Mohammad,جان من خودم احتمالا در این مسابقه شرکت کنم چون یک پارت اس ام اسو در عر ض ایکی ثانیه پر میکنم تایم نگرفتم ولی فکر کنم رکورد خوبی به جا بزارم :mrgreen:

Kasra
November 14th, 2006, 16:06
جالبه ، ولی معلوم نیست با چه گوشی وارد کرده. این گوشی هایی که من و شما داریم به جز چند مدل ، تمام حروف انگلیسی روی اعداد تکرار شدند. مثل ببینید برای تایپ کلمه ای مثل Baba باید چقدر مکث کنید!

arashpc
November 14th, 2006, 22:03
بله بالا اگه نگاهم کنید خودش هم گفته که گوشي‌هاي تلفن همراه كه دكمه‌هاي بزرگتري دارند سرعت تايپ پيغامهاي كوتاه را به ميزان قابل توجهي بالا مي‌برد

:mrgreen:
من سعی میکنم یه صا ایران بگیرم مخصوصا قدیمی هاش به اندازه..... 8O